Muğla Deprem

Muğla Deprem

Son dakika Muğla deprem haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Muğla deprem ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Muğla deprem haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Muğla Deprem

haberleri sayfasında son dakika yaşanan muğla deprem gelişmeleri de dahil olmak üzere 573 muğla deprem haberi bulunmuştur. Tüm muğla deprem haberleri aşağıda listelenmiştir.
Muğla'da 3,7 büyüklüğünde deprem!
Muğla'da 3,7 büyüklüğünde deprem!Muğla’nın ortaca ilçesinde 3,7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem saat 00:49’da kayıtlara geçti.
15.05.2022Gündem
Akdeniz'de korkutan deprem! Muğla fena sallandı
Akdeniz'de korkutan deprem! Muğla fena sallandıAkdeniz’de, Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında, Richter ölçeğine göre, 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
13.05.2022Yaşam
En son deprem ne zaman, nerede oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi
En son deprem ne zaman, nerede oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesiAfet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Ege Denizinde, Muğlanın Datça açıklarında Richter ölçeğine göre 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini bildirdi. Korkutan depremin ardından pek çok kişi de 'Deprem mi oldu? En son deprem nerede oldu?' sorularını araştırıyor. Peki, En son deprem ne zaman oldu? İşte Kandilli Rasathanesi ve AFAD bilgilerine göre yaşanan son depremler...
20.04.2021Gündem
Datça açıklarında 5.1 büyüklüğünde deprem!
Datça açıklarında 5.1 büyüklüğünde deprem!Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında, Richter ölçeğine göre 5.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem, Datça'nın yanı sıra çevrelerinde de hissedildi.
13.04.2021Gündem
Son dakika... Datça'da deprem! Büyüklüğü...
Son dakika... Datça'da deprem! Büyüklüğü...Gelen son dakika bilgisine göre; Muğla'nın Datça ilçesinde bir deprem meydana geldi. Depremim büyüklüğünün 4.1 olduğu açıklandı.
21.10.2020Gündem
En son deprem nerede oldu? Güncel Kandilli ve AFAD son depremler listesi
En son deprem nerede oldu? Güncel Kandilli ve AFAD son depremler listesiAFAD ve Kandilli'den gelen bilgilere göre, dün 5,2 şiddetinde deprem ile sarsılan Muğla'da, sabahın erken saatlerinde bir deprem daha oldu. Pek çok kişi, Muğla'da yaşanan deprem sonrası kısa süreli panik yaşadı. Muğla'da meydana gelen deprem nedeniyle herhangi bir can ya da mal kaybı yaşanmadı. Son günlerde yaşanan depremler ile ilgili pek çok kişi Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından kaydedilen son depremleri araştırıyor. Peki, En son deprem nerede oldu? İşte Kandilli ve AFAD tarafından kaydedilen son depremler listesi...
29.06.2020Gündem
Muğla'da 4.6 büyüklüğünde deprem!
Muğla'da 4.6 büyüklüğünde deprem!Muğla'nın Bodrum ilçesi yakınlarında, merkez üssü Gökova Körfezi olan 4,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
28.05.2019Gündem
Muğla'da 4 büyüklüğünde deprem
Muğla'da 4 büyüklüğünde depremMuğla'nın Milas ilçesinde 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
9.09.2017Yaşam
Muğla'da 4,7 büyüklüğünde deprem
Muğla'da 4,7 büyüklüğünde depremMuğla'nın Milas ilçesinde 4,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
14.08.2017Yaşam
Kira destek yardımı artıyor! Bakan Kurum, yeni konut kampanyasını açıkladı
Kira destek yardımı artıyor! Bakan Kurum, yeni konut kampanyasını açıkladıKira destek yardımı artıyor. Bakan Kurum, yeni konut kampanyasını açıkladı. Marmara Depremi'nin 23. yılında İstanbul'da açıklamalarda bulunan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Kurum; yeni bir konut kampanyası başlatacaklarını duyurdu. Kentsel dönüşümde kira desteğinin artacağını açıklayan Kurum, kampanyaya ilişkin ayrıntıları da paylaştı.
