Sed

Sed

Son dakika SED haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan SED ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını SED haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Sed

haberleri sayfasında son dakika yaşanan sed gelişmeleri de dahil olmak üzere 97 sed haberi bulunmuştur. Tüm sed haberleri aşağıda listelenmiştir.
Paralar bayram öncesi hesaplara geçecek, ödemeler öne çekildi! Yaşlı, engelli, çiftçi, engelli yakını yüz binlerce kişi alacak...
Paralar bayram öncesi hesaplara geçecek, ödemeler öne çekildi! Yaşlı, engelli, çiftçi, engelli yakını yüz binlerce kişi alacak...Yüz binlerce kişi bekliyordu ve güzel haber geldi. Temmuz ayına ilişkin çok sayıda ödeme öne çekildi! Hepsi hesaplara bayramdan önce yatırılacak. Bakanlar peş peşe açıkladı. Sosyal yardım programları ödemeleri başlıyor. Tarımsal destek, yaşlı aylığı, engelli aylıkları, evde bakım yardımı ve sosyal ekonomik destek (SED) ödemeleri bayramdan önce yapılacak. Yüz binlerce kişiyi çok yakından ilgilendiriyor. İşte bayram öncesi yapılacak destek ödemelerine ilişkin son dakika açıklamaları...
8.07.2022Ekonomi
1650 TL banka hesaplarında! Aylık olarak ödeniyor, haziran için...
1650 TL banka hesaplarında! Aylık olarak ödeniyor, haziran için...Paralar hesaplara yatırılıyor. Ödemeler aylık olarak yapılıyor. Ortalama 1650 TL destek sağlanıyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık duyurdu. Haziran ayı için ödemeler banka hesaplarına yapıldı. Sosyal ve Ekonomik Destek’ten (SED) yararlanan çocuklar için ailelerin hesaplarına bu ay toplam 238 milyon TL yatırıldı. SED hizmetinden 147 bin çocuk yararlanıyor. Ayrıca SED’den yararlanan çocuklar sosyal ve kültürel etkinliklerle de destekleniyor. Bakan Yanık'ın açıklaması...
9.06.2022Ekonomi
Hesaplara 1650 lira yatırıldı! Bakan duyurdu
Hesaplara 1650 lira yatırıldı! Bakan duyurduBayram öncesi nakdi yardım müjdesi! İhtiyaç sahibi ailelere destek ödemesi öne çekildi. Bakan Yanık, “Ramazan Bayramı dolayısıyla çocuklarımız için mayıs ayı Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) ödemelerini öne çekerek hesaplara yatırdık. SED’den yararlanan çocuklarımız için ailelere toplam 237 milyon TL ödedik.”
30.04.2022Ekonomi
Evde bakım maaşı bayramdan önce verilecek mi 2022? Mayıs ayı engelli maaşları bayramdan önce yatacak mı, son açıklamalar?
Evde bakım maaşı bayramdan önce verilecek mi 2022? Mayıs ayı engelli maaşları bayramdan önce yatacak mı, son açıklamalar?Engelli maaşları bayramdan önce ödenecek mi 2022, evde bakım maaşı bayram öncesi yatacak mı 2022? Ramazan Bayramı'na az bir süre kala bakıma ihtiyacı olan engelliler ve ailelerine ekonomik destek sağlamak amacıyla verilen "evde bakım yardımı" için yapılan aramalar arttı. Vatandaşlar “Engelli aylığı bayramdan önce verilecek mi? Evde bakım maaşı bayramdan önce verilecek mi, engelli maaşları ne zaman yatacak?” sorusuna yanıt arıyor.
26.04.2022Ekonomi
Engelli maaşları bayramdan önce ödenecek mi 2022, engelli maaşı ne zaman yatacak? Engelli maaşı ne kadar?
Engelli maaşları bayramdan önce ödenecek mi 2022, engelli maaşı ne zaman yatacak? Engelli maaşı ne kadar?Ramazan Bayramı’na az bir süre kala engelli aylığı alanlar ve yakınları bayram öncesi maaşların ödenip ödenmeyeceğini merak ediliyordu. Engelli maaşlarına yönelik açıklama, Kabine Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı. Peki, Engelli maaşları bayramdan önce ödenecek mi? Engelli maaşları ne zaman yatacak, ne kadar?
