Külçe Altın

Külçe Altın

Son dakika külçe altın haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan külçe altın ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını külçe altın haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Külçe Altın

haberleri sayfasında son dakika yaşanan külçe altın gelişmeleri de dahil olmak üzere 644 külçe altın haberi bulunmuştur. Tüm külçe altın haberleri aşağıda listelenmiştir.
Dev külçe altına paça biçilemiyor! Bahçesinde kaza yaparken hazine buldu!
Dev külçe altına paça biçilemiyor! Bahçesinde kaza yaparken hazine buldu!Altınlar, değerli taşlar, sikkeler... İlginç buluşlara her gün bir yenisi daha ekleniyor. Gizli hazineler, ilginç fosiller, antik kentler derken son olarak Kalifornia'da bir adamın bahçesinde bulduğu dev külçe altın gündeme geldi. İşte dünyanın farklı yerlerinde ortaya çıkan değerli eşyalar...
27.09.2022Dünya
Aylık en yüksek reel getiri BIST 100 endeksinde oldu
Aylık en yüksek reel getiri BIST 100 endeksinde olduEn yüksek aylık reel getiri ağustos ayında BIST 100 endeksinde gerçekleşti.
8.09.2022Ekonomi
Temmuzda en fazla reel getiri DİBS'te oldu
Temmuzda en fazla reel getiri DİBS'te olduAylık en yüksek reel getiri Devlet İç Borçlanma Senetleri (DİBS)'de olurken, yıllık bazda Amerikan doları yatırımcısına en yüksek reel getiri sağlayan yatırım aracı oldu.
8.08.2022Ekonomi
Altın fiyatlarıyla ilglii son dakika gelişmesi! Aylar sonra bir ilk! Bomba altın tahmini: O seviyede altın almayın! Gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın yıl sonunda...
Altın fiyatlarıyla ilglii son dakika gelişmesi! Aylar sonra bir ilk! Bomba altın tahmini: O seviyede altın almayın! Gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın yıl sonunda...Altın fiyatları zirvede seyrediyor. 1 Ağustos Pazartesi yani bugün, sabahın ilk ışıklarıya birlikte en çok merak edilenler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Fed'in faiz kararı sonrası yükselen altın fiyatları zirvedeki seyrini haftanın ilk gününde de sürdürüyor. Peki, bugün çeyrek ve gram altın fiyatları ne kadar, kaç TL?
1.08.2022Ekonomi
Pasaportsuz girişler başladı, turistler Edirne'ye akın akın etti
Pasaportsuz girişler başladı, turistler Edirne'ye akın akın ettiKentte her hafta Cuma günü kurulan ve özellikle Bulgar turistlerin uğrak noktası olan Ulus Pazarı bu hafta en kalabalık günlerinden birisini yaşadı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçtiğimiz günlerde Bulgaristan vatandaşlarının Türkiye'ye pasaportsuz girebileceğini duyurmasının ardından Edirne turist akınına uğradı.
29.07.2022Ekonomi
Dünya tarihinin gelmiş geçmiş en zengin insanları! İşte en zengin 10 insan ve servetleri: Tonlarca külçe altın, milyar dolar ve petrol...
Dünya tarihinin gelmiş geçmiş en zengin insanları! İşte en zengin 10 insan ve servetleri: Tonlarca külçe altın, milyar dolar ve petrol...Dünyanın en zengin insanlarını Forbes dergisi her yıl belirler ve listeler. Günümüzde Elon Musk, Jeff Bezos ve Bill Gates gibi milyarderlerin şimdiye kadar yaşamış en zengin insanlar olduğunu düşünebiliriz ancak durum tarihsel açıdan biraz farklı...
29.07.2022Ekonomi
En yüksek reel getiri Amerikan dolarında oldu
En yüksek reel getiri Amerikan dolarında olduTürkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre, aylık en yüksek reel getiri, tüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde yüzde 3,86 oranında Amerikan dolarında gerçekleşti. Yurt içi üretici fiyat endeksi (Yİ-ÜFE) ile indirgendiğinde ise Amerikan doları yüzde 1,66 oranında yatırımcısına kaybettirdi.
8.06.2022Ekonomi
Binlerce dolar, euro ve külçe altınlar ele geçirildi!
Binlerce dolar, euro ve külçe altınlar ele geçirildi!Kocaeli merkezli 5 ilde düzenlenen FETÖ/PDY operasyonunda 19 kişi gözaltına alındı. Operasyonda yüklü miktarda döviz ile külçe altın ve gümüşler ele geçirildi.
