Levrek

Levrek

Son dakika levrek haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan levrek ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını levrek haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Levrek

haberleri sayfasında son dakika yaşanan levrek gelişmeleri de dahil olmak üzere 412 levrek haberi bulunmuştur. Tüm levrek haberleri aşağıda listelenmiştir.
Balık tezgahlarında palamutun yerini çinekop ve hamsi aldı! Kilo fiyatı şaşırttı
Balık tezgahlarında palamutun yerini çinekop ve hamsi aldı! Kilo fiyatı şaşırttıBalık tezgahlarında palamut yerini hamsi ve çinekop gibi küçük balıklara bıraktı. Tezgahlarda bolluk görülmese de çeşitlerin çok olduğu dikkat çekti.
3.12.2022Ekonomi
20 Liraya düşen hamsi kapış kapış gitti
20 Liraya düşen hamsi kapış kapış gittiYozgat’ta balık sezonun açılmasıyla daha önce kilogramı 40 liradan satışa sunulan hamsi 20 liraya düşünce vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.
27.11.2022Yaşam
Kırmızı etten ve tavuktan daha uygun! İşte balık fiyatları...
Kırmızı etten ve tavuktan daha uygun! İşte balık fiyatları...Palamudun bollaşmasıyla birlikte düşen balık fiyatları, hem balıkçı esnafını hem de vatandaşı memnun ediyor.
24.11.2022Ekonomi
Balık fiyatlarına lodos zammı! 35 liradan başlıyor
Balık fiyatlarına lodos zammı! 35 liradan başlıyorBalıkesir’in Bandırma ilçesindeki balık halinde, havaların soğuk gitmesi ve lodosun etkili olmasından dolayı fiyatlar artış gösterdi.
23.11.2022Ekonomi
Balık fiyatları yarı yarıya düştü! 50 TL oldu
Balık fiyatları yarı yarıya düştü! 50 TL olduDenizlerde 1 Eylül'de av yasağının kalkmasıyla birlikte balık sezonunda hareketlilik yaşanırken, İzmir'de kasım ayı itibariyle vatandaşların en çok tercih ettiği ve balıkçıların en çok sattığı balık palamut oldu. Balık fiyatları ise neredeyse yarı yarıya düştü.
11.11.2022Ekonomi
Balık fiyatları düştü! İlk 3 aya dikkat
Balık fiyatları düştü! İlk 3 aya dikkatAkdeniz'de av yasağının 15 Eylül'de tamamen kalkmasıyla birlikte Mersin'de her çeşit balık tezgahlarda yer almaya başladı. Geçtiğimiz aylarda el yakan balık fiyatları da ciddi oranda düşerken, balıkçılar balık bolluğundan memnun. Mersin Balıkçılar Derneği Başkan Yardımcısı Adnan Polat, "Şu anda çıkan balık miktarı iyi. Her zaman ilk 3 ay bolluk olur. O yüzden de bu aylarda fiyatlarımız çok uygun oluyor" dedi.
18.10.2022Ekonomi
Balık fiyatlarında flaş gelişme! Kilosu 320 lira
Balık fiyatlarında flaş gelişme! Kilosu 320 liraÇanakkale’de 1 Eylül’de av yasağının sona ermesinin ardından olta ile tutulan denizlerin prensi lüfer kilosu 320 liradan balıkçı tezgahlarında yerini almaya başladı.
12.10.2022Ekonomi
Tezgahlar palamut ile doldu taştı! Tanesi 50 lira
Tezgahlar palamut ile doldu taştı! Tanesi 50 liraİstanbul'da tezgahlarda palamut bolluğu sürüyor. Balıkçılar palamudun 20 gün daha bol olacağını söyledi. Geçen hafta fiyatı 70 liraya ulaşan palamudun tanesi 50 liraya düştü.
8.10.2022Ekonomi
Didim Akbük'te yapabileceğiniz aktiviteler
Didim Akbük'te yapabileceğiniz aktivitelerYemyeşil doğanın masmavi sularla buluştuğu Didim Akbük, Ege’nin tüm güzelliğini açıkça gözler önüne seriyor.
7.10.2022Advertorial
Balık fiyatları düştü! Kapış kapış satılıyor
Balık fiyatları düştü! Kapış kapış satılıyorBu sezon Karadeniz'de oldukça bol avlanan palamudun tanesi tezgahlarda boyutlarına göre 25 ile 60 TL arasında satılıyor.
