Nakit Avans

Nakit Avans

Son dakika Nakit avans haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Nakit avans ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Nakit avans haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Nakit Avans

haberleri sayfasında son dakika yaşanan nakit avans gelişmeleri de dahil olmak üzere 189 nakit avans haberi bulunmuştur. Tüm nakit avans haberleri aşağıda listelenmiştir.
Sıfır faizli 7.500 TL nakit avans fırsatı başladı! Akbank resmen duyurdu, son gün...
Sıfır faizli 7.500 TL nakit avans fırsatı başladı! Akbank resmen duyurdu, son gün...Akbank tarafından resmi açıklama yapıldı. Sıfır faiz imkanı ile taksitli avans kullanım imkanı sunuluyor. Acil nakit ihtiyacı olanlar için önemli bir fırsat niteliğinde olan kapmanyanın detayları açıklandı. Ek ödeme olmadan 7.500 TL anında hesaplara tanımlanıyor. Banka tarafından kullanılan taksitli avans için 6 aylık vade imkanı sağlanıyor.
9.07.2022Ekonomi
ING Türkiye resmen duyurdu! Vade yok, kredi ve faiz avantajı! Yeni kararla artık...
ING Türkiye resmen duyurdu! Vade yok, kredi ve faiz avantajı! Yeni kararla artık...ING Türkiye harekete geçti ve resmen duyurdu! Yeni hizmet hayata geçirildi. Müşteri olacak yüz binleri yakından ilgilendiriyor. Bankadan açıklama geldi. Esnaf ve şahıs işletmelerine yönelik yeni dönem başladı. ING’li olmak isteyen işletmelerin şubeye gitmelerine gerek yok; artık uzaktan müşteri olabilecekler. KOBİ’e-Turuncu ya da ING KOBİ Anında Kredi başvurusunda bulunarak uzaktan müşteri olan işletmeler vade derdi olmadan günlük birikim yapma imkanından faydalanacak. Dijital kanallar üzerinden avantajlı kredi fırsatları da sunuluyor. Öte yandan TL, dolar, euro ve İngiliz sterlini birikimlerinde 90 gün boyunca yüksek oranda faiz tanımlanıyor.
28.04.2022Ekonomi
Kredi kararı! Üst limitler yükseltildi, yüzde 0.5 komisyon, son gün 31 Mayıs...
Kredi kararı! Üst limitler yükseltildi, yüzde 0.5 komisyon, son gün 31 Mayıs...Eximbank resmen duyurdu! Kredi kararı ile ilgili detaylar belli oldu. Yüzd 0,5 komisyon uygulanacak. 12 ay vade seçeneği sunuluyor. Başvuru için son gün ise 31 Mayıs olarak belirlendi. Finansmana erişebilmek için teminat sorunu yaşayan ihracatçı küçük ve orta büyüklükteki işletmelere (KOBI),çözüm sunan yeni bir uygulama devreye alındı. Bir işletme için kredi üst limiti 15 milyon lira olan ‘Özkaynak Destek Paketi’ne 31 Mayıs’a kadar başvuru yapılabilecek.
28.04.2022Ekonomi
Doğal gaz, petrol, gümüş, gıda, altın... Kriz 3 yıl sürecek! Dünya Bankası korkutan raporu yayımladı
Doğal gaz, petrol, gümüş, gıda, altın... Kriz 3 yıl sürecek! Dünya Bankası korkutan raporu yayımladıDünya Bankası, Rusya'nın Ukrayna'yı işgalinin emtia fiyatlarını 2024 yılı sonuna kadar yüksekte tutacağını açıkladı. Rapora göre Ukrayna'daki savaş, emtia piyasalarında büyük bir şok etkisi yarattı. Bu; küresel ticaret, üretim, tüketim kalıplarını ve fiyatları 2024'ün sonuna kadar tarihi yüksek seviyelerde tutacak şekilde değiştirdi.
28.04.2022Ekonomi
Kredi kullanan herkes için geçerli! Flaş detay belli oldu, iptal...
