Gazete Vatan Logo
MagazinAlmeda ve Tolgahan Sayışman'ın bebeklerinin cinsiyeti belli oldu!

Almeda ve Tolgahan Sayışman'ın bebeklerinin cinsiyeti belli oldu!

İkinci kez anne olmak için gün sayan oyuncu ve model Almeda Abazi, sosyal medya hesabından bebeğinin cinsiyetini öğrendikleri anı paylaştı. Tolgahan Sayışman, doğum gününde öğrendiği sürprizle sevinçten havalara uçtu.

Almeda ve Tolgahan Sayışman'ın bebeklerinin cinsiyeti belli oldu!

Oyuncu Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi, 2017'de Los Angeles'ta nikah masasına oturmuştu. Mutlu bir evlilik sürdüren çift 2019 yılında oğulları Efehan'ı kucağına almıştı.

İKİNCİ BEBEK GELİYOR

Mutlu aile pozlarını sık sık sosyal medya hesaplarından yayınlayan Sayışman ve Abazi, ikinci kez bebek beklediklerini duyurdu.Çok heyecanlı olan çift müjdeli haberi Instagram hesaplarından sevenleriyle paylaştı.

CİNSİYETİ BELLİ OLDU

Efehan adında bir oğlu olan çiftin ikinci bebekleri kız olacak. Almeda Abazi eşinin doğum gününde güzel haberi verdi.

Almeda ve Tolgahan Sayışmanın bebeklerinin cinsiyeti belli oldu
Sevinçten havalara uçan Tolgahan Sayışman duygularını şu sözlerle dile getirdi; 'Bu haber en güzel doğum günü hediyem oldu. Tüm aile doğum günüm için bir masanın etrafında buluşmuşken, alabileceğim en güzel haber aldım.'
'ERKEK OLURSA HAN KIZ OLURSA ANNESİ KARAR VERECEK'
İkinci kez bebek heyecanı yaşayan Tolgahan Sayışman verdiği bir röportajda, 'Eğer oğlumuz olursa onun da adında 'Han' ismi olacak. Kız olursa Almeda karar verecek. Muhtemelen Arnavut ismi olur' ifadelerini kullanmıştı.

Haberin Devamı