Yaşlı Aylığı

Yaşlı Aylığı

Son dakika yaşlı aylığı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan yaşlı aylığı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını yaşlı aylığı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Yaşlı Aylığı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan yaşlı aylığı gelişmeleri de dahil olmak üzere 306 yaşlı aylığı haberi bulunmuştur. Tüm yaşlı aylığı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Paralar hesaplara bugün yatırılıyor, hemen kontrol edin ödemeniz yapılmadıysa...
Paralar hesaplara bugün yatırılıyor, hemen kontrol edin ödemeniz yapılmadıysa...Yüz binlerce kişinin beklediği ödemeler yapıldı. Paralar vatandaşların banka hesaplarına yatırıldı. Bakan Yakın detayları paylaştı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Haziran ayına ilişkin 1 milyar 499 milyon TL tutarında yaşlı aylığı ve engelli aylıklarını hesaplara yatırdıklarını açıkladı.
8.06.2022Ekonomi
Elektrik faturası desteği geliyor! 6 ay ödeme yok, yüzde 50 indirim...
Elektrik faturası desteği geliyor! 6 ay ödeme yok, yüzde 50 indirim...Elektrik faturası ile ilgili yeni düzenleme. Hükümet yüz binlerce vatandaş için harekete geçti. İndirimli elektrik kullanımı gündemde. Ayrıca vatandaşa ödeme kolaylığı da sağlanacak. Faturalar 6 aylık dönemler şeklinde kesilecek. Ekonomide önemli bir destek paketi daha hazırlanıyor. Yeni çalışmaya göre indirimli, ertelemeli ve maliyet girdilerinin dikkate alındığı bir fatura ödeme sistemi söz konusu olacak. Üreticinin elektrik bedelini hasattan sonra ödemesi için faturanın 6 ayda bir alınması planlanıyor. Sulamada kullanılan elektriğe indirim ve temel girdilere daha yüksek destek verilmesi gündemde. İşte yeni destek ve ödeme paketiyle ilgili son dakika gelişmeleri.
18.05.2022Ekonomi
Paralar bugün banka hesaplarına yatıyor! Ödemeler öne çekildi! Emekli, işçi, çalışmayan, yaşlı, engelli, şehit yakını, gazi hepsi alacak...
Paralar bugün banka hesaplarına yatıyor! Ödemeler öne çekildi! Emekli, işçi, çalışmayan, yaşlı, engelli, şehit yakını, gazi hepsi alacak...Paralar bugün hesaplara yatırılıyor. Güzel haber geldi. Bağ-Kur ve emekli sandığı mensubu emekliler ile çalışmayanlar, yaşlı, engelli vatandaşlar, devletten para desteği alanlar dahil milyonlarca kişiye ödeme yapılacak. Tarihler bayram nedeni ile öne çekildi. Hak sahipleri ödemelerin ne zaman yapılacağını merak ediyordu. Tek tek açıklandı. Kimin hesabına ne kadar para yatırılacak? Tediye, şehit yakınları ve gazilere destek, yaşlı ve engelli aylıkları, işsizlik maaşları, yetiştiricilere destek, memur emeklilerinin bayram ikramiyeleri gibi birçok alanda bugün ödemeler tamamlanıyor.
29.04.2022Ekonomi
Yaşlılık maaşı ne kadar oldu, 65 yaş aylığı -yaşlılık maaşı- bayramdan önce verilecek mi 2022? Yaşlılık maaşı ne zaman yatacak 2022?
Yaşlılık maaşı ne kadar oldu, 65 yaş aylığı -yaşlılık maaşı- bayramdan önce verilecek mi 2022? Yaşlılık maaşı ne zaman yatacak 2022?Yaşlılık maaşı bayramdan önce verilecek mi? sorusu yanıt buldu. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Ramazan Bayramı nedeniyle Mayıs ayı yaşlı aylığı ve engelli aylıklarını bugün hesaplara yatırılacağını açıkladı.
29.04.2022Ekonomi
Engelli maaşları ne zaman yatacak? Engelli maaşı bayramdan önce yatacak mı?
