Pısa

Pısa

Son dakika PISA haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan PISA ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını PISA haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Pısa

haberleri sayfasında son dakika yaşanan pısa gelişmeleri de dahil olmak üzere 220 pısa haberi bulunmuştur. Tüm pısa haberleri aşağıda listelenmiştir.
Bir tek Mostafa Mohamed... Cicaldau ve Morutan...
Bir tek Mostafa Mohamed... Cicaldau ve Morutan...Galatasaray'ın kiralık olarak gönderdiği oyuncularından Mostafa Mohamed'in Nantes performansı beğenilirken, Cicaldau ve Mourtan'ın takımlarına henüz bir şey kazandırmadıkları ortaya çıktı.
21.09.2022Galatasaray
Bakan Özer: Öğretmenler güçlü kılınmazsa başarı mümkün olmaz
Bakan Özer: Öğretmenler güçlü kılınmazsa başarı mümkün olmaz Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Bakanlık olarak yapmış olduğumuz tüm politikaların anahtar noktası, öğretmenlerimiz. Öğretmenler güçlü kılınmazsa okul öncesi eğitimde de okullar arası imkan farkları azaltmada da eğitimde fırsat eşitliğini güçlendirmede de başarılı olmak mümkün olmaz" dedi.
8.09.2022Eğitim
MEB resmen duyurdu! Öğrenci ve öğretmen herkesi kapsıyor, 2022-2023 eğitim öğretim yılında...
MEB resmen duyurdu! Öğrenci ve öğretmen herkesi kapsıyor, 2022-2023 eğitim öğretim yılında...Milli Eğitim Bakanlığı resmen duyurdu. Öğrenci ve öğretmen milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, katıldığı televizyon programında eğitim gündemine ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. 2022-2023 eğitim öğretim yılı, öğrenciler, ders kitapları, öğretmen atamaları, yaz okulları, uzman öğretmenlik başvuruları ve daha birçok konuda açıklamada bulunan Bakan Özer, 12 Eylül'de okulların başlayacağını belirterek, öğretmenler için de güzel bir haber verdi. İşte Bakan Özer'in yeni açıklamaları...
17.08.2022Eğitim
Galatasaray, Morutan'ı Pisa'ya gönderdi! İşte satın alma bedeli
Galatasaray, Morutan'ı Pisa'ya gönderdi! İşte satın alma bedeliGalatasaray, Rumen oyuncu Morutan'ı İtalya ekiplerinden Pisa'ya kiraladı. Yapılan anlaşma gereği futbolcunun en az 25 maçta 45 dakika oynaması ve Pisa'nın İtalya Serie A Ligi'ne çıkması durumunda kesin satın alma şartı 5.500.000 euro transfer bedeli ile gerçekleşecek.
4.08.2022Galatasaray
Galatasaray son dakika transfer haberi! Morutan imzayı atıyor: Satın alma opsiyonu belli oldu...
Galatasaray son dakika transfer haberi! Morutan imzayı atıyor: Satın alma opsiyonu belli oldu...Galatasaray'da transfer gelişmeleri yaşanıyor. Yeni sezon öncesi İtalya Serie B ekiplerinden Pisa'ya kiralamaya hazırlandığı Olimpiu Morutan konusunda anlaşma sağlanırken Rumen oyuncunun satın alma opsiyonu da belli oldu.
4.08.2022Galatasaray
Futbolculuk döneminde bile böyle bir çalım yememiştir! G.Saray'ın yıldızı Sivas'a söz verdi İtalya'ya gitti
Futbolculuk döneminde bile böyle bir çalım yememiştir! G.Saray'ın yıldızı Sivas'a söz verdi İtalya'ya gittiGalatasaray transfer haberleri... Daha önce Galatasaray maçlarından önce yaptığı açıklamalarla Sarı Kırmızılı taraftarların büyük tepkisini çeken Rıza Çalımbay'a genç yetenekten inanılmaz bir transfer çalımı geldi. Sivasspor'la anlaşıp şehre gitmek için uçak bileti alan yıldız orta sahanın İtalya'ya gittiği öğrenilirken, 23 yaşındaki oyuncunun Pisa'yla el sıkıştığı bildirildi.