25.04.2022Ekonomi
Paralar hesaplara aktarılıyor! Ramazan, fatura desteği ve...
Paralar hesaplara aktarılıyor! Ramazan, fatura desteği ve...Devlet eli ihtiyaç sahibi vatandaşa ulaşmaya devam ediyor. Devlet destekleri artarak devam ediyor. Birçok kişi talepte bulunması durumunda destek ödemelerinden yararlanıyor. Pandemi döneminde başlayan nakdi destekler sürüyor. Ayrıca Ramazan dolayısı ile de ihtiyaç sahipleri için ek kaynak ayrıldı. Dezavantajlı olan kişilere de para yardımı sağlanıyor. Doğal gaz tüketim desteği ve elektrik yardımı da faturalarını ödemekte güçlük çeken vatandaşların imdadına yetişiyor. İlk kez bu sene uygulanmaya başlayan doğal gaz desteğinde ödemeler başladı. Bakan Yakın yaptığı açıklamada destek ödemeleri ile ilgili, “Mart ayı içerisinde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza 6,6 milyar TL’yi aşan nakdi yardımda bulunduk” ifadelerini kullandı.
13.04.2022Ekonomi
1650 lira ödeniyor her ay! Hesaba yatırıldı, bakan duyurdu..
1650 lira ödeniyor her ay! Hesaba yatırıldı, bakan duyurdu..İhtiyaç sahibi ailelere destek ödemesi geldi. Her ay 1650 lira veriliyor, hesaba yatırıldı. SED kapsamındaki her bir çocuk için aylık ortalama 1650 TL destek sağlandığını kaydeden Bakan Yanık, “İhtiyaç sahibi ailelerimizin çocukları için nisan ayında toplam 239 milyon TL SED’i hesaplara yatırdık” dedi.
9.04.2022Ekonomi
Yaşlı, engelli, ihtiyaç sahibi, çalışan milyonları ilgilendiriyor! Devlet karşılıyor, ödeme yapılacak...
Yaşlı, engelli, ihtiyaç sahibi, çalışan milyonları ilgilendiriyor! Devlet karşılıyor, ödeme yapılacak...Yaşlılar, ödeme gücü olmayanlar, kadınlar, engelli vatandaşlar, ihtiyaç sahibi çocuk ve aile milyonlarca kişiyi yakından ilgilendiriyor. Sosyal desteklerle ilgili açıklama geldi ve harekete geçildi. Her ay düzenli olarak ödeme yapılıyor, devlet karşılıyor. Desteklere ilişkin detaylı bir bütçe rehberi hazırlandı. Ödeme gücü olmayan vatandaşların sağlık prim giderlerini devlet karşılayacak. 65 yaşını doldurmuş vatandaşların aylık ödemeleri için kaynak aktarılırken, çocuklar için koruyucu ailelere de ödeme yapılacak. Engelli vatandaşların evde bakımına ilişkin destek verilecek. İhtiyaç sahibi çocuklar ve ailelerine sosyal ve ekonomik destek ödemeleri bu yıl da devam ediyor. Öte yandan çiftçiler için de destek açıklaması geldi. Geçen yıl tarımsal destek ödemeleri, gelir vergisinden muaf tutulmuş ve son beş yılda yapılan kesintiler iade edilmişti. İşte 2022 yılına ilişkin sosyal destek rehberi..
7.04.2022Ekonomi
Banka hesaplarına 1649 lira yatırıldı! Her ay düzenli olarak ödeniyor...
Banka hesaplarına 1649 lira yatırıldı! Her ay düzenli olarak ödeniyor...On binlerce kişinin beklediği ödemeler yapıldı. 1649 lira para ödeniyor. Banka hesaplarına yatırıldı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık duyurdu. Bakan Yanık, ihtiyaç sahibi ailelere çocuklarının okul masrafları ve diğer gereksinimlerini karşılamaları için mart ayı ödemesi olarak toplam 236 milyon TL’yi hesaplara yatırdıklarını bildirdi. Her ay düzenli olarak ödeme yapılıyor. Her bir çocuk için ortalama 1649 TL ödeniyor. SED hizmetinden 145 bin çocuk yararlanıyor.
