Otomotiv  Markaları

Otomotiv Markaları

Son dakika Otomotiv markaları haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Otomotiv markaları ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Otomotiv markaları haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Otomotiv Markaları

haberleri sayfasında son dakika yaşanan otomotiv markaları gelişmeleri de dahil olmak üzere 229 otomotiv markaları haberi bulunmuştur. Tüm otomotiv markaları haberleri aşağıda listelenmiştir.
İkinci el araba ve sıfır araba alacaklar dikkat! En düşük araba fiyatları açıklandı! Aracı satarken...
İkinci el araba ve sıfır araba alacaklar dikkat! En düşük araba fiyatları açıklandı! Aracı satarken... Sıfır araba ve ikinci el araba alacaklara son dakika uyarısı! Bayram öncesi araba fiyatları hareketlendi, en uygunu belli oldu. Otomobilde tedarik sıkıntısı devam ederken, yeni tarih verildi. Son bir yılda her şey değişti, otomobilin yatırım aracı olarak görülmesi fiyatları uçurdu. Sektör temsilcileri araba alacaklara önemli tavsiyelerde bulunurken, ikinci el otomobile olan ilginin artacağını ve fiyatlarında buna bağlı olarak yükseleceğini duyurdu. Peki sıfır ve ikinci el arabadaki fiyat artışları sürecek mi? En düşük araba fiyatı ne kadar oldu? İşte otomobil piyasası ile ilgili son dakika gelişmeleri...
22.06.2022Otomobil
Sıfır ve ikinci el araba fiyatları ile ilgili son dakika açıklaması! Yeni zam ve...
Sıfır ve ikinci el araba fiyatları ile ilgili son dakika açıklaması! Yeni zam ve...Sıfır araba fiyatları ve ikinci el araba fiyatları ile ilgili flaş açıklama! Otomobil piyasasında sıfır araç arz sıkıntısı sürüyor. Buna bağlı olarak sıfır otomobil fiyatlarındaki artış ikinci el arabalara da yansıyor. Araba fiyatlarındaki artış otomobili yatırım aracına dönüştürdü. Araba almak isteyenler ise sıfır ve ikinci el araba fiyatlarındaki değişiklikleri yakından takip ediyor. Araba fiyatları artık haftalık olarak değişmeye başladı. Oto galerici Yılmaz Kebapçı, araba fiyatları ile ilgili “Sıfır araçlara bağlı olarak ikinci el araç fiyatları yükseliyor. Sıfır araçlara artık haftalık zam geliyor. Sıfır araçlarda tedarik sıkıntısı da yaşanınca ikinci ele talep oldukça arttı. İkinci el araç fiyatları da sürekli tırmanış içerisinde" dedi. Peki sıfır ve ikinci el arabadaki fiyat artışları sürecek mi? İşte araba piyasası ile ilgili son dakika gelişmeleri, uzman görüşleri ve piyasasının geleceğine yönelik kritik açıklamalar...
21.06.2022Ekonomi
Metaverse’te  otomotiv dijital stüdyosu!
Metaverse’te  otomotiv dijital stüdyosu!Otomotiv markaları paralel bir sanal dünya özelliğiyle dikkat çeken Metaverse’te de yerini almaya başlıyor.
17.06.2022Otomobil
Sıfır ve ikinci el araba fiyatlarında görülmemiş gelişme! Bir haftada rekor zam!
Sıfır ve ikinci el araba fiyatlarında görülmemiş gelişme! Bir haftada rekor zam!Sıfır ve ikinci el araba fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Araba fiyatlarıyla ilgili bir iyi bir de kötü haber geldi. Araba fiyatlarına döviz kuru artışı sebebiyle 1 haftada 35 bin lira zam geldi. Zamların oran olarak yüzde 10 civarı olduğu ifade edildi. Honda’da fiyatlar geçen hafta yüzde 3-4 artarken, Fiat, Nissan ve Renault’da da benzer artışlar yaşandı. Birkaç örnek vermek gerekirse, önceki hafta 313 bin TL olan Renault Clio’nun baz versiyonunun (Joy 1.0 Sce 65 bg) liste fiyatı, geçen hafta 327 bin 900 TL olarak güncellendi. Yapılan zamlar sonrası vergi dilimi değişen bazı modellerde zam oranı çok yüksek oldu. Renault Taliant’ın baz versiyonunun fiyatı geçen hafta 31 bin TL zamlanarak 355 bin TL’ye çıktı. Önceki hafta 593 bin 700 TL olan Honda Civic’in (1.5L VTEC Turbo Eco-Premium) fiyatı, 35 bin TL zamlanarak geçen hafta 629 bin 400 TL’ye çıktı. Öte yandan arabalarda kullanılan ve az üretimi sebebiyle araba fiyatlarının yükselmesine ön ayak olan paladyum yerine platin kullanılmaya başlanması araba fiyatlarının biraz aşağı çekmesi tahmin ediliyor. İşte araba fiyatlarıyla ilgili son dakika tüm detaylar...