3.08.2022Galatasaray
Tam 3 takım onun peşinde! Galatasaray'da ayrılık var
Tam 3 takım onun peşinde! Galatasaray'da ayrılık varGeçtiğimiz sezon kendisinden beklenen patlamayı yapamayan Morutan için Fatih Karagümrük, Pisa ve Kasımpaşa devreye girdi.
31.07.2022Galatasaray
Milli Eğitim Bakanı Özer resmen duyurdu! Tarih belli, 20 bin öğretmen atanacak
Milli Eğitim Bakanı Özer resmen duyurdu! Tarih belli, 20 bin öğretmen atanacakMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, katıldığı canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Özer, "20 bin öğretmen atayacağız. 1 Eylül'de öğretmenlerimiz okullarına gidecekler. Atama, 20 bindeki dağılımı önceliklerimize göre belirledi. En büyük öncelik okul öncesi eğitim." dedi.
25.07.2022Eğitim
Tatil için milyonların akın ettiği en güzel ve muhteşem yerler! İşte dünyanın en çok turist çeken 52 fantastik mekanı...
Tatil için milyonların akın ettiği en güzel ve muhteşem yerler! İşte dünyanın en çok turist çeken 52 fantastik mekanı...Dünyada her ülkenin, şehrin, kültürün farklı bir güzelliği var. Her turistin tatile gittiği yerden beklentisi farklı. Disney Dünyası, Universal Stüdyoları, Kapadokya Peri Bacaları, Golden Gate Köprüsü, Pisa Kulesi, Big Ben Saat Kulesi, Eiffel Kulesi, Büyük Kanyon, Niagara şelaleleri, Pamukkale travertenleri, Mısır, Maya-Aztek piramitleri, Nemrut Dağı, Fuji Dağı, Everest Zirvesi, Tac Mahal, Göbeklitepe, Kolezyum, Küba, Tibet, Singapur, İskenderiye, Efes...
23.07.2022Dünya
MEB'den flaş karar! Resmen değişiyor, okulları kapsıyor, öğrenciler artık...
MEB'den flaş karar! Resmen değişiyor, okulları kapsıyor, öğrenciler artık...MEB'den son dakika kararı. Resmen değişiyor. Milli Eğitim Bakanlığı harekete geçti. Tüm okullarda geçerli olacak. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Eğitimin Dönüştürülmesi Ön Zirvesi'ne katılmak üzere geldiği Fransa’nın başkenti Paris'te yaptığı açıklamada Türkiye'nin eğitimdeki iyileştirmelere rağmen dünyada birçok eğitim sistemi gibi okullar arası başarı farkı açısından sıkıntı yaşadığını söyleyerek, "Burada iki yaklaşımımız var: Birincisi okul öncesi eğitimin güçlendirilmesi ve okullar arası imkan farklılıklarının azaltılması. Görevi 6 Ağustos 2021 tarihinde devraldığımız zaman 3 yaştaki okullaşma oranı yüzde 14, 4 yaştaki okullaşma oranı yüzde 35, 5 yaştaki okullaşma oranı ise yüzde 78'di. O tarihte Türkiye'de 2 bin 872 bağımsız anaokulu hizmet vermekteydi. Yeni bir eğitim politikası olarak bu dönemde 2022 yılının sonuna kadar 3 bin yeni anaokulu ve 40 bin yeni anasınıfı açmayı hedefliyoruz. Şu ana kadar 750 bağımsız anaokulunu tamamlayıp hizmete soktuk. Yıl sonuna kadar da geriye kalan 2 bin 250'sini tamamlayıp hedefe ulaşmayı planlıyoruz" diye konuştu. Öte yandan Milli Eğitim Bakanlığı binlerce kişinin beklediği tarihi açıkladı. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 20 bin öğretmen atama sürecine ilişkin takvimin yayımlandığını bildirerek ön başvuruların 18-26 Temmuz tarihinde, atamaların ise 1 Eylül'de yapılacağını açıkladı. İşte son dakika haberinin detayları...
