Afra Saraçoğlu

Afra Saraçoğlu

Son dakika afra saraçoğlu haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan afra saraçoğlu ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını afra saraçoğlu haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Afra Saraçoğlu

haberleri sayfasında son dakika yaşanan afra saraçoğlu gelişmeleri de dahil olmak üzere 213 afra saraçoğlu haberi bulunmuştur. Tüm afra saraçoğlu haberleri aşağıda listelenmiştir.
Sezen Aksu Seyran ve Ferit için şarkı besteledi! Yalı Çapkını'nın şarkısını Mert Ramazan Demir söyleyecek
Sezen Aksu Seyran ve Ferit için şarkı besteledi! Yalı Çapkını'nın şarkısını Mert Ramazan Demir söyleyecekCuma akşamlarının rekortmen dizisi Yalı Çapkını ikinci sezon bölümleriyle de ilgi çekmeye devam ediyor. Seyran ve Ferit'in hikayesinin anlatıldığı dizi hakkında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Minik Serçe lakaplı sanatçı Sezen Aksu'nun Mert Ramazan Demir'i instagram'dan takip etmesi sonrası çıkan haber seyirciyi heyecanlandırdı.
1.10.2023Televizyon
Yalı Çapkını 40. bölüm fragmanı: Kaya ve Suna aşka geliyor, Sultan Halis'e itiraf ediyor!
Yalı Çapkını 40. bölüm fragmanı: Kaya ve Suna aşka geliyor, Sultan Halis'e itiraf ediyor!Yalı Çapkını 40 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Binnur Kaya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Halis Ağa, Kaya'ı Marmaris'teki mağazaya gönderiyor. Kızı Nükhet, "Seyran, Ferit de gitsin, Suna ve Asuman da gitsin" diyerek planın ilk kısmını tamamlıyorlar. Öte yandan son bölümde kızı Dicle'yi Orhan'la yakalayan Sultan'dan itiraf geliyor.
29.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 39. bölüm 2. fragmanı: Halis ağa Hattuç'a, Kazım yalıya kavuşuyor! Ferit'ten son hamle geldi
Yalı Çapkını 39. bölüm 2. fragmanı: Halis ağa Hattuç'a, Kazım yalıya kavuşuyor! Ferit'ten son hamle geldiYalı Çapkını 39. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ferit kendi işini kurmak isteyince Halis Ağa cevabını verdi: "Bu evde yaşamıyorsan hak yok" Buna karşılık Ferit, Kazım ve Hattuç dahil herkesi yalıya taşımaya karar verdi.
25.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 39. bölüm fragmanı: Ferit yalıyı terk etti, Suna ve Kaya aşkı geliyor!
Yalı Çapkını 39. bölüm fragmanı: Ferit yalıyı terk etti, Suna ve Kaya aşkı geliyor!Yalı Çapkını 39 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Taro Emir Tekin'in yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ferit yalıyı terk etti. Halis Ağa, "Kaya'ya yaptıklarının affı yok, Ferit yaptıklarının bedelini ödeyecek" diye haykırdı. "Benim senden tek bir istediğim var, kardeşimi ve kocasını rahat bırakman" diyen Suna ve Kaya arasında yeni bir aşk kapıda. İşte Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı...
23.09.2023Televizyon
Halis Ağa'yı bu kez Nükhet yıktı! Yalı Çapkını'nda Nükhet'in hastalığı ortaya çıktı
Halis Ağa'yı bu kez Nükhet yıktı! Yalı Çapkını'nda Nükhet'in hastalığı ortaya çıktıYalı Çapkını dizisinde Halis Ağa'yı yıkan haber geldi. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Binnur Kaya'nın yer aldığı dizinin yeni bölümünde Halis Ağa'yı yıkan hastalık haberi geldi. Büyük umutlarla Londra'dan çağırdığı kızı Nükhet'in hastalığı ortaya çıktı. "Ben iyi değilim Halis Bey, rahatsızlığım var. Ben kabullendim artık" diyerek seyirciyi de şoka soktu.
