Nursema

Nursema

Son dakika nursema haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan nursema ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını nursema haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Nursema

haberleri sayfasında son dakika yaşanan nursema gelişmeleri de dahil olmak üzere 56 nursema haberi bulunmuştur. Tüm nursema haberleri aşağıda listelenmiştir.
Ertuğrul Nursema'ya değil O'na geldi! Kızılcık Şerbeti'nde Alev ve Abdullah aşkı bitiyor
Ertuğrul Nursema'ya değil O'na geldi! Kızılcık Şerbeti'nde Alev ve Abdullah aşkı bitiyorKızılcık Şerbeti dizisinde ters köşe geldi. Cuma akşamları yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Kayra Şenocak'ın yer aldığı dizinin son bölümünde Ertuğrul karakteri seyirciyle buluştu. Kadroya dahil olmasıyla Nursema'nın yeni aşkı olduğu hakkında iddiaların konuşulduğu Ertuğrul, Alev ve Abdullah ilişkisinin tam ortasına düştü.
28.09.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 32. bölüm 2. fragmanı: Nursema boşanıyor, Doğa Cemre'yi kaçırıyor!
Kızılcık Şerbeti 32. bölüm 2. fragmanı: Nursema boşanıyor, Doğa Cemre'yi kaçırıyor!Kızılcık Şerbeti 32 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Nursema'nın boşanma kararı yer aldı. Abdullah Umut'u uyardı: "Sen bu gece işlerine ara mı versen acaba, ben sana yardımcı olurum" Öte yandan Doğa, Cemre bebeği kaçırıyor ancak Fatih son anda polise yakalatıyor.
28.09.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 32.bölüm fragmanı: Fatih iftira attı, velayeti aldı! Alev'in evleneceği kişi O çıktı!
Kızılcık Şerbeti 32.bölüm fragmanı: Fatih iftira attı, velayeti aldı! Alev'in evleneceği kişi O çıktı!Kızılcık Şerbeti 32 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında mahkeme görüldü. Fatih, tek bir sebeple Cemre'nin velayetini Doğa'dan aldı. Salonda Doğa kriz geçirirken Pembe'nin güle oynaya çıkması dikkat çekti. Alev ise bombayı patlattı: "Ben de bir duyuru yapayım, evleniyorum. Hem de çok yakında"
23.09.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti Ertuğrul kimdir? Kayra Şenocak kimdir? Kayra Şenocak hangi dizilerde oynadı?
Kızılcık Şerbeti Ertuğrul kimdir? Kayra Şenocak kimdir? Kayra Şenocak hangi dizilerde oynadı?Kızılcık Şerbeti Ertuğrul kimdir sorusunun yanıtı merak ediliyor. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör'ün yer aldığı diziye yeni bölümde Ertuğrul karakteriyle Kayra Şenocak dahil oluyor. Nursema ile yakınlaşacak olan Ertuğrul'u oynayan Kayra Şenocak kimdir? Kayra Şenocak hangi dizilerde oynadı? İşte detaylar...
22.09.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti hangi kanalda? 15 Eylül Kızılcık Şerbeti ikinci sezon saat kaçta başlıyor?
Kızılcık Şerbeti hangi kanalda? 15 Eylül Kızılcık Şerbeti ikinci sezon saat kaçta başlıyor?Kızılcık Şerbeti hangi kanalda sorusunun yanıtı merak ediliyor. Başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya gibi yıldızların yer aldığı dizinin ikinci sezonu 15 Eylül 2023 Cuma akşamı başlıyor. Peki Kızılcık Şerbeti saat kaçta başlıyor? Detayları haberimizde araştırdık.
15.09.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti yeni sezon afişinde Nursema yok ama 4 sürpriz detay var!
Kızılcık Şerbeti yeni sezon afişinde Nursema yok ama 4 sürpriz detay var!Kızılcık Şerbeti dizisi ikinci sezonu 15 Eylül akşamı başlıyor. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni sezon afişi yayınlandı. Güçlü hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla yeni sezonda da çok konuşulacak dizide 4 büyük sürpriz var.