27.05.2022Ekonomi
Sıfır arabada mayıs fırsatları resmen duyuruldu! Faizsiz kredi de veriliyor! Markalar kampanyaları açıkladı ve belli oldu...
Sıfır arabada mayıs fırsatları resmen duyuruldu! Faizsiz kredi de veriliyor! Markalar kampanyaları açıkladı ve belli oldu...Sıfır arabada yeni dönem! Faizsiz kredi veriliyor. Araç sahibi olmak isteyen herkesi ilgilendiriyor. Çip krizi otomobil fiyatlarını olumsuz yönde etkilerken, otomotiv markaları sektörü canlı tutmak için harekete geçti ve yeni kampanyalarını duyurdu. Her ne kadar bayilere gidildiğinde vatandaşlar sıfır otomobil bulamasa da ya da teslim süresi aylar sürse de ilgi hala mevcut. Otomobil ve hafif ticari ürün yelpazelerinde sıfır faizli avantajlı krediler veya indirimli nakit alım seçenekleri markalar tarafından araç sahibi olmak isteyen herkese sunuldu. Esnek ödeme planı ve düşük taksit ödeme fırsatları da var. Öte yandan liste güncellendi ve mayıs ayı sıfır araba fiyatları da belli oldu. İşte mayıs ayı otomobil kampanyaları ve sıfır araba fiyatları...
16.05.2022Ekonomi
Sıfır faiz, kredi ve indirim! Araba alacaklara iyi haber, nisan ayı kampanyaları açıklandı…
Sıfır faiz, kredi ve indirim! Araba alacaklara iyi haber, nisan ayı kampanyaları açıklandı…Otomotiv markaları baharın gelmesiyle araç satış, satış sonrası ve servislerde kampanyalara start verdi.
19.04.2022Otomobil
Faiz ve indirim desteği! Otomobil markaları şubat ayı için kampanyalarını açıkladılar
Faiz ve indirim desteği! Otomobil markaları şubat ayı için kampanyalarını açıkladılarAğır vasıta dahil yaklaşık 40 bin aracın satıldığı 2022 ocak ayının ardından Otomotiv markaları şubat için devreye girdiler. Bu ay bazı markalar 2022 modelleri satmaya başlarken bazıları hala 2021’leri satıyorlar. Marttan itibaren tüm markaların 2022 modellere geçmesi bekleniyor. Şubat ayında yaklaşık 40 bin civarında araç satışı öngörülmekte.
11.02.2022Otomobil
Otomobilde ocak kampanyaları devreye girdi!
Otomobilde ocak kampanyaları devreye girdi!Ocak ayı itibarıyla otomotiv markaları kampanyaları açıklamaya başladılar.
17.01.2022Otomobil
Faizsiz kredi fırsatı! Sıfır araba alacaklara güzel haber, 100 bin TL'ye kadar...
Faizsiz kredi fırsatı! Sıfır araba alacaklara güzel haber, 100 bin TL'ye kadar...Araba alacak milyonları ilgilendiriyor. Güzel haber geldi. Otomobil piyasasını hareketlendirecek adım. Faizsiz kredi imkanı sağlanıyor. 100 bin TL'ye kadar limit, 15 aya kadar da vade seçeneği sunuluyor. Yeni yıl ile birlikte otomotiv sektöründe yeni kampanyalar devreye alındı. Birçok marka ve modelde otomobil uygun koşullarla satışta. Uzun süredir küresel düzeyde piyasayı etkisi altına alan çip krizi üretimi durma noktasına getirmişti. Fiyatlara da olumsuz olarak yansıyan çip krizinin etkileri kampanyalar ile giderilmeye çalışılıyor. Ocak ayı itibarıyla otomotiv markaları kampanyaları açıklamaya başladı. İşte Honda, Toyota, Citroen, Kia ve çok sayıda marka ve modelde yeni yıl kampanyaları ile ilgili detaylar...
