Bağış

Bağış

Son dakika bağış haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan bağış ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını bağış haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Bağış

haberleri sayfasında son dakika yaşanan bağış gelişmeleri de dahil olmak üzere 4.926 bağış haberi bulunmuştur. Tüm bağış haberleri aşağıda listelenmiştir.
UEFA'dan Şampiyonlar Ligi finalinde depremzedeler için kampanya
UEFA'dan Şampiyonlar Ligi finalinde depremzedeler için kampanyaUEFA, İstanbul'da oynanacak Şampiyonlar Ligi finali organizasyonu çerçevesinde, Şubat ayında ülkemizde meydana gelen deprem felaketlerinden etkilenen vatandaşlar için bağış toplanacağını açıkladı.
7.06.2023Gündem
Kızılay 2023 kurban vekâleti bedellerini açıkladı
Kızılay 2023 kurban vekâleti bedellerini açıkladıKızılay, Kurban Bayramı için hazırlıklarını tamamladığını duyurdu.  Bu yıl da ‘Kurban Bereketini Yıl Boyu Yaşatıyorsan Hilal Olsun Türkiye’ sloganıyla hayırseverlere seslenen Kızılay, vekâlet bedellerini de açıkladı. Kurban hisse bedelleri yurt içi için 5 bin 950 TL, yurt dışı için ise 2 bin 650 TL olarak belirledi. Kızılay bu yıl kendisine bağışlanan kurbanların büyük bölümünü deprem bölgesindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştıracak.
2.06.2023Gündem
Kızılay kurban bedeli 2023! Kızılay kurban bağış bedeli ne kadar, yurtiçi ve yurtdışı kurban vekalet bedeli kaç TL?
Kızılay kurban bedeli 2023! Kızılay kurban bağış bedeli ne kadar, yurtiçi ve yurtdışı kurban vekalet bedeli kaç TL?Kızılay 2023 yılı kurban bağış bedelini 5.950 TL olarak belirledi. Peki, yurt içi kurban vekalet bedeli kaç TL?
2.06.2023Gündem
Bakan Yanık duyurdu: 1 milyar 851 milyon lira kaynak aktarıldı
Bakan Yanık duyurdu: 1 milyar 851 milyon lira kaynak aktarıldıAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, 6 Şubat tarihli Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması için bugüne kadar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına toplam 1 milyar 851 milyon TL kaynak aktardıklarını açıkladı.
27.05.2023Gündem
RTÜK Başkan Yardımcısı Uslu, liselilere 'iyilik' anlattı
RTÜK Başkan Yardımcısı Uslu, liselilere 'iyilik' anlattıRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu, Ankara'da 11'inci sınıf öğrencilerinin düzenlediği 'İyilik Zirvesi' söyleşisine konuk oldu. Uslu, "Hangi görevde olursak olalım öncelikle kendi iyiliğimiz için iyilik yapmaya, iyilik yapan kurumların parçası olmaya devam edeceğiz" dedi.
26.05.2023Gündem
New York'ta hareket halindeki metronun önüne itildi! Türk sanatçı yaşam mücadelesi veriyor
New York'ta hareket halindeki metronun önüne itildi! Türk sanatçı yaşam mücadelesi veriyorNew York’ta hareket halindeki metronun önüne ittirilen Türk sanatçı Emine Yılmaz Özsoy, yaşam mücadelesi veriyor. Saldırgan hâkim karşısına çıkarken arkadaşları Emine için yardım kampanyası başlattı.
26.05.2023Dünya
Kurbanlık fiyatları 2023! Kurbanlık koç, dana, tosun, koyun fiyatları ne kadar? Küçükbaş büyükbaş kurbanlık fiyatları!