18.03.2022Ekonomi
Paralar banka hesaplarına yatırılıyor! Hemen kontrol edin, 1.611 TL...
Paralar banka hesaplarına yatırılıyor! Hemen kontrol edin, 1.611 TL...Yüz binlerce kişinin beklediği ödemeler başladı. Bakan Yanık iyi haberi duyurdu. 1259 TL olarak ödeniyordu. Geçen ay yapılan değişiklikle 1611 liraya yükseltildi. Destek başvuruları alınmaya devam ediyor. İsteyenler e-Devlet üzerinden müracaata bulunabiliyor. Gerekli şartları taşıyanlara ödeme yapılıyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, ihtiyaç sahibi ailelere çocuklarının okul masrafları ve diğer gereksinimlerini karşılamaları için şubat ayında toplam 236 milyon TL Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) ödemesi yapıldığını bildirdi.
15.02.2022Ekonomi
Elektrik fatura desteği ile ilgili flaş açıklama! 206 lira...
Elektrik fatura desteği ile ilgili flaş açıklama! 206 lira...Vatandaşların kış mevsiminden olumsuz etkilenmemeleri için devlet destekleri artarak devam ediyor. Elektrik yardımından barınma yardımına, evde bakım yardımından sosyal ekonomik desteklere Genel Sağlık Sigortası yardımından eğitim yardımına kadar birçok başlıkta destek yardım yapılıyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, ocak ayı içerisinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara 4 milyar 897 milyon TL nakdi yardımda bulunduklarını açıkladı. Bakan Yanık, düzenli sosyal yardım programlarından faydalanan hanelere ocak ayı içerisinde 143 milyon TL Elektrik Tüketim Desteği verdiklerini ifade etti. 2022 yılında hanelere elektrik tüketim desteğinin üst limit tutarı 206 liraya yükseltilmişti.
12.02.2022Ekonomi
SGK'dan karşılıksız ödeme! Maaş bağlanıyor, her ay 1.298 TL hesaplara yatırılıyor
SGK'dan karşılıksız ödeme! Maaş bağlanıyor, her ay 1.298 TL hesaplara yatırılıyorSGK prim ödeme şartı olmaksızın maaş bağlıyor. Ödemeler aylık olarak yapılıyor. Başvuru şartı bulunuyor. Aylık karşılıksız olarak 1.298 lira vatandaşların banka hesaplarına yatırılıyor. Ödeme miktarına memur maaş katsayıları esas alınarak 6 ayda bir zam yapılıyor. SGK'dan emekli maaşı ya da yardım almayanları kapsıyor. Başvurular il/ilçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına dilekçe ve T.C. Kimlik Numarası içeren nüfus cüzdanı ile yapılıyor. Devlet tarafından dezavantajlı olan vatandaşlara destek sağlanıyor. Fiziksel ya da psikolojik olarak çalışamayacak durumda olan kişilere engelli maaşı bağlanıyor. Engelli maaşı alan vatandaşlara yapılan ödeme 2022 yılı itibariyle zamlı olarak yatırılıyor. Engel durumuna göre değişen maaşlar, engel oranı yüzde 40 ve 70 ve üzeri olmak üzere belirlendi. Peki kimler engelli maaşı alabilir? İşte engelli maaşı alma şartları ve başvuru detayları...
