Ziraat Açıklama

Ziraat Açıklama

Son dakika ziraat açıklama haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan ziraat açıklama ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını ziraat açıklama haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Ziraat Açıklama

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ziraat açıklama gelişmeleri de dahil olmak üzere 694 ziraat açıklama haberi bulunmuştur. Tüm ziraat açıklama haberleri aşağıda listelenmiştir.
Ziraat Bankası resmen duyurdu! Finansal destek, yüze 0.79...
Ziraat Bankası resmen duyurdu! Finansal destek, yüze 0.79...Ziraat Bankası'ndan son dakika kararı! Dev banka yeni gelişmeyi kamuoyu ile paylaştı. Vatandaşlara finansal destek sağlanması adına hayata geçirilen kampanyanın detayları belli oldu. Yüzde 0,79’a varan avantajlı fiyat uygulaması yapılacak. Ziraat Bankası akaryakıt sektörüne özel avantaj paketini devreye aldı. Akaryakıt sektörüne özel, avantajlı üye işyeri ve teminat mektubu fiyatlamaları ile akaryakıt bayilerinin maliyetleri azaltılacak. Kampanya detayları ile ilgili açıklamalarda bulunan Ziraat Bankası Ödeme Sistemleri ve Kredi Süreçleri Genel Müdür Yardımcısı Cüneyt Sağlık; “Akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren anlaşmalı kuruluş ve firmalara yönelik avantajlı fiyat uygulamasını hayata geçirdik. Akaryakıt bayilerinin, Bankamız POS uygulaması üzerinden yapacakları akaryakıt satışlarında, işyerlerine üç farklı üye işyeri fiyatlama modeli sunulacak. Diğer taraftan, anlaşmalı kuruluş ve firmaların akaryakıt bayiliği faaliyetleri kapsamında ihtiyaç duyacakları teminat mektubu komisyonlarında da indirim uygulanacak." diye konuştu.
24.03.2022Ekonomi
Ziraat Bankası resmen duyurdu! 27 Mayıs'ta başlıyor
Ziraat Bankası resmen duyurdu! 27 Mayıs'ta başlıyorZiraat Bankası'ndan yeni faiz kararı! Dev banka faiz oranlarında değişikliğe gidiyor. Karar tüm müşterilere SMS ile bildirildi. 27 Mayıs itibarı ile değişiyor. Uygulanacak yeni faiz oranı ise yüzde 1,98 olacak.
28.04.2021Ekonomi
Ziraat Bankası'ndan faiz kararı! Bugün başlıyor
Ziraat Bankası'ndan faiz kararı! Bugün başlıyorZiraat Bankası faiz kararını müşterilerine duyurdu. Bankadan yapılan açıklamada faiz değişikliğinin bugünden itibaren geçerli olacağı açıklandı. Milyonlarca müşteriyi yakından ilgilendiren karara göre faizler 1,89’a yükseltildi. Bankadan kredili mevduat kullananlar artık daha yüksek faiz ödeyecekler.
24.02.2021Ekonomi
Ziraat Bankası duyurdu! Bir ilk gerçekleşti, 5 yıl vade, faiz ise...
Ziraat Bankası duyurdu! Bir ilk gerçekleşti, 5 yıl vade, faiz ise...Ziraat Bankası resmen duyurdu. İlk kez gerçekleşti. Yoğun talep var. Dev bankadan yapılan açıklamada pandemi sürecine dikkat çekildi. Böyle zorlu bir süreçte önemli bir adım atıldığı vurgulandı. Talebin 3 kat fazla olmasının olumlu etkisinden söz edildi. Ziraat Bankası vadelendirmenin de 5 yıl olarak belirlendiğini bildirdi. Ziraat Bankası 5 yıl vadeli, 600 milyon dolar tutarlı sürdürülebilir eurobond ihracı gerçekleştirdi. Ziraat Bankası Finansal Yönetim Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Yaşamakta olduğumuz ve küresel ölçekte etkili olan salgın koşulları altında sürdürülebilir eurobondumuza gelen, ihracın 3 katını aşan talep ve nitelikli yatırımcı ilgisi, Türkiye ekonomisine olan güvenin teyidi niteliğinde" diye konuştu.
