Motorin

Motorin

Son dakika motorin haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan motorin ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını motorin haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Motorin

haberleri sayfasında son dakika yaşanan motorin gelişmeleri de dahil olmak üzere 850 motorin haberi bulunmuştur. Tüm motorin haberleri aşağıda listelenmiştir.
Akaryakıt fiyatları ile ilgili son dakika kararı! Zam geldi, benzin ve...
Akaryakıt fiyatları ile ilgili son dakika kararı! Zam geldi, benzin ve...Akaryakıt fiyatları ile ilgili son dakika kararı. Milyonlarca araç sahibini ilgilendiriyor. Zam geldi. Benzin fiyatları değişti. Fiyatlar pompaya yansıyacak. Benzinin litre fiyatına bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 46 kuruş zam yapıldı
19.01.2022Ekonomi
Benzin ve motorin fiyatları için ÖTV önerisi! 'Akaryakıttan alınmasın'
Benzin ve motorin fiyatları için ÖTV önerisi! 'Akaryakıttan alınmasın'Benzin ve motorin fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması! Akaryakıttan alınan Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) ile ilgili kritik bir öneri geldi. Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “ÖTV alınmaz ise enflasyon süratle aşağı gelir fiyatlar düşer. Piyasalara güven gelir" dedi.
19.01.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatları ile ilgili kritik gelişme! Brent petrol zirveyi gördü, zam uyarısı geldi: Benzin ve motorin...
Akaryakıt fiyatları ile ilgili kritik gelişme! Brent petrol zirveyi gördü, zam uyarısı geldi: Benzin ve motorin...Benzin ve motorin fiyatlarını etkileyecek flaş gelişme! Brent petrol yedi yılın zirvesini gördü, 88 doları da aşarak 90 dolarlık kritik seviyeye kadar yaklaştı. Uyarılar art arda geldi, akaryakıt fiyatlarına zam gelebilir. Analistler var olan arz sıkıntıları ve jeopolitik risklerin yarattığı endişelerin üzerine dün akşam Maraş'ta petrol hattında yaşanan patlamanın da yeni bir olumsuz hava yarattığını belirtti. Devletin ÖTV feragatine rağmen benzin fiyatı 2021 başına göre yüzde 86, motorin fiyatı ise yüzde 112 yükseldi. 55 litrelik benzinli aracın deposu geçen yıl 401 liraya dolarken bugün itibarıyla 747 liraya doluyor. Aynı şekilde dizel araçlarda da fatura 370 liradan 786 liraya yükseldi. İşte benzin ve motorin fiyatlarıyla ilgili son gelişmeler...
19.01.2022Ekonomi
Motorine zam var mı? Motorin fiyatları ne kadar, motorinin güncel litre fiyatı İstanbul, Ankara ve İzmir’de kaç TL?
Motorine zam var mı? Motorin fiyatları ne kadar, motorinin güncel litre fiyatı İstanbul, Ankara ve İzmir’de kaç TL?Motorine zam var mı 2022? Motorinin litre fiyatına bugün geçerli olmak üzere zam yapıldı. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası da Ankara, İzmir ve İstanbul’da motorinin litre fiyatını paylaştı. Peki, Motorin fiyatları ne kadar oldu? İstanbul, İzmir ve Ankara’da motorinin litre fiyatı kaç TL oldu?
19.01.2022Ekonomi
Gece yarısından geçerli olmak üzere motorine 52 kuruş zam
Gece yarısından geçerli olmak üzere motorine 52 kuruş zamMotorinin litre fiyatında gece yarısından geçerli olmak üzere 52 kuruş zam geldi.
18.01.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatları ile ilgili flaş gelişme! 7 yıl sonra bir ilk! Benzin, motorin...