AGİ kaldırıldı! Maaş hesabı değişti, Asgari Geçim indirimi şubat maaşlarını nasıl etkileyecek? Ve netleşti
AGİ kaldırıldı! Maaş hesabı değişti, Asgari Geçim indirimi şubat maaşlarını nasıl etkileyecek? Ve netleştiMilyonlarca çalışan bekliyordu. Yeni maaşlar bugünden itibaren hesaplara yatırılmaya başlıyor. Asgari ücrete yapılan rekor zam özel sektörde uygulanacak zam oranlarının da yükseltilmesini sağladı. Sadece çalışanların maaşları değil devlet desteği alanların ödemeleri de arttı. 2022'de maaş ödemeleri ile ilgili önemli bir değişiklik hayata geçiriliyor. Asgari ücretin yüzde 50 oranında artırılması ile birlikte vergi kesintileri de kaldırıldı. Vergilerin kaldırılması sonrası, Asgari Geçim İndirimi'nin (AGİ) ne olacağı ve nasıl uygulanacağı merak konusu oldu. AGİ aslında bir vergi iadesi olarak uygulanıyordu. Yani devlet alacağı gelir vergisinin bir kısmını çalışanın eş ve medeni durumuna göre iade ediyordu. Asgari ücretten alınan tüm vergilerin kaldırılması nedeni ile vergilerden kaynaklanan bir ödeme yapılmayacak. Peki asgari ücretin üzerinde maaş alanların durumu ne olacak? Kimler AGİ ödemesi alacak? AGİ'nin kaldırılması maaşların düşmesine neden olacak mı? Çalışanların AGİ ile ilgili merak ettiği sorular yanıtını buldu. Öte yandan 2022 ile birlikte devlet desteklerine de zam yapıldı. 65 yaş aylığı bin 84 TL'ye, evde bakım yardımı 2 bin 354 TL'ye yükseltildi. Ayrıca evde yakınına bakanlar için uygulanan gelir kriteri de arttı. Buna göre eve giren kişi başı geliri 2.835 liradan az olanlar bu haktan yararlanabilecek.
Engelli maaşı ne kadar oldu 2022? Yüzde 40-69 arası ve yüzde 70 ve üzeri engelli aylığı kaç lira, engelli maaşı alma şartları, nasıl alınır?
Engelli maaşı ne kadar oldu 2022? Yüzde 40-69 arası ve yüzde 70 ve üzeri engelli aylığı kaç lira, engelli maaşı alma şartları, nasıl alınır?Engelli aylığı ne kadar oldu 2022, yüzde 40-69 arası ile yüzde 70 ve üzeri engelli aylığına zam mı geldi? TÜİK tarafından açıklanan Aralık ayı enflasyon oranı sonrası engelli maaşında da artış yaşandı. Ocak ayı memur maaş katsayısına yapılan yeni düzenleme sonrası sosyal hizmetlerden olan engelli aylığı da etkilendi. Peki, Engelli maaşı alma şartları nelerdir, engelli maaşı nasıl alınır? 2022 engelli maaşı ne kadar?
31.01.2022Ekonomi
Yaşlılık maaşı ne kadar 2022? 65 yaşlılık maaşına zam mı geldi, yaşlı aylığı nasıl alınır, yaşlılık maaşı şartları nelerdir?
Yaşlılık maaşı ne kadar 2022? 65 yaşlılık maaşına zam mı geldi, yaşlı aylığı nasıl alınır, yaşlılık maaşı şartları nelerdir?Yaşlılık maaşı ne kadar 2022, zam mı geldi? 65 yaş aylığı olarak da bilinen yaşlılık maaşı, asgari ücret zammı ve mamur maaş katsayısına yapılan zam sonrası merak edilmeye başlandı. Peki, 2022  65 yaş aylığı ne kadar oldu? İşte yaşlılık maaşı 2022 hakkındaki detaylar…
29.01.2022Ekonomi
Paralar hesaba yatacak! Aylıklara zam! 2.354 lira! Yaşlı aylığı, engelli aylığı, bakıma muhtaç aylığı...