28.01.2021Ekonomi
Ziraat Bankası'ndan kredi kararı! Faiz yok, komisyon yok, 7 yıl vade...
Ziraat Bankası'ndan kredi kararı! Faiz yok, komisyon yok, 7 yıl vade...Ziraat Bankası harekete geçti. Dev bankadan avantajlı kredi paketi. Ziraat Bankası müşterilerinin kullanımına faizsiz kredi fırsatı sunuyor. Faiz dışında komisyon da ödenmiyor. Uzun vade imkanı ile ödeme kolaylığı da sunuluyor. İsteyen müşteriler kredilerini 7 yıl vade imkanı ile ödeyebiliyor. Ziraat Bankası, tarımsal sulamada modern basınçlı sulama sistemlerinin kullanımının yaygınlaştırılması ve su kaynaklarının daha verimli kullanılmasının sağlanması amacıyla çiftçiler için uzun vadeli Tasarruflu Sulama Kredisi'ni uygulamaya koydu.
26.01.2021Ekonomi
Ziraat Bankası resmen duyurdu! 1 yıl erteleme, taksit ve faiz....
Ziraat Bankası resmen duyurdu! 1 yıl erteleme, taksit ve faiz....Ziraat Bankası tarafından açıklama geldi. Dev banka kamuoyuna duyurdu. Bir yıla kadar erteleme imkanı bulunuyor. 5 yıl taksit imkanı sunuluyor. Yüzde 24 artış olduğu bildirildi. Ziraat Bankası Tarımsal Pazarlama Grup Başkanı Ferhat Pişmaf, Ziraat Bankası'nın tarım kredilerinin geçen yıl yüzde 24 artarken, bankanın son 5 yılda tarımsal üreticilere kullandırdığı kredi hacminin 202 milyar TL'yi aştığını bildirdi. Ziraat Bankası ayrıca ödeme güçlüğü çekenler için de alternatif çözümler sunuyor. Ziraat Bankası Tarımsal Pazarlama Grup Başkanı Pişmaf, genel yapıda görülen iyileşmeye rağmen bireysel olarak ödeme güçlüğüne düşen üreticiler için alternatif çözümler sunduklarını, sübvansiyonlu tarım kredisi kullanan üreticilerin, ürünlerinin doğal afetlerden zarar görmesi halinde 2020/2015 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı kapsamında kredilerinin ilgili kısmını 1 yıla kadar erteleyebildiğini veya 5 yıla kadar taksitlendirebildiğini bildirdi.
20.01.2021Ekonomi
Galatasaray'dan Yusuf Demir haberine yalanlama
Galatasaray'dan Yusuf Demir haberine yalanlamaGalatasaray'ın sezon başında kadrosuna kattığı Yusuf Demir için Rapid Wien'e yapması gereken ödemeyi geciktirdiği ve ihtarname aldığı öne sürülmüştü. Galatasaray, bu iddiayı reddetti.
22.02.2023Galatasaray
Gaziantep FK resmen açıkladı! Süper Lig ve  Ziraat Türkiye Kupası maçlarından çekildik
Gaziantep FK resmen açıkladı! Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası maçlarından çekildikSüper Lig ekibi Gaziantep FK, bu sezona devam etmeme kararı almıştı. Kulüp, bugün yaptığı açıklama ile Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası müsabakalarından çekildiklerini resmen duyurdu.
12.02.2023Gaziantepspor
Sadece Türkiye'yi değil İcardi Avrupa'yı da salladı
Sadece Türkiye'yi değil İcardi Avrupa'yı da salladıÜmraniyespor maçında attığı 2 golle yine kalitesini gösteren Mauro İcardi İtalya, Arjantin ve Fransa basınından tam not aldı.