Kurbanlık fiyatları 2023! Kurbanlık koç, dana, tosun, koyun fiyatları ne kadar? Küçükbaş büyükbaş kurbanlık fiyatları!Diyanet bu yıl da kurbanlık fiyatları açıkladı. Kurban Bayramı öncesinde vatandaşlar kurbanlık fiyatlarını sorgulanırken Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Türkiye Diyanet Vakfı'nın 2023 yılı vekaletle kurban kesim bedelini açıkladı. Kurban ibadetini bağış yoluyla gerçekleştirmek veya kuzu, koyun, tosun, dana almak isteyen vatandaşlar arama motorlarına yöneldi ve 2023 kurbanlık fiyatları n kadar, küçükbaş, büyükbaş, kuzu, koyun, tosun, dana kg fiyatı ne kadar, kaç TL oldu? sorularına yanıt arıyor.
24.05.2023Gündem
Demokrasi bileti gidiş dönüş mü? Demokrasi bileti nasıl alınır?
Demokrasi bileti gidiş dönüş mü? Demokrasi bileti nasıl alınır?Demokrasi bileti gidiş dönüş mü sorusunun yanıtı merak ediliyor. CHP Gençlik Kolları'nın farklı şehirlerde oy kullanacak üniversite öğrencilere yönelik yaptığı demokrasi bileti konusunda araştırmalar başladı. Peki Demokrasi bileti nasıl alınır?
22.05.2023Gündem
Kızılay, TDV kurban kesim bedeli 2023 ne kadar? Kurban Bayramı'nda vekaleten kurban kesim bedeli kaç TL oldu?
Kızılay, TDV kurban kesim bedeli 2023 ne kadar? Kurban Bayramı'nda vekaleten kurban kesim bedeli kaç TL oldu?Kurban kesimi vekaleten kaç TL oldu sorusunun yanıtı merak ediliyor. 2023 Kurban Bayramı için geri sayım devam ediyor. Hz. İbrahim'in oğlu İsmail'i kurban etme esasına dayanan ve o günden bu yana müslümanların Allah için kurban kesme maksadına dayanan Kurban bayramında Kızılay, Türkiye Diyanet Vakfı da kurban bağışıyla hizmey ediyor. Kurban kesim bedellerini her yıl güncelleyen kurumlar, vekaleten kurban kestirecek kişiler için 2023 kurban bağış bedellerini açıkladı. Peki Kızılay kurban kesim bedeli 2023 yılında ne kadar oldu?
22.05.2023Gündem
Deprem yardımları için flaş karar: Vergiden düşülecek
Deprem yardımları için flaş karar: Vergiden düşülecekGelir İdaresi Başkanlığı, hangi tür bağış ve yardımların vergi matrağından düşürüleceğine dair rehber hazırladı. Deprem yardımları da vergiden düşürülecek yardımlara dahil edildi.
22.05.2023Ekonomi
İsveç Konsolosluğu üzerinden yapılan yardımı açıkladı! Bakan Soylu: Benim seçimimle ne ilginiz var?
İsveç Konsolosluğu üzerinden yapılan yardımı açıkladı! Bakan Soylu: Benim seçimimle ne ilginiz var?14 Mayıs seçimleriyle ilgili konuşan Bakan Soylu, 'Oy ve Ötesi' derneğinin sandıklarda anarşizme yol açtığını belirterek İsveç Konsolosluğu üzerinden yapılan yardımı açıkladı.
19.05.2023Gündem
Bella Hadid'in amansız hastalığı: Lyme
Bella Hadid'in amansız hastalığı: LymeFilistin kökenli iş insanı Mohamed Hadid'in Hollandalı model Yolanda Hadid ile evliliğinden dünyaya gelen Bella Hadid, hastalığıyla ilgili bir süredir magazin gündeminden düşmüyor. Kusursuz bir hayat yaşıyor gibi görünen ünlü modelin sağlık sorunları hayatını kararttı. Peki Bella Hadid'in hastalığı olan Lyme hastalığı nedir? Belirtileri neler? İşte yanıtları...