Akaryakıt fiyatları ile ilgili flaş gelişme! 7 yıl sonra bir ilk! Benzin, motorin...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması! Akaryakıt fiyatlarında 7 yıl sonra bir ilk gerçekleşti. Benzin, motorin fiyatları da etkilendi. Doların sakin bir seyir izlemesiyle aralıkta akaryakıtta başlayan zam yağmuru son 11 gündür durmuştu. Dolarda yatay seyir sürerken Brent petrolün varil fiyatı bugün 87 doları aşarak 7 yılın zirvesine ulaştı. Brent petrol son 1 haftada yüzde 4.8 yükseldi. Bu yükseliş pompa fiyatlarında yeniden zam gelmesi ihtimalini beraberinde getirdi.
18.01.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika kararı! Zam geldi, Benzin ve motorin...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika kararı! Zam geldi, Benzin ve motorin...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Resmen duyurdular. Zam geldi. Motorin ve benzinde fiyatlar değişti. Milyonlarca araç sahibini ilgilendiriyor. Benzinin litre fiyatında gece yarısından itibaren 63 kuruş, motorinin litre fiyatında ise 94 kuruş artış olacak.
7.01.2022Ekonomi
Benzin fiyatı ne kadar? Benzine zam var mı, benzinin güncel litre fiyatı kaç para?
Benzin fiyatı ne kadar? Benzine zam var mı, benzinin güncel litre fiyatı kaç para?Benzine zam yapılacağı haberleri günün en çok sorgulanan konu başlıklarından biri oldu. Benzine ve motorine yapılan son zammın ardından yeni bir yapılacağı iddia edildi. Peki, benzin fiyatı bugün ne kadar? Benzine zam yapılacak mı, güncel benzin fiyatı kaç para?
7.01.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama! Benzin, motorin, LPG...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama! Benzin, motorin, LPG...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama. Akaryakıt ve akaryakıt istasyonlarına ilişkin bilgiler sunan mobil uygulama “2021 Akaryakıt Alma Alışkanlıkları” konulu araştırmanın sonuçlarını yayınladı. Araştırmaya göre, 2021 yılında akaryakıt fiyatlarında 46’sı zam olmak üzere 58 farklı değişiklik yaşandı; akaryakıt fiyat değişiklikleri 27 milyondan fazla kez görüntüledi.
7.01.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika kararı! Bir zam daha geldi, benzin, motorin ve LPG'de...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika kararı! Bir zam daha geldi, benzin, motorin ve LPG'de...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Resmen açıklandı. Bir zam daha geldi. Milyonlarca araç sahibini yakından ilgilendiriyor. Akaryakıt ve LPG fiyatlarına gece yarısından geçerli olmak üzere zam yapıldı. Benzinin litre fiyatı 61 kuruş, motorinin litre fiyatı 1 lira 29 kuruş ve LPG'nin litre fiyatı 78 kuruş arttırıldı. Zam 1 Ocak 2022 itibariyle geçerli olacak.
31.12.2021Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş karar! Zam geldi, Pompa satış fiyatına yansıyacak
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş karar! Zam geldi, Pompa satış fiyatına yansıyacakAkaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması. Fiyatlara zam geldi. Resmen açıklandı. Akaryakıt ürünlerine zam geldi. EPGİS'ten yapılan açıklamaya göre, benzine 68 kuruş zam geldi. Zam pompa fiyatlarına yansıyacak.
30.12.2021Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarında flaş gelişme! Benzin, motorin ve LPG'ye indirim...
Akaryakıt fiyatlarında flaş gelişme! Benzin, motorin ve LPG'ye indirim...Son dakika haberi... Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama! Benzin, motorin ve LPG'ye indirim geldi. EPGİS duyurdu, pompaya da yansıyacak. Açıklamaya göre; motorinde 40 kuruş ile LPG'deki 1 lira ve benzine gelecek 41 kuruşluk indirimin tamamı ÖTV'nin yerine konulmasında kullanılacak. EPDK’dan akaryakıt fiyatlarına ilişkin yapılan açıklamada, “Dövizde yaşanan düşüş en kısa süre içerisinde pompa fiyatlarına da yansıyacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı ekonomik tedbirlere destek veren tüm sektör temsilcilerimize kurum olarak teşekkür ederiz" denilmişti.