22.09.2023Televizyon
İfakat'le öpüştü, sevgilisi O çıktı! Yalı Çapkını'nda evlatlık Orhan'ın sırrı ortaya çıktı
İfakat'le öpüştü, sevgilisi O çıktı! Yalı Çapkını'nda evlatlık Orhan'ın sırrı ortaya çıktıYalı Çapkını 38. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Taro Emir Tekin'in yer aldığı dizi ikinci sezona Halis Ağa'nın kızı Nükhet'i ve torunu Kaya'ı yalıya davetiyle başladı. Gelişiyle aranan kaos ortamının oluştuğu dizide Orhan'ın da sırrı ortaya çıktı.
19.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 38. bölüm 2. fragmanı: Seyran Kaya'nın ayağına gitti, Ferit tokatladı!
Yalı Çapkını 38. bölüm 2. fragmanı: Seyran Kaya'nın ayağına gitti, Ferit tokatladı!Yalı Çapkını 38 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Star TV'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Taro Emir Tekin'in yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Seyran, Kaya ile konuştu. Kaya, "Karını göndermek yerine gelip benimle konuşsan" dedi, Ferit çıldırdı. Öte yandan Kazım, "Gerçek, hakiki torun bu" diyerek Ferit'i gösterdi.
18.09.2023Televizyon
Seyran'ın ilk bebeğini O düşürüyor! Yalı Çapkını'nda İfakat'in iki hain planı tutuyor!
Seyran'ın ilk bebeğini O düşürüyor! Yalı Çapkını'nda İfakat'in iki hain planı tutuyor!Yalı Çapkını İfakat'ti iki hain planı çözülüyor. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizi ikinci sezona düğünle başladı. Nükhet ve Kaya'nın da yalıya gelmesiyle aranan kaos ortamı oluştu. "Ayağınızı denk alacaksınız" diye göz dağı veren Seyran'ın Nükhet ile ortaklığı geliyor. Ancak İfakat, ilk hamlesini doğmamış çocuk üzerinden yapıyor.
18.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 38. bölüm fragmanı: Nükhet'in intikamı geliyor!
Yalı Çapkını 38. bölüm fragmanı: Nükhet'in intikamı geliyor!Yalı Çapkını 38 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ferit, Halis Ağa'nın torunu Kaya'yı evde istemedğini gösterdi. "Nasıl olur da abimin yerine oturur?" Öte yandan Nükhet, Halis Ağa ile konuşmasında intikam için geldiğini söyledi.
17.09.2023Televizyon
Star Tv canlı Yalı Çapkını son bölüm izle! Yalı Çapkını 37. bölüm full tek parça izle linki
Star Tv canlı Yalı Çapkını son bölüm izle! Yalı Çapkını 37. bölüm full tek parça izle linkiStar Tv canlı Yalı Çapkını son bölüm izle! Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Binnur Kaya'nın yer aldığı Yalı Çapkını 2. sezon başlıyor. 15 Eylül 2023 Cuma akşamı yeni bölümüyle seyirciyle buluşacak Yalı Çapkını'nda Kaya ve Nükhet de ilk kez görülecek. Ferit ve Seyran düğünüyle başlayacak hikaye. İşte Yalı Çapkını 37. bölüm full tek parça izle linki...
15.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını Kaya'yı kim oynuyor? Taro Emir Tekin kimdir, kaç yaşında? Taro Emir Tekin kimin oğlu?
Yalı Çapkını Kaya'yı kim oynuyor? Taro Emir Tekin kimdir, kaç yaşında? Taro Emir Tekin kimin oğlu?Yalı Çapkını Kaya karakteri diziye dahil oldu. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı Yalı Çapkını'na Kaya karakteriyle Taro Emir Tekin katıldı. Halis Ağa'nın Londra'da yaşayan torunu Kaya'yı canlandıran başarılı oyuncu bu akşam yayınlanacak yeni bölümle seyircinin karşısına çıkacak. Peki Taro Emir Tekin kimin oğlu? Taro Emir Tekin hangi dizilerde oynadı? İşte detaylar..
15.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 37. bölüm fragmanı: Seyran İfakat'i dumura uğrattı, Ferit dedesinin planını bozuyor
Yalı Çapkını 37. bölüm fragmanı: Seyran İfakat'i dumura uğrattı, Ferit dedesinin planını bozuyorYalı Çapkını 37 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Binnur Kaya'nın yer aldığı dizi ikinci sezona başlıyor. Yeni sezonun ilk bölümünde Seyran, Halis Ağa'ya başkaldırdı. Hastanede "Defolup git burdan" diyeren Halis Ağa'ya, "Hiçbir yere gitmeyeceğim" diyen Seyran, İfakat'i de dumura uğrattı. Öte yandan Nükhet ve Tekin karakterleri ilk kez göründü.