14.09.2023Televizyon
Dünya Endüstriyel Tasarımcılar Günü, Tasarım Parkı'nda kutlanacak
Dünya Endüstriyel Tasarımcılar Günü, Tasarım Parkı'nda kutlanacakDünya Endüstriyel Tasarımcılar Günü “en uzun gün” olan 21 Haziran Çarşamba günü “The Future We Want’’/ İstediğimiz Gelecek” teması kapsamında ETMK(Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu) İstanbul şubesi işbirliği ile Tasarım Parkı’nın Moda’daki yeni adresinde kutlanacak.
21.06.2023Kültür Sanat
Ünlü oyuncu Ceren Karakoç'tan dikkat çeken itiraf!
Ünlü oyuncu Ceren Karakoç'tan dikkat çeken itiraf!Kızılcık Şerbeti'nde Nursema karakterine hayat veren Ceren Yalazoğlu Karakoç, Armağan Çağlayan'a konuk oldu. Başarılı oyunculuğuyla konuşulan Karakoç, Kızılcık Şerbeti itirafıyla dikkat çekti. Yalazoğlu, Nursema'nın çevresinde olmayan bir karakter olduğunu da dile getirdi.
9.06.2023Magazin
Kızılcık Şerbeti 29. bölüm 2. fragmanı: Kıvılcım ölüyor! Doğa intikamını aldı, Pembe Alev'in hıncını Fatih'ten çıkardı!
Kızılcık Şerbeti 29. bölüm 2. fragmanı: Kıvılcım ölüyor! Doğa intikamını aldı, Pembe Alev'in hıncını Fatih'ten çıkardı!Kızılcık Şerbeti 29 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında nikahı kıyılan Kıvılcım ve Ömer kaza geçiriyor. Öte yandan Doğa'dan müthiş intikam geldi. Aile yemeğinde Fatih'in önüne ihanetin fotoğraflarını attı. İhaneti öğrenen Pembe, Fatih'in yakasına yapıştı.
8.06.2023Televizyon
Geline kırmızı kurdele neden 3 kere bağlanır? Kuşak neden 3 kere bağlanır?
Geline kırmızı kurdele neden 3 kere bağlanır? Kuşak neden 3 kere bağlanır?Geline kırmızı kuşak neden bağlanır sorusunun yanıtı merak ediliyor. Kızılcık Şerbeti dizisinde Nursema'nın gelinlik giydiği sahneler sosyal medyada gündeme geldi. Peki Geline kırmızı kuşak neden 3 kere bağlanır?
4.06.2023Gündem
Kızılcık Şerbeti 29. bölüm fragmanı (Sezon finali): Doğa'dan intikam yemeği geliyor! Doğum sancısı başlıyor!
Kızılcık Şerbeti 29. bölüm fragmanı (Sezon finali): Doğa'dan intikam yemeği geliyor! Doğum sancısı başlıyor!Kızılcık Şerbeti 29 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Pembe, Abdullah'ı yerin dibine soktu. "Kendine gelince nasıl da modern oluyorsun" diyen Pembe, Alev'e ayarı verdi. Öte yandan son akşam yemeğini hazırlayan Doğa intikam ateşini yaktı. Kızılcık Şerbeti sezon finali bölümü Doğa'nın doğum sancısıyla bitiyor.
4.06.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 28. bölüm 3. fragmanı: Doğa Fatih'e tekme atacakken Pembe Apo'yu basıyor! Hem de Nursema'nın nikahında...
Kızılcık Şerbeti 28. bölüm 3. fragmanı: Doğa Fatih'e tekme atacakken Pembe Apo'yu basıyor! Hem de Nursema'nın nikahında...Kızılcık Şerbeti 28 bölüm 3 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Settar Tanrıöğen, Sibel Taşcıoğlu, Ceren Karakoç'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Nursema ve Umut'un nihakında Alev ve Apo şevu izliyoruz. Ancak Pembe onları çok uygunsuz bir şekilde yakalıyor. Öte yandan Doğa'nın intikam planı ikinci sezona kaldı.
1.06.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 28. bölüm 2. fragmanı: Gerçek ortaya çıktı! Umut ve Nursema evliliği başlamadan bitiyor!