17.08.2022Ekonomi
Marmara Depremi'nde hayatını kaybedenler anıldı! Bakan Soylu: Tedbir almak en büyük sorumluluğumuz
Marmara Depremi'nde hayatını kaybedenler anıldı! Bakan Soylu: Tedbir almak en büyük sorumluluğumuz17 Ağustos 1999 büyük Marmara Depremi'nin merkez üssü Gölcük'te, deprem şehitlerini anma etkinliğe katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bütün hazırlıklarımızı İstanbul'da yaşanabilecek, 7.5'lik deprem üzerinden yapıyoruz. Zamanını bilmiyoruz ama tedbir almak bizim en büyük sorumluluğumuzdur" dedi.
17.08.2022Gündem
Datça'da açıklarında 4 büyüklüğünde deprem
Datça'da açıklarında 4 büyüklüğünde depremMuğla'nın Datça ilçesi açıklarında Richter ölçeğine göre, 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
13.07.2022Gündem
Ev alacaklara ucuz konut müjdesi! Ağustos ayında başlıyor
Ev alacaklara ucuz konut müjdesi! Ağustos ayında başlıyorEv sahibi olmak isteyenleri çok yakından ilgilendiriyor. Özellikle dar gelirli vatandaşlara konut alma imkanı doğacak. Ağustosta başlıyor. Çok sayıda il ve ilçede geçerli olacak. TOKİ tarafından yeni konut kapmanyasının detayları duyuruldu. Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut, vatandaşların alım güçleri dikkate alınarak ağustos ayında yeni bir sosyal konut kampanyası başlatılacağını açıkladı.
29.06.2022Ekonomi
Marmaris'teki orman yangını tamamen kontrol altında
Marmaris'teki orman yangını tamamen kontrol altındaMarmaris'te 21 Haziran'da başlayan orman yangını kontrol altına alındı. Yangında 4 bin 500 hektarlık alanın zarar gördü. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, yangının tamamen kontrol altında olduğunu açıkladı.
25.06.2022Gündem
AK Parti'li Turan: Pinokyo yalan söylerken burnu uzuyordu bunların yüzü bile kızarmıyor
AK Parti'li Turan: Pinokyo yalan söylerken burnu uzuyordu bunların yüzü bile kızarmıyorÇanakkale'nin Yenice ilçesinde ziyaretlerde bulunan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Marmaris yangını ile ilgili açıklamasına tepki göstererek, "Bu, canları pahasına yangınla mücadele eden kahramanlarımıza da haksızlık. Kimsenin moral ve motivasyonlarını bozmaya hakkı yok. Pinokyo yalan söylerken burnu uzuyordu ancak bunların yüzü bile kızarmıyor" dedi.
24.06.2022Siyaset
Tsunami ve deprem ile ilgili son dakika gelişmesi! Marmara'da ve Ege'de alarm verildi...
Tsunami ve deprem ile ilgili son dakika gelişmesi! Marmara'da ve Ege'de alarm verildi...Deprem ve tsunami ile ilgili son dakika uyarısı! Marmara'da ve Ege'de harekete geçildi. Tsunami felaketine karşı testler başladı. Korkutan açıklama geldi, depremde su ve kanalizasyon, doğal gaz şebekeleri büyük zarar görecek, yangınlar çıkacak, binlerce insan hayatını kaybedecek. Bilim insanları da kayıpları ve hasarı en aza indirmek için çalışma başlattı. Yaklaşık üç yıldır üzerinde çalışılan hidrodinamik araştırma laboratuvarı devreye alındı, uzmanlar, buradaki testler ile olası bir tsunami felaketindeki kuvveti ve vereceği zararı önceden tespit edecek. Deprem ve tsunami ile ilgili daha önce de uyarılarda ve Marmara Denizi'nde kıyıdan 8-9 kilometre uzaklıktaki fayın, 20 kilometre kuzey ve güney kesiminde çok büyük etkisi olacağını belirten Prof. Dr. Naci Görür, Haliç'ten Silivri'ye kadar olan bölgeyi 'cehennemin içi' olarak tanımladı. Ayrıca depreme karşı en dayanıklı ve dayanıksız bölgeler de açıklandı. İşte depremle ilgili son dakika gelişmeleri....
