Geri Dön
MagazinBurcu Kara'dan aile pozu! 'Büyük oğlumuz mezun oldu'

Burcu Kara'dan aile pozu! 'Büyük oğlumuz mezun oldu'

Burcu Kara, eşi Fırat Parlak'ın ilk evliliğinden dünyaya gelen oğlu Ömer'in mezuniyet törenine katıldı. Törende ailece verdikleri pozu Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan güzel oyuncu, duygularını da dile getirdi.

Burcu Kara'dan aile pozu! 'Büyük oğlumuz mezun oldu'

Son olarak 'Kırmızı Oda' dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Burcu Kara, 2016 yılında yapımcı ve yönetmen Fırat Parlak ile nikah masasına oturmuştu. Güzel oyuncu, 2017'de Ali adını verdiği oğlunu kucağına alarak, ilk kez annelik duygusunu yaşamıştı.

'ROMANTİK KOMEDİ 3' NE ZAMAN ÇIKACAK?

Mutlu birlikteliği devam eden çiftten Burcu Kara, geçtiğimiz aylarda Hülya Koçyiğit'in sunumuyla TRT 2'de yayınlanan 'Film Gibi Hayatlar' programına konuk olmuştu. Kara, 'Romantik Komedi'nin üçüncüsünün ne zaman çekileceği sorusuyla karşılaştığını ifade etmişti.

Ünlü isim, konuyla ilgili; "Defalarca bir araya geldik. Engin Altan'dan da duymuşsundur. O işin 3'üncüsü de olur, 13'üncüsü de olur. Hayat o kadar uzun değil. çok güncellenebilecek bir şey. Hepimizin hayatı nasıl değişiyor, çocuğumuz oluyor, evleniyoruz, küsüyoruz, üzülüyoruz, iş yapıyoruz, çalışıyoruz, yaşlanıyoruz. İlkini çektiğimizde sosyal medya diye bir şey yoktu. Mesela şimdi elimizde inanılmaz malzemeler var. Çok sürebilecek bir şey o proje ve hayatta bana en çok sorulan soru 'Romantik Komedi 3 ne zaman çıkacak?' sorusudur herhalde" ifadelerini kullanmıştı.

"NE DUYGUSAL İŞLER BUNLAR"

Bir süredir ekranlardan uzak olan ve vaktini ailesiyle geçiren Kara'nın eşi Parlak'ın ilk evliliğinden dünyaya gelen oğlu Ömer, ortaokuldan mezun oldu. Fırat Parlak'ın oyuncu eşi, mezuniyet töreninde Ömer'i yalnız bırakmadı. Minik Ali ise elinde ağabeyinin diploması ile poz verdi.

Bu özel günden fotoğrafları da Instagram hesabından yayınlayan Burcu Kara, paylaşımına; "Büyük oğlumuz, Ali'nin biricik ağabeyi Ömer, ortaokuldan mezun oldu. İlk kez cübbe giydi. Ne duygusal işler bunlar... Hepsi iyi günler görsün, iyi insanlarla karşılaşsın... Ülkemize, dünyamıza, kendilerine güzellikler getirsinler. Umudumuz da duamız da onlar için. Yolun hep hayırlarla kesişsin Ömer'ciğim" notunu düştü.