2.02.2023Galatasaray
Bu marketlerden alışveriş yapmayın! Tüketicilere önemli uyarı
Bu marketlerden alışveriş yapmayın! Tüketicilere önemli uyarıOcak ayında üretici ile market arasındaki fiyat farklılıkları ve girdi fiyatlarında yaşanan değişimler hakkında açıklama geldi. Tüketicilerin, fahiş fiyattan ürün satıldığını tespit ettikleri marketlerden alışveriş yapmamaları, ürün fiyatlarına bu yolla müdahale ederek bu marketleri cezalandırmaları gerektiğine dikkat çekildi. İşte Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar'ın uyarıları...
1.02.2023Ekonomi
Ferbis halka arz ediliyor! Hektaş İştiraki Ferbis Tarım halka arz fiyatı ne kadar? Ferbis halka arz fiyatı ve bankaları!
Ferbis halka arz ediliyor! Hektaş İştiraki Ferbis Tarım halka arz fiyatı ne kadar? Ferbis halka arz fiyatı ve bankaları!Hektaş Ticaret iştiraki Ferbis Tarım halka arz ediliyor. Borsa İstanbul'da işlem görmesi için SPK'ya başvuru yapan Ferbis Tarım’ın halka arz bilgileri merak ediliyor. Peki, Ferbis Tarım halka arz fiyatı ne kadar? Ferbis halka arz talep toplama tarihleri belli oldu mu? Ferbis halka arz hangi banka üzerinden yapılacak? Ferbis halka arz kaç lot verir? Ferbis halka arz fiyatı ve bankaları!
26.12.2022Ekonomi
Tarım ve Orman Bakanlığı 1200 personel alacak! Tercihler başladı! İşte ÖSYM KPSS-2022/13 tercih kılavuzu ve kontenjanlar!
Tarım ve Orman Bakanlığı 1200 personel alacak! Tercihler başladı! İşte ÖSYM KPSS-2022/13 tercih kılavuzu ve kontenjanlar!Tarım ve Orman Bakanlığı taşra teşkilatına personel alınacak. 1200 personel alımı için ÖSYM KPSS-2022/13 tercih kılavuzunu yayımladı. Peki, Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı ÖSYM KPSS tercih ekranı ve alım yapılacak kadrolar!
KPSS 2022/11 tercih kılavuzu yayınlandı! Sağlık Bakanlığı sözleşmeli personel alımı tercihleri nasıl yapılır? Başvuru şartları ve ÖSYM AİS başvuru ekranı!
KPSS 2022/11 tercih kılavuzu yayınlandı! Sağlık Bakanlığı sözleşmeli personel alımı tercihleri nasıl yapılır? Başvuru şartları ve ÖSYM AİS başvuru ekranı!ÖSYM duyurdu! Sağlık Bakanlığı 31 bin 183 personel alımı için KPSS 2022/11 tercih kılavuzu yayınlandı. Sağlık Bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme yapmak için adaylardan tercih alınacak. Peki, Sağlık Bakanlığı sözleşmeli personel alımı tercihleri nereden ve nasıl yapılır? Sağlık Bakanlığı KPSS-2022/11 Tercih Kılavuzu ve başvuru ekranı!
Köylüler şaşkın! 12 gün boyunca dönen koyunların gizemi çözüldü
Köylüler şaşkın! 12 gün boyunca dönen koyunların gizemi çözüldüÇin'de meydana gelen olay dünyayı şaşkına çevirdi. Çin’in İç Moğalistan Özerk Bölgesi’ne bağlı Baotou’daki bir çiftlikte onlarca koyun bir daire oluşturarak 12 gün boyunca hiç durmadan dönmeye devam etti. Dünya manşetlerinde yerini alan görüntünün ardından koyunların aralıksız dönerek çember oluşturmasının nedeni ortaya çıktı. İşte haberin detayları...
25.11.2022Dünya
Takım içinde gruplaşma! Josef de Souza çok rahatsız
Takım içinde gruplaşma! Josef de Souza çok rahatsızSüper Lig'in 13.haftasında Galatasaray'a 2-1 kaybeden Beşiktaş'ta bazı futbolcuların takım içindeki gruplaşmalardan çok rahatsız olduğu belirtildi.