12.09.2023Televizyon
Yalı Çapkını 2. sezon fragmanı: Seyran ve Ferit'in düğününde sürpriz var! Ayrılık kapıda...
Yalı Çapkını 2. sezon fragmanı: Seyran ve Ferit'in düğününde sürpriz var! Ayrılık kapıda...Yalı Çapkını 2 sezon fragmanı yayınlandı. Star TV'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizi ikinci sezon için gün sayıyor. Yeni sezon fragmanında Seyran'ın gelinlik, Ferit'in damatlık giydiği anlar en büyük detay oldu. Ancak Ferit ve Seyran'ın düğününde sürpriz bir konuk var.
1.09.2023Televizyon
Afra Saraçoğlu sütyensiz pozuyla sosyal medyayı salladı!
Afra Saraçoğlu sütyensiz pozuyla sosyal medyayı salladı!Yalı Çapkını dizisinin başrol oyuncusu Afra Saraçoğlu cesur pozlarıyla sosyal medyayı salladı. Sütyensiz poz veren güzel oyuncunun pozuna beğeni yağdı.
30.08.2023Magazin
Ayrılıkları kısa sürdü: Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu barıştı
Ayrılıkları kısa sürdü: Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu barıştıYalı Çapkını dizisinin başrol oyuncularından Afra Saraçoğlu, Mert Yazıcıoğlu ile 4 yıllık ilişkisini bitirdikten sonra partneri Mert Ramazan Demir'le aşk yaşamaya başladı. İlişkileri ortaya çıkan ikilinin aşkı kısa sürmüştü.
11.08.2023Magazin
Yalı Çapkını dizisinde ünlü oyuncu veda etti, Seyran ve Ferit baş başa kaldı!
Yalı Çapkını dizisinde ünlü oyuncu veda etti, Seyran ve Ferit baş başa kaldı!Yalı Çapkını dizisinde esas hikaye yeni sezonda başlıyor. Geçtiğimiz sezona damga vuran OGM Pictures yapımı Yalı Çapkını dizisinde flaş bir ayrılık haberi geldi. Baran Bölükbaşı'nın ayrılığı sonrası yaşanan son gelişme izleyenleri sevindirdi.
10.08.2023Televizyon
Ünlülerin bölüm başına aldıkları ücretler dudak uçuklattı!
Ünlülerin bölüm başına aldıkları ücretler dudak uçuklattı!Son dönemin popüler dizileri arasında yer alan Yalı Çapkını, Aile, Yargı, Benim Adım Farah ve Kızılcık Şerbeti’nin başrol oyuncularının yeni dönemde bölüm başına alacakları ücretler ortaya çıktı.
6.08.2023Magazin
Veda Mektubu'ndan Yalı Çapkını'na bomba transfer! Ünlü oyuncu Nükhet karakteri için geliyor!
Veda Mektubu'ndan Yalı Çapkını'na bomba transfer! Ünlü oyuncu Nükhet karakteri için geliyor!Veda Mektubu dizisi için geri sayım başladı. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Rabia Soytürk, Selim Bayraktar, Nurgül Yeşilçay'ın yer aldığı dizi iki bölüm sonra final yapıyor. Ancak dizide yer alan iki isim final öncesi veda kararı aldı. Bunun kutlaması bile yapıldı. Ancak bu ayrılık sonrası bomba bir iddia ortaya atıldı. Yalı Çapkını ikinci sezonda Nükhet karakterini ünlü isim oynayacak.
4.08.2023Televizyon
Yalı Çapkını'nın Pelo'su Buçe Buse Kahraman'ın gizemli sevgilisi ortaya çıktı!
Yalı Çapkını'nın Pelo'su Buçe Buse Kahraman'ın gizemli sevgilisi ortaya çıktı!Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in paylaştığı Yalı Çapkını dizisinde Pelin karakterini canlandıran ve sık sık gündeme gelen Buçe Buse Kahraman dizisinin sezon finali yapmasının ardından soluğu tatilde aldı. Bikinili pozlarıyla gündemden düşmeyen Buçe Buse Kahraman son paylaşımıyla olay oldu. Gizemli sevgilisi ile pozunu paylaşan güzel oyuncunun gönderisi çok konuşuldu.
