Mevlüt Çavuşoğlu

Mevlüt Çavuşoğlu

Son dakika mevlüt çavuşoğlu haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan mevlüt çavuşoğlu ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını mevlüt çavuşoğlu haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Mevlüt Çavuşoğlu

haberleri sayfasında son dakika yaşanan mevlüt çavuşoğlu gelişmeleri de dahil olmak üzere 3.780 mevlüt çavuşoğlu haberi bulunmuştur. Tüm mevlüt çavuşoğlu haberleri aşağıda listelenmiştir.
Bakan Çavuşoğlu Latin Amerika ülkeleri sergisinin açılışına katıldı
Bakan Çavuşoğlu Latin Amerika ülkeleri sergisinin açılışına katıldıDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 'Belgelerle Latin Amerika ve Karayip Ülkeleri' sergisinin açılışına katıldı. Çavuşoğlu, "Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz sergi, Latin Amerika ülkeleri ile ortak bir geçmişi ortaya koyuyor. Bu çalışmaların her biri tarihimiz bakımından önemli olduğu kadar, gelecekte istifade etmek bakımından da son derece faydalıdır" dedi.
21.01.2022Siyaset
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, İsrailli mevkidaşı ile görüştü
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, İsrailli mevkidaşı ile görüştüDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İsrail Dışişleri Bakanı Yair Lapid ile görüştü.
20.01.2022Gündem
Doğu Akdeniz ile ilgili son dakika açıklaması! Kıta sahanlığı 9 kez ihlal edildi
Doğu Akdeniz ile ilgili son dakika açıklaması! Kıta sahanlığı 9 kez ihlal edildiSon dakika haberi... Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, terör örgütü PYD-YPG'nin Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'nde ofis açmasına sert tepki gösterdi. Bakan Çavuşoğlu, "Terör örgütlerine ofis açtırmak ev sahipliği yapmak ateşle oynamaktır. Burada ofis açmalarına izin veriyorlar, yarın buradan herhangi bir tehdit olursa Kıbrıs Türklerine yönelik bir saldırı olursa bunun da bedelini ödetiriz. Terör örgütleri ile işbirliği yapmasınlar" dedi.
20.01.2022Gündem
Bakan Çavuşoğlu: Rusya- Ukrayna gerginliği ciddi, temaslarımızı sürdüreceğiz
Bakan Çavuşoğlu: Rusya- Ukrayna gerginliği ciddi, temaslarımızı sürdüreceğizDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rusya ve Ukrayna arasında yaşanan gerginliğe ilişkin, "Gerginlik devam ediyor, ciddi. Bizler de temaslarımızı sürdüreceğiz. Bu şekilde amaç, gerginliğin azaltılması" dedi.
20.01.2022Siyaset
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: “Mart ayında Latin Amerika turu gerçekleştireceğiz”
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: “Mart ayında Latin Amerika turu gerçekleştireceğiz”Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Mart ayında Latin Amerika turu gerçekleştireceğiz” dedi.
19.01.2022Gündem
Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vuçiç Ankara'da! Cumhurbaşkanı Erdoğan resmi törenle karşıladı...
Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vuçiç Ankara'da! Cumhurbaşkanı Erdoğan resmi törenle karşıladı...Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vuçiç, Ankara'ya resmi bir ziyaret gerçekleştiriyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vuçic'i resmi törenle karşıladı.
18.01.2022Siyaset
Laç kentindeki yeni konutlar sahiplerine teslim edildi
Laç kentindeki yeni konutlar sahiplerine teslim edildiArnavutluk’ta 2019 yılında yaşanan depremde evleri yıkılan depremzedeler için Albayrak İnşaat tarafından TOKİ adına 13 ayda tamamlanan 522 konut, 37 ticari ünite, çocuk oyun parkları ve 375 araçlık kapalı otoparkı olan projenin teslimini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gerçekleştirdi.
17.01.2022Gündem
