Müsilaj Operasyonu

Müsilaj Operasyonu

Son dakika Müsilaj operasyonu haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Müsilaj operasyonu ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Müsilaj operasyonu haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Müsilaj Operasyonu

haberleri sayfasında son dakika yaşanan müsilaj operasyonu gelişmeleri de dahil olmak üzere 9 müsilaj operasyonu haberi bulunmuştur. Tüm müsilaj operasyonu haberleri aşağıda listelenmiştir.
Müsilaj operasyonunda gözaltına alınan 36 kişi adliyeye sevk edildi
Müsilaj operasyonunda gözaltına alınan 36 kişi adliyeye sevk edildi16 ilde eş zamanlı yapılan Müsilaj Operasyonu’nda İstanbul’da gözaltına alınan 41 kişiden 36’sı adliyeye sevk edildi.
2.06.2022Gündem
Zorla fuhuş yaptırdıkları kadınlara düşük yaptırdılar! Müsilaj operasyonunda iğrenç detaylar...
Zorla fuhuş yaptırdıkları kadınlara düşük yaptırdılar! Müsilaj operasyonunda iğrenç detaylar...Müsilaj operasyonunda gözaltına alınan şüphelilerin, yabancı uyruklu kadınları iş vaadiyle Türkiye'ye getirip fuhşa zorladıkları, hamile kalanların bebeklerini düşürtüp, ceninleri sahipli mezarlara gömdükleri ortaya çıktı.
1.06.2022Gündem
Müsilaj operasyonları ile suç örgütlerine darbe!
Müsilaj operasyonları ile suç örgütlerine darbe!Çok sayıda organize suç örgütünün çökertildiği Müsilaj operasyonundan sonra suç örgütlerine yönelik operasyonlar aralıksız devam ediyor. 3 ilde 3 ayrı suç örgütüne yönelik operasyon düzenlendi. 27 kişi gözaltına alındı. Çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildi.
31.05.2022Gündem
‘Müsilaj’dan skandal çıktı! Adana'da Hollywood yapımı ‘Sıkıysa Yakala'yı aratmayacak yöntem...
‘Müsilaj’dan skandal çıktı! Adana'da Hollywood yapımı ‘Sıkıysa Yakala'yı aratmayacak yöntem...Adana'daki 'müsilaj' kod adlı operasyonun detayları ortaya çıktı! Hollywood yapımı “Sıkıysa Yakala” filmini aratmayacak vurgunda polis, kendisini Cumhurbaşkanı danışmanı, basın danışmanı, savcı, avukat, doktor ve ekonomist olarak tanıtarak vatandaşları 3 milyon lira dolandırdığı öne sürülen 1'i kadın 4 kişiyi gözaltına aldı. İşte akılalmaz olayın detayları...
28.05.2022Gündem
Kod adı: Müsilaj! 16 ilde düğmeye basıldı, çok sayıda gözaltı var
Kod adı: Müsilaj! 16 ilde düğmeye basıldı, çok sayıda gözaltı varEGM Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Daire Başkanlığı ekiplerince 16 ilde eş zamanlı yapılan Müsilaj Operasyonu'nda 263 şüpheli gözaltına alındı.
27.05.2022Gündem
'Müsilaj' operasyonu kapsamında Adana'da 4 kişiye gözaltı
'Müsilaj' operasyonu kapsamında Adana'da 4 kişiye gözaltıEmniyet Genel Müdürlüğü KOM Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen 'Müsilaj' adı verilen operasyon kapsamında Adana'da 'nitelikli dolandırıcılık' suçu işledikleri belirlenen 1'i kadın, 4 kişi gözaltına alındı.
27.05.2022Gündem
Üç kritik bölgede 7 terörist etkisiz hâle getirildi!
Üç kritik bölgede 7 terörist etkisiz hâle getirildi!Milli Savunma Bakanlığı, Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı ve Barış Pınarı bölgelerine taciz ateşi açan 7 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
27.05.2022Gündem
Sahil şeridindeki 16 ilde suç örgütlerine 'Müsilaj' operasyonu!
Sahil şeridindeki 16 ilde suç örgütlerine 'Müsilaj' operasyonu!Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Daire Başkanlığı ekiplerince baskı, cebir, tehdit ve şiddet yöntemlerini kullanarak turizmi olumsuz yönde etkileyen mafya tipi organize suç örgütleri ve bu örgütlere silah temini sağlayan suç gruplarına yönelik sahil şeridindeki 16 ilde eş zamanlı 'Müsilaj' operasyonu başlatıldı.
26.05.2022Gündem
KOM ekiplerince suç örgütlerine yönelik sahil şeridindeki illerde “Müsilaj” operasyonu
KOM ekiplerince suç örgütlerine yönelik sahil şeridindeki illerde “Müsilaj” operasyonuEmniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Daire Başkanlığı, ekiplerince sahil şeridindeki illerde baskı, cebir, tehdit ve şiddet yöntemlerini kullanarak turizmi olumsuz yönde etkileyen mafya tipi organize suç örgütleri ve bu örgütlere silah temini sağlayan suç gruplarına yönelik 16 ilde eş zamanlı “Müsilaj” operasyonu başlatıldı.
26.05.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Müsilaj Operasyonu ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki müsilaj operasyonu haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.