Kredi kullanan herkes için geçerli! Flaş detay belli oldu, iptal...Banka kredisi kullanan tüm tüketiciler için geçerli. Kredi çekilirken bankalar tarafından zorunlu tutulan hayat sigortasını isteyenler yapmayabiliyor. Ancak burada banka sigorta yapmak istemeyen kişinin kredisini onaylamama ya da faiz oranlarında değişiklik yapma hakkına sahip. Bankalar kredi kullandırımı sırasında kendilerini güvenceye almak için hayat sigortası yapılmasını talep ediyor. Böylece kişinin vefatı durumunda kredinin kalan kısmı sigorta şirketi tarafından karşılanıyor. Ancak benzer durum müşteriler için de geçerli. Kredi kullanan kişinin ölümü halinde eğer sağlık sigortası yapılmamışsa kalan borç varisler tarafından ödeniyor. Hayat sigortası her iki taraf için de büyük önem taşıyor. Ancak tüketiciler sigorta bedelini ödemek istemedikleri için hayat sigortası yapmak istemiyor, yapılmış ise de iptal etmenin yollarını artıyor. Kredi kullanımı sırasında yapılan hayat sigortalarının e-Devlet sistemi üzerinden iptali ise söz konusu değil.
28.04.2022Ekonomi
e-Devlet'te yeni dönem! Tamamen değişiyor, vatandaş artık en ucuzunu seçebilecek
e-Devlet'te yeni dönem! Tamamen değişiyor, vatandaş artık en ucuzunu seçebileceke-Devlet'te yeni bir dönem başlıyor. Milyonlarca kişiye güzel haber! Vatandaş artık e-Devlet kapısı üzerinden en ucuzunu seçebilecek. Operatörlerin tarife ve kampanya teklifleri e-Devlet'te görülebilecek. Böylece vatandaşın fiyat ve hizmet kıyaslaması yaparak kafa karışıklığını gidermesi, piyasada da fiyat regülasyonu sağlanması bekleniyor.
28.04.2022Gündem
Kredi kartı ve nakit avans kullanacaklar dikkat! Ay sonunda...
Kredi kartı ve nakit avans kullanacaklar dikkat! Ay sonunda... Kredi kartı ve nakit avans kullanımı ile ilgili son dakika açıklaması! Bayram yaklaştı ve acil nakit ihtiyaçlar arttı. Nakit sıkıntısı çekenler öncelikle kredi kartı kullanımına yönelecekler. Kredi kartı olmayan ya da limiti yetersiz olanlar ise banka kartlarının nakit avans kullanımını tercih edecekler. Nakit ihtiyaç anında bankalar vatandaşların yanında yer alıyor. Ancak bankalar tarafından verilen para faizi ile geri alıyor. Kredi kartı ya da nakit avans kullanırken ay sonunda geri ödeme yapılacağını unutmamak gerekiyor. Bu nedenle ödeme planı yaparak harcama yapmak gerekiyor. Aksi durumda yaşanacak ödeme güçlüğünde bankalara yeniden borçlanmak gündeme geliyor. Bu nedenle bayram harcamaları için mutlaka bütçe yapılması gerekiyor. Peki daha az borçlanarak bayram harcamaları nasıl yapılabilir? İşte birçok tüketicinin merak ettiği sorunun yanıtı...
28.04.2022Ekonomi
Borsa günü yükselişle kapattı!
Borsa günü yükselişle kapattı!Borsa, günü yüzde 1,69’luk yükselişle tamamladı.
14.03.2022Ekonomi
Emekli ve çalışan on binlerce kişiye zam ve ek ödeme müjdesi
Emekli ve çalışan on binlerce kişiye zam ve ek ödeme müjdesiDoktor, hemşire, aile hekimi ve tüm sağlık çalışanlarına iyi haber geldi. Maaşlara zam ve ek ödeme müjdesi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sağlık çalışanlarına 5 müjde vererek, "Sağlık kurum ve kuruluşlarında görev yapan personele karşı görevleri sırasında veya görevleri dolayısıyla işlenen kasten yaralama suçu CMK kapsamında kataloğa dahil oluyor. Sağlık personelinin sabit ek ödemeleri merkezi yönetim bütçesine alınarak aylıklarının tek bir bordro ile ödenmesi temin edilecektir" dedi. Emekliler ve hemşirelere de müjde veren Erdoğan "Hekimlerimizin bordroya tabii ücretleri emekli olduktan sonraki maaş kayıtlarını da telafi edilecek şekilde düzenlenecektir. Hemşireler başta olmak üzere lisans mezunu sağlık çalışanlarının 3600 ek gösterge kapsamına alınacağını da tekrar hatırlatmak istiyorum. Bu çalışma yapılırken hekim emeklilerinin maaşları da yeniden ele alınacaktır. Beşinci müjdemiz aile hekimlerimizin temel ücretlerinde de artış yapılacaktır" diye konuştu.