3.08.2023Magazin
Biri Nükhet olacak, biri Pelin'in sevgilisi! Yalı Çapkını dizisine iki bomba isim geliyor!
Biri Nükhet olacak, biri Pelin'in sevgilisi! Yalı Çapkını dizisine iki bomba isim geliyor!Yalı Çapkını dizisinde hikaye değişti. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin ikinci sezonu için geri sayım devam ediyor. Baran Bölükbaşı'nın oynadığı Tarık karakterinin diziye vedasıyla birlikte Halis Ağa'nın yurt dışındaki kızı Nükhet ve torunu Korhanlar Konağı'na dönüyor.
2.08.2023Televizyon
Yeni sezonun ilk bölümünde ikisi de ölüyor! Yalı Çapkını 2. sezonu bomba gibi başlıyor!
Yeni sezonun ilk bölümünde ikisi de ölüyor! Yalı Çapkını 2. sezonu bomba gibi başlıyor!Yalı Çapkını dizisi 2. sezon hazırlıkları devam ediyor. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizide ekip 15 Ağustos'ta sete çıkıyor. Ancak gelen son haber Yalı Çapkını izleyicisini şoka soktu. İddiaya göre yeni sezonun ilk bölümünde iki oyuncu birde ölüp diziye veda ediyor.
1.08.2023Televizyon
Dilan Çiçek Deniz ve Mert Yazıcıoğlu aşkı kısa sürdü! İlişkiyi bitiren fotoğraf
Dilan Çiçek Deniz ve Mert Yazıcıoğlu aşkı kısa sürdü! İlişkiyi bitiren fotoğrafOyuncu Dilan Çiçek Deniz'in meslektaşı ve sevgilisi Mert Yazıcıoğlu'nun, Deniz'in eski sevgilisi Furkan Andıç ile Bodrum'da düzenlenen bir partide objektif karşısına geçmesi sosyal medyada gündem olmuştu. Dilan Çiçek Deniz, eski sevgilisiyle aynı kareye giren Yazıcıoğlu’yla ilişkisini bitirip ünlü oyuncuyu sosyal medyasından sildi.
16.07.2023Magazin
Dilan Çiçek Deniz'in eski aşkı Furkan andıç ve yeni aşkı Mert Yazıcıoğlu aynı karede!
Dilan Çiçek Deniz'in eski aşkı Furkan andıç ve yeni aşkı Mert Yazıcıoğlu aynı karede!Oyuncu Dilan Çiçek Deniz, İzlandalı reklam yönetmeni Thor Saevarsson ile ayrıldıktan sonra meslektaşı Mert Yazıcıoğlu ile aşk yaşamaya başlamıştı. Mert Yazıcıoğlu da Afra Saraçoğlu ile 4 yıllık ilişkisini noktalamıştı. Oyuncu Dilan Çiçek Deniz'in bir süredir aşk yaşadığı Mert Yazıcıoğlu ile eski sevgilisi Furkan Andıç, Bodrum'da bir partide bir araya geldi. Partiden paylaşılan fotoğraf sosyal medyada gündem oldu.
14.07.2023Magazin
Yalı Çapkını dizisinin iki yıldızı aynı filmde rol alıyor! Başkan filmi konusu nedir?
Yalı Çapkını dizisinin iki yıldızı aynı filmde rol alıyor! Başkan filmi konusu nedir?Geçtiğimiz sezonun flaş dizisi Yalı Çapkını oyuncu kadrosu da bu yaz dinlenmeden film setlerine koştu. Dizinin iki yıldız ismi bu yaz gösterime girecek Başkan filminde rol alacak. Çekimleri Tunceli'de gerçekleşecek Başkan filminin konusu nedir?
2.07.2023Televizyon
Afra Saraçoğlu'nun bikinisinin fiyatı dudak uçuklattı!
Afra Saraçoğlu'nun bikinisinin fiyatı dudak uçuklattı!Yalı Çapkını'nda Seyran karakteriyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Afra Saraçoğlu, son günlerde dizideki rol arkadaşı Mert Ramazan Demir ile çıkan dudak dudağa görüntüleriyle gündemdeydi. Ünlü oyuncu şimdi de bikinisinin fiyatıyla gündem oldu. İşte detaylar...
29.06.2023Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Afra Saraçoğlu ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki afra saraçoğlu haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.