29.06.2022Eğitim
Adana'da tarihin seyrini değiştirecek keşif! Mercimek, bezelye, buğday, arpa ve üzüm...
Adana'da tarihin seyrini değiştirecek keşif! Mercimek, bezelye, buğday, arpa ve üzüm...Adana'da tarihi Misis Höyüğü kazılarında 3 bin yıllık, mercimek, bezelye, buğday, arpa ve üzüm tohumları bulundu. Pisa Üniversitesinden Arkeolog Prof Dr. Giovanni Salmeri, "Yaptığımız kazılarda toprak içinde tohumları bulduk. Analizler yaptık. Bizler 3 bin 4 bin yıl önce Çukurovadaki hayatı bilmek istiyoruz" dedi.
18.06.2022Yaşam
MEB son dakika duyurdu! Tarih belli oldu, 81 ilde başlıyor, milyonlarca öğrenciyi kapsıyor, 17 Mayıs'ta...
MEB son dakika duyurdu! Tarih belli oldu, 81 ilde başlıyor, milyonlarca öğrenciyi kapsıyor, 17 Mayıs'ta...Milli Eğitim Bakanlığı son dakika kararı resmen duyurdu. 81 ilin tamamında uygulanacak. Milyonlarca öğrenciyi çok yakından ilgilendiriyor.17 Mayıs itibarı ile başlıyor. Bakanlık tarafından detaylar paylaşıldı. Milli Eğitim Bakanlığı milyonlarca öğrenci için harekete geçti. MEB artık öğrenci izleme araştırması yapacak. Milli Eğitim Bakanlığınca eğitimde süreç odaklı değerlendirme yaklaşımını benimseyerek öğrencilerin öğretim programlarında yer alan kazanımları edinme düzeylerini belirlemek ve izlemek amacıyla Öğrenci Başarı İzleme Araştırması yapılacak. Araştırma, 17 Mayıs tarihinde 81 ilde ülke genelinde yapılacak.
15.05.2022Eğitim
MEB'den son dakika kararı! Tüm okullarda yeni dönem başlıyor, öğrenciler artık...
MEB'den son dakika kararı! Tüm okullarda yeni dönem başlıyor, öğrenciler artık...MEB'den son dakika kararı. Milli Eğitim Bakanlığı harekete geçti. Bakan Mahmut Özer resmen duyurdu. 81 ilde başlıyor. Yeni dönem geliyor. Sistem tamamen değişecek. MEB milyonlarca öğrenci ve öğretmeni çok yakından ilgilendiren kararı açıkladı. Matematik dersinde yeni bir dönem başlıyor. İlkokuldan liseye kadar tüm kademlerde geçerli olacak. Matematik öğrencilerin korkulu rüyası olmaktan çıkıyor. Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer, matematik dersini öğrencilere sevdirmek için başlattıkları "matematik seferberliği" kapsamında dersin yeni eğitim materyallerine yönelik çalışmalarda son aşamaya geldiklerini, gelecek hafta eylem planını açıklayarak projeyi resmî olarak başlatacaklarını bildirdi. Matematikte ders saatlerine ilişkin bir düzenlemenin olup olmayacağına ilişkin soru üzerine Özer, "Ders saatleri aynı ama içeriklerde farklılıklar olacak" dedi. Öte yandan 'Aday Öğretmenlik ve Öğretmenlik Kariyer Basamakları Yönetmeliği' ile ilgili detaylar belli oldu. Aday öğretmenlerin adaylık süresi 2 yıldan fazla olamayacak. Öğretmenler yetiştirme programına tabi tutulacak. Katılım eğitimlerin tamamı için zorunlu olacak. Öğretmenlik 3 kariyer basamağına ayrılacak. Yazılı sınav yapılacak. Sınavdan muaf olacak olanlar ve başvuru şartları da tek tek açıklandı. Aynı zamanda özel okul öğretmenleri de sınava başvuru yapabilecek. Yazılı sınavlar yılda 1 defa yapılacak. İşte son dakika haberin detayları...