Engelli maaşları ne zaman yatacak? Engelli maaşı bayramdan önce yatacak mı? Ramazan Bayramı nedeniyle engelli aylıklarının bayram öncesinde yatırılıp yatırılmayacağı, ne zaman yatırılacağı merak ediliyordu. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık açıkladı. Bakan Yanık, Ramazan Bayramı öncesinde engelli maaşları ödemesiyle ilgili açıklama yaptı. Peki, Engelli maaşları ne zaman yatacak? Engelli maaşı bayramdan önce yatacak mı? Engelli maaşları yattı mı? İşte detaylar…
29.04.2022Ekonomi
Evde bakım maaşı bayramdan önce verilecek mi 2022? Mayıs ayı engelli maaşları bayramdan önce yatacak mı, son açıklamalar?
Evde bakım maaşı bayramdan önce verilecek mi 2022? Mayıs ayı engelli maaşları bayramdan önce yatacak mı, son açıklamalar?Engelli maaşları bayramdan önce ödenecek mi 2022, evde bakım maaşı bayram öncesi yatacak mı 2022? Ramazan Bayramı'na az bir süre kala bakıma ihtiyacı olan engelliler ve ailelerine ekonomik destek sağlamak amacıyla verilen "evde bakım yardımı" için yapılan aramalar arttı. Vatandaşlar “Engelli aylığı bayramdan önce verilecek mi? Evde bakım maaşı bayramdan önce verilecek mi, engelli maaşları ne zaman yatacak?” sorusuna yanıt arıyor.
26.04.2022Ekonomi
Engelli maaşları bayramdan önce ödenecek mi 2022, engelli maaşı ne zaman yatacak? Engelli maaşı ne kadar?
Engelli maaşları bayramdan önce ödenecek mi 2022, engelli maaşı ne zaman yatacak? Engelli maaşı ne kadar?Ramazan Bayramı’na az bir süre kala engelli aylığı alanlar ve yakınları bayram öncesi maaşların ödenip ödenmeyeceğini merak ediliyordu. Engelli maaşlarına yönelik açıklama, Kabine Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı. Peki, Engelli maaşları bayramdan önce ödenecek mi? Engelli maaşları ne zaman yatacak, ne kadar?
25.04.2022Ekonomi
Engelli maaşı bayramdan önce verilecek mi? Engelli maaşı 2022 ne zaman yatacak, bayramdan önce engelli maaşları yatacak mı?
Engelli maaşı bayramdan önce verilecek mi? Engelli maaşı 2022 ne zaman yatacak, bayramdan önce engelli maaşları yatacak mı?Engelli maaşı bayramdan önce verilecek mi 2022, ne zaman yatacak? Engelli maaşının ne zaman yatacağı, Ramazan Bayramı’na az bir süre kala araştırılıyor. İhtiyaç sahibi vatandaşlara ödenen engelli maaşı her ayın ilk haftasında hesaplara yatırılıyor. Geçtiğimiz bayramda engelli maaşları bayram öncesi yatırılınca, vatandaşlar bu yılda aynı şekilde engelli maaşının erken yatıp yatmayacağını sorgulamaya başladı. Peki, bayramdan önce engelli maaşları yatacak mı?
18.04.2022Ekonomi
Zam gelecek! Yüz binlerce kişi alacak, 1.412 lira...