Arnavutluk'ta tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yardıma koşan ilk ülke Türkiye oldu
Arnavutluk'ta tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yardıma koşan ilk ülke Türkiye olduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arnavutluk'ta deprem konutlarının teslim töreninde açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "İyi ve kötü gününde kardeşinin yanında olmak da bizim medeniyet değerlerimizin en önemlilerinden biridir. Depremden sonra bölgeye yardıma koşan ilk ülkenin Türkiye olması, aramızdaki güçlü dayanışmanın en büyük ispatıdır." dedi.
17.01.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan Arnavutluk'ta törenle karşılandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Arnavutluk'ta törenle karşılandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yılın ilk yurt dışı ziyaretini Arnavutluk'a gerçekleştiriyor.
17.01.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk'a gitti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk'a gitti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yılın ilk yurt dışı ziyaretini Arnavutluk'a gerçekleştiriyor.
17.01.2022Siyaset
Türkiye ile Ermenistan arasında kritik görüşme! Dışişleri'nden flaş açıklama
Türkiye ile Ermenistan arasında kritik görüşme! Dışişleri'nden flaş açıklamaSon dakika haberi... Türkiye ve Ermenistan özel temsilcileri arasında Moskova'da gerçekleştirilen görüşme 1,5 saat sürdü. Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Tam normalleşmede ön şartsız mutabakat sağlandı" ifadeleri kullanıldı.
14.01.2022Gündem
Türkiye ile Ermenistan arasında yeni başlangıç! Moskova'da kritik görüşme...
Türkiye ile Ermenistan arasında yeni başlangıç! Moskova'da kritik görüşme...2009’da başarısızlıkla sonuçlanan ilk girişimin ardından Türkiye-Ermenistan ilişkilerinin düzeltilmesi için bugün yeni bir süreç başlıyor. Türkiye’nin Özel Temsilci atadığı Büyükelçi Serdar Kılıç ve Ermenistan Parlamentosu Başkan Yardımcısı Ruben Rubinyan ilk yüz yüze görüşme için Moskova’da buluşuyor.
14.01.2022Dünya
Bakan Çavuşoğlu: Kazakistan'ın gücüne ve sağduyusuna güveniyoruz
Bakan Çavuşoğlu: Kazakistan'ın gücüne ve sağduyusuna güveniyoruzDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Tüm imkanlarımızla Kazakistan'ın yanındayız, tüm imkanlarımızı seferber etmeye hazırız. Kardeş Kazakistan'ın gücüne, basiretine ve sağduyusuna güveniyoruz" dedi.
11.01.2022Siyaset
Türkiye ile Katar arasında kritik görüşme!
Türkiye ile Katar arasında kritik görüşme!Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Katar Dışişleri Bakanı Şeyh Mohammed bin Abdulrahman Al-Thani ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
9.01.2022Gündem
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ABD'li mevkidaşıyla görüştü
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ABD'li mevkidaşıyla görüştüDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
3.01.2022Siyaset
Türkiye'den flaş Ermenistan açıklaması! Tarih belli oldu
Türkiye'den flaş Ermenistan açıklaması! Tarih belli olduTürkiye ve Ermenistan'ın özel temsilcilerinin ilk toplantısı hakkında konuşan Çavuşoğlu, "Henüz daha tarihi belli değil ama ocak ayı içinde olması bekleniyor" ifadelerini kullandı.
30.12.2021Gündem
Bakan Çavuşoğlu: Ermenistan ile ilk toplantı Moskova'da yapılacak
Bakan Çavuşoğlu: Ermenistan ile ilk toplantı Moskova'da yapılacakDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ermenistan ve Türkiye'nin özel temsilcileri arasında yapılması öngörülen görüşmelere ilişkin, "Her iki taraf özel temsilcilerini atadı. Edindiğimiz izlenime göre ilk toplantı, Ermenistan'ın bu yönde bir arzusu var, Moskova'da gerçekleşecek. Biz ilk toplantıdan önce temasların doğrudan olmasını istiyoruz. Karşılıklı ziyaretler dahil doğrudan temasa geçip yol haritası belirlenmesi gerekiyor" dedi.