Kızılcık Şerbeti 28. bölüm 2. fragmanı: Gerçek ortaya çıktı! Umut ve Nursema evliliği başlamadan bitiyor!Kızılcık Şerbeti 28 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Nurseme gelinliğini giydi ancak Umut ile evliliği başlamadan bitiyor. Mustafa'nın yemek yarışmasına kızan Pembe ve Abdullah konakta çıldırdı. Mustafa ise, "Madem sevmeyecektiniz niye dünyaya getirdiniz beni" dedi. Alev ise Aylin'le ihanet konusunda el sıkıştı.
31.05.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti'nin Nursema'sı Ceren Yalazoğlu Karakoç paylaştı!
Kızılcık Şerbeti'nin Nursema'sı Ceren Yalazoğlu Karakoç paylaştı!Kızılcık Şerbeti'nin Nursema'sı Ceren Yalazoğlu Karakoç'un diziyle birlikte popülerliği arttı. Başarılı performansıyla adından söz ettiren güzel oyuncu dergi için mini etek-desenli çorap kombiniyle kamera karşısın geçti.
28.05.2023Magazin
Kızılcık Şerbeti 28. bölüm fragmanı: Nursema gelinliği giydi! Kıvılcım, Alev ve Abdullah'ın aşk şifresini çözdü!
Kızılcık Şerbeti 28. bölüm fragmanı: Nursema gelinliği giydi! Kıvılcım, Alev ve Abdullah'ın aşk şifresini çözdü!Kızılcık Şerbeti 28 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman'ın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Nursema ve Umut evleniyor. Nursema'nın gelinliği dikkat çekerken, Fatih'ten Umut'a güldüren bir istek geldi. Abdullah, Fatih'i Aylin ile yakaladı ve "Senin hiç mi utanman yok" diyerek Fatih'le tartışma kapısını araladı.
26.05.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 27. bölüm 2. fragmanı: Aylin ihaneti Doğa'ya itiraf ediyor! Umut'un babası Nursema'yı reddediyor!
Kızılcık Şerbeti 27. bölüm 2. fragmanı: Aylin ihaneti Doğa'ya itiraf ediyor! Umut'un babası Nursema'yı reddediyor!Kızılcık Şerbeti 27 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Umut'un babası Nursema'yı reddetti. "Umut'u ne kadar tanıyorsun Nursema? Bir Umut'un kız arkadaşlarına bak bir de kendine bak!" diyerek evlilik yolunda engeli koydu. Öte yandan Alev ile görüşen Aylin, Doğa'ya ihaneti itiraf ediyor.
25.05.2023Televizyon
Nursema'yı zorla evlendirdi Doğa için bunu yapacak! Kızılcık Şerbeti dizisinde Abdullah'tan sürpriz hamle!
Nursema'yı zorla evlendirdi Doğa için bunu yapacak! Kızılcık Şerbeti dizisinde Abdullah'tan sürpriz hamle!Kızılcık Şerbeti 27 bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, Settar Tanrıöğen'in yer aldığı dizinin yeni bölümünde Fatih'in ihanetine şahit olan Abdullah'tan sürpriz bir hamle geliyor. Alev'e olan ilgisi nedeniyle Doğa'nın yanında durması beklenen Abdullah ne yapacak?
22.05.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 27. bölüm fragmanı: Fatih'in ihanetini Abdullah yakaladı! Nursema Umut'un annesiyle tanıştı
Kızılcık Şerbeti 27. bölüm fragmanı: Fatih'in ihanetini Abdullah yakaladı! Nursema Umut'un annesiyle tanıştıKızılcık Şerbeti 27 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Abdullah Fatih'i yakaladı. Doğa'nın intikam için delil toplamasına gerek kalmadı. Ömer kendisine şantaj yapan Kayhan'ı tekme tokat dövdü. Nursema ise evlilik yolunda ilk adımı kayınvalidesini ziyaret ederek attı.
22.05.2023Televizyon
Doğa Fatih'in canına okuyor! Kızılcık Şerbeti dizisinde intikamın ilk adımı atıldı!
