Trafik Borcu

Trafik Borcu

Son dakika trafik borcu haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan trafik borcu ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını trafik borcu haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Trafik Borcu

haberleri sayfasında son dakika yaşanan trafik borcu gelişmeleri de dahil olmak üzere 433 trafik borcu haberi bulunmuştur. Tüm trafik borcu haberleri aşağıda listelenmiştir.
Emeklilik için gün sayanlara müjde! Prim borcu olanlarla ilgili son dakika gelişmesi
Emeklilik için gün sayanlara müjde! Prim borcu olanlarla ilgili son dakika gelişmesiEmekli olmak için gün sayan EYT’lilerle ilgili son dakika gelişmesi! Borç affından prim borcu olanlar da yararlanacak. SGK, vergi, trafik ve belediye borçları da siliniyor! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan merakla beklenen prim ve vergi cezalarına dair hazırladıkları kanun teklifini açıkladı. Buna göre vergi ve prim borçlarına ait cezalar silinerek taksitle ödeme imkanı getirilecek. Yapılandırmada matrah artırımının da yer alacağı öğrenildi. Peki, hangi borçlar silinecek, kapsamı nedir? İşte 8 soruda sosyal güvenlik borç yapılandırmasının detayları...
26.01.2023Ekonomi
Borçlar siliniyor! SGK, vergi, trafik, ehliyet ve emlak vergisi borçları ile ilgili son dakika açıklaması geldi
Borçlar siliniyor! SGK, vergi, trafik, ehliyet ve emlak vergisi borçları ile ilgili son dakika açıklaması geldiBorcu olan vatandaşları ilgilendiren son dakika açıklaması geldi. SGK, vergi, trafik ve belediye borçları siliniyor! Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan merakla beklenen prim ve vergi cezalarına dair hazırladıkları kanun teklifini açıkladı. Buna göre vergi ve prim borçlarına ait cezalar silinerek taksitle ödeme imkanı getirilecek. Yapılandırmada matrah artırımının da yer alacağı öğrenildi. İşte borcu olan milyonları ilgilendiren detaylar...
25.01.2023Ekonomi
SGK, vergi, trafik ve belediye borçları siliniyor! Milyonlarca vatandaşın merak ettiği detaylar ortaya çıktı
SGK, vergi, trafik ve belediye borçları siliniyor! Milyonlarca vatandaşın merak ettiği detaylar ortaya çıktıBorcu olan vatandaşları ilgilendiren son dakika açıklaması geldi. Borçlar siliniyor. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan merakla beklenen prim ve vergi cezalarına dair hazırladıkları kanun teklifini açıkladı. Buna göre vergi ve prim borçlarına ait cezalar silinerek taksitle ödeme imkanı getirilecek. Sürücülerin ceza puanları da silinerek el koyulan 10 bin ehliyet sahiplerine iade edilecek.
24.01.2023Ekonomi
Taksiciye 238 bin TL'lik imza tuzağı! e-Devlet'e girince şoke oldu
Taksiciye 238 bin TL'lik imza tuzağı! e-Devlet'e girince şoke olduAntalya’da yaşayan 54 yaşındaki emekli taksici Mustafa Turgut, tanımadığı bir kişi tarafından imzası kullanılarak 238 bin TL dolandırıldığını öne sürdü. Trafik borcunu öğrenmek için girdiği e-Devlet’ten tüm mal varlıklarına atmadığı bir imza nedeniyle haciz konulduğunu öğrenen Turgut, hayatının şokunu yaşadığını belirtti.
14.05.2022Yaşam
Trafik cezası yapılandırma başvurusu nasıl yapılır, başvurunun son günü ne zaman?
Trafik cezası yapılandırma başvurusu nasıl yapılır, başvurunun son günü ne zaman?Meclis’e sunulan 15 maddelik yeni af paketi borçların kapatılması kanun teklifi kabul edildi. Çıkacak yasa ile, Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi, KDV, MTV, ÖTV, idari para cezaları, öğrenim kredisi dahil devlete olan borçları yapılandırılacak. Peki, Trafik cezası yapılandırma başvurusu nasıl yapılır, başvurunun son günü ne zaman?
27.05.2021Gündem
Kovid-19 riskine karşı 5 bini aşkın hizmet e-Devlet'ten alınabilir
Kovid-19 riskine karşı 5 bini aşkın hizmet e-Devlet'ten alınabilirCumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç, "e-Devlet Kapısı'nda salgının yayılmasını önlemek için sosyal ortam etkileşimini mümkün olduğunca azaltmanın önemli olduğunu duyurduk" dedi.