28.05.2022Gündem
Binlerce dolar ile külçe altın ve gümüş ele geçirildi! FETÖ operasyonuna 19 gözaltı...
Binlerce dolar ile külçe altın ve gümüş ele geçirildi! FETÖ operasyonuna 19 gözaltı...Kocaeli merkezli 5 ilde düzenlenen FETÖ/PDY operasyonunda 19 kişi gözaltına alındı. Operasyonda yüklü miktarda döviz ile külçe altın ve gümüşler ele geçirildi.
28.05.2022Gündem
Altın, neodymium, europium, terbium ve germanium! 20 trilyon dolar değerinde inanılmaz rezerv...
Altın, neodymium, europium, terbium ve germanium! 20 trilyon dolar değerinde inanılmaz rezerv...Ukrayna savaşı sonrası Rusya'ya getirilen kısıtlamalar ve Çin'in Tayvan ile gerginlik yaşaması batı için akıllı cihazlarda kullanılan nadir elementleri bulmak için yeni arayışları başlattı. Asteroit madenciliğinin ilk örnekleri yapılırken, Dünya yakınındaki gök cisimleri çok uzun süre ihtiyacı karşılayacak kadar madene sahip.
24.05.2022Ekonomi
Altın gemisi SS Central America'nın görüntüleri ilk kez ortaya çıktı! 21 ton altın sikke ile okyanusun dibine gömüldü...
Altın gemisi SS Central America'nın görüntüleri ilk kez ortaya çıktı! 21 ton altın sikke ile okyanusun dibine gömüldü...21 ton altın sikke ve diğer hazinelerle batan SS Central America gemisinde yapılan keşifler devam ederken, gemide ölen 425 kişiden bazılarına ait fotoğraflar ilk kez yayınlandı. Söz konusu fotoğraflar, tarihe yeni bir ışık tutarken, fotoğrafların okyanusun yüzlerce metre altında çok iyi korunduğu görüldü.
4.05.2022Dünya
Altın konseyi dünyada en çok rezerve sahip ülkeleri açıkladı! İşte Türkiye'nin listesdeki yeri ve sahip olduğu altın miktarı...
Altın konseyi dünyada en çok rezerve sahip ülkeleri açıkladı! İşte Türkiye'nin listesdeki yeri ve sahip olduğu altın miktarı...Altın stoklamak için ülkeler birbiriyle yarışıyor. Altının zor zamanlardaki gücü etkisiyle altın stoklarının etkin olması büyük önem arz ediyor. Dünya Altın Konseyi en çok altını olan ülkeleri açıkladı. Listeye Türkiye damgasını vurdu. İşte Türkiye'nin sıralamadaki yeri...
26.04.2022Ekonomi
Yatırımını buna yapanlar büyük kazandı! Resmen duyuruldu, Altın, mevduat faizi, dolar, euro, DİBS...
Yatırımını buna yapanlar büyük kazandı! Resmen duyuruldu, Altın, mevduat faizi, dolar, euro, DİBS...Altın, dolar, euro, mevduat faizi, DİBS... Yatırım yapan herkesi yakından ilgilendiriyor. Rakamlar tek tek açıklandı ve belli oldu. En çok kazandıran ve kaybettiren yatırım araçları açıklandı. Altına yatırım yapan vatandaşlar mart ayında kazançlı çıktı. Aylık en yüksek reel getiri Yİ-ÜFE ile indirgendiğinde yüzde 2,42, TÜFE ile indirgendiğinde ise yüzde 6,04 oranlarıyla külçe altında oldu. Peki hangi yatırım araçları kazandırdı, hangileri kaybettirdi? İşte rakamlar...
8.04.2022Ekonomi
Polis memurunun arabasında 52 kilo bomba yakalandı! Bombanın hedefini Bakan Soylu açıkladı...
Polis memurunun arabasında 52 kilo bomba yakalandı! Bombanın hedefini Bakan Soylu açıkladı...İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, canlı yayında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu, Yüksekova'da polis memurunun aracında bulunan 52 kilo patlayıcıyla ilgili olarak, "Şemdinli civarında arabayı bırakıyor ve malzemeyi içine koyuyorlar. Bu polis memurunu 2019 yılında adi suçtan dolayı ihraç etmişiz. Sonrasında mahkeme kararıyla geri dönüyor. Netice itibariyle hedef İstanbul. Biz zaten birçok aktarımlarla ilgili tedbirlerimiz var. Ancak yeni yeni yöntemler görüyoruz" ifadelerini kullandı.