Paralar hesaba yatacak! Aylıklara zam! 2.354 lira! Yaşlı aylığı, engelli aylığı, bakıma muhtaç aylığı...Paralar hesaba yatacak. Son dakika açıklaması geldi. Aylıklara zam geldi. Yaşlı, engelli, bakıma muhtaç milyonlar çok yakından ilgilendiriyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Ocak ayı memur maaş katsayısında yapılan yeni düzenleme sonrasında sosyal hizmet modelleri kapsamındaki yaşlı aylığının 1.084 TL’ye, %40-69 arası engelli aylığının 865 TL’ye, %70 ve üzeri engelli aylığının 1.298 TL’ye, evde bakım yardımının 2.354 TL’ye ve Sosyal Ekonomik Destek (SED) ödemesinin de 1.649 TL’ye yükseldiğini açıkladı. Yaşlı ve engelli aylığı tutarlarının artırıldığına işaret eden Bakan Yanık, yaşlı aylığının 828 TL’den 1.084 TL’ye, yüzde 40-69 engelli aylığının 661 TL’den 865 TL’ye, yüzde 70 ve üzeri engelli raporu bulunan vatandaşların aylığının da 991 TL’den 1.298 TL’ye yükseldiği bilgisini paylaştı. 18 yaş altı engelli yakını olan vatandaşlara ödenen engelli yakını aylığının da 661 TL’den 865, TL’ye yükseldiğini kaydeden Bakan Yanık, ağır silikozis hastalarının aylığının 1.819 TL’den 2.382 TL’ye çıktığını açıkladı. 2022 yılı Ocak-Temmuz dönemi için evde bakım yardımının 1.798 TL’den 2.354 TL’ye çıkarıldığını kaydetti.
29.01.2022Ekonomi
Azerbaycan, Türkiye’nin koruyucu aile sistemini örnek alıyor
Azerbaycan, Türkiye’nin koruyucu aile sistemini örnek alıyorAile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının koruyucu ailelik sistemi ile aile bütünlüğünü korumak amacıyla uygulamaya koyduğu Sosyal ve Ekonomik Destek hizmetinin Azerbaycan’da da hayata geçirilmesi amacıyla iki ülke yetkilileri çalışma yürütüyor.
23.01.2022Gündem
352 TL yeni zam! Hesaplara yatırılıyor, ödemeler 3 gün içerisinde tamamlanacak
352 TL yeni zam! Hesaplara yatırılıyor, ödemeler 3 gün içerisinde tamamlanacakYüz binlerce kişi bekliyordu. Ocak ayı itibarı ile 352 TL zamlı olarak ödenecek. Vatandaşların banka hesaplarına yatırılıyor. 15 Ocak tarihine kadar tüm ödemeler tamamlanacak. Güzel haberi Bakan Yanık duyurdu. 2021'de 1259 TL olan destek ödemeleri yeni yıl ile birlikte 1611 TL’ye yükseltildi. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Yanık yaptığı açıklamada “İhtiyaç sahibi ailelerimizin çocukları için ödediğimiz ortalama Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) miktarını bu ay 1259 liradan 1611 liraya yükselttik. Ocak ayında ailelerin hesabına toplam 234 milyon 666 bin TL yatıracağız.” diye konuştu.
13.01.2022Ekonomi
SED yardımı ne kadar oldu 2022? SED ödemeleri 2022 ne zaman, Ocak ayı SED yardımı yattı mı?
SED yardımı ne kadar oldu 2022? SED ödemeleri 2022 ne zaman, Ocak ayı SED yardımı yattı mı?Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, ihtiyaç sahibi ailelere çocuklarının okul masrafları ve diğer gereksinimlerini karşılamaları için ödenen Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) miktarının memur maaşlarına yapılan düzenleme doğrultusunda bu ay her bir çocuk için ortalama 1259 TL’den 1611 TL’ye çıkarıldığını bildirdi. Ödemelerin başladığını belirten Bakan Yanık, ailelerin hesaplarına bu ay toplam 234 milyon 666 bin TL yatırılacağını kaydetti. Yanık’ın açıklamasıyla 2022 için belirlenen SED yardımı miktardı da belli oldu. Peki, SED yardımı ne zaman yatacak, 2022 SES yardımı ne kadar?