12.01.2022Otomobil
Europrint taşınabilir şarj ünitesi üretti
Europrint taşınabilir şarj ünitesi ürettiElektrikli ulaşım ve şarj alanında faaliyet gösteren Europrint firmasının kurucusu Berkan Bayram, çevre dostu elektrikli araçlar için acil durumlarda enerji ihtiyacını karşılayacak, saatte 24 kilovatsaat elektrik üretim kapasitesine sahip e-Mobi taşınabilir sarj istasyonunun testlerinin başarıyla tamamlandığını ve piyasaya sunulduğunu belirtti.
İkinci el araba piyasası ile ilgili flaş açıklama! Belli oldu, yüzde...
İkinci el araba piyasası ile ilgili flaş açıklama! Belli oldu, yüzde...Sıfır araçlarda yaşanan çip krizi gözleri ikinci el araba piyasasına çevirdi. Araba almak isteyenler ikinci ele yönelse de fiyatlarda yaşanan artış satışların düşmesine neden oldu. İkinci el araba satışları nisan ayında bir önceki aya göre yüzde 23 düştü.
16.05.2021Ekonomi
Faizi sıfırladılar, 56 bin liraya kadar indirim! Araba alacak herkesi ilgilendiriyor
Faizi sıfırladılar, 56 bin liraya kadar indirim! Araba alacak herkesi ilgilendiriyorAraba, motor alacaklar için büyük fırsat. 56 bin liraya kadar indirim gerçekleşti. Nisan ayıyla birlikte otomotiv markaları faiz, takas desteği ve lansman fiyatı kampanyalarına yöneliyorlar. İşte araba almak isteyenler için tüm fırsatlar...
6.04.2021Ekonomi
Ocak ayında en çok satılan otomotiv markaları belli oldu
Ocak ayında en çok satılan otomotiv markaları belli olduOtomotiv Distribütörleri Derneği, ocak ayında en çok satış yapılan otomotiv markalarını duyurdu. Ocak ayında en çok satılan otomotiv markaları Fiat, Volkswagen ve Toyota oldu.
3.02.2021Otomobil
İkinci el online oto pazarında en çok satılan 10 marka belli oldu!
İkinci el online oto pazarında en çok satılan 10 marka belli oldu!İkinci el online pazarda, bu yılın kasım ayında da en çok tercih edilen otomotiv markaları belli oldu. İkinci el online binek ve hafif ticari araç pazarında kasımda en çok tercih edilen otomotiv markaları önceki aya kıyasla değişmeyerek Volkswagen, Renault ve Ford olarak sıralandı. 10 markanın kasım satışları, ikinci el online araç pazarının yüzde 77'sini oluşturdu. VW'nin Passat modeli en çok tercih edilen ilk 10 markanın en çok satan binek modeli sıralamasında ilk sırada yer aldı.
8.12.2020Ekonomi
3 kamu bankasından flaş açıklama: 6 otomobil markası kredi paketinden çıkarıldı
3 kamu bankasından flaş açıklama: 6 otomobil markası kredi paketinden çıkarıldıZiraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'tan yapılan ortak açıklamada, "Honda, Hyundai, Fiat, Ford, Renault ve Toyota firmalarının belirtilen açıklamalara rağmen fiyat artışları yaptıkları görülmüştür." denildi ve bu firmaların kredi paketi kapsamından çıkarıldığı duyuruldu.
25.07.2020Ekonomi
PSA markalarına yeni düzen!
PSA markalarına yeni düzen!Salgın otomotiv markalarını online uygulamalara yöneltiyor. Groupe PSA Türkiye tüm yetkili satıcılarında özel bir çalışma modelini uygulamaya aldı.
3.04.2020Otomobil
Banka faizleri düşürdü! Otomobil satışları fırladı
Banka faizleri düşürdü! Otomobil satışları fırladıKamu bankalarının öncülüğünde başlatılan faiz indirimleriyle ekimde otomobil satışları geçen yılın aynı ayına göre yüzde 134 artışla 2,3 katına çıktı.