14.03.2022Ekonomi
Akaryakıt ile ilgili son dakika kararı! EPDK resmen duyurdu
Akaryakıt ile ilgili son dakika kararı! EPDK resmen duyurduEPDK yeni gelişmeyi resmen duyurdu. Akaryakıt dağıtıcıları ile ilgili kararın detayları belli oldu. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'ndan (EPDK) yapılan açıklamada, "Akaryakıt dağıtıcılarının zorunlu petrol stokunun, 14-31 Mart arasında %7, 1-12 Nisan arasında %6`sına denk gelen miktarının piyasa faaliyetlerine konu edilebilmesine karar verildi" denildi.
14.03.2022Ekonomi
İş Bankası yeni kararı resmen duyurdu! Hesabı olanları kapsıyor: Taksitli nakit avans, EFT, havale...
İş Bankası yeni kararı resmen duyurdu! Hesabı olanları kapsıyor: Taksitli nakit avans, EFT, havale...İş Bankası harekete geçti ve yeni gelişmeyi resmen duyurdu! Tüm yeni müşterileri kapsıyor. Yeni ayrıcalıklar hizmete sunuldu. İş bankası, İşCep’te yer alan ‘Müşteri Olmak İstiyorum’ özelliğini kullanarak hesap açan müşterilere yönelik özel ayrıcalıklar sunulduğunu açıkladı. Şubeye gitmeden dakikalar içerisinde banka müşterisi olunabiliyor. Bu yolla müşteri olanlardan 1 yıl boyunca havale ve EFT ücreti alınmayacak. Nakit ihtiyacı olan müşteriler ise 1500 TL'ye kadar 5 ay vadeli taksitli nakit avans kullanma imkanına da sahip olabiliyor. Öte yandan müşteriler kartları ile yapacakları ilk alışverişte 200 lira MaxiPuan kazanacaklar.
14.03.2022Ekonomi
Para, kart, kredi! 10 bin liraya kadar acil paraya ihtiyacı olan herkesi ilgilendiriyor...
Para, kart, kredi! 10 bin liraya kadar acil paraya ihtiyacı olan herkesi ilgilendiriyor...Acil paraya ihtiyacı olan herkesi yakından ilgilendiriyor. Kredi mi, artı para mı, kredi kartı mı? 10 bin liraya kadar nakde ihtiyacı olan vatandaşlar bu seçeneklerden hangisinin daha avantajlı olduğunu merak ediyor. Çoğumuz bazı durumlarda nakit ihtiyacı duyabiliyoruz. Ancak kredi faizleri yukarı yönde seyretmeye devam ediyor. Buna karşın kredi haricindeki başka seçenekler de araştırılıyor. Karttan nakit avans ve taksitli nakit avans seçenekleri için de hesaplamalar yapılıyor. 10 bin liraya kadar acil nakde ihtiyacınız varsa hangi tercih daha avantajlı? Karttan nakit çekildiğinde geri ödemesi ne kadar oluyor? Taksitli artı para limitinden çekim yapılırsa 3, 6, 12 ay için ne kadar geri ödeme yapılır? Tabloyla kuruşu kuruşuna açıklandı. İşte nakit avans ve kredi arasındaki farklar...
4.02.2022Ekonomi
Emekliler için müjdeli haber! SGK'ya başvurmak yetiyor, 3 maaş avans veriliyor ve...
