Külçe Altın

Külçe Altın

Son dakika külçe altın haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan külçe altın ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını külçe altın haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Külçe Altın

haberleri sayfasında son dakika yaşanan külçe altın gelişmeleri de dahil olmak üzere 663 külçe altın haberi bulunmuştur. Tüm külçe altın haberleri aşağıda listelenmiştir.
Türk düşmanı Senatör Menendez'in skandal listesinde yok yok!
Türk düşmanı Senatör Menendez'in skandal listesinde yok yok!Türkiye'ye F-16 satışına karşı çıkan New Jersey Senatörü ve Senato Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Bob Menendez ile ilgili rüşvet skandalı ortaya çıktı. Eşi aracılığıyla yaklaşık 400 bin dolar değerinde külçe altını rüşvet kabul etmekle suçlananınca istifa eden Menendez'in skandal listesinde ise yok yok.
24.09.2023Dünya
Türkiye düşmanı senatör Bob Menendez'e büyük şok! Rüşvet iddianamesi kabul edildi...
Türkiye düşmanı senatör Bob Menendez'e büyük şok! Rüşvet iddianamesi kabul edildi...Her konuda Türkiye düşmanlığı ve karşıtlığı yapan ABD'li senatör Bob Menendez ve eşi Nadine Arslanian'ya yönelik 3 iş insanından aldıkları iddia edilen rüşvetten ötürü hazırlanan iddianame büyük jüri tarafından kabul edildi. Bu, senatöre yönelik son 6 yılda ikinci yolsuzluk davası. Detayları CNN TÜRK Washington temsilcisi aktardı.
22.09.2023Dünya
Türkiye düşmanı senatör Bob Menendez'in başı bela! Kendisi ve eşi hakkında yürütülen yolsuzluk soruşturması genişliyor...
Türkiye düşmanı senatör Bob Menendez'in başı bela! Kendisi ve eşi hakkında yürütülen yolsuzluk soruşturması genişliyor...Her fırsatta Türkiye karşıtlığı ve düşmanlığı yapan senatör Bob Menendez'in başı bela. ABD kongresinde Türkiye karşıtlığı ve Rum ile Ermeni lobisine yakınlığı ile bilinen Bob Menendez ve eşi hakkında yürütülen yolsuzluk soruşturması genişliyor. New York Post gazetesi, Senatör Bob Menendez'in eşini, Adalet Bakanlığı'nın rüşvet soruşturmasından önce 400 bin dolarlık külçe altın sattığı iddiasında bulundu.
27.08.2023Dünya
Ne altın ne dolar... İşte en çok kazandıran yatırım
Ne altın ne dolar... İşte en çok kazandıran yatırımAylık en yüksek reel getiri, tüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde yüzde 9,22 oranlarıyla BIST 100 endeksinde gerçekleşti.
8.08.2023Ekonomi
İstanbul'da sahte külçe altın operasyonu
İstanbul'da sahte külçe altın operasyonuİstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince 8 ayrı adrese düzenlenen operasyonda 300 kilogram sahte külçe altın ele geçirildi
14.06.2023Yaşam
Dolandırıcıların sahte altın oyunu şoke etti! Kuyumculara karı-koca kılığında tuzak
Dolandırıcıların sahte altın oyunu şoke etti! Kuyumculara karı-koca kılığında tuzakİstanbul'da sahte veya düşük ayarlı altın imal ederek kuyumcularda bozdurdukları ve piyasaya sürdükleri tespit edilen 5 şüpheli eş zamanlı operasyonla yakalandı. Baskınların birinde, bakır ve gümüş gibi madenlerin dönüştürülüp piyasaya sürülmeye hazır hale getirilmesine yarayan materyaller ele geçirildi. Operasyon sonrası şoke eden detaylar ortaya çıkarken, kuyumcular düğün sezonunda artan sahte altınla ilgili önemli uyarılarda bulundu.
23.05.2023Yaşam
Yüzde 25 zam sınırı! Piyasalarda soğuma başladı, kredi de çekilemiyor: 'Satış' uyarısı
Yüzde 25 zam sınırı! Piyasalarda soğuma başladı, kredi de çekilemiyor: 'Satış' uyarısıYüzde 25 zam sınırı nedeniyle bazı ev sahipleri evini kiraya vermekten kaçınıyor. Bazıları ise evini boş tutmayı tercih ediyor. Gayrimenkul Uzmanı Mustafa Hakan Özelmacıklı vatandaşa uyarılarda bulundu.
