Geri Dön
MagazinAfra Saraçoğlu ile Çağatay Ulusoy birlikte mi?

Afra Saraçoğlu ile Çağatay Ulusoy birlikte mi?

Afra Saraçoğlu uzun yıldır aşk yaşadığıı Mert Yazıcıoğlu ile yollarını geçtiğimiz aylarda ayırmıştı. Çağatay Ulusoy da sevgilisi Duygu Sarışın ile bir dargın bir barışık ilişkilerine son noktayı koymuştu. Sevgililerinden ayrılan ikilinin yakınlaştığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Afra Saraçoğlu, kendisinden yedi yaş büyük Çağatay Ulusoy ile daha önce 'Yeşilçam' dizisinde birlikte kamera karşısına geçmişti.

Afra Saraçoğlu ile Çağatay Ulusoy birlikte mi?

TV8'de ekranlara gelen '2. Sayfa' programında; dört yıldır aşk yaşadığı meslektaşı Mert Yazıcıoğlu ile ilişkisini bitiren Afra Saraçoğlu ile beş senedir birlikte olduğu Duygu Sarışın'dan sürpriz şekilde ayrılan Çağatay Ulusoy'un yakınlaştığı dedikodusu masaya yatırıldı.

 "YEDİ YAŞ NE Kİ?"

Programın sunucuları, canlı yayında, "Çağatay Ulusoy'un hayatına giren kadınlar hep ondan yaşça büyük. Belki bu kez çizgiyi değiştirmek istiyor olabilir. Kendinden yaşça büyük kadınlarla aşk yaşadığı zaman sonucu gelmedi. Yedi yaş ne ki?" ifadelerini kullandılar.

'BEYLERBEYİ'NDE BİRLİKTE GÖRÜNTÜLER' İDDİASI!

2021 yılında dijital platformda yayınlanan 'Yeşilçam' dizisinde iki sevgiliyi oynayan 32 yaşındaki Çağatay Ulusoy ile 25 yaşındaki Afra Saraçoğlu'nun arkadaşlıklarının aşka dönüştüğü konuşuluyor. İkilinin Beylerbeyi'nde birlikte görüldükleri de iddialar arasında.

Özel hayatlarını gözlerden uzak yaşayan oyuncu çift, haklarında çıkan ve sosyal medyada kısa sürede gündem olan aşk haberi hakkında henüz bir açıklama yapmadı.