Gazete Vatan Logo
Magazin Gökhan Çıra baba oldu! Deniz Akkaya'dan zehir zemberek sözler

Gökhan Çıra baba oldu! Deniz Akkaya'dan zehir zemberek sözler

2022 yılında Selin Ciğerci ile iki kez boşanan ve geçtiğimiz günlerde sevgilisine evlilik teklifi eden Gökhan Çıra, baba olduğunu duyurdu. Instagram'dan yaptığı paylaşım sonrası Deniz Akkaya'dan zehir zemberek açıklamalar geldi. İşte detaylar...

Gökhan Çıra baba oldu! Deniz Akkaya'dan zehir zemberek sözler

Eski futbolcu Gökhan Çıra, 2019 yılında Selin Ciğerci ile nikah masasına oturmasıyla gündeme bomba gibi düşmüştü. Çift yaşadıkları büyük aşkı 2021 yılında tek celsede sonlandırdı. Bunun üzerine ayrılığın zor geldiğini ifade eden çift, 2022 yılında yeniden nikah masasına oturarak 2 ay içerisinde yeniden boşandı.

Yeniden başlar mı diye düşünülen aşk hikayesinde Çıra, takipçilerini şaşırttı. Geçtiğimiz aylarda gizemli sevgilisiyle aşk yaşamaya başlayan Çıra'nın 1 ay önce evlilik teklifi ettiği dedikoduları yayılmıştı.

Çıra'dan beklenen fotoğraf geçen haftalarda geldi. Sosyal medya hesabında paylaşım yapan Çıra, "Evet dedi" notu ile evleneceğini duyurdu.

Herkes o gizemli kadının kim olduğunu merak ederken Gökhan Çıra bugün yaptığı paylaşımla ise baba olduğunu duyurdu. Kızıyla pozunu paylaşan Çıra şu notu düştü:

 

"Küçücük dünyama hoş geldin prensesim. Ellerim ayaklarım titriyor. Seni çok seven bir baban var. Ben sana çok aşık oldum kızım. Hayatım hayatına feda olsun. Hayırlı bir evlat olursun inşallah. Sağlıklı, huzurlu, mutlu büyüyelim canım kızım hoş geldin! Dünyamı aydınlattığın için sana ayrıca teşekkür ederim kızım."

Haberin Devamı

SELİN CİĞERCİ'DEN PAYLAŞIM GECİKMEDİ

Çıra'nın evliyken aldattığı gerekçesiyle boşandığı ve sonrasında yeniden evlenip boşandığı Selin Ciğerci, Instagram hesabının hikaye kısmında siyah bir zemine "Pes" yazarak paylaştı. Ciğerci'nin paylaşımı Çıra'nın babalığıyla ilgili yaptığı ileri sürüldü.

Selin Ciğerci'nin eski eşi Gökhan Çıra kızı olduğunu açıkladıktan sonra Deniz Akkaya'dan çok konuşulacak bir paylaşım geldi. Leylek mi getirdi bu çocuğu diyen Akkaya taşıyıcı anne imasında bulunup olay açıklamalar yaptı. 

"Siz insanları bu kadar salak yerine koyacağınızı mı sanıyorsunuz? İnsanlara bu çocukları tek tek yedirme projenizi kimse yemez. Leylek mi getirdi annecim bu çocuğu" diyen Deniz Akkaya'ya iki taraftan da henüz bir cevap gelmedi.