Emekliler için müjdeli haber! SGK'ya başvurmak yetiyor, 3 maaş avans veriliyor ve...Emekli olacaklara müjdeli haber geldi. SGK'ya başvurmak yetiyor. 3 maaş avans verilecek. Emekli maaşının bağlanmasını bekleyen vatandaşlarasunulan nakit avans fırsatı için başvurular sürüyor. Bilindiği üzere bu kişilere üç maaş nakit avans ödemesi yapılıyor ve bu tutar maaşından 36 aya varan taksitlerle ufak ufak kesiliyor. Son zamanlarda bu düzenlemenin mevcut emekliler için uygulanması için talepler var. Emekli maaşının bağlanmasını bekleyenlere sunulan desteklerdenen dikkat çekeni nakit avans oldu. Bu sayede 3 maaşa kadar ödeme sağlanıyor. Emekli aylığını bekleyenlere sunulan avans olanağının bir benzerinin, mevcut emekliler için de hayata geçirilmesi beklentiler arasında. Eğer talepler kabul edilirse, emeklilere de 3 maaş avans ödemesiyapılacak.
17.12.2021Emekli
Faizler düşürüldü! Garanti BBVA resmen duyurdu, bugünden itibaren...
Faizler düşürüldü! Garanti BBVA resmen duyurdu, bugünden itibaren...Garanti BBVA'dan flaş faiz kararı! 1 Aralık tarihinden itibaren geçerli olmak üzere faiz oranları düşürüldü. Dev banka yeni oranları müşterilerine bildirdi. 1.98 olan faiz oranları, yüzde 1.80'e çekildi. Garanti Bankası tarafından yapılan açıklamada kredili mevduat hesabı faiz oranlarının 1.80'e, gecikme faizlerinin ise yüzde 2.10'a düşürüldüğü duyuruldu.
1.12.2021Ekonomi
Kredi kartı olan herkesi ilgilendiriyor! Vergi, ek ücret yok....Flaş 40 gün detayı...
Kredi kartı olan herkesi ilgilendiriyor! Vergi, ek ücret yok....Flaş 40 gün detayı...Kredi kartı kullanan milyonlarca kişi haberdar değil! Bankalar kredi kartı olan müşterilerine önemli bir avantaj sunuyor. Faiz, ek ödeme olmadan nakit para kullanımı sağlanıyor. Türkiye Bankalar Birliği (TBB) duyurdu. Başvuru şartı yok. Kredi kartı olanlar ATM'ler aracılığı ile parasını çekebileceği gibi internet bankacılığı ile direkt hesaplarına nakit transferi yapabiliyor. Faizsiz para kullanımı ile ilgili 40 gün detayı dikkat çekiyor.
26.11.2021Ekonomi
Kredi kartı kullanan herkes için geçerli! Flaş faiz açıklaması, 805 lira...
Kredi kartı kullanan herkes için geçerli! Flaş faiz açıklaması, 805 lira...Kredi kartı kullanan ve kart borcu olanlar için flaş açıklama! 805 lira ödersiniz. Faiz işliyor. Sakın bu hataya düşmeyin. Detaylarıyla bir bir açıklandı. Kart borcu olan milyonlarca kişi borçlarını asgarisini ödeyerek veya hiç ödemeyip borç üstüne borç yapıyor. Bu da ileride daha büyük maddi sorunları beraberinde getiriyor. Kredi kartlarının doğru kullanımı bu noktada büyük önem taşıyor. Üst üste ödenmezse kartların nakit kullanımı durduruluyor. 3 kez asgari ödemesi yapılmazsa kart tamamen kapatılıyor. Öte yandan nakit avans çektiğinizde faiz işliyor. Faizi ise 1.98 olarak işletiliyor. 12 ay vadeli 5 bin lira çekerseniz, vade sonunda 5 bin 805 lira ödersiniz. Peki kredi kartını nasıl doğru yönetebiliriz? Kredi kartı borcu olanlar neler yapmalı?
10.09.2021Ekonomi
Kredi kartı, kredi, elektrik, su, doğalgaz faturaları! Herkesi ilgilendiriyor, sakın bunu yapmayın...