5.05.2023Ekonomi
Aralık ayında en fazla BIST 100 endeksi kazandırdı
Aralık ayında en fazla BIST 100 endeksi kazandırdıAylık en yüksek reel getiri, tüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde yüzde 13,47 oranlarıyla BIST 100 endeksinde gerçekleşti.
9.01.2023Ekonomi
Altın fiyatlarında kritik bekleyiş! Altın fiyatları yükselir mi, düşer mi? İşte güncel gram altın ve çeyrek altın fiyatı! (12 Aralık 2022)
Altın fiyatlarında kritik bekleyiş! Altın fiyatları yükselir mi, düşer mi? İşte güncel gram altın ve çeyrek altın fiyatı! (12 Aralık 2022) Haftanın ilk işlem gününde yatırımcının gözü altın fiyatlarına çevrildi. Ekonomi gündemi için kritik haftaya gelindi. 2023 ekonomik ön görülerinin açıklanacağı toplantı için küresel piyasaların gözü ABD Merkez Bankası’nın (FED) faiz toplantısına çevrildi. FED Başkanı Jerome Powell’in faiz ve 2023 beklentilerini açıklaması beklenirken, piyasalarda son durum da dikkatle takip ediliyor. Yeni haftaya düşüşle başlayan altında gidişatın ne olacağı merak ediliyor. Peki, Altın fiyatları bugün ne olur? Cumhuriyet altını ve çeyrek altın ne kadar? Gram altın fiyatı kaç lira? FED faiz kararı altını nasıl etkiler? Altın fiyatları, canlı altın kuru, bugün anlık altın fiyatı (güncel)
12.12.2022Ekonomi
Ne altın ne dolar! En yüksek reel getiri BIST 100
Ne altın ne dolar! En yüksek reel getiri BIST 100Aylık en yüksek reel getiri, tüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde yüzde 10,34 oranlarıyla BIST 100 endeksinde gerçekleşti.
7.10.2022Ekonomi
Dev külçe altına paça biçilemiyor! Bahçesinde kaza yaparken hazine buldu!
Dev külçe altına paça biçilemiyor! Bahçesinde kaza yaparken hazine buldu!Altınlar, değerli taşlar, sikkeler... İlginç buluşlara her gün bir yenisi daha ekleniyor. Gizli hazineler, ilginç fosiller, antik kentler derken son olarak Kalifornia'da bir adamın bahçesinde bulduğu dev külçe altın gündeme geldi. İşte dünyanın farklı yerlerinde ortaya çıkan değerli eşyalar...
27.09.2022Dünya
Aylık en yüksek reel getiri BIST 100 endeksinde oldu
Aylık en yüksek reel getiri BIST 100 endeksinde olduEn yüksek aylık reel getiri ağustos ayında BIST 100 endeksinde gerçekleşti.
8.09.2022Ekonomi
Temmuzda en fazla reel getiri DİBS'te oldu
Temmuzda en fazla reel getiri DİBS'te olduAylık en yüksek reel getiri Devlet İç Borçlanma Senetleri (DİBS)'de olurken, yıllık bazda Amerikan doları yatırımcısına en yüksek reel getiri sağlayan yatırım aracı oldu.
8.08.2022Ekonomi
Altın fiyatlarıyla ilglii son dakika gelişmesi! Aylar sonra bir ilk! Bomba altın tahmini: O seviyede altın almayın! Gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın yıl sonunda...
Altın fiyatlarıyla ilglii son dakika gelişmesi! Aylar sonra bir ilk! Bomba altın tahmini: O seviyede altın almayın! Gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın yıl sonunda...Altın fiyatları zirvede seyrediyor. 1 Ağustos Pazartesi yani bugün, sabahın ilk ışıklarıya birlikte en çok merak edilenler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Fed'in faiz kararı sonrası yükselen altın fiyatları zirvedeki seyrini haftanın ilk gününde de sürdürüyor. Peki, bugün çeyrek ve gram altın fiyatları ne kadar, kaç TL?