Doğa Fatih'in canına okuyor! Kızılcık Şerbeti dizisinde intikamın ilk adımı atıldı!Kızılcık Şerbeti 26 bölümüyle ekrana geliyor. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni bölümünde ihaneti öğrenen Doğa'nın intikamı acı oluyor. Fatih'in canına okumakta kararlı olan ve doğacak çocukların velayetini almak için harekete geçen Doğa'ya ilk destek de Nursema'dan geliyor.
19.05.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 26. bölüm 2. fragmanı: Nursema ihaneti Doğa'dan öğrendi, Ömer gerçeği itiraf etti!
Kızılcık Şerbeti 26. bölüm 2. fragmanı: Nursema ihaneti Doğa'dan öğrendi, Ömer gerçeği itiraf etti!Kızılcık Şerbeti 26 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, Barış Kılıç'ın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Doğa Nursema'ya her şeyi anlatıyor. Fatih'in ihaneti karşısına Doğa Alev'e, "Hiçbir şey bilmiyormuş gibi yapacağım, bütün delilleri toplayacağım" diyerek şova başlıyor. Öte yandan Ömer, Kayhan'ın şantajı sonrası Metehan'a, "Oğlum sen benim ölen ikizim Bekir'in oğlusun" diyerek gerçeği itiraf ediyor.
15.05.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 26. bölüm fragmanı: Doğa intikamını Nursema'nın düğününde alıyor!
Kızılcık Şerbeti 26. bölüm fragmanı: Doğa intikamını Nursema'nın düğününde alıyor!Kızılcık Şerbeti 26 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında ihaneti öğrenen Doğa Alev'e, "Bana dokunmasına bile dayanamıyorum. İhaneti asla kabul edemem, boşanacağım" dedi. Nursema'nın nişan töreninde Doğa'nın intikamı gerçekleşirken, Nilay'ın bebeğinin erkek olduğu belli oldu.
15.05.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 25. bölüm 2. fragmanı: Doğa'nın intikam planı hazır! Nursema ve Umut Evleniyor!
Kızılcık Şerbeti 25. bölüm 2. fragmanı: Doğa'nın intikam planı hazır! Nursema ve Umut Evleniyor!Kızılcık Şerbeti 25 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Doğa ihaneti öğrendi. "Nasıl yaptın bana bunu?" diyerek gözyaşları içerisinde kalan Doğa, Fatih'e tokat attı. Öte yandan Nursema ve Umut evleniyor.
9.05.2023 Televizyon
Nursema tekrar gelin oluyor! Kızılcık Şerbeti dizisinde Doğa ihaneti öğrendi, boşanma geliyor!
Nursema tekrar gelin oluyor! Kızılcık Şerbeti dizisinde Doğa ihaneti öğrendi, boşanma geliyor!Kızılcık Şerbeti dizisinde Nursema tekrar gelin oluyor. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Ceren Karakoç'un yer aldığı dizinin sezon finali öncesi düğün haberi geldi. Zorla evlendirilen ve ardından boşanan Nursema Umut ile evleniyor. Sezon final tarihi de belli olan dizide ihanete uğrayan Doğa da Fatih'ten unutulmaz intikamını alıyor.
8.05.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 25. bölüm fragmanı: Nursema Fatih'i öğrendi! Doğa bebeğini düşürüyor!
Kızılcık Şerbeti 25. bölüm fragmanı: Nursema Fatih'i öğrendi! Doğa bebeğini düşürüyor!Kızılcık Şerbeti 25 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Ceren Karakoç'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Doğa'yı aldatan Fatih, "Ben bunu nasıl yaptım" pişmanlığı yaşıyor. Nursema'nın Umut'a, "İstemezlerse biz de seninle yolumuza bakacağız" diyerek kaçışın işaretini verdi.
8.05.2023Televizyon
Ceren Karakoç sosyal medyada gündem oldu! Kerimcan Durmaz dayanamadı
Ceren Karakoç sosyal medyada gündem oldu! Kerimcan Durmaz dayanamadıRTÜK'ün verdiği cezadan sonra gündeme bomba gibi düşen Kızılcık Şerbeti'nde Nursema karakterini canlandıran başarılı oyuncu Ceren Yalazoğlu dergi için verdiği pozları paylaşınca sosyal medyada gündem oldu. Kerimcan Durmaz pozlara tepkisiz kalmadı.
7.05.2023Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Nursema ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki nursema haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.