Geri Dön
Kültür SanatBlackpink konseri ne zaman? Dünyanın en popüler K-Pop grubu Blackpink ilk sanal konserini verecek!

Blackpink konseri ne zaman? Dünyanın en popüler K-Pop grubu Blackpink ilk sanal konserini verecek!

Dünyanın en popüler K-Pop grubu BLACKPINK ilk sanal konserini verecek. “The Virtual” isimli ilk sanal konseri için nefesler tutulurken PUBG Mobile’ın 2.1 güncellemesiyle birlikte yeni temalı oyun modu Antik Gizem: Yükseliş ve yepyeni içerikler de konserle birlikte oyunculara sunulacak. Blackpink ay sonunda PUBG MOBILE'a özel bir parça ve müzik videosuna da imza atacak. Peki, Blackpink konseri ne zaman, saat kaçta? K-Pop grubu Blackpink’in sanal konseri ile ilgili detaylar…

Blackpink konseri ne zaman? Dünyanın en popüler K-Pop grubu Blackpink ilk sanal konserini verecek!

Popüler K-Pop grubu BLACKPINK ilk sanal konserini verecek. PUBG MOBILE’ın “The Virtual” isimli ilk sanal konserinde ayrıca 2.1 güncellemesiyle birlikte yeni temalı oyun modu Antik Gizem: Yükseliş ve yepyeni içerikler de olacak. Peki, Blackpink konseri ne zaman, saat kaçta? K-Pop grubu Blackpink’in sanal konseri ile ilgili detaylar…

BLACKPİNK KONSERİ NE ZAMAN?

Dünyaca ünlü K-Pop grubu BLACKPINK, heyecanla beklenen büyük dönüşünü PUBG MOBILE ile yapıyor. Geçmişte oyunla işbirliği bulunan BLACKPINK, şimdi ise PUBG MOBILE'da oyun içi konser performansı göstererek işleri bir sonraki seviyeye taşıyor. BLACKPINK ve PUBG MOBILE hayranları bu sanal etkinlik kapsamında bir araya gelerek dünyada bir ilke imza atacak. Bu heyecan verici oyun içi konser etkinliği ile müzik ve oyun severler BLACKPINK'in  klasik hitlerinden oluşan performansını izlemek için iki harika fırsata sahip olacak. Etkinlik, Kuzey ve Güney Amerika'da 22 - 23 Temmuz ve 29 - 30 Temmuz tarihlerinde, dünyanın geri kalanında ise 23 - 24 ve 30 - 31 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek.

ÜCRETSİZ BİLET NASIL ALINIR?

Oyuncular ücretsiz biletlerini 15 Temmuz'dan itibaren oyun içinden temin etmeye başladı ve biletini alan oyuncular konsere katılmak için gerekli olan Konser Kaynak Paketini önceden yükleyebilecek. 19 Temmuz’dan itibaren oyuncular PUBG MOBILE’da BLACKPINK enerjisini yaşatmaya başlayacak. Oyun içinde sanatçılara ne kadar çok hediye verilir ise, o kadar çok hediye ve promosyon malzemesi görünmeye başlayacak! Ayrıca, sadece oyuna giriş yaparak ya da temalı mücadeleleri tamamlayarak her gün çeşitli özel ödüller kazanma fırsatı olacak. Diğer taraftan bu işbirliği sadece BLACKPINK'in mevcut şarkılarını kapsamıyor. PUBG MOBILE için özel olarak tasarlanan ve oluşturulan özel bir parça ve yeni bir müzik videosu çok yakında oyunda ve PUBG MOBILE sosyal medya kanallarında yayınlanacak.

BLACKPINK GRUBU NE ZAMAN KURULDU, ÜYELERİ KİM?

BLACKPINK, YG Entertainment tarafından kurulan, JISOO, JENNIE, ROSÉ ve LISA dörtlüsünün yer aldığı Güney Koreli bir kız grubudur. BLACKPINK, Ağustos 2016'da ilk single'larını [SQUARE ONE] yayınladıkları andan itibaren izleyicilerin kalbini fethetti. O zamandan beri, “DDU-DU DDU-DU” ve “Kill This Love” dahil olmak üzere her parçalarını uluslararası hale getirerek küresel süperstarlığa adım attılar. Bu başarının sonucu olarak BLACKPINK, 2019'da ABD'nin en büyük müzik festivali olan Coachella'da performans sergilemek üzere davet edilen ilk kadın K-pop sanatçısı oldu. Ekim 2020'de BLACKPINK, önde gelen müzik listelerinde bir numara olan ve sayısız prestijli ödülle tanınan ilk tam albümleri “THE ALBUM”u yayınladı. Ayrıca albüm satışlarında 1.3 milyonu aştı ve BLACKPINK bu dönüm noktasına ulaşan ilk K-Pop kız grubu oldu. Grup ayrıca 31 Ocak 2021'de YouTube'da başarılı bir canlı yayın konseri olan “THE SHOW”u gerçekleştirdi.

Grubun küresel etkisi büyümeye devam ediyor ve uluslararası pop sanatçılarıyla yaptıkları işbirlikleri ile gösteriliyor. Üyelerin her biri aynı zamanda ünlü lüks markaların küresel elçileri olarak yer alıyor. Ayrıca, BLACKPINK'in resmi YouTube kanalı son zamanlarda 77,5 milyondan fazla aboneyi aştı ve onları platformda en çok aboneye sahip sanatçı yaptı.