1.08.2022Ekonomi
Pasaportsuz girişler başladı, turistler Edirne'ye akın akın etti
Pasaportsuz girişler başladı, turistler Edirne'ye akın akın ettiKentte her hafta Cuma günü kurulan ve özellikle Bulgar turistlerin uğrak noktası olan Ulus Pazarı bu hafta en kalabalık günlerinden birisini yaşadı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçtiğimiz günlerde Bulgaristan vatandaşlarının Türkiye'ye pasaportsuz girebileceğini duyurmasının ardından Edirne turist akınına uğradı.
29.07.2022Ekonomi
Dünya tarihinin gelmiş geçmiş en zengin insanları! İşte en zengin 10 insan ve servetleri: Tonlarca külçe altın, milyar dolar ve petrol...
Dünya tarihinin gelmiş geçmiş en zengin insanları! İşte en zengin 10 insan ve servetleri: Tonlarca külçe altın, milyar dolar ve petrol...Dünyanın en zengin insanlarını Forbes dergisi her yıl belirler ve listeler. Günümüzde Elon Musk, Jeff Bezos ve Bill Gates gibi milyarderlerin şimdiye kadar yaşamış en zengin insanlar olduğunu düşünebiliriz ancak durum tarihsel açıdan biraz farklı...
29.07.2022Ekonomi
En yüksek reel getiri Amerikan dolarında oldu
En yüksek reel getiri Amerikan dolarında olduTürkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre, aylık en yüksek reel getiri, tüketici fiyat endeksi (TÜFE) ile indirgendiğinde yüzde 3,86 oranında Amerikan dolarında gerçekleşti. Yurt içi üretici fiyat endeksi (Yİ-ÜFE) ile indirgendiğinde ise Amerikan doları yüzde 1,66 oranında yatırımcısına kaybettirdi.
8.06.2022Ekonomi
Binlerce dolar, euro ve külçe altınlar ele geçirildi!
Binlerce dolar, euro ve külçe altınlar ele geçirildi!Kocaeli merkezli 5 ilde düzenlenen FETÖ/PDY operasyonunda 19 kişi gözaltına alındı. Operasyonda yüklü miktarda döviz ile külçe altın ve gümüşler ele geçirildi.
28.05.2022Gündem
Binlerce dolar ile külçe altın ve gümüş ele geçirildi! FETÖ operasyonuna 19 gözaltı...
Binlerce dolar ile külçe altın ve gümüş ele geçirildi! FETÖ operasyonuna 19 gözaltı...Kocaeli merkezli 5 ilde düzenlenen FETÖ/PDY operasyonunda 19 kişi gözaltına alındı. Operasyonda yüklü miktarda döviz ile külçe altın ve gümüşler ele geçirildi.
28.05.2022Gündem
Altın, neodymium, europium, terbium ve germanium! 20 trilyon dolar değerinde inanılmaz rezerv...
Altın, neodymium, europium, terbium ve germanium! 20 trilyon dolar değerinde inanılmaz rezerv...Ukrayna savaşı sonrası Rusya'ya getirilen kısıtlamalar ve Çin'in Tayvan ile gerginlik yaşaması batı için akıllı cihazlarda kullanılan nadir elementleri bulmak için yeni arayışları başlattı. Asteroit madenciliğinin ilk örnekleri yapılırken, Dünya yakınındaki gök cisimleri çok uzun süre ihtiyacı karşılayacak kadar madene sahip.
24.05.2022Ekonomi
Altın gemisi SS Central America'nın görüntüleri ilk kez ortaya çıktı! 21 ton altın sikke ile okyanusun dibine gömüldü...
Altın gemisi SS Central America'nın görüntüleri ilk kez ortaya çıktı! 21 ton altın sikke ile okyanusun dibine gömüldü...21 ton altın sikke ve diğer hazinelerle batan SS Central America gemisinde yapılan keşifler devam ederken, gemide ölen 425 kişiden bazılarına ait fotoğraflar ilk kez yayınlandı. Söz konusu fotoğraflar, tarihe yeni bir ışık tutarken, fotoğrafların okyanusun yüzlerce metre altında çok iyi korunduğu görüldü.
4.05.2022Dünya
Altın konseyi dünyada en çok rezerve sahip ülkeleri açıkladı! İşte Türkiye'nin listesdeki yeri ve sahip olduğu altın miktarı...
Altın konseyi dünyada en çok rezerve sahip ülkeleri açıkladı! İşte