24.12.2021Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarında son dakika gelişmesi! Benzin ve motorine indirim geldi
Akaryakıt fiyatlarında son dakika gelişmesi! Benzin ve motorine indirim geldiSon dakika haberi... Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili kritik açıklama! Benzin ve motorine indirim geldi. EPGİS duyurdu, ÖTV düzenlemesi kapsamında fiyatlar güncelledi. Benzinde 1.63 TL, motorinde 1.65 TL indirim yapıldığı belirtilen açıklamada, “İndirim oranı kadar ÖTV’de artış gerçekleştiğinden pompa fiyatlarında değişiklik olmayacaktır” denildi.
25.12.2021Ekonomi
Akaryakıtta yeni dönem! Resmen belli oldu, fiyatların düşüşü kadar...
Akaryakıtta yeni dönem! Resmen belli oldu, fiyatların düşüşü kadar...Akaryakıtta sıfırlanan Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) bugünden itibaren her bir malın fiyatında uluslararası petrol fiyatları veya döviz kurlarına bağlı olarak gerçekleşen azalış tutan kadar artırılacak.
22.12.2021Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarında indirim müjdesi! Benzin, motorin, LPG...
Akaryakıt fiyatlarında indirim müjdesi! Benzin, motorin, LPG...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama! Benzin, motorin ve LPG'ye indirim geliyor. EPGİS Başkanı Fesih Aktaş, dolarda yaşanan sert düşüşün akaryakıt fiyatlarını da etkileyeceğini belirterek "Cumhurbaşkanımızın açıklamalarının ardından hesaplamalarımıza göre akaryakıt fiyatlarına kısa zamanda yansıyacak ciddi bir düşüş bekliyoruz." dedi.
21.12.2021Ekonomi
Akaryakıt zammı ile ilgili EPDK'dan flaş açıklama! Benzin, motorin, LPG...
Akaryakıt zammı ile ilgili EPDK'dan flaş açıklama! Benzin, motorin, LPG...Akaryakıt zamlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Benzin, motorin ve LPG fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama! EPDK'dan yapılan açıklamada, "Dövizde yaşanan düşüş sebebiyle akaryakıt fiyatlarına bu geceden itibaren yapılacak artışlar, sektörümüzün desteğiyle durdurulmuştur." ifadeleri kullanıldı.
20.12.2021Ekonomi
Benzin, motorin ve LPG'ye zam! Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak
Benzin, motorin ve LPG'ye zam! Bu gece yarısından itibaren geçerli olacakAkaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması! Benzin, motorin ve LGP fiyatlarına zam geldi. Benzinde 62 kuruş, Motorinde 55 kuruş ve otogazda 57 kuruş fiyat artışı yaşandı. Zamlar bu gece yarısından itibaren geçerli olacak.
20.12.2021Ekonomi
Benzin, motorin ve LPG'ye son dakika zam kararı!
Benzin, motorin ve LPG'ye son dakika zam kararı!Benzin, motorin ve LPG'ye zam kararı! Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak. Benzine 69 kuruş, motorine 1 lira 14 kuruş, otogaza da 70 kuruş pompaya yansıyacak şekilde zam yapıldı. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) duyurdu.
17.12.2021Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama! Benzin, motorin, LPG...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama! Benzin, motorin, LPG...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması! Benzin, motorin, LPG fiyatlarındaki artışın geçici olduğu ifade edildi. ABD’de yerleşik Enerji Uzmanı Nihat Övütmen, petrol fiyatlarında son aylarda yaşanan yüksek oranlı artışların “geçici” olduğunu ve önümüzdeki aylarda normale döneceğini vurguladı. İşte akaryakıt fiyatlarıyla ilgili tüm detaylar...
9.12.2021Ekonomi
Benzin ve motorinde son dakika zam kararı! Pompaya yansıyacak, bu gece başlıyor...