Vergi ve trafik borcu olanlar dikkat! ikinci şans...
Vergi ve trafik borcu olanlar dikkat! ikinci şans...Vergi ve trafik cezası borcunu, ‘af’ kapsamında yapılandırarak çok büyük avantaj sağladığı halde taksitleri zamanında ödemediği için hakkını kaybeden 2.5 milyon kişiye ikinci bir şans tanındı...
6.01.2019Ekonomi
10 bin TL'lik indirim için uyarı
10 bin TL'lik indirim için uyarı16 yaş ve üstündeki yaklaşık 6 milyon aracın sahibine tanınacak olan 10 bin TL'lik hurda araç indirimi düzenlemesinin geçtiğimiz günlerde Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girmesinin ardından araç sahiplerine uyarı geldi: Araçlar, mutlaka lisanslı tesislere teslim edilmeli.
16.06.2018Ekonomi
Vatandaşlara 'hurda araç' uyarısı
Vatandaşlara 'hurda araç' uyarısıÖTASAD Başkanı Dar, hurda araç teşviki uygulamasına ilişkin uyarıda bulunarak, "Araçlar, mutlaka lisanslı tesislere teslim edilmeli." dedi.
15.06.2018Ekonomi
Vergi borcu sorgulamaları online olarak nasıl yapılıyor?
Vergi borcu sorgulamaları online olarak nasıl yapılıyor?Vergi borcu sorgulama işlemleri vergi ödeyen milyonlarca vatandaşı yakından ilgilendiren bir konu. Vergi borcu ödemeleri için vatandaş artık o kuruma gitmeye gerek kalmadan online vergi borcu sorgulama sayesinde bu işlemleri gerçekleştirebiliyor. Peki online vergi borcu sorgulamak için E-devlet şifresine gerek var mı? İşte detaylar..
29.09.2021Gündem
Trafik cezası nasıl öğreniliyor? Trafik borcu sorgulama sistemi
Trafik cezası nasıl öğreniliyor? Trafik borcu sorgulama sistemiTrafik cezası sürücüler tarafından en fazla merak edilen konuların başında geliyor. Peki trafik cezası nasıl öğreniliyor? İşte trafik cezası hakkında merak edilen soruların yanıtları...
29.09.2021Gündem
Trafik Cezası Sorgula ve İnternetten Ceza Ödeme artık çok kolay!
Trafik Cezası Sorgula ve İnternetten Ceza Ödeme artık çok kolay!Trafik cezası sorgulama ve trafik cezası ödeme işlemlerini yapmanız çok kolay hale geldi. Bu işlemleri yapmak için online hizmetleri kullanmalısınız. Nasıl yapacağınızı öğrenmek için haberimizi inceleyiniz.
29.09.2021Gündem
Trafik Cezası Sorgulama ve Kredi Kartı ile online ödeme nasıl yapılır?
Trafik Cezası Sorgulama ve Kredi Kartı ile online ödeme nasıl yapılır?Trafik cezası sorgulamanızı online yapabildiğiniz gibi trafik cezası ödemenizi de online olarak kredi kartı ile yapabilirsiniz. Haberimizin devamından konuyla ilgili detayları alabilirsiniz.
29.09.2021Gündem
Vergi borcunu ödemeyene tatil yok
Vergi borcunu ödemeyene tatil yokİlk ve orta dereceli okulların geçen hafta tatile girmesi nedeniyle yüzbinlerce Hollandalı tatile gitmeye hazırlanıyor...
25.07.2015Dünya
Vergi borcu olana tatil yok
Vergi borcu olana tatil yokİlk ve orta dereceli okulların geçen hafta tatile girmesi nedeniyle yüzbinlerce Hollandalı tatile gitmeye hazırlanıyor...
25.07.2015Dünya
Araç Muayene Randevu Alma Ve Araç Sorgulama İşlemleri
Araç Muayene Randevu Alma Ve Araç Sorgulama İşlemleriAraçların trafiğe çıkması için belirli periyotlarda araç muayenesinin yapılması gerekmektedir. Bu muayene ile birlikte aracın güvenli bir şekilde trafiğe çıkması sağlanmaktadır. Bu nedenle araç sahipleri araç muayenelerini aksatmadan yaptırması gerekmektedir.
29.09.2021Gündem
Araç alacaklar dikkat!