13.01.2022Ekonomi
SED yardımı hesaplara ne zaman yatacak? 2021 aralık ayı SED ödemeleri sorgulaması
SED yardımı hesaplara ne zaman yatacak? 2021 aralık ayı SED ödemeleri sorgulamasıSED yardımı ne zaman yatacak, Aralık ayı SED ödemeleri hesaplara yattı mı? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yürütülen SED yardımı aramaları yoğunlaştı. İhtiyacı olan ailelere çocukları için verilen ekonomik ve sosyal destek SED her ay hak sahiplerine yatırılıyor. SED yardımının aralık ayı ödemelerinin ne zaman yatacağı merak ediliyor.
14.12.2021Ekonomi
Paralar bugün banka hesaplarına yatırılıyor! 1.259 lira ödenecek, hemen kontrol edin...
Paralar bugün banka hesaplarına yatırılıyor! 1.259 lira ödenecek, hemen kontrol edin...Yüz binlerce kişinin beklediği ödemelerin bugünden itibaren yapılmaya başladığı duyuruldu. Paralar vatandaşların banka hesaplarına yatırılıyor. 1.259 TL'lik ödemeler 15 Aralık tarihine kadar tamamlanacak. Devlet ihtiyaç sahibi kişilere destek sağlamaya devam ediyor. Destek ödemelerinin ocak 2022'de yükselmesi bekleniyor. Bakan Yakın yaptığı açıklamada paralarının ödenmesini bekleyenlere güzel haberi duyurdu. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) hizmetimizle bu ay ihtiyaç sahibi ailelerimizin hesaplarına çocukları için toplam 173 milyon TL yatıracağız” dedi. SED ödemesinin çocuk başına ortalama 1259 lira olduğunu belirten Bakan Yanık, ödemelerinin 15 Aralık’a kadar tamamlanacağını duyurdu.
10.12.2021Ekonomi
Erzincan'da yolcu otobüsü devrildi: 4’ü ağır 22 yaralı
Erzincan'da yolcu otobüsü devrildi: 4’ü ağır 22 yaralıErzincan'ın Refahiye ilçesinde, yolcu otobüsünün kontrolden çıkıp, devrilmesi sonucu 4’ü ağır 22 kişi yaralandı.
28.11.2021Yaşam
Bakan Yanık: “Risk altındaki 76 bin 800 çocuğu takip ediyoruz”
Bakan Yanık: “Risk altındaki 76 bin 800 çocuğu takip ediyoruz”Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, koruma kararı kaldırılarak ailesine teslim edilen, suça sürüklenen, ihmal edilen, sokakta çalıştırılan veya diğer nedenlerle risk altında bulunan çocukların, “Çocuklar Güvende” projesi kapsamında uzmanlardan oluşan mobil ekipler tarafından izlendiğini ve sosyal hizmet modelleriyle desteklendiğini belirtti.
21.11.2021Gündem
Kasım ayı SED yardımı ne zaman yatacak? SED yardımı yatan iller açıklandı mı?
Kasım ayı SED yardımı ne zaman yatacak? SED yardımı yatan iller açıklandı mı? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından verilen SED yardımı ödemelerinin hesaplara yatıp yatmadığı merak ediliyor. Yoksul ve muhtaç ailelerin çocukları için ailelerine yapılan ekonomik ve psiko-sosyal desteği ifade eden SED yardımının kasım ayı ödemeleri merak konusu oldu. Peki, Kasım ayı SED yardımı ne zaman yatacak? SED yardımı neden yatmadı? SED yardımı yatan iller açıklandı mı? İşte SED yardımı ile ilgili merak edilenler...
16.11.2021Gündem
SED yardımı sorgulama 2021: SED yardımı yattı mı, kasım ayı SED yardımı ne zaman yatacak?
SED yardımı sorgulama 2021: SED yardımı yattı mı, kasım ayı SED yardımı ne zaman yatacak?SED yardımı Kasım 2021 araştırmaları başladı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından sağlanmakta olan SED yardımı ödemeleri merakla bekleniyor. Çocukların korunması ve desteklenmesine yönelik olan SED Kasım ayı ödemelerinin yatacağı tarihi, neden yatmadığı sorgulanıyor. Peki, SED yardımı ne zaman yatacak? SED yardımı sorgulama…
12.11.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Sed ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki sed haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.