Zam gelecek! Yüz binlerce kişi alacak, 1.412 lira...Asgari ücrete zam yapılıp yapılmayacağı gündemdeki yerini korurken yüz binlerce kişiyi ilgilendiren zam haberi geldi. Rakamlar netleşmeye başladı. Yaşlılık aylığı olarak da bilinen 65 yaş aylığı,65 yaş ve üzerindeki vatandaşlara bağlanıyor. Sosyal yardım niteliğindeki bu aylık ödemeden faydalanabilmek için birtakım şartları yerine getirmek gerekiyor. Bununla birlikte başvuru esnasında da ibraz edilmesi gereken belgeler bulunuyor. Milyonlarca emekli, memurla birlikte 65 yaş aylığı alan 836 bin 800 vatandaş da çifte bayram yaşayacak. Sosyal Güvenlik Kurumu 2 Mayıs'ta kutlanacak Ramazan Bayramı ikramiyesi için hazırlıklarını yapıyor. Sosyal güvencesi olmayan ve aylık bağlanacak kişinin kendisi ve eşi dikkate alınarak kişi başına düşen aylık geliri net asgari ücretin üçte birinden (bu yıl için 1.418 TL) az olan 65 yaş üstü vatandaşlara yaşlı aylığı bağlanıyor. Peki kimler 65 yaş aylığı alabilir? Yaşlılık aylığı başvuru şartları neler? İşte merak edilen tüm detaylar...
12.04.2022Ekonomi
Paralar hesaplara aktarılıyor! Tarih verildi, 1.296 TL...
Paralar hesaplara aktarılıyor! Tarih verildi, 1.296 TL...Yüz binlerce vatandaşın beklediği ödemeler ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Paralar banka hesaplarına yatırılıyor. Ödemeler 9 Nisan tarihine kadar tamamlanacak. Devlet tarafından dezavantajlı bireylerin desteklenmesi amacı ile nakdi yardımlar yapılıyor. Yaşlı ve engelli vatandaşlar da düzenli ödeme imkanından yararlanıyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, nisan ayı içerisinde 1 milyar 488 milyon TL tutarında yaşlı aylığı ve engelli aylığını hesaplara yatıracaklarını açıkladı. Yanık tüm ödemelerin 9 Nisan'da tamamlanacağını duyurdu. 2022'de hem yaşlılık aylığına hem de engelli aylığına zam yapıldı. 65 yaş aylığı 1.296 TL olarak belirlendi. Engeli maaşı ise engellilik oranına göre değişiyor. Peki 65 yaş aylığı nasıl alınır? Yaşlılık aylığı başvurusu nasıl yapılır? Engeli maaşı başvuru şartları neler? İşte merak edilen tüm detaylar...
5.04.2022Ekonomi
Ödemeler banka hesaplarına yatırıldı! Bakan Yanık duyurdu
Ödemeler banka hesaplarına yatırıldı! Bakan Yanık duyurduParalar banka hesaplarına yatırıldı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık duyurdu. Yaşlı aylığı ve engelli aylıkları ile ilgili Bakan Yanık'tan son dakika açıklaması geldi. 1 milyar 489 milyon TL’yi aşan bir ödeme yapıldığı bildirildi. Mart ayı içerisinde yaklaşık 836 milyon TL tutarında yaşlı aylığı yardımında bulunduklarını kaydeden Bakan Yanık, yaklaşık 653 milyon TL de engelli aylıklarını da hak sahiplerinin hesaplarına yatırdıklarını duyurdu. Bakan Yanık aynı zamanda engelli ve yaşlı vatandaşlara yönelik kapsayıcı ve düzenli olarak sosyal yardım programları geliştirdiklerini belirtti.
9.03.2022Ekonomi
Elektrik desteği nasıl alınır? Elektrik fatura desteği başvurusu şartları neler?
Elektrik desteği nasıl alınır? Elektrik fatura desteği başvurusu şartları neler? Dar gelirli ailelere fatura desteği! Yaşlı aylığı, engelli bakım parası gibi desteklerden faydalanan vatandaşları ilgilendiriyor! Elektrik faturası desteği başvurusu yapabilecekler! Engelli-yaşlı aylığı alanlar ile evde bakım yardımından faydalanan kişilere sağlanan elektrik faturası desteği, 2022 yılında 206 liraya çıkarıldı. Peki, elektrik desteği başvurusu nasıl yapılır? Elektrik desteğinden kimler faydalanabilecek? Elektrik desteği nasıl alınır? Elektrik fatura desteği başvurusu şartları…
1.03.2022Ekonomi
Engelli maaşı yattı mı? Yaşlı aylığı ne zaman yatacak? Engelli ve yaşlı aylığı maaş farkları yattı mı?