13.05.2022Eğitim
MEB harekete geçti ve 81 ilde haftaya başlıyor!
MEB harekete geçti ve 81 ilde haftaya başlıyor!Milli Eğitim Bakanlığı harekete geçti. Bakan Mahmut Özer resmen duyurdu. 81 ilde başlıyor. Yeni dönem geliyor. Sistem tamamen değişecek. MEB milyonlarca öğrenci ve öğretmeni çok yakından ilgilendiren kararı açıkladı. Matematik dersinde yeni bir dönem başlıyor. İlkokuldan liseye kadar tüm kademlerde geçerli olacak. Matematik öğrencilerin korkulu rüyası olmaktan çıkıyor. Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer, matematik dersini öğrencilere sevdirmek için başlattıkları "matematik seferberliği" kapsamında dersin yeni eğitim materyallerine yönelik çalışmalarda son aşamaya geldiklerini, gelecek hafta eylem planını açıklayarak projeyi resmî olarak başlatacaklarını bildirdi. Matematikte ders saatlerine ilişkin bir düzenlemenin olup olmayacağına ilişkin soru üzerine Özer, "Ders saatleri aynı ama içeriklerde farklılıklar olacak" dedi.
13.05.2022Eğitim
MEB resmen duyurdu! 81 ilde geçerli, milyonlarca öğrenciyi kapsıyor, ilk kez...
MEB resmen duyurdu! 81 ilde geçerli, milyonlarca öğrenciyi kapsıyor, ilk kez...Milli Eğitim Bakanlığı yeni gelişmeyi son dakika olarak duyurdu. MEB milyonlarca öğrenci için hareke geçti. 81 ilin tamamında geçerli. Bakanlık detayları paylaştı. Milli Eğitim Bakanlığı okullardaki ölçme ve değerlendirme faaliyetlerine yardımcı olmak amacıyla 81 ilde ölçme ve değerlendirme merkezi kurdu. Optik okuyucu, baskı makinesi, bilgi iletişim teknolojileri gibi altyapılarla donatılan merkezlerde çalışacak öğretmenler, eğitimlerini tamamlayarak birimlerinde göreve başladı.
18.04.2022Eğitim
MEB resmen duyurdu! Milyonlarca öğrenciyi kapsıyor, her gün 272...
MEB resmen duyurdu! Milyonlarca öğrenciyi kapsıyor, her gün 272...Milli Eğitim Bakanlığı milyonlarca öğrenci için harekete geçti. MEB tek tek duyurdu. Tüm detaylar belli oldu. Bakan Özer anaokulundan meslek lisesine kadar olan tüm öğrencileri yakından ilgilendiren açıklamalarda bulundu. 26 Ekim’de başlatılan “Kütüphanesiz Okul Kalmasın” kampanyası büyük bir kitap ve okuma seferberliğine dönüştü. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, “İki ayda bitireceğiz dedik. 16 bin 361 tane kütüphane yaptık, bu günlük ortalama 272 kütüphane demek” dedi. Eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak için okul öncesi eğitime erişimi yurt genelinde yaygınlaştırmak için çaba harcandığının altını çizen Özer, "3 bin yeni anaokulu, 40 bin yeni ana sınıfı yapmayı hedefliyoruz. 6 Ağustos 2021’e kadar toplam anaokulu sayısı 2 bin 782’di. Mevcut anaokulundan fazla anaokulunu 1 yıl içerisinde yapacağız. Şu ana kadar 102 tane bağımsız anaokulu yaptık. 6 Ağustos’tan itibaren 264 anaokulunun ihalesini yaptık. 3 bin anaokulunun 1000 tanesini İstanbul’a yapacağız," diye konuştu.