Kredi kartı, kredi, elektrik, su, doğalgaz faturaları! Herkesi ilgilendiriyor, sakın bunu yapmayın...Kredi kartı, kredi, elektrik, su, doğalgaz faturaları... Herkesi çok yakından ilgilendiriyor. Kredi kartı, kredi borcu ya da fatura ödeyecekler, tarihi geçirmemek için otomatik ödeme talimatı veriyor. Ancak hesapta para yoksa, kredili mevduat hesabından ödeme alınıyor. Bu da aylık yüzde 1.98 faiz işlenmesine yol açıyor. Ayrıca avans hesap yoksa ve ödemeler de gecikirse bu durumda aylık yüzde 2.28 gecikme faizi devreye giriyor. Kredi kartının böyle olasılıklar için dikkatli kullanılması ve fatura günlerinin kaçırılmaması büyük önem taşıyor.
23.07.2021Ekonomi
Kredi kartı olan ve kredi çekecek herkes için geçerli! Flaş detay, faizler...
Kredi kartı olan ve kredi çekecek herkes için geçerli! Flaş detay, faizler...Bankadan kredi çekmek isteyen veya kredi kartı kullanan herkesi çok yakından ilgilendiriyor. Faizler ile ilgili flaş detay. Kredi kartı kullanan kişiler bazı durumlarda karttan para çekmek durumunda kalıyor. Bu da çekilen paraya faiz işlenmesine sebep oluyor. Her bankanın çekim ücreti farklı. Nakit çekiminde faizler günlük olarak işlediğinden belirtilen detaylara dikkat edilmesi gerekiyor. Öte yandan kredi çekmek isteyip olumlu sonuç alamayanlar için de 5 tane sebebi olacak bir bilgilendirme yapıldı. İşte kredi çekmek isteyen ve kredi kartı kullananları ilgilendiren önemli detaylar
15.07.2021Ekonomi
VakıfBank resmen duyurdu! Ücretsiz,  nakit avans ve...
VakıfBank resmen duyurdu! Ücretsiz, nakit avans ve...VakıfBank'tan flaş açıklama geldi. Bu yıl da devam edecek. Sayı her geçen gün artıyor. Şu an 155 bin kişiyi kapsıyor. Önemli avantajlar sağlanıyor. Ücretsiz olarak yapılabiliyor. VakıfBank'tan yapılan açıklamaya göre, kullanıcı sayısı 155 bine ulaşan TarımKart ile üreticiler, tarımsal faaliyet sırasında ihtiyaç duydukları önemli avantajlardan yararlanıyor. VakıfBank Mobil ile de üreticilere birçok bankacılık hizmeti evlerinde ve ücretsiz olarak sunuluyor. Mobil Çiftçi Paketi ile hesap açma, nakit avans çekme, para transferi gibi birçok işlemi mobil üzerinden ücretsiz olarak yapabilme imkanı sağlanıyor.
21.06.2021Ekonomi
Milyonları ilgilendiriyor! Artık zorunlu oluyor, ödemeler artık...
Milyonları ilgilendiriyor! Artık zorunlu oluyor, ödemeler artık...Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor. Borcu olanlar, icra, iflas ve konkordato ile ilgili son dakika gelişmesi. Resmen kabul edildi. Tek seferde ödenecek. Zorunlu oluyor. Detaylar belli oldu. AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan İcra ve İflas Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilerek yasalaştı.İcra ve İflas Yasası TBMM'de kabul edildi. Kabul edilen yasa ile; konkordato kurumu daha işlevsel hale getirilecek. İflas tasfiyesi daha etkin şekilde yürütülecek.Tazminat hesaplamalarında, değer kaybı tazminatında aracın piyasa değeri, kullanılmışlık düzeyi, hasara uğrayan parçaları ile hasar tutarı dikkate alınacak. Harçlar Kanunu'ndaki düzenlemeyle, yapı kullanma izin belgesi verilmesi sırasında yapı kullanma izni harcı ile cins tashihi harcının belediyelerce tek seferde alınması öngörülüyor.Borçlu, mahkemenin izni dışında mühlet kararından itibaren rehin tesis edemeyecek, kefil olamayacak ve ivazsız tasarruflarda bulunamayacak; taşınmazını, işletmenin faaliyetinin devamı için önem arz eden taşınırını ve işletmenin devamlı tesisatını devredemeyecek ve takyit edemeyecek. Aksi halde yapılan işlemler hükümsüz olacak. Mahkeme, bu işlemler hakkında karar vermeden önce komiserin görüşü ile alacaklılar kurulunun muvafakatini almak zorunda olacak.