Engelli maaşı yattı mı? Yaşlı aylığı ne zaman yatacak? Engelli ve yaşlı aylığı maaş farkları yattı mı? Yaşlı ve engelli aylığı alan yüzbinler, maaşların ne zaman yatacağını merak ediyordu. Belli oldu. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık duyurdu. Son yapılan yeni düzenlemeyle birlikte yaşlı aylığı 828 TL’den 1.084 TL’ye, yüzde 40-69 engelli aylığı 661 TL’den 865 TL’ye yüzde 70 ve üzeri engelli raporu bulunan vatandaşların aylığı da 991 TL’den 1.298 TL’ye yükselmişti. Peki, Engelli maaşı yattı mı? Yaşlı aylığı ne zaman yatacak? İşte detaylar…
7.02.2022Ekonomi
Paralar hesaba yatıyor! Yüz binleri kapsıyor! 9 Şubat tarihine kadar hepsi ödenecek
Paralar hesaba yatıyor! Yüz binleri kapsıyor! 9 Şubat tarihine kadar hepsi ödenecekParalar banka hesabına yatıyor. Son dakika ödeme açıklaması. Tarih belli oldu. Yaşlı aylığı ve engelli aylıkları kapsamında toplamda 1 milyar 830 milyon TL bir ödeme yapacaklarının altını çizen Bakan Yanık, “Ocak ayı memur maaş katsayısında yapılan yeni düzenlemeyle birlikte yaşlı aylığı 828 TL’den 1.084 TL’ye, yüzde 40-69 engelli aylığı 661 TL’den 865 TL’ye yüzde 70 ve üzeri engelli raporu bulunan vatandaşların aylığı da 991 TL’den 1.298 TL’ye yükseldi. Bu doğrultuda Şubat ayı yaşlı aylığı ve engelli aylıklarını Ocak ayından kaynaklanan farkı ile birlikte hesaplara yatırıyoruz. Ödemelerin tüm engelli ve yaşlı vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
7.02.2022Ekonomi
Yaşlılık maaşı ne kadar 2022? 65 yaşlılık maaşına zam mı geldi, yaşlı aylığı nasıl alınır, yaşlılık maaşı şartları nelerdir?
Yaşlılık maaşı ne kadar 2022? 65 yaşlılık maaşına zam mı geldi, yaşlı aylığı nasıl alınır, yaşlılık maaşı şartları nelerdir?Yaşlılık maaşı ne kadar 2022, zam mı geldi? 65 yaş aylığı olarak da bilinen yaşlılık maaşı, asgari ücret zammı ve mamur maaş katsayısına yapılan zam sonrası merak edilmeye başlandı. Peki, 2022  65 yaş aylığı ne kadar oldu? İşte yaşlılık maaşı 2022 hakkındaki detaylar…
29.01.2022Ekonomi
Paralar hesaba yatacak! Aylıklara zam! 2.354 lira! Yaşlı aylığı, engelli aylığı, bakıma muhtaç aylığı...
Paralar hesaba yatacak! Aylıklara zam! 2.354 lira! Yaşlı aylığı, engelli aylığı, bakıma muhtaç aylığı...Paralar hesaba yatacak. Son dakika açıklaması geldi. Aylıklara zam geldi. Yaşlı, engelli, bakıma muhtaç milyonlar çok yakından ilgilendiriyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Ocak ayı memur maaş katsayısında yapılan yeni düzenleme sonrasında sosyal hizmet modelleri kapsamındaki yaşlı aylığının 1.084 TL’ye, %40-69 arası engelli aylığının 865 TL’ye, %70 ve üzeri engelli aylığının 1.298 TL’ye, evde bakım yardımının 2.354 TL’ye ve Sosyal Ekonomik Destek (SED) ödemesinin de 1.649 TL’ye yükseldiğini açıkladı. Yaşlı ve engelli aylığı tutarlarının artırıldığına işaret eden Bakan Yanık, yaşlı aylığının 828 TL’den 1.084 TL’ye, yüzde 40-69 engelli aylığının 661 TL’den 865 TL’ye, yüzde 70 ve üzeri engelli raporu bulunan vatandaşların aylığının da 991 TL’den 1.298 TL’ye yükseldiği bilgisini paylaştı. 18 yaş altı engelli yakını olan vatandaşlara ödenen engelli yakını aylığının da 661 TL’den 865, TL’ye yükseldiğini kaydeden Bakan Yanık, ağır silikozis hastalarının aylığının 1.819 TL’den 2.382 TL’ye çıktığını açıkladı. 2022 yılı Ocak-Temmuz dönemi için evde bakım yardımının 1.798 TL’den 2.354 TL’ye çıkarıldığını kaydetti.