1.04.2022Eğitim
MEB resmen duyurdu! Yarı yıl tatiline günler kala Milli Eğitim Bakanlığı'ndan son dakika kararı
MEB resmen duyurdu! Yarı yıl tatiline günler kala Milli Eğitim Bakanlığı'ndan son dakika kararıMEB son dakika olarak duyurdu. Flaş kararın detayları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından resmen açıklandı. Yarı yıl tatiline iki haftadan daha kısa bir süre kala netleşti. Milyonlarca öğrenci ve veli merakla bekliyordu. Yüz yüze eğitim ile ilgili son açıklama Bakan Özer'den geldi. Yüz yüze eğitim sürecek mi? Bakan Özer, Bahçelievler Anadolu Lisesi açılış töreninde yaptığı konuşmada yüz yüze eğitim ve okullardaki son durum ile ilgili bilgileri paylaştı. Özer daha önce yaptığı açıklamalarda olduğu gibi yüz yüze eğitim sürecinin devam edeceğinin altını çizdi. Öğretmen atamaları ile ilgili de konuşan Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 31 Ocak'ta ataması yapılacak olan 15 bin öğretmenin yüzde 50'sinin, yani 7 bin 500'ünün İstanbul'da görev alacağını söyledi. Öte yandan Milli Eğitim Bakanlığı özel okul ücretleriyle ilgili harekete geçti. Buna göre, özel okullarda yapılacak zam oranı yüzde 36.73'ü geçemeyecek.
12.01.2022Eğitim
Milli Eğitim Bakan Yardımcısı'ndan PISA açıklaması: Türkiye en yüksek dereceye ulaştı
Milli Eğitim Bakan Yardımcısı'ndan PISA açıklaması: Türkiye en yüksek dereceye ulaştıMilli Eğitim Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonunda, milletvekillerinin sorularına yanıt verdi.
10.01.2022Gündem
Bakan Özer'den öğrenci, öğretmen ve okullarla ilgili flaş açıklama!
Bakan Özer'den öğrenci, öğretmen ve okullarla ilgili flaş açıklama!Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'den son dakika açıklaması. Öğrenci, öğretmenler, okullaşma oranı ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Özer, kız çocuklarının okullaşma oranının ciddi anlamda arttığını belirtip, "Özellikle 2014'ten sonra hem ortaöğretimde hem yükseköğretimdeki kız çocuklarının okullaşma oranları, erkek çocuklarının okullaşma oranlarını geçti" dedi.
11.11.2021Eğitim
MEB'den son dakika kararı! Tamamen değişiyor, artık tüm öğrenciler...
MEB'den son dakika kararı! Tamamen değişiyor, artık tüm öğrenciler...Milli Eğitim Bakanlığı (MEB)'ndan son dakika kararı. Tamamen değişiyor. Milyonlarca öğrenciyi yakından ilgilendiriyor. Yeni eğitim modelinin detayları belli oldu. Ücretsiz dağıtılacak. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer resmen açıkladı. Lise ve üniversiteye hazırlanan öğrenciler için harekete geçildi. Eğitimde gidilecek yeni düzenlemelerle ilgili önemli bilgiler veren Özer YKS, LGS ili ilgili de öğrenci ve velileri rahatlatan açıklamayı yaptı. Özer, lise ve üniversiteye hazırlanan öğrenciler için aylık ücretsiz yardımcı testler dağıtacaklarını duyurarak, aynı zamanda bir alanda da yeni modele geçileceğini belirtti. İşte tüm detaylar...
22.10.2021Eğitim
MEB kararı resmen duyurdu! Ücretsiz dağıtılacak, milyonlarca öğrenciye...
MEB kararı resmen duyurdu! Ücretsiz dağıtılacak, milyonlarca öğrenciye...Milli Eğitim Bakanlığı'ndan son dakika kararı! Milyonlarca öğrenciyi çok yakından ilgilendiriyor. Ücretsiz dağıtılacak. Eğitimde yeni modeli Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer resmen açıkladı. Lise ve üniversiteye hazırlanan öğrenciler için harekete geçildi. Eğitimde gidilecek yeni düzenlemelerle ilgili önemli bilgiler veren Özer YKS, LGS ili ilgili de öğrenci ve velileri rahatlatan açıklamayı yaptı. Özer, lise ve üniversiteye hazırlanan öğrenciler için aylık ücretsiz yardımcı testler dağıtacaklarını duyurarak, aynı zamanda bir alanda da yeni modele geçileceğini belirtti. İşte tüm detaylar...