8.11.2022Beşiktaş
GSB banka promosyonu ne oldu, ne kadar? GSB promosyon güncellemesi yapıldı mı? GSB banka promosyonu 2022 ne zaman verilecek?
GSB banka promosyonu ne oldu, ne kadar? GSB promosyon güncellemesi yapıldı mı? GSB banka promosyonu 2022 ne zaman verilecek?GSB banka promosyonu için yapılan aramalar devam ediyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı çalışanları şubat ayında yapılan Promosyon sözleşmesinin güncellenmesini istiyor. Peki, GSB promosyon güncellemesi yapıldı mı? GSB banka promosyonu ne oldu, ne kadar?
Faizsiz çiftçi kredisini hangi banka veriyor? Bitkisel üretime yönelik çiftçi kredisi üst limiti ne kadar?
Faizsiz çiftçi kredisini hangi banka veriyor? Bitkisel üretime yönelik çiftçi kredisi üst limiti ne kadar? Hazine Faiz Destekli Kredi Paketi kapsamında üretici ve çiftçilere kullandırılan kredilerde değişiklik yapıldı. Bitkisel üretime yönelik yüzde 100 faiz indirimi uygulanacak işletme ve yatırım kredisinin üst limiti değişti. Çiftçi kredileri ile ilgili Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Peki, Faizsiz çiftçi kredisini hangi banka veriyor? Bitkisel üretime yönelik çiftçi kredisi üst limiti ne kadar? İşte detaylar…
23.10.2022Ekonomi
Sıfır faizli kredi açıklaması! 200 bin lira kullandırılacak, ikiye bölünebilecek
Sıfır faizli kredi açıklaması! 200 bin lira kullandırılacak, ikiye bölünebilecekTarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, geleneksel yaygın üretim konusundaki sıfır faizli 200 bin liralık tarım kredisinin 100 bin liralık kısmının mazot ve gübre alımında kullanılabileceğini ifade etti.
22.10.2022Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, müjdeleri tek tek açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, müjdeleri tek tek açıkladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Beştepe'de yapılan Kabine Toplantısı'nın ardından açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yüksek öğrenim yurtlarında kalan öğrencilere verilen beslenme yardımını günlük 25 liradan 60 liraya çıkardıklarını belirterek, "Beslenme yardımını aylık 1800 TL'ye yükseltiyoruz" dedi. Müjdeleri peş peşe sıralayan Erdoğan, "Çiftçilerimizin elektrik faturalarındaki KDV oranını yüzde 18'den 8'e düşürmüştük. Bugün de elektrik faturalarıyla ilgili yeni bir düzenlemenin müjdesini veriyoruz. Elektrik faturaları gelir elde edildiğinde ödenebilecek. Ziraat Bankası elektrik borçları için açacağı kredinin ödemesini hasat sonunda alacak, önceki borçlar için de yine Ziraat Bankası vasıtasıyla 5 yıla varan vadeyle faizsiz geri ödeme imkanıyla kapatabilecek. Enerji şirketlerimizle önceki dönem borçların gecikme cezası uygulanmadan, ana paradan bir bölümünü indirilmesi mutabakata varıldı. Enerji maliyetleriyle ilgili bu kolaylıkların çiftçilerimize hayırlı olmasını diliyorum." dedi.
26.09.2022Siyaset
TOKİ’den ‘TOKİ’nin kasasındaki şüpheli işler’ köşe yazısına ilişkin açıklama
TOKİ’den ‘TOKİ’nin kasasındaki şüpheli işler’ köşe yazısına ilişkin açıklamaToplu Konut İdaresi’nden (TOKİ) yapılan açıklamada, “TOKİ, 2022 yılı ilk sekiz ayında toplam 40 milyar lira ödeme yapmış olup bu tutar yılsonu itibariyle 75 milyar liraya ulaşacaktır. Bu doğrultuda yazıda iddia edilen 99 bin 845 lira borcun ödenememesi söz konusu değildir” denildi.