29.01.2022Ekonomi
Son dakika nakdi destek açıklaması! Ocak ve şubatta...
Son dakika nakdi destek açıklaması! Ocak ve şubatta...Devlet eli ihtiyaç sahibi vatandaşa ulaşmaya devam ediyor. Zorlu kış şartları dolayısı ile dar gelirli ailelere nakdi destek sağlanıyor. Kış yardımları için ek kaynak hazırlandı. Bakan Yanık sağlanan destekler ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, ihtiyaç sahibi vatandaşların kış mevsiminden olumsuz etkilenmemeleri için 450 milyon TL’lik ek kaynak hazırladıklarını açıkladı.
24.01.2022Ekonomi
Engelli, engelli yakını ve yaşlı aylıklarına zam geldi! İşte kuruşu kuruşuna yeni maaşlar...
Engelli, engelli yakını ve yaşlı aylıklarına zam geldi! İşte kuruşu kuruşuna yeni maaşlar...Maaşlara zam geldi. Hepsi artıyor. Engelli, engelli yakını hepsini ilgilendiriyor. Geçtiğimiz günlerde açıklanan aralık ayı enflasyon oranı ile birlikte maaşlara yansıyacak zam oranı da belli oldu. Memur ve emekli zammının ardından 2022 yılı engelli maaşları da netleşti. Peki 2022 engelli, engelli yakını ve yaşlı maaşı ne kadar oldu? İşte kuruşu kuruşuna yeni maaşlar...
21.01.2022Emekli
Elektrik desteği! Faturası ile PTT'ye giden alıyor, en az 103 lira...
Elektrik desteği! Faturası ile PTT'ye giden alıyor, en az 103 lira...Elektrik faturası için devlet desteği sağlanıyor. Dar gelirli vatandaşlar talepte bulunmaları durumunda fatura desteğinden yararlanabiliyor. Ödemeler PTT aracılığı ile yapılıyor. Destek miktarı kişi sayısına göre değişiyor. 1-2 kişilik aile için ödeme miktarı 103 lira olarak belirlendi. Elektrik fatura yardımı olarak da bilinen tüketim desteği 4 kişilik aile için 206 liraya çıkıyor. Birçok kişinin destekten yararlanma hakkı olduğu halde bundan haberdar olmadığı için başvuruda bulunmuyor. Dul, yetim, engelli, yaşlı, kronik hastalar ve daha pek çok kişi elektrik desteği alabiliyor. Ayrıca Elektrik tüketiminde tüm aboneleri yakından ilgilendiren bir değişiklik yapıldı. Kademeli tarife dönemi başladı. İsteyen tüketiciler kademeli tarifeden çıkabiliyor. İşte elektrik desteği ve kademeli tarife ile ilgili merak edilen detaylar...
21.01.2022Ekonomi
Elektrik faturası ve doğal gaz yardımı ile ilgili son dakika açıklaması! Milyonları kapsıyor, 206 lira...
Elektrik faturası ve doğal gaz yardımı ile ilgili son dakika açıklaması! Milyonları kapsıyor, 206 lira...Elektrik ve doğal gaz yardımında son dakika! Açıklamalar peş peşe geliyor. Milyonlarca kişiyi yakından ilgilendiriyor. Elektrik ve doğal gaz desteği ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan dün açıklamada bulunmuştu. Erdoğan, 20 bin ailenin daha elektrik desteği kapsamına alındığını belirtirken, doğal gaz desteğinden 4 milyon hanenin yararlanacağını bildirmişti. Açıklamanın ardından vatandaşlar, elektrik ve doğal gaz desteği başvurularının nasıl yapılacağını araştırıyor. Elektrik desteği başvurusu nasıl yapılacak? Elektrik yardımı kimlere verilecek? Doğal gaz desteği ne kadar? Doğal gaz yardımı nasıl alınacak? İşte tüm detaylar...