22.10.2021Eğitim
Sadri Şensoy kimdir? Yeni MEB bakan yardımcılarından Dr. Sadri Şensoy nereli, kaç yaşında, evli mi, çocuğu var mı?
Sadri Şensoy kimdir? Yeni MEB bakan yardımcılarından Dr. Sadri Şensoy nereli, kaç yaşında, evli mi, çocuğu var mı?Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre, Milli Eğitim Bakanlığına Bakan Yardımcısı Mahmut Özer atanırken, Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılıklarına da, Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili, Prof. Dr. Petek Aşkar ve Dr. Sadri Şensoy atandı. Sadri Şensoy kimdir, nereli?
6.08.2021Gündem
Liselerde 2. dönem sınavları ne zaman? Okullar ne zaman tatil olacak?
Liselerde 2. dönem sınavları ne zaman? Okullar ne zaman tatil olacak?MEB açıkladı. Lise 2. sınavlar ile ilgili detaylar belli oldu. Binlerce öğrencinin gözü MEB tarafından açıklanacak sınav tarihlerindeydi. Milli Eğitim Bakanlığı'nın yayınladığı sınav takvimine göre, birinci döneme ilişkin sınavları yapamamış olan okullar ikinci dönemin birinci sınavlarını Nisan ayında tamamlayacak. Peki, Lise sınavları ne zaman? Lise 2. sınavlar ne zaman? 2. sınavlar ne zaman lise? Lise sınavları iptal mi? Bu sene kalma var mı 2021? İşte lise sınavlarına ilişkin tüm detaylar...
21.03.2021Eğitim
MEB açıkladı ve belli oldu! 8 Temmuz...
MEB açıkladı ve belli oldu! 8 Temmuz...Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) resmen duyurdu. Binlerce kişi merakla bekliyordu. MEB tarihleri tek tek açıkladı, kritik tarih 8 Temmuz... 20 bin sözleşmeli öğretmen ataması için takvim netlik kazandı. Geri sayım başladı. 20 bin sözleşmeli öğretmen ataması için atama kontenjanları ve branş dağılımı belli oldu. MEB, 20 bin sözleşmeli öğretmen ataması için son başvuru tarihi 26 Mart. Adayların sözlü sınava alınacakları sınav merkezlerinin ilanı ise 3 Mayıs'ta yapılacak. Sözlü sınavlar 17 Mayıs-6 Haziran'da yapılacak, sonuçlar 8 Temmuz'da açıklanacak. Sözlü sınav sonuçlarına ilişkin itirazlar 12-16 Temmuz tarihleri arasında alınacak ve 2 Ağustos'ta sonuçlandırılacak.Öte yandan MEB kapsamlı pek çok projeyi tek tek hayata geçiriyor. MEB, bu yıl AB desteğiyle 35'e yakın okulu daha eğitime kazandırmayı hedefliyor. AB hibeleriyle desteklenen eğitim altyapısı yeniden yapılandırılırken MEB, 20 yıl aranın ardından Uluslararası Okuma Becerilerinde Gelişim Araştırması'na da (PIRLS-2021) katılma kararı aldı.
20.03.2021Eğitim
MEB resmen duyurdu! Ve belli oldu,  4, 7 ve 10'ncu sınıf...
MEB resmen duyurdu! Ve belli oldu, 4, 7 ve 10'ncu sınıf...Milli Eğitim Bakanlığı'ndan (MEB) açıklama geldi. Merakla bekleniyordu. MEB kararı resmen duyurdu. Öğrenci ve velilerin beklediği tarih belli. oldu. 7 bin öğrenciyi ilgilendiriyor. 14-28 Haziran tarihlerinde yapılacak. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Uluslararası Okuma Becerilerinde Gelişim Araştırması'nın (PIRLS) bu yıl 14-28 Haziran'da 4'üncü sınıf seviyesindeki yaklaşık 7 bin öğrencinin katılımıyla yapılacağını bildirdi.
19.03.2021Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

Pısa ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki pısa haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.