Kızılcık Şerbeti Fragman

Kızılcık Şerbeti Fragman

Son dakika kızılcık şerbeti fragman haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan kızılcık şerbeti fragman ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını kızılcık şerbeti fragman haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Kızılcık Şerbeti Fragman

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kızılcık şerbeti fragman gelişmeleri de dahil olmak üzere 25 kızılcık şerbeti fragman haberi bulunmuştur. Tüm kızılcık şerbeti fragman haberleri aşağıda listelenmiştir.
Kızılcık Şerbeti 33. bölüm fragmanı: Kıvılcım kumpası çökertti, Doğa'nın yeni aşkı Rüzgar geldi!
Kızılcık Şerbeti 33. bölüm fragmanı: Kıvılcım kumpası çökertti, Doğa'nın yeni aşkı Rüzgar geldi!Kızılcık Şerbeti 33 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Kıvılcım, Doğa'ya kurulan kumpası çökertti. "Benim kızıma tuzak kurmuş, seni de buna alet etmiş" diyerek Ömer'i suçlayan Kıvılcım aşktan başını kaldırdı. Ömer ise Fatih'e, "Amca deme bana yıkıl karşımdan" diyerek eski haline döndü.
29.09.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 32. bölüm 2. fragmanı: Nursema boşanıyor, Doğa Cemre'yi kaçırıyor!
Kızılcık Şerbeti 32. bölüm 2. fragmanı: Nursema boşanıyor, Doğa Cemre'yi kaçırıyor!Kızılcık Şerbeti 32 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Nursema'nın boşanma kararı yer aldı. Abdullah Umut'u uyardı: "Sen bu gece işlerine ara mı versen acaba, ben sana yardımcı olurum" Öte yandan Doğa, Cemre bebeği kaçırıyor ancak Fatih son anda polise yakalatıyor.
28.09.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 32.bölüm fragmanı: Fatih iftira attı, velayeti aldı! Alev'in evleneceği kişi O çıktı!
Kızılcık Şerbeti 32.bölüm fragmanı: Fatih iftira attı, velayeti aldı! Alev'in evleneceği kişi O çıktı!Kızılcık Şerbeti 32 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında mahkeme görüldü. Fatih, tek bir sebeple Cemre'nin velayetini Doğa'dan aldı. Salonda Doğa kriz geçirirken Pembe'nin güle oynaya çıkması dikkat çekti. Alev ise bombayı patlattı: "Ben de bir duyuru yapayım, evleniyorum. Hem de çok yakında"
23.09.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 29. bölüm 2. fragmanı: Kıvılcım ölüyor! Doğa intikamını aldı, Pembe Alev'in hıncını Fatih'ten çıkardı!
Kızılcık Şerbeti 29. bölüm 2. fragmanı: Kıvılcım ölüyor! Doğa intikamını aldı, Pembe Alev'in hıncını Fatih'ten çıkardı!Kızılcık Şerbeti 29 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında nikahı kıyılan Kıvılcım ve Ömer kaza geçiriyor. Öte yandan Doğa'dan müthiş intikam geldi. Aile yemeğinde Fatih'in önüne ihanetin fotoğraflarını attı. İhaneti öğrenen Pembe, Fatih'in yakasına yapıştı.
8.06.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 28. bölüm 3. fragmanı: Doğa Fatih'e tekme atacakken Pembe Apo'yu basıyor! Hem de Nursema'nın nikahında...
Kızılcık Şerbeti 28. bölüm 3. fragmanı: Doğa Fatih'e tekme atacakken Pembe Apo'yu basıyor! Hem de Nursema'nın nikahında...Kızılcık Şerbeti 28 bölüm 3 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Settar Tanrıöğen, Sibel Taşcıoğlu, Ceren Karakoç'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Nursema ve Umut'un nihakında Alev ve Apo şevu izliyoruz. Ancak Pembe onları çok uygunsuz bir şekilde yakalıyor. Öte yandan Doğa'nın intikam planı ikinci sezona kaldı.
1.06.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 28. bölüm 2. fragmanı: Gerçek ortaya çıktı! Umut ve Nursema evliliği başlamadan bitiyor!
