Geri Dön
MagazinBircan Bali'den Hafsanur'u destekleyen Hadise'ye cevap!

Bircan Bali'den Hafsanur'u destekleyen Hadise'ye cevap!

Şarkıcı Hadise, ilaç içip bileklerini keserek intihara teşebbüs ettiği haberiyle magazin gündemine bomba gibi düşen oyuncu Hafsanur Sancaktutan'a sosyal medyadan destek verdi. Oyuncu tarafından yalanlanan 'intihar' iddiasını ortaya atan 'Söylemezsem Olmaz' sunucusu Bircan Bali ise ünlü popçunun paylaşımına sessiz kalmadı. İşte detaylar...

Bircan Bali'den Hafsanur'u destekleyen Hadise'ye cevap!

Hafsanur Sancaktutan’ın geçtiğimiz cuma akşamı ailesiyle çıktığı yemek kabusa döndü. Eve gittiğinde fenalaşan oyuncu, apar topar hastaneye kaldırıldı. Zehirlendiği ortaya çıkan Sancaktutan’ın midesi yıkandı. Güzel oyuncu daha sonra taburcu edildi.

'İNTİHAR' İDDİASI OLAY OLDU!

Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programının yorumcularından Bircan Bali ise ünlü ismin intihara teşebbüs ettiğini öne sürdü. Çok konuşulan iddia üzerine güzel oyuncu, sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı:

Herkese merhaba. Biraz önce televizyonda yayınlanan bir magazin programında beni ve ailemi çok üzen, çok zor durumda bırakan bir haber yapıldı. Tedavi olduğum hastaneden gerekli raporları alarak yasak bir süreç başlatacağım için avukatım tarafından bu aşamada detaylı bir açıklama yapmamam istendi. Tek söyleyeceğim 22 yaşında ailesini, işini ve hayatı çok seven bir gencim! Böyle bir habere maruz kaldığım için çok üzgünüm. Basında ve sosyal medyada bu konuda çok vicdanlı davranılacağına inanıyor, habere itibar edilmeyeceğini umuyorum. Hassasiyet gösteren herkese teşekkür ederim.

BİLEKLERİNİ PAYLAŞTI

Hafsanur Sancaktutan, kısa süre sonra Instagram'da bileklerinin fotoğrafını da yayınladı ve "Çok fazla mesaj geldi. Böyle bir fotoğraf koymak zorunda kaldım. Çok üzgünüm" mesajını yazdı.

 

"ÖZEL HAYATA SALDIRININ SINIRLARI ORTADAN KALKTI"

Şarkıcı Hadise'den 'intihar' iddiasıyla bir anda gündem olan oyuncuya destek geldi. Oyuncunun fotoğrafını paylaşan popçu, sosyal medya gönderisi ile haberi yayınlayan kanalı RTÜK'e şikayet etti.

Bu sefer hedeflerinde gencecik bir kadın var. Yine aynı tavırlar, aynı tehditler, aynı hadsizliklerle bir kadını defalarca açıklama yapmak zorunda bırakıyorlar. Magazin adı altında yapılan özel hayata saldırının sınıraları artık tamamen ortadan kalktı. Her gün daha fazlasına şahit oluyoruz! Umarım bu konuda en yetkili birim olan RTÜK gerekeni artık yapar.

"ENTERESAN İLİŞKİNİ DAHA YENİ SİNDİRİYORUZ"

Haberinin arkasında olduğunu belirten Bircan Bali ise Hadise'ye cevabıyla dikkat çekti. İşte Bali'nin paylaşımı...

Ya Hadise sen de bir sus ya. Senlik bir şey yok. her olaydan sonra kendine pay çıkarmayı da kes. Enteresan ilişkini daha yeni sindiriyoruz. Sen yoksun şu an gündemde, ilerleyebilirsin. Şampiyona şeker.