10.06.2021Ekonomi
Borcu olan herkes için geçerli! Tek seferde ödenecek, zorunlu oluyor
Borcu olan herkes için geçerli! Tek seferde ödenecek, zorunlu oluyorMilyonlarca kişiyi ilgilendiriyor. Borcu olanlar, icra, iflas ve konkordato ile ilgili son dakika gelişmesi. Resmen kabul edildi. Tek seferde ödenecek. Zorunlu oluyor. Detaylar belli oldu. AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan İcra ve İflas Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilerek yasalaştı.İcra ve İflas Yasası TBMM'de kabul edildi. Kabul edilen yasa ile; konkordato kurumu daha işlevsel hale getirilecek. İflas tasfiyesi daha etkin şekilde yürütülecek.Tazminat hesaplamalarında, değer kaybı tazminatında aracın piyasa değeri, kullanılmışlık düzeyi, hasara uğrayan parçaları ile hasar tutarı dikkate alınacak. Harçlar Kanunu'ndaki düzenlemeyle, yapı kullanma izin belgesi verilmesi sırasında yapı kullanma izni harcı ile cins tashihi harcının belediyelerce tek seferde alınması öngörülüyor.Borçlu, mahkemenin izni dışında mühlet kararından itibaren rehin tesis edemeyecek, kefil olamayacak ve ivazsız tasarruflarda bulunamayacak; taşınmazını, işletmenin faaliyetinin devamı için önem arz eden taşınırını ve işletmenin devamlı tesisatını devredemeyecek ve takyit edemeyecek. Aksi halde yapılan işlemler hükümsüz olacak. Mahkeme, bu işlemler hakkında karar vermeden önce komiserin görüşü ile alacaklılar kurulunun muvafakatini almak zorunda olacak.
9.06.2021Ekonomi
Ziraat Bankası resmen duyurdu! 27 Mayıs'ta başlıyor
Ziraat Bankası resmen duyurdu! 27 Mayıs'ta başlıyorZiraat Bankası'ndan yeni faiz kararı! Dev banka faiz oranlarında değişikliğe gidiyor. Karar tüm müşterilere SMS ile bildirildi. 27 Mayıs itibarı ile değişiyor. Uygulanacak yeni faiz oranı ise yüzde 1,98 olacak.
28.04.2021Ekonomi
Faizler artıyor! Açıklamalar peş peşe geliyor, acele eden karlı çıkıyor
Faizler artıyor! Açıklamalar peş peşe geliyor, acele eden karlı çıkıyorMilyonlarca kişiyi çok yakından ilgilendiriyor. Bankalar art arda duyurdu. Faiz oranlarında değişikliğe gidiliyor. Ziraat Bankası, Denizbank ve Garanti BBVA tarih vererek müşterilerini SMS ile bilgilendirdi. Yeni faiz oranları belirlendi. Sayılı günler kaldı. Faizler mayıs ayında değişecek. Acil ihtiyacı olan vatandaşlar bu tarihten önce avans hesaplarından nakit çekerlerse karlı çıkacaklar.
28.04.2021Ekonomi
Garanti Bankası resmen duyurdu! Değişti, faiz oranı...
Garanti Bankası resmen duyurdu! Değişti, faiz oranı...Garanti BBVA'dan flaş faiz kararı! Dev banka yeni kararı tüm müşterilerine duyurdu. Garanti Bankası faiz oranlarını değiştirdi. 1 Mayıs itibarı ile uygulanmaya başlayacak. Yeni faiz oranlarının detayları Garanti müşterilerine SMS ile gönderildi. Garanti BBVA müşterilerine gönderilen mesajda, "Değerli müşterimiz, 01.05.2021 tarihinden itibaren, Avans Hesap aylık akdi faiz oranı %1.98, gecikme faiz oranı ise %2.28 olarak güncellenecektir" ifadeleri kullanıldı.
27.04.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Nakit Avans ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki nakit avans haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.