Kızılcık Şerbeti 28. bölüm 2. fragmanı: Gerçek ortaya çıktı! Umut ve Nursema evliliği başlamadan bitiyor!Kızılcık Şerbeti 28 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Nurseme gelinliğini giydi ancak Umut ile evliliği başlamadan bitiyor. Mustafa'nın yemek yarışmasına kızan Pembe ve Abdullah konakta çıldırdı. Mustafa ise, "Madem sevmeyecektiniz niye dünyaya getirdiniz beni" dedi. Alev ise Aylin'le ihanet konusunda el sıkıştı.
31.05.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 28. bölüm fragmanı: Nursema gelinliği giydi! Kıvılcım, Alev ve Abdullah'ın aşk şifresini çözdü!
Kızılcık Şerbeti 28. bölüm fragmanı: Nursema gelinliği giydi! Kıvılcım, Alev ve Abdullah'ın aşk şifresini çözdü!Kızılcık Şerbeti 28 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman'ın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Nursema ve Umut evleniyor. Nursema'nın gelinliği dikkat çekerken, Fatih'ten Umut'a güldüren bir istek geldi. Abdullah, Fatih'i Aylin ile yakaladı ve "Senin hiç mi utanman yok" diyerek Fatih'le tartışma kapısını araladı.
26.05.2023Televizyon
Bu nasıl sahne! Kızılcık Şerbeti'nde Ömer ve Metehan'ın yüzleşmesi ağlattı!
Bu nasıl sahne! Kızılcık Şerbeti'nde Ömer ve Metehan'ın yüzleşmesi ağlattı!Kızılcık Şerbeti dizisi 27'inci bölümüyle ekrana geldi. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Barış Kılıç ve Rahimcan Kapkap'ın yer aldığı dizinin yeni bölümünde babası bildiği Ömer tarafından ihaneti uğradığını düşünen Metehan'ın sahnesi göz yaşarttı. Ömer ve Metehan diyaloğu Kızılcık Şerbeti'ne damga vurdu.
26.05.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 27. bölüm 2. fragmanı: Aylin ihaneti Doğa'ya itiraf ediyor! Umut'un babası Nursema'yı reddediyor!
Kızılcık Şerbeti 27. bölüm 2. fragmanı: Aylin ihaneti Doğa'ya itiraf ediyor! Umut'un babası Nursema'yı reddediyor!Kızılcık Şerbeti 27 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Umut'un babası Nursema'yı reddetti. "Umut'u ne kadar tanıyorsun Nursema? Bir Umut'un kız arkadaşlarına bak bir de kendine bak!" diyerek evlilik yolunda engeli koydu. Öte yandan Alev ile görüşen Aylin, Doğa'ya ihaneti itiraf ediyor.
25.05.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 27. bölüm fragmanı: Fatih'in ihanetini Abdullah yakaladı! Nursema Umut'un annesiyle tanıştı
Kızılcık Şerbeti 27. bölüm fragmanı: Fatih'in ihanetini Abdullah yakaladı! Nursema Umut'un annesiyle tanıştıKızılcık Şerbeti 27 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Abdullah Fatih'i yakaladı. Doğa'nın intikam için delil toplamasına gerek kalmadı. Ömer kendisine şantaj yapan Kayhan'ı tekme tokat dövdü. Nursema ise evlilik yolunda ilk adımı kayınvalidesini ziyaret ederek attı.
22.05.2023Televizyon
Doğa Fatih'in canına okuyor! Kızılcık Şerbeti dizisinde intikamın ilk adımı atıldı!
Doğa Fatih'in canına okuyor! Kızılcık Şerbeti dizisinde intikamın ilk adımı atıldı!Kızılcık Şerbeti 26 bölümüyle ekrana geliyor. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni bölümünde ihaneti öğrenen Doğa'nın intikamı acı oluyor. Fatih'in canına okumakta kararlı olan ve doğacak çocukların velayetini almak için harekete geçen Doğa'ya ilk destek de Nursema'dan geliyor.
19.05.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 26. bölüm 2. fragmanı: Nursema ihaneti Doğa'dan öğrendi, Ömer gerçeği itiraf etti!
Kızılcık Şerbeti 26. bölüm 2. fragmanı: Nursema ihaneti Doğa'dan öğrendi, Ömer gerçeği itiraf etti!Kızılcık Şerbeti 26 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, Barış Kılıç'ın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Doğa Nursema'ya her şeyi anlatıyor. Fatih'in ihaneti karşısına Doğa Alev'e, "Hiçbir şey bilmiyormuş gibi yapacağım, bütün delilleri toplayacağım" diyerek şova başlıyor. Öte yandan Ömer, Kayhan'ın şantajı sonrası Metehan'a, "Oğlum sen benim ölen ikizim Bekir'in oğlusun" diyerek gerçeği itiraf ediyor.