24.09.2022Gündem
Bursa'da ceviz hasadı başladı
Bursa'da ceviz hasadı başladıBursa'nın İnegöl ilçesinde ceviz hasadı başladı. İnegöl Ziraat Odası Başkanı Sezai Çelik, ceviz tarlalarına giderek incelemede bulundu. İncelemenin ardından açıklama yapan Sezai Çelik, "İnegöl’ün ceviz diyarı Konurlar mahallesindeyiz. Bu mahallemiz son yıllarda cevizle anılmaya başladı." ifadelerini kullandı.
22.09.2022Yaşam
TOKİ 2022 başvuru ücreti yatırma nasıl yatırılır, nereye 2022? Halk Bankası, Ziraat internetten TOKİ para yatırma ve ödeme!
TOKİ 2022 başvuru ücreti yatırma nasıl yatırılır, nereye 2022? Halk Bankası, Ziraat internetten TOKİ para yatırma ve ödeme!TOKİ Sosyal Konut başvuruları 14 Eylül’de başladı, 28 Ekim’e kadar devam edecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılan açıklama sonrası başvuru şartları, tarihleri gibi detaylar sorgulanırken ödeme planı ve başvuru ücreti yatırmaya yönelik ayrıntılar da araştırılıyor. TOKİ Sosyal Konut başvuruları e-Devlet üzerinde yapılıyor. TC kimlik numaralarının son rakamına göre alınacak olan başvurular için tarihler belli olurken, TOKİ ödeme planı detayları da netleşti. Peki, Halk Bankası, Ziraat TOKİ ödemesi nasıl yapılır, TOKİ 500 TL nereye yatacak? İşte TOKİ başvuru ücreti yatırma ve TOKİ 500 TL ödeme detayları…
21.09.2022Ekonomi
Düşük faizli kredi fırsatı! Yüz binlere müjde, kritik tarih detayı
Düşük faizli kredi fırsatı! Yüz binlere müjde, kritik tarih detayıDüşük faizli kredi ile ilgili son dakika açıklaması. Düşük faizli kredi çekmek isteyen çiftçileri ilgilendiren güzel haber geldi. Ziraat Bankası ve Tarım Kredi'nin tarımsal üretime dair düşük faizli yatırım ve işletme kredisi kullandırılması uygulama esaslarında değişiklik yapıldı. Kredi kullandırma süresi 31/12/2022 yerine 31/12/2023 olarak düzenlendi.
15.09.2022Ekonomi
AÖL kayıt yenileme ne zaman? AÖL kayıt yenileme nasıl yapılır? Açık Lise kayıt yenileme tarihleri!
AÖL kayıt yenileme ne zaman? AÖL kayıt yenileme nasıl yapılır? Açık Lise kayıt yenileme tarihleri!Liseyi açıktan tamamlamak isteyen binlerce aday Açık Öğretim Lisesi (AÖL) kayıt takvimini araştırıyor. MEB duyurdu! AÖL kayıt yenileme tarihleri belli oldu. 2022 - 2023 Eğitim Öğretim Yılı Açık Öğretim Lisesi 1. dönem ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemlerinin nasıl yapılacağı araştırılıyor. Peki, AÖL kayıt yenileme ne zaman? AÖL kayıt yenileme nasıl yapılır? Açık Lise kayıt yenileme tarihleri!
8.09.2022Eğitim
YDS başvurusu nasıl yapılır? YDS sınav ücreti ne kadar, ödemeler nereden yapılır? YDS sınav tarihi ve başvuru detayları!
YDS başvurusu nasıl yapılır? YDS sınav ücreti ne kadar, ödemeler nereden yapılır? YDS sınav tarihi ve başvuru detayları!ÖSYM duyurdu! YDS başvuruları başladı. Almanca, Arapça, Fransızca, İngilizce ve Rusça dillerinden uygulanacak YDS için başvuru süreci ile ilgili detaylar araştırılıyor. Peki, YDS başvurusu nasıl yapılır? YDS sınav ücreti ne kadar, ödemeler nereden yapılır? YDS’ye kimler girebilir? İşte YDS başvuru kılavuzu detayları…
6.09.2022Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

Ziraat Açıklama ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ziraat açıklama haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.