13.05.2023Magazin
Savunma Sanayii Başkanlığı'ndan deprem bölgesine 8 milyar liralık yatırım
Savunma Sanayii Başkanlığı'ndan deprem bölgesine 8 milyar liralık yatırımSavunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, TUSAŞ, ROKETSAN, ASELSAN, HAVELSAN şirketlerinin deprem bölgesindeki illerde yaklaşık 8 milyar liralık bir yatırım yapacağını ve istihdamda önceliğin afetzedelere verileceğini söyledi. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci de Savunma Sanayii Başkanlığı'nın Kahramanmaraş ve diğer depremin etkilediği yapacağı yatırımların çok önemli olduğunu belirtti
5.05.2023Ekonomi
Nebe Suresi okumanın yararları ve faziletleri - Nebe Suresi Türkçe Arapça okunuşu ve tefsiri
Nebe Suresi okumanın yararları ve faziletleri - Nebe Suresi Türkçe Arapça okunuşu ve tefsiriNebe Suresi Kuran- ı Kerimde yetmiş sekizinci sure olarak yer almaktadır. İniş sırasına göre bakıldığında ise 80. Sırada yer almaktadır. Nebe kelimesinin anlamı haber vermektir. Mekke’de nazil olan surelerden biridir ve kırk ayetten oluşur. Nebe Suresi aynı zamanda Mu’sırat, Tesaül ve Amme isimleriyle de anılır.
9.05.2023Sureler
Deprem yardım kampanyaları siber dolandırıcıların hedefi oldu
Deprem yardım kampanyaları siber dolandırıcıların hedefi olduZonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Siber Güvenlik Merkezi Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Semih Çakır, siber dolandırıcıların kaos ortamından faydalandığına dikkat çekerek, oluşturulan sahte sayfalarla depremzedeler toplanan yardımları hedef aldığını söyledi. Çakır, kişilerin bazen de farkında olmadan kendilerine ait bilgileri kendi elleriyle verdiklerine dikkat çekti. Çakır, "Siber saldırılar ve siber dolandırıcılıkta en zayıf halkının insan olduğunu asla ve asla unutmamalıyız" dedi.
25.04.2023Gündem
'Fitre' dolandırıcılığına dikkat! Uzman isim uyardı
'Fitre' dolandırıcılığına dikkat! Uzman isim uyardıTüketiciler Birliği Antalya Şube Başkanı Neşet Gündüz, sosyal medya hesabından dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Gündüz vatandaşları "fitre" dolandırıcılığına karşı uyararak, valilik tarafından verilen iznin kontrol edilmeden yardım yapılmaması gerektiğini vurguladı.
19.04.2023Gündem
Fırsatçıların yeni yöntemi 'fitre' dolandırıcılığı! 'Çocuğumuz sakat, hasta'
Fırsatçıların yeni yöntemi 'fitre' dolandırıcılığı! 'Çocuğumuz sakat, hasta'Tüketiciler Birliği Antalya Şube Başkanı Neşet Gündüz, sosyal medyada bazı dolandırıcıların sahte hesaplarla kendilerini ihtiyaç sahibiymiş gibi tanıtıp, paylaşımlar yaparak insanların duygularını suistimal ederek, 'fitre' adı altında para topladıklarını söyledi. Gündüz, "İnsanlar sosyal medyada gördükleri her paylaşıma para göndermesin. İnsanlarımız hassas duygularla yaptıkları bağışlarla zaman zaman dolandırıcılara hizmet etmiş oluyor" dedi.
18.04.2023Yaşam
AVM'de avukatın etek altı görüntüsünü çeken sanığa 19,5 yıl hapis istemi
AVM'de avukatın etek altı görüntüsünü çeken sanığa 19,5 yıl hapis istemiAnkara'da alışveriş merkezinin yürüyen merdiveninde avukat Ş.M.E.'nin (26) etek altı görüntüsünü çekerken yakalanan Mustafa K.'nın (30), 'özel hayatın gizliliğini ihlal' ve 'çocukların kullanıldığı müstehcen yayınları ülkeye sokmak ve yaymak' suçlarından 19,5 yıl hapis istemiyle yargılanmasına başlandı. Ş.M.E., "Ben o günden beri yürüyen merdivende ters durmaya başladım. Sürekli bir panik halindeyim. İnsanların telefonuna bakıyorum 'beni mi çekiyorlar' diye" dedi.