15.05.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 26. bölüm fragmanı: Doğa intikamını Nursema'nın düğününde alıyor!
Kızılcık Şerbeti 26. bölüm fragmanı: Doğa intikamını Nursema'nın düğününde alıyor!Kızılcık Şerbeti 26 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında ihaneti öğrenen Doğa Alev'e, "Bana dokunmasına bile dayanamıyorum. İhaneti asla kabul edemem, boşanacağım" dedi. Nursema'nın nişan töreninde Doğa'nın intikamı gerçekleşirken, Nilay'ın bebeğinin erkek olduğu belli oldu.
15.05.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 25. bölüm 2. fragmanı: Doğa'nın intikam planı hazır! Nursema ve Umut Evleniyor!
Kızılcık Şerbeti 25. bölüm 2. fragmanı: Doğa'nın intikam planı hazır! Nursema ve Umut Evleniyor!Kızılcık Şerbeti 25 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Doğa ihaneti öğrendi. "Nasıl yaptın bana bunu?" diyerek gözyaşları içerisinde kalan Doğa, Fatih'e tokat attı. Öte yandan Nursema ve Umut evleniyor.
9.05.2023Televizyon
Nursema tekrar gelin oluyor! Kızılcık Şerbeti dizisinde Doğa ihaneti öğrendi, boşanma geliyor!
Nursema tekrar gelin oluyor! Kızılcık Şerbeti dizisinde Doğa ihaneti öğrendi, boşanma geliyor!Kızılcık Şerbeti dizisinde Nursema tekrar gelin oluyor. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Ceren Karakoç'un yer aldığı dizinin sezon finali öncesi düğün haberi geldi. Zorla evlendirilen ve ardından boşanan Nursema Umut ile evleniyor. Sezon final tarihi de belli olan dizide ihanete uğrayan Doğa da Fatih'ten unutulmaz intikamını alıyor.
8.05.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 25. bölüm fragmanı: Nursema Fatih'i öğrendi! Doğa bebeğini düşürüyor!
Kızılcık Şerbeti 25. bölüm fragmanı: Nursema Fatih'i öğrendi! Doğa bebeğini düşürüyor!Kızılcık Şerbeti 25 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Ceren Karakoç'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Doğa'yı aldatan Fatih, "Ben bunu nasıl yaptım" pişmanlığı yaşıyor. Nursema'nın Umut'a, "İstemezlerse biz de seninle yolumuza bakacağız" diyerek kaçışın işaretini verdi.
8.05.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 24. bölüm 2. fragmanı: Nursema Pembe'ye patladı, Fatih Doğa'ya!
Kızılcık Şerbeti 24. bölüm 2. fragmanı: Nursema Pembe'ye patladı, Fatih Doğa'ya!Kızılcık Şerbeti 24 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Ceren Karakoç'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Nursema, Pembe'ye, "Ben de yapamadığım serdimi yapacağım" dedi. Pembe'nin, "Bakarız" cevabına, "Ben senden izin almıyorum" diye patlayan Nursema, ellerini Allah'a açtı. Öte yandan Fatih Doğa'ya, "Bıktım usandım senin şu kaprislerinden" diyerek patladı.
2.05.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 24. bölüm fragmanı: Nursema boşandı, aldatan Fatih değil Ömer oldu!
Kızılcık Şerbeti 24. bölüm fragmanı: Nursema boşandı, aldatan Fatih değil Ömer oldu!Kızılcık Şerbeti 24 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Ceren Koç'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Nilay'ın Doğa'ya büyü yaptığı ifşa oldu. Umut mektuptan sonra kurye kılığında Nursema'nın kapısına dayandı. Öte yandan sallantıda olan Kıvılcım Ömer aşkında Ömer'den zor bir soru geldi.
30.04.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 23. bölüm fragmanı: Nursema boşanıyor, Ömer ve Kıvılcım aşkı bitiyor!