24.09.2022Ekonomi
Balık tezgahları doldu, fiyatlar düştü
Balık tezgahları doldu, fiyatlar düştüDenizlerde av yasağının kalkması ile birlikte Ege’deki balıkçıların yüzü gülmeye başladı. Balık bolluğu fiyatlara ve satışlara da yansıdı.
17.09.2022Ekonomi
Balık tezgâhlarında büyük yoğunluk! Fiyatlar düşüşe geçti
Balık tezgâhlarında büyük yoğunluk! Fiyatlar düşüşe geçtiDenizlerde av sezonunun başlamasıyla Eskişehir’de balık tezgâhları vatandaşların özlemle beklediği mezgit ve barbunlarla şenlendi. Dört buçuk aylık aranın ardından denizlerde avlanma yasağı sona erdi. Balıkçıların denizlere çıkmasıyla tezgâhlar da dolmaya başladı. Vatandaşların özlemle beklediği mezgit, barbun, levrek, çupra gibi balıklarla en taze halleriyle tezgâhları süsledi. Sezonun ilk günlerinde mezgit bolluğu yaşanırken 35 TL olan kilogram fiyatı vatandaşın yüzünü güldürdü.
3.09.2022Ekonomi
Balık fiyatları ne kadar? İstavrit, palamut, çipura ve barbun fiyatları ne kadar oldu? Eylül ayında hangi balık yenir?
Balık fiyatları ne kadar? İstavrit, palamut, çipura ve barbun fiyatları ne kadar oldu? Eylül ayında hangi balık yenir? Av yasağı Karadeniz’de 1 Eylül itibariyle sona erdi. Balıkçılar, ilk gün ağlarını denize saldı. Denize açılan balıkçılar, ağlarını istavritle doldurdu. Yeni balık sezonunda balık fiyatları pek çok kişi tarafından merak edilirken eylül ayında yenilecek balık çeşitleri de araştırılıyor. Peki, Balık fiyatları ne kadar? İstavrit, palamut, çipura ve barbun fiyatları ne kadar oldu? Eylül ayında hangi balık yenir? İşte 2022 eylül balık fiyatları!
2.09.2022Ekonomi
Balık fiyatları ile ilgili son dakika açıklaması! Yarıdan fazla ucuzladı, işte ikinci günde güncel fiyatlar
Balık fiyatları ile ilgili son dakika açıklaması! Yarıdan fazla ucuzladı, işte ikinci günde güncel fiyatlarDenizlerde av yasağı 1 Eylül'de sona ermişti. Karadeniz'de 'vira bismillah' diyen ve denize açılan balıkçıların ağları, ilk günden istavritle doldu. 120 liraya satılan istavritin kilo fiyatı da 50 liraya geriledi. Diğer balıkların güncel fiyatları da ikinci günde belli oldu.
2.09.2022Ekonomi
Av sezonu başladı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ilk mesaj: Vira Bismillah’ deyip inşallah yeni sezonu başlatalım
Av sezonu başladı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ilk mesaj: Vira Bismillah’ deyip inşallah yeni sezonu başlatalımCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Su Ürünleri Av Sezonu Açılış Töreni’ne telefonla bağlanarak, “Vira Bismillah’ deyip inşallah yeni sezonu başlatalım” dedi. Öte yandan Sarıyer-Kireçburnu Balıkçı Barınağı'ndaki 2022-2023 Su Ürünleri Av Sezonu Açılış Töreni, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci'nin katılımıyla gerçekleştirildi. Açılışta, bakanlık tarafından üretilen kalkan, levrek ve mersin balığı yavruları denize bırakıldı, törene katılanlara balık dağıtıldı.
31.08.2022Gündem
Balık fiyatları ile ilgili flaş açıklama! Hamsi, istavrit, barbun ve mezgit...
Balık fiyatları ile ilgili flaş açıklama! Hamsi, istavrit, barbun ve mezgit...Balık fiyatları ile ilgili son dakika açıklaması! Hamsi, istavrit, barbun, mezgit, alabalık, somon, sazan, yayın ve kefal, çipura ve levrek fiyatlarında son durum açıklandı. Kültür balıklarının satışından umduğunu bulamayan balıkçılar, yeni sezonu iple çekiyor.
28.06.2022Ekonomi
Kilosu 30 liradan tezgahlarda! Palamut, çupra ve levrek...
Kilosu 30 liradan tezgahlarda! Palamut, çupra ve levrek...Kütahya’nın Tavşanlı Balık Pazarı'nda yaz sezonu balıklar tezgahlarda yerini aldı.