20.01.2022Ekonomi
Engelli maaşı ne kadar 2022? Engelli maaşları zamlı ne zaman yatacak, alma şartları nelerdir?
Engelli maaşı ne kadar 2022? Engelli maaşları zamlı ne zaman yatacak, alma şartları nelerdir?Engelli maaşları ne kadar olacak, ocak ayı engelli maaşları ne zaman yatacak? Yaşlı ve engelli aylıkları kapsamında 1 milyar 135 milyon TL’yi aşan bir ödeme yapacaklarının altını çizen Bakan Derya Yanık, “Ocak ayına ilişkin yaşlı ve engelli aylıklarını hesaplara yatırıyoruz. Ödemelerin tüm engelli ve yaşlı vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Peki, engelli maaşı 2022 ocak ayında ne kadar olacak?
6.01.2022Ekonomi
Paralar hesaplara yatırılmaya başladı! Zam sonrası ilk ödeme, 1.552 lira...
Paralar hesaplara yatırılmaya başladı! Zam sonrası ilk ödeme, 1.552 lira...Zam geldi! Yüz binlerce kişi bekliyordu. Bakan iyi haberi duyurdu. Ödemeler başladı. Paralar vatandaşların banka hesaplarına yatırılıyor. 2022 ile birlikte ödeme miktarı da arttı. Yaşlı ve engelli aylıklarına zam geldi. Engelli maaşı 1552 lira oldu. Yeni 65 yaş aylığı ise 1296 TL'ye yükseltildi. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, ocak ayına ilişkin yaşlı ve engelli aylıklarının hesaplara yatırmaya başladıklarını duyurdu.
6.01.2022Ekonomi
Elektrik faturaları ile ilgili flaş karar! Değişti, devlet desteği artırıldı, aylık 206 lira...
Elektrik faturaları ile ilgili flaş karar! Değişti, devlet desteği artırıldı, aylık 206 lira...Elektrik faturaları ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Destek ödemesi ile ilgili flaş karar! Ödeme miktarı artırıldı. 2022'de aylık 206 lira fatura desteği verilecek. Geçen yıl hanedeki birey sayısına göre 137,33 lira olan elektrik tüketim desteğinin üst limit tutarı, yeni yılda 206 liraya çıkarıldı. Cihaza bağımlı kronik hastalara da elektrik tüketimine göre 200 liraya kadar destek verilecek. Öte yandan elektrik tüketiminde kademeli sisteme geçildi. Kademeli elektrik faturası sistemi, 1 Ocak 2022 tarihi itibariyle hayata geçti. Buna göre belirli bir kilovat altında tüketim sergileyen tüketiciler ile üzerinde tüketim gerçekleştiren tüketiciler arasında çarpan değeri farklı olacak. Peki, kademeli elektrik faturası nedir, nasıl hesaplanıyor? İşte elektrikte yeni dönem ile ilgili merak edilen tüm detaylar...
6.01.2022Ekonomi
Paralar hesaplara yatırılıyor! Bugün başladı, ödemeler...
Paralar hesaplara yatırılıyor! Bugün başladı, ödemeler...Yüz binlerce kişi bekliyordu. Paralar vatandaşların hesaplarına yatırılmaya başladı. Ödemeler PTT aracılığı ile yapılıyor. Başvuruda bulunan kişilerin paraları evlerine de teslim edilebiliyor. Bakan Yakın ödemeler ile ilgili detayları paylaştı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Aralık ayına ilişkin yaşlı ve engelli aylıklarının hesaplara yatırmaya başladıklarını duyurdu.
8.12.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Yaşlı Aylığı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki yaşlı aylığı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.