Kızılcık Şerbeti 23. bölüm fragmanı: Nursema boşanıyor, Ömer ve Kıvılcım aşkı bitiyor!Kızılcık Şerbeti 23 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya ve Ceren Karakoç'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Metehan'ın Ömer'in öz oğlu olmadığı ortaya çıktı. Fatih ise Doğa'ya, "Amcam senin annen yüzünden göz altına alındı" diyerek tüm suçu yine bir başkasına attı.
10.04.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 22. bölüm 2. fragmanı: Nursema'a Umut'a yol verdi, Nilay'a patladı!
Kızılcık Şerbeti 22. bölüm 2. fragmanı: Nursema'a Umut'a yol verdi, Nilay'a patladı!Kızılcık Şerbeti 22 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya, Ceren Karakoç ve Sibel Taşçıoğlu'nun yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Nursema hem Umut'a hem de Nilay'a ağzının payını veriyor. "Umut sen beni bekleme, benim yüzümden acı çektin zaten" diyen Nursema, Nilay'a da, "Dağdan geldiğin bağdakini mi kovuyorsun" dedi.
5.04.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 22. bölüm fragmanı: Abdullah Pembe'ye Alev'i anlattı, Nursema fırtınayı kopardı
Kızılcık Şerbeti 22. bölüm fragmanı: Abdullah Pembe'ye Alev'i anlattı, Nursema fırtınayı kopardıKızılcık Şerbeti 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma akşamları yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya ve Ceren Karakoç'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Kıvılcım ve Nursema birbirine sarılıyor. Kıvılcım, "Sen benim hayatımda tanıdığım en güçlü en cesur kadınlardan birisin" diyerek destek çıkıyor. Öte yandan Abdullah, Alev'e olan duygularını Pembe'ye açıyor.
3.04.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 21. bölüm 2. fragmanı: Nursema babası Abdullah'ı kendi sözleriyle vurdu!
Kızılcık Şerbeti 21. bölüm 2. fragmanı: Nursema babası Abdullah'ı kendi sözleriyle vurdu!Kızılcık Şerbeti 21 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Nursema'nın gerçekleri herkesin yüzüne vurduğu son bölüm sonrası Kızılcık Şerbeti'nde heyecan devam ediyor. Fatih, Doğa'ya Nursema'nın başına gelenleri niçin söylemediğinin hesabını soruyor. Öte yandan Nursema, babası Abdullah'a, "Alev'e olan duygularını, ona aşık olduğunu biliyorum" diyerek adeta yeni bir bombanın fitilini ateşliyor. Peki Kızılcık Şerbeti yeni bölümde neler olacak?
29.03.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 21. bölüm fragmanı: İntikamı Ömer aldı, Nursema Umut'una kavuştu!
Kızılcık Şerbeti 21. bölüm fragmanı: İntikamı Ömer aldı, Nursema Umut'una kavuştu!Kızılcık Şerbeti 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de ekrana gelen ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya ve Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin son bölümünde Nursema'nın intikam planı tıkır tıkır işledi. Her iki aileyi de iftar sofrasında buluşturan Nursema, "Bu ruh hastası adam beni camdan itti" diyerek zorla evlendirildiği İbrahim'i ifşa etti. Öte yandan Kıvılcım ve Ömer arasında oruçluyken içki içme tartışması çıktı.
27.03.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 20. bölüm fragmanı: Nursema, Buket ile tanışıyor!
Kızılcık Şerbeti 20. bölüm fragmanı: Nursema, Buket ile tanışıyor!Kızılcık Şerbeti 20. bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de ekrana gelen ve başrollerinde Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin son bölümünde Nursema'dan itiraf geldi. Camdan itildiğini söyleyen Nursema'yı Doğa hastaneden kaçırıp Alev'in evine getirdi. Öte yandan Nursema, babası Abdullah ile Alev'in aşkına şahit oldu.
20.03.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 19. bölüm fragmanı: Nursema bitkisel hayata mı giriyor?
Kızılcık Şerbeti 19. bölüm fragmanı: Nursema bitkisel hayata mı giriyor?Kızılcık Şerbeti 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de ekrana gelen ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında camdan atlayıp intihar eden Nursema hastaneye kaldırılıyor. Öte yandan Abdullah'ın Alev'e, "Ben sizi seviyorum Alev hanım" itirafı geldi.
13.03.2023Televizyon

Benzer Haber Etiketleri

Kızılcık Şerbeti Fragman ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kızılcık şerbeti fragman haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.