22.06.2022Ekonomi
Balık fiyatları kırmızı eti solladı, kilosu 350 TL'ye çıktı
Balık fiyatları kırmızı eti solladı, kilosu 350 TL'ye çıktıKırmızı et fiyatlarındaki artış gündemdeki yerini korurken balık fiyatlarındaki yüseliş vatandaşın alım gücünü zorlar hale geldi.1 kilo levrek 180 TL, 1 kilo çupra 140 TL’yi gördü. Somon fiyatı ise 350 TL’yi buldu. Balıkçılar "Ekonomik sebepler dışında, kültür balıkçıları tamamen ihracata yöneldi. İç piyasada ürün olmayınca fiyatlar arttı" diyor.
16.06.2022Ekonomi
Geçen sene kilosu 70 lira olan sardalya, 50 liradan tezgahlarda
Geçen sene kilosu 70 lira olan sardalya, 50 liradan tezgahlardaÇanakkale’de geçen sene kilosu 70 liraya kadar ulaşan sardalyanın kilosu 50 liradan tezgahlarda alıcı buluyor.
31.05.2022Ekonomi
Balıkçı ağlarına 7 kiloluk levrek takıldı! 1250 TL'ye satıldı
Balıkçı ağlarına 7 kiloluk levrek takıldı! 1250 TL'ye satıldıSinop açıklarında avlanan balıkçılar, 7 kilogram ağırlığında levrek yakaladı. Balıkçı tezgâhında yerini alan levrek, bin 250 TL’den satıldı.
28.04.2022Yaşam
Balık fiyatları mayın krizi sonrası tavan yaptı! 'Tüm balıkçılar ava çıkmaya korkuyor'
Balık fiyatları mayın krizi sonrası tavan yaptı! 'Tüm balıkçılar ava çıkmaya korkuyor'Karadeniz’de yaşanan mayın krizi sonrası balık tezgahları boş kaldı. Balıkçılar, bu durumdan memnun olmadıklarını belirtirken, balık fiyatlarında ise ortalama 20-25 TL artış olduğunu söyledi.
29.03.2022Yaşam
Balık fiyatları artacak mı? Balık avı yasaklandı mı? Balığın kilosu ne kadar oldu? İşte balık fiyatlarında son durum!
Balık fiyatları artacak mı? Balık avı yasaklandı mı? Balığın kilosu ne kadar oldu? İşte balık fiyatlarında son durum!Rusya-Ukrayna savaşı nedeniyle mayınların balık avlanma bölgelerine kadar geldi. İkinci mayının bulunduğu Kırklareli'nin İğneada beldesinde balık avlanması, ikinci duyuruya kadar yasaklandı. İğneada Limanı'na kayıtlı 200 tekne, mayın nedeniyle Karadeniz'e açılamadı. Mayınlar nedeniyle pek çok balıkçı mağdur oldu. Peki, Balık fiyatları artacak mı? Balık avı yasaklandı mı? Balığın kilosu ne kadar oldu? İşte detaylar…
29.03.2022Ekonomi
Tezgahlarda balık kalmadı! Fiyatlar uçtu
Tezgahlarda balık kalmadı! Fiyatlar uçtuKaradeniz’de avlanan balık çeşitlerinde son zamanlarda önemli ölçüde azalış yaşanırken. Trabzon'da tezgâhları, Marmara ve Ege Denizi'nde avlanan balıkların yanı sıra Van Gölü’nde gelen inci kefali süslüyor.
29.03.2022Ekonomi
Balık fiyatları uçuşa geçti! Kilosu 500 lira...
Balık fiyatları uçuşa geçti! Kilosu 500 lira...Doğu Karadeniz’de son bir haftadır etkili olan soğuk ve karlı hava balıkçı tezgâhlarını olumsuz yönde etkilerken, yaklaşık 1 ay öncesine kadar kilosu 20-25 TL’den satılan istavrit bugünlerde avı azalınca kilosu 50 TL’ye kadar yükseldi. Kalkan balığının kilosu ise 500 liradan satılıyor
18.03.2022Ekonomi
Kar ve soğuk hava balık avını olumsuz etkiledi tezgahlar boş kaldı!
Kar ve soğuk hava balık avını olumsuz etkiledi tezgahlar boş kaldı!Trabzon'da hava muhalefeti nedeniyle balık tezgâhları boş kaldı. Bazı balıkçılar da balık olmadığı için iş yerini açmadı.
14.03.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Levrek ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki levrek haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.