21.03.2022Gündem
Altında büyük tehlike! 18 yılda tükenecek! Dünyaya duyurdular...
Altında büyük tehlike! 18 yılda tükenecek! Dünyaya duyurdular...Altın rezervleri 18 yıl içinde tükenecek. Dünya Altın Konseyi verilerine dayandırılan bir analize göre, madenlerden tarih boyunca toplam 201 bin 296 ton altın çıkarılırken, yeraltı rezervlerinde 53 bin ton altın kaldığı tahmin ediliyor. Yılda ortalama 3 bin ton civarındaki üretimin sürmesi halinde bilinen rezervler 18 yıl içinde tükenecek.
21.01.2022Ekonomi
Bugün çeyrek altın ne kadar? Gram altın kaç TL? 13 Aralık 2021 Canlı altın fiyatları
Bugün çeyrek altın ne kadar? Gram altın kaç TL? 13 Aralık 2021 Canlı altın fiyatlarıAltın fiyatlarında bugün yukarı hareketler devam ediyor. Analistlere göre, bu hafta başta FED ve ECB olmak üzere merkez bankalarından gelecek kararlar, ons altında fiyatlamanın seyri açısından önemli olabilir. Omicron varyantının ortaya çıkması, Fed’in sıkılaşma mesajları ve faiz artırımının erkene çekileceği beklentilerinin altın fiyatlarına etkisi devam ediyor. Peki, Bugün çeyrek altın ne kadar? Gram altın kaç TL? Altın Fiyatları bugün ne olur? Tam, yarım, cumhuriyet altını fiyatı!
13.12.2021Ekonomi
Türkiye'ye 5 yeni müjde! 325 milyar liralık 6 bin 500 ton altın rezervi...
Türkiye'ye 5 yeni müjde! 325 milyar liralık 6 bin 500 ton altın rezervi...Tüm dünyada altın fiyatları dolarla yarışırken Türkiye'ye peş peşe güzel haberler geldi. Son 10 yılda atılan adımlarla altın rezervleri zirveye çıktı.
19.11.2021Ekonomi
Altın fiyatlarında son durum ne? Gram ve çeyrek altın ne kadar? İşte 18 Kasım canlı altın fiyatları!
Altın fiyatlarında son durum ne? Gram ve çeyrek altın ne kadar? İşte 18 Kasım canlı altın fiyatları!Ons altın, beş ayın en yüksek seviyesinden iki haftanın en düşük seviyesi olan 1849$ seviyesine kadar geriledi. Hem gram altın hem de dolardan rekor haberleri geldi. Altında yukarı yönlü hareket hızlanırken dakikalar için peş peşe rekorlar gelmeye devam ediyor. Gram altın, küresel altın fiyatlarındaki gerilemeye rağmen dolar/TL’nin yüksek seviyelerde seyretmesiyle 651 TL civarında bulunuyor. Gram altın ve ons altındaki hareketle birlikte çeyrek altın fiyatları 1000 liranın üzerine çıkarak 1.015 TL oldu. Peki, Bugün altın fiyatları ne kadar oldu? Gram altın ne kadar? Çeyrek altın kaç lira? 18 Kasım canlı altın fiyatları!
18.11.2021Ekonomi
Gram altın rekor tazeledi! Altın fiyatlarında son durum ne? Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu?
Gram altın rekor tazeledi! Altın fiyatlarında son durum ne? Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu?Altın fiyatlarında yeni rekor! Gram altın rekor tazeledi! ABD enflasyon verilerinin açıklanmasının ardından altın yükselişe geçti. Peki, Gram altın ne kadar? Çeyrek altın kaç lira? 10 Kasım altın fiyatları ve altında son durum!
10.11.2021Ekonomi
Ne dolar ne altın ne de kripto para! Parayı oraya yatırdılar
Ne dolar ne altın ne de kripto para! Parayı oraya yatırdılarYerli yatırımcının finansal varlıkları temmuz sonu itibarıyla son 1 yılda, 1 trilyon lira artarak 5.8 trilyonu geçti. Artışın 500 milyarı mart sonundan bu yana geçen 4 ayda gerçekleşti. Bu dönemde TL mevduattaki artış 200 milyarın üzerine çıktı.
26.08.2021Ekonomi
Altın fiyatları flaş beklenti! Güçleniyor!