6.12.2019Otomobil
Otomobilde büyük fırsat! Ne kadar kredi çekebilirsiniz?
Otomobilde büyük fırsat! Ne kadar kredi çekebilirsiniz?Konut kredi faizlerini indirmede öncülük eden ve sektöre pozitif katkı sağlayan kamu bankaları şimdi de otomotiv için gaza bastı. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank binek ve ticari araçlarda aylık faizi yüzde 0.49-0.69 bandına düşürdü. 1 Ekim’de başlayacak kampanya yıl sonuna kadar sürecek. Böylece yeni araç alan bir vatandaş 36 ay vadeli 100 bin liralık taşıt kredisinde 25 bin liralık maliyet avantajı sağlayacak. Aynı vadede 50 bin lira kredi çekenlerin avantajı 13 bin lira olacak...
27.09.2019Otomobil
Renault Mais'tan taşıt kredisi faiz indirimi açıklaması
Renault Mais'tan taşıt kredisi faiz indirimi açıklamasıTürkiye’de üretim yapan otomotiv markaları ile anlaşma yapan kamu bankaları taşıt kredisi faiz oranlarını düşürdü. Kamu bankalarının taşıt kredisi için faiz indirimi yapmasının ardından, Renault Mais Genel Müdürü Berk Çağdaş açıklama yaptı. Çağdaş, ‘’Kredi faizlerinin tüketicinin finanse edebileceği aylık ödeme seviyesine gelmesi çok memnuniyet verici bir gelişme. Bu gelişmenin 2019 yılı toplam pazarının 450 bin seviyesine taşıma olasılığı yüksek." ifadesini kullandı.
26.09.2019Gündem
Kamu bankalarından müjde! Taşıt kredisi düştü
Kamu bankalarından müjde! Taşıt kredisi düştüZiraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank taşıt kredisi faizlerini düşürdü. Kamu bankaları aldıkları özel kararla birlikte yerli üretim olan otomobillere yönelik faiz oranlarını 0.49 ile yüzde 0,69 arasına çekti. Peki taşıt kredisi almanın şartları nelerdir? Taşıt kredi kampanyasının son tarihi ne zaman?
26.09.2019Ekonomi
"Türkiye’nin otomobilinde planı tıkır tıkır işletiyoruz"
"Türkiye’nin otomobilinde planı tıkır tıkır işletiyoruz"Türkiye`nin Otomobili Girişim Grubu Üst Yöneticisi Gürcan Karakaş, Türkiye`nin otomobili projesinde kısa vadeli düşünülmediğini ve bugünden 15 sene sonrayı dahi öngörerek çalışıldığını belirterek "Türkiye`nin otomobilinde 2022 yılında piyasaya çıkana kadar, her hafta, her ay ne yapacağımız programlandı. Planı tıkır tıkır işletiyoruz" dedi.
10.05.2019Ekonomi
Patron çıldırdı
Patron çıldırdıToyota yılın son ayına adeta ‘Patron çıldırdı’ indirimlerini hatırlatan kampanya ile girdi. Şirket Aralık’ta 9-10 bin araç satarak rekor kırmayı hedefliyor
10.12.2017Otomobil
Otomotiv kampanyalarında faizsiz kredi rekabeti
Otomotiv kampanyalarında faizsiz kredi rekabetiOtomotiv markalarında faizsiz finansman desteğinin öne çıktığı aralık ayı kampanyalarında, 70 bin liraya kadar krediler yüzde sıfır faiz ve 24 aya uzanan vadelerle müşterilere sunuluyor - Markalar ayrıca, nakit indirimi, balon ödeme, taksit erteleme, MTV hediyesi ve takas desteği gibi imkanlar sağlıyor
11.12.2017Ekonomi
Euro zammı yolda
Euro zammı yoldaEuronun 4.50 TL’ye dayanması, otomobillere zam kapısını araladı. Araçların fiyatı Kasım ayında yüzde 2 ile 5 arasında artacak
29.10.2017Otomobil

Benzer Haber Etiketleri

Otomotiv Markaları ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki otomotiv markaları haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.