17.04.2023Gündem
Kızılay: Ulusal kan stokları her gün biraz daha yükseliyor
Kızılay: Ulusal kan stokları her gün biraz daha yükseliyorKızılay, Ramazan ayında düşen kan bağışlarının yapılan çağrılardan sonra toparlanma eğilimine girdiğini duyurdu. Yazılı yapılan açıklamada, "Kızılay, son günlerde, günlük tüketim için hastanelere gönderdiği kan ürünlerinin yanı sıra, ulusal kan stoklarına da ilave kan ürünü ekleme imkânı buldu. Ancak bu kan bağışçılarını iyilik yapmaktan geri bırakmamalı. Zira kan acil değil sürekli bir ihtiyaçtır" denildi.
15.04.2023Gündem
Erdoğan'ın masasındaki son anket! Bakan Soylu açıkladı
Erdoğan'ın masasındaki son anket! Bakan Soylu açıkladıKatıldığı televizyon programında gündeme ilişkin gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, son anket sonuçlarını da paylaştı.
15.04.2023Gündem
Dilan Çiçek Deniz depremzede çocuklarla bir araya geldi
Dilan Çiçek Deniz depremzede çocuklarla bir araya geldiTürkiye'yi yasa boğan depremlerin ilk gününden beri depremzedeler için yardım çağrısında bulunan oyuncu Dilan Çiçek Deniz, afet bölgesinde depremzede çocuklarla bir araya geldi. O anları sosyal medya hesabından paylaşan ünlü isime, takipçilerinden yorum gecikmedi.
15.04.2023Magazin
Hulusi Kentmen'in vasiyetini torunu yerine getirdi
Hulusi Kentmen'in vasiyetini torunu yerine getirdiYeşilçam’ın babacan oyuncusu Hulusi Kentmen’in 1961 yılında açtığı ancak maddi imkânsızlıklar nedeniyle kapattığı Hulusi Kentmen Tiyatrosu, torunu Melek Kentmen tarafından yeniden kuruldu. Dedesinin vasiyetini yerine getiren Melek Kentmen, ilk olarak “Yeşilçam Müzikali”ni seyirciyle buluşturacak.
8.04.2023Magazin
Bakan Yanık: Bugüne kadar 89 milyon ürün dağıttık
Bakan Yanık: Bugüne kadar 89 milyon ürün dağıttıkAİLE ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, depremin ilk gününden itibaren 3 bin 259 ASYA personeli ve 574 araçla depremzedelerin yaralarını saraya çalıştıklarını belirterek, "64 kalemde yaklaşık bugüne kadar 89 milyon adet ürün dağıtmışız. Bugüne dek deprem bölgesinde 3 milyon 270 bin adet battaniye dağıtmışız. 1 milyondan fazla yatak ve yorgan, 2 milyon 700 bin gıda kolisi dağıtmışız ve önümüzdeki süreçte de özellikle ramazan boyunca da dahil olmak üzere bu hizmetlerimizi devam ettireceğiz" dedi.
7.04.2023Gündem
Seçimde ünlüler de yarışacak! İşte isim isim Meclis’in en renkli talipleri
Seçimde ünlüler de yarışacak! İşte isim isim Meclis’in en renkli talipleri28’inci dönem için milletvekili listeleri hazırlıklarına başlayan siyasi partiler, renkli aday adayları ile dikkat çekiyor. Bu isimler arasında sinema ve müzik dünyasından spor sahalarına, akademiden basına kadar çok farklı yelpazeden aday adayları bulunuyor. İşte vekilliğe talip olan renkli simalardan sadece birkaçı...
31.03.2023Gündem
Cumhurbaşkanlığı için 4 aday 44 gün yarış! Propaganda dönemi resmen başladı
Cumhurbaşkanlığı için 4 aday 44 gün yarış! Propaganda dönemi resmen başladıCumhuriyet’in 100’üncü yılına denk gelen cumhurbaşkanlığı seçiminde YSK 4 ismin adaylığını kesinleştirip ilan etti. Erdoğan, Kılıçdaroğlu, İnce ve Oğan arasındaki zorlu yarış ve propaganda dönemi bugün resmen başladı. Erdoğan ve Kılıçdaroğlu’nu zorlu aday listesi ve avantajlı ‘ittifak’ mesaisi bekliyor.
31.03.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Bağış ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki bağış haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.