Araç alacaklar dikkat!Tüketici Sorunları Derneği Hukuk Komisyonu Başkanı Avukat Murat Emergen, araçların otopark borçları nedeniyle devir işlemlerinin noterler tarafından engellenmesinin söz konusu olamayacağı uyarısı yaptı.
2.12.2014Ekonomi
Otomobil alacaklar dikkat!
Otomobil alacaklar dikkat!Araç alım ve satımında vergi ve trafik borcu ödenmeden yapılamayan işlemlere otopark borçları da eklendi.
13.10.2014Ekonomi
Son gün!
Son gün!Taksitlendirme ve faizden kurtulma imkanı
31.10.2013Yaşam
Trafik borcunuz varsa unutun!
Trafik borcunuz varsa unutun!Türkiye'de çok sayıda yabancı plakaya trafik cezası kesiliyor, ancak adres konusundaki belirsizlik yüzünden bildirim yapılamıyordu...
31.08.2012Yaşam
SGK borcu olanlara müjdeli haber! Borçlar siliniyor, detaylar belli oldu
SGK borcu olanlara müjdeli haber! Borçlar siliniyor, detaylar belli olduBorç yapılandırması ile ilgili son dakika gelişmesi! 2023 vergi, SGK, GSS, trafik cezası olanlar dikkat, detaylar belli oldu. Tarihi borç yapılandırması kapsamında 2 bin liranın altında borcu bulunan 7.6 milyon kişinin 4.6 milyar liralık borcu siliniyor. Öğrenim ve katkı kredilerinde de gecikme zammının üzeri çizilecek. İşte detaylar...
1.02.2023Ekonomi
GSS borçları silinecek mi? 2023 Genel Sağlık Sigortası affı var mı?
GSS borçları silinecek mi? 2023 Genel Sağlık Sigortası affı var mı?GSS borçlarıyla ilgili araştırmalar hız kazandı. Borç yapılandırma pakeri kapsamında vergi, SGK, emlak vergisi borçlarına yapılandırma ve taksit imkanı sağlanacağı duyurulmuştu. Bu gelişmeden sonra "GSS prim borçları silinecek mi, Genel Sağlık Sigortası affı var mı" soruları merak edildi. İşte detaylar...
31.01.2023Gündem
2 bin lirayı aşmayan vergi borçları siliniyor! Borç yapılandırması teklifi Meclis'te
2 bin lirayı aşmayan vergi borçları siliniyor! Borç yapılandırması teklifi Meclis'teVergi dairelerine vergi, ceza, faiz gibi borcu bulunan vatandaşların 2 bin lirayı aşmayan borçları siliniyor. Kamu alacaklarına yapılandırma getirilmesini öngören 'Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi', TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda görüşülmeye başlandı.
31.01.2023Ekonomi
SGK prim borçları siliniyor! 14 milyon vatandaş yararlanacak, işte tüm detaylar
SGK prim borçları siliniyor! 14 milyon vatandaş yararlanacak, işte tüm detaylarBorçlarlar ilgili son dakika açıklaması geldi. Borcu olan 14 milyon vatandaşı ilgilendiriyor. Tüm vergiler, vergi cezaları, trafik, askerlik, nüfus para cezaları, köprü ve otoyol kaçış düzenlemeleri, adli para cezaları, üst kurullarca verilen idari para cezaları, Tütün Yasası kapsamına giren cezalar, tüm idari para cezaları, öğrenim kredisi borçları, ecri misiller, kaynak kullanımı destekleme prim borçları gibi tüm borçlar, yapılandırılarak ödenebilecek. SGK primleri, gümrük vergileri, idari para cezaları, gecikme zamları gibi alacaklar da yapılandırma kapsamında olacak. İşte milyonlarca vatandaşı ilgilendiren detaylar...
28.01.2023Ekonomi
AK Parti'li Elitaş: Yapılandırma düzenlemesinin maliyeti 362 milyar TL
AK Parti'li Elitaş: Yapılandırma düzenlemesinin maliyeti 362 milyar TLAK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, 14 milyon kişiyi ilgilendiren borç yapılandırma teklifinin tamamlandığını belirterek, "Bu kanunla yapılandırılan borçlar 48 ayda yani 4 yılda tahsil edilecek. Tüm borçların yapılandırılması için başvuru olması durumunda 361.8 milyar liranın borç yapılandırması kapsamında olacağını tahmin ediyoruz." dedi.
27.01.2023Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Trafik Borcu ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki trafik borcu haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.