27.12.2021Dünya
Bakan Çavuşoğlu, Azerbaycanlı mevkidaşı ile görüştü
Bakan Çavuşoğlu, Azerbaycanlı mevkidaşı ile görüştüDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Jeyhun Bayramov ile telefonda görüştü.
25.12.2021Siyaset
Bakan Çavuşoğlu: Balkanlardaki gelişmeler gerçekten endişe verici
Bakan Çavuşoğlu: Balkanlardaki gelişmeler gerçekten endişe vericiDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de Vişegrad Dörtlüsü (V4) Dışişleri Bakanları ile ortak basın toplantısında konuştu. Bakan Çavuşoğlu, “Balkanlardaki gelişmeler gerçekten endişe verici ve özellikle istikrarlı ve müreffeh bir Balkanlar, Batı Balkanlar Avrupa için de bizim için de hayati derecede önemli” dedi.
21.12.2021Dünya
Bakan Çavuşoğlu'ndan Kabil Havalimanı açıklaması: Şartlarımız uyarsa Katar ile işletiriz
Bakan Çavuşoğlu'ndan Kabil Havalimanı açıklaması: Şartlarımız uyarsa Katar ile işletirizDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kabil Havalimanı'nın işletilmesiyle ilgili, "Uzmanlarımız bu akşam Doha'ya gidiyor. Şartlarımız uyarsa Katar ile beraber havaalanlarını işletiriz. Şartlar uymazsa illa işleteceğiz, diye bir derdimiz yok" dedi.
20.12.2021Siyaset
Bakan Çavuşoğlu, V4 + Türkiye Dışişleri Bakanları toplantısına katılacak
Bakan Çavuşoğlu, V4 + Türkiye Dışişleri Bakanları toplantısına katılacak Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 21 Aralık'ta Macaristan'da gerçekleştirilecek olan Vişegrad Grubu (V4) + Türkiye Dışişleri Bakanları 6'ncı Toplantısı'na katılacak.
20.12.2021Siyaset
Kabil Havalimanı hakkında flaş açıklama: Önümüzdeki günlerde netleşecek
Kabil Havalimanı hakkında flaş açıklama: Önümüzdeki günlerde netleşecekDışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Kabil Havalimanı'nın Katar'la birlikte işletilmesi için sunulacak teklifin Afganistan'daki geçici yönetime iletileceğini söyledi.
20.12.2021Gündem
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Taliban’ı kapsayıcı olmaya çağırdı
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Taliban’ı kapsayıcı olmaya çağırdıDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Afganistan'daki İnsani Duruma İlişkin İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Olağanüstü Dışişleri Bakanları Konseyi Toplantısı Açılış Oturumunda konuştu.
19.12.2021Siyaset
Ermenistan'dan flaş Türkiye hamlesi! Resmen duyurdular
Ermenistan'dan flaş Türkiye hamlesi! Resmen duyurdularErmenistan Parlamentosu Başkan Yardımcısı Ruben Rubinyan, Türkiye ile ilişkilerin normalleşmesi kapsamında özel temsilci atandı.
18.12.2021Dünya
Türkiye-Afrika Ortaklık Zirvesi başladı! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hayal bile edilemeyecek seviyelere getirdik
Türkiye-Afrika Ortaklık Zirvesi başladı! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hayal bile edilemeyecek seviyelere getirdikCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye-Afrika Ortaklık Zirvesi karşılama törenine katıldı. Erdoğan zirvenin açılışında konuştu. Erdoğan, "Türkiye-Afrika ilişkilerini 16 yıl önce hayal bile edilemeyecek seviyelere getirdik. Kıta çapındaki yatırımlarımızın değeri 6 milyar dolara ulaştı. Afrika kökenli kardeşlerimizin ülkemizdeki yatırımları da giderek artıyor." dedi.
18.12.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

mevlüt çavuşoğluDışişleri BakanıCumhurbaşkanıdışişleritürkiye

Mevlüt Çavuşoğlu ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki mevlüt çavuşoğlu haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.