Gazete Vatan Logo
MagazinHaluk Levent, 500 bin TL bağış yaptığını açıkladı!

Haluk Levent, 500 bin TL bağış yaptığını açıkladı!

Başkanı olduğu AHBAP Derneği ile birlikte depremin ilk gününden bu yana bölgede çalışma yapan Haluk Levent, sosyal medya hesabından açıklamalar yaptı. "Yarın akşam 22.00 de önemli bir açıklama yapacağım" diyen Haluk Levent, 'Türkiye Tek Yürek' kampanyasına da 500 bin TL bağış yaptığını duyurdu.

Haluk Levent, 500 bin TL bağış yaptığını açıkladı!

Sanatçı kimliğinin yanı sıra 2017 yılında kurduğu AHBAP ile çok sayıda insana yardım eli uzatan Haluk Levent, 10 ili yerle bir eden deprem sonrası da başkanı olduğu dernek ile harekete geçti. Kıvanç Tatlıtuğ, İrem Derici, Aras Bulut İynemli ve Edis gibi birçok ünlü ismin de yardımda bulunduğu Ahbap Derneği, maddi ve manevi destekle afet gölgesindeki vatandaşlara ulaşıyor.

Kahramanmaraş merkezli depremler sonrasında yaptığı yardımlarla gündeme gelen AHBAP Derneği'nin kurucusu Haluk Levent, bugün açıklama yapacağını duyurdu. Haluk Levent, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Yarın akşam 22.00'de önemli bir açıklama yapacağım" ifadelerini kullandı.

 

"AFAD EMEKÇİLERİNE SELAM OLSUN"

Tüm televizyon kanallarında ortak yayınlanan, AFAD ve Kızılay'a bağış toplanan canlı yayın sırasında bir paylaşım daha yapan Haluk Levent şu ifadeleri kullandı:

TV'ye bağlanmak istedim ama olmadı. Yıllarca beraber çalıştığımız eskisinden yeni yöneticisine kadar görüştüğüm bildiğim hatta yangınlarda sellerde özverili çalışmalarına tanık olduğum AFAD emekçileri geldi aklıma. Onlara selam olsun. Ben de 500 bin ₺ bağış açıklıyorum.