Benzin ve motorinde son dakika zam kararı! Pompaya yansıyacak, bu gece başlıyor...Akaryakıt fiyatlarına ilişkin son dakika zam kararı! EPGİS duyurdu; benzine ve motorine zam geldi. Bu geceden itibaren geçerli olacak. Benzinin litre fiyatına 77 kuruş, motorinin litre fiyatına ise 31 kuruş zam yapıldı. Yapılan artık pompaya yansıyacak. İşte yeni fiyatlar...
8.12.2021Ekonomi
Motorine zam! Bu gece yarısı pompaya yansıyacak
Motorine zam! Bu gece yarısı pompaya yansıyacakArabası olan milyonları ilgilendiriyor. Son dakika zam açıklaması yapıldı. Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorine 66 kuruş zam yapıldı.
7.12.2021 Ekonomi
Motorine indirim geliyor! Bu gece başlıyor, litre satış fiyatı...
Motorine indirim geliyor! Bu gece başlıyor, litre satış fiyatı...Akaryakıt fiyatları ile ilgili flaş gelişme! Motorine indirim geliyor. Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde motorinin litre satış fiyatına 44 kuruş indirim yapıldı.
30.11.2021Ekonomi
Motorine indirim mi geldi? 30 Kasım 2021 motorin indirimi ne zaman pompaya yansıyacak? Güncel motorin fiyatları!
Motorine indirim mi geldi? 30 Kasım 2021 motorin indirimi ne zaman pompaya yansıyacak? Güncel motorin fiyatları!Motorine indirim geldi. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS), motorine gelen peş peşe gelen zamlar sonrası indirim yapıldığını duyurdu. Peki, Motorin indirimi ne zaman pompaya yansıyacak? İşte motorin indirim son dakika haberleri…
30.11.2021Ekonomi
Akaryakıt krizi! Giderek kötüleşiyor! Ülkeler alarm verdi! Türkiye'de ise...
Akaryakıt krizi! Giderek kötüleşiyor! Ülkeler alarm verdi! Türkiye'de ise...Akaryakıt krizi dünyayı sallıyor. İlk olarak İngiltere’de başlayan, ardından başta Almanya ve Fransa olmak üzere tüm Avrupa’ya yayılan enerji krizi, ABD’ye de sıçramıştı. Tedarik zincirindeki aksaklıklarla birlikte enerji kaynaklarındaki yüksek zamlar nedeniyle ciddi bir küresel krizle karşı karşıya olan AB ülkeleri için bir kez daha kırmızı alarm verildi.
29.11.2021Ekonomi
Akaryakıt fiyatları ile ilgili flaş açıklama! Her vatandaşa yıllık 1.500 lira destek...
Akaryakıt fiyatları ile ilgili flaş açıklama! Her vatandaşa yıllık 1.500 lira destek...Akaryakıt fiyatları rekor üstüne rekor kırıyor. “Ucuz akaryakıt nereden alınır” haberleri yayınlamaya başladı. Ülkeler kendi önlemlerini alıyor. Ucuz akaryakıt için komşu ülkelerin yolunu tutanlar var. Akaryakıt krizi Türkiye’de ise derinden hissedilmedi. Devlet tarafından sağlanan vergi indirimi ile fiyat artışları vatandaşın cebine daha az yansıdı. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, Eşel mobil sistemi ile 60 milyar lirayı bulan bir fedakârlık yaptık. Küresel yükselişe rağmen, bu yıl elektriği maliyetinin neredeyse yarısı düzeyinde bir faturayla vatandaşlarımıza vererek, 17 milyar liralık bir sübvansiyon uyguladık. Böylece 2021 için vatandaşlarımızın cebinden 127 milyar liralık ilave bir meblağın çıkmasını önledik. Bir başka ifadeyle her vatandaşımıza yıllık 1.500 liranın üzerinde bir enerji desteği vermiş olduk” diye konuştu.
28.11.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

motorinbenzinakaryakıtlpgmotorin zam

Motorin ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki motorin haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.