21.06.2022Gündem
Muğla açıklarında 3.9 büyüklüğünde deprem
Muğla açıklarında 3.9 büyüklüğünde depremAFAD, Akdeniz'de Marmaris Muğla açıklarında 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini duyurdu.
18.06.2022Gündem
Datça açıklarında 3.9 büyüklüğünde deprem
Datça açıklarında 3.9 büyüklüğünde depremAkdeniz'de, Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında Richter ölçeğine göre, 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
4.06.2022Yaşam
Ege Denizi Muğla açıklarında 4,4 büyüklüğünde deprem!
Ege Denizi Muğla açıklarında 4,4 büyüklüğünde deprem!Ege Denizi Muğla Datça açıklarında 4,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremle ilgili açıklama yapan AFAD, gelişmelerin takip edildiğini bildirdi.
3.06.2022Gündem
Bakan Soylu: Doğal afet riskimiz yükseldi
Bakan Soylu: Doğal afet riskimiz yükseldiİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Küresel bir araştırmaya göre, Türkiye'nin doğal afetlere maruz kalma riski ölçüldü. Bu risk Türkiye için 11, 81'den 12,57 ye yükseldi. Bizim doğal afetlerle karşı karşıya kalma riskimiz ülke olarak yükselmiştir" dedi.
2.06.2022Siyaset
Çanakkale’ye nohut büyüklüğünde dolu yağdı
Çanakkale’ye nohut büyüklüğünde dolu yağdıÇanakkale’nin Yenice ilçesine bağlı Kalkım beldesinde başlayan sağanak yağmurun ardından, nohut büyüklüğünde dolu yağdı.
16.05.2022Yaşam
Van'da operasyon! Çok sayıda mühimmat ele geçirildi
Van'da operasyon! Çok sayıda mühimmat ele geçirildi İçişleri Bakanlığı'nden yapılan açıklamada, "Van'ın Çatak ilçesinde icra edilen iç güvenlik operasyonunda tespit edilen mağarada 1 adet havan mühimmatı, 150 kilogram amonyum nitrat, mühimmat, örgütsel döküman, gıda ve yaşam malzemesi ele geçirilerek imha edildi." denildi.
16.05.2022Gündem
Ege Denizi'nde deprem! İlk bilgiler geldi, depremin büyüklüğü...
Ege Denizi'nde deprem! İlk bilgiler geldi, depremin büyüklüğü...Muğla'nın Bodrum ilçesi açıklarında Richter ölçeğine göre, 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
15.05.2022Gündem
Datça açıklarında korkutan deprem!
Datça açıklarında korkutan deprem!Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında, Richter ölçeğine göre, 3.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
14.05.2022Yaşam
Depremle ile son dakika uyarısı! ‘6.5 ile 7.3 arasında değişiyor’ deyip açıkladı
Depremle ile son dakika uyarısı! ‘6.5 ile 7.3 arasında değişiyor’ deyip açıkladıDepremle ilgili son dakika açıklaması! Deprem Uzmanı Prof. Dr. Hasan Sözbilir, Çeşme açıklarında meydana gelen 4.4 büyüklüğünde depremi değerlendirip, "Bu bölgede Ege Denizi'nden karaya doğru hem Çeşme Yarımadası hem de Sakız Adası'na doğru uzanan faylar bulunmaktadır. Bu fayların uzunluklarına göre gelecekte üretebilecekleri en büyük depremler 6.5 ile 7.3 arasında değişmektedir" uyarısında bulundu.
14.05.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Muğla Deprem ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki muğla deprem haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.