Altın fiyatları flaş beklenti! Güçleniyor!Küresel büyüme endişelerinden Dolar ile birlikte değerli maden altın da etkilendi. FED’in toplantı tutanakları sonrasında dolar güç kazandı. Dolarda yaşanan güçlenmeyle birlikte Ons Altın dirençli bir görünüm sergiliyor. Fed ile ilgili tapering beklentilerinin sürmesi altın fiyatlarını da destekliyor. Uzmanlar 'para politikasında sıkılaştırma altın fiyatları üzerinde baskı yaratabilir' yorumlarını yapıyor. Gram altın da Dolar TL kurundaki yükselişten destek buldu. Sınırlı bir yükseliş kaydeden gram altın haftayı 0.31% değer kazancı ile tamamladı. Peki, Gram altın ne kadar? Çeyrek altın kaç lira? İşte 21 Ağustos 2021 altın fiyatlarında son durum...
21.08.2021Ekonomi
Merkez Bankası faiz kararı sonrası altın ne olur? İşte altın fiyatlarında son durum!
Merkez Bankası faiz kararı sonrası altın ne olur? İşte altın fiyatlarında son durum!İç piyasada gözler, bugün 14:00'te açıklanacak Merkez Bankası (TCMB) faiz kararına çevrildi. Analistlere göre, Türkiye'de politika faizinin yüzde 19 ile yüksek düzeyde bulunması, liranın daha çok değer yitirmesini sınırlandıran en önemli unsur olmayı sürdürüyor. Peki, Merkez Bankası faiz kararı sonrası altın ne olur? Çeyrek altın kaç lira? Gram altın ne kadar? İşte altın fiyatları...
17.06.2021Ekonomi
Altın fiyatları için kritik hafta! Altın yükselir mi?
Altın fiyatları için kritik hafta! Altın yükselir mi?Ons altın geçen yılın Temmuz ayından bu yana en başarılı performansını sergiliyor. Bu hafta altın için kritik! Cuma günü açıklanacak istihdam raporu sonrasında ABD 10 yıllık faizlerinin seyri ons altın fiyatlamalarında etkili olacak. Mayıs ayına 500 TL’nin altında başlayan gram altın ise ons fiyatındaki ve Dolar TL kurundaki yükselişi takip ederek, yeni aya 520 TL seviyelerinde girdi. Peki, Altında son durum ne? Bugün gram altın ne kadar? Çeyrek altın kaç lira? Altın yükselir mi? İşte çeyrek altın fiyatı, gram altın fiyatı canlı altın kuru ve 1 Haziran anlık altın fiyatları...
1.06.2021Ekonomi
Altın durmuyor! Altın fiyatları zirveye koşuyor! Çeyrek altın ve gram altın ne kadar oldu? (31 Mayıs 2021 altın fiyatları)
Altın durmuyor! Altın fiyatları zirveye koşuyor! Çeyrek altın ve gram altın ne kadar oldu? (31 Mayıs 2021 altın fiyatları)Altında hareketlilik devam ediyor. Altın fiyatlarında yukarı yönlü seyir devam gram altın ons altından aldığı rüzgarın etkisiyle zirveye yaklaştı. Gram altın fiyatı mart ayından gelen uzun vadeli yükseliş trendini yukarı yönlü kırmasının ardından güne yatay başladı. Yatırımcı haftanın ilk işlem gününde altın fiyatlarındaki son durumu merak ediyor. Peki, Altında son durum ne? Altın neden yükseliyor? Bugün gram altın kaç TL? Çeyrek altın ne kadar? İşte 31 Mayıs 2021 güncel ve anlık altın fiyatları...
31.05.2021Ekonomi
Bugün Gram altın ne kadar? Çeyrek altın 2021 fiyatı... 20 Mayıs 2021 güncel altın fiyatları
Bugün Gram altın ne kadar? Çeyrek altın 2021 fiyatı... 20 Mayıs 2021 güncel altın fiyatlarıABD tahvil faizlerindeki geri çekilme ile birlikte haftaya yükselişle başlayan ons altın, Dolar TL kurundaki geri çekilme ile birlikte gram fiyatını 500 TL seviyesine geriletmişti. Haftaya yükselişle devam eden gram altın son 6 ayın en yüksek seviyesini gördü. 505 seviyelerinde işlem görüyor. Yatırımcı 1 günlük tatil arasından sonra altın fiyatlarındaki son durumu merak ediyor. Peki, Altın fiyatlarında son durum ne? Gram altın ne kadar? Çeyrek altın kaç lira? Altın alınır mı? Altın yükselir mi, düşer mi? Altın Fiyatları bugün ne olur? İşte 20 Mayıs 2021 altın fiyatları!
20.05.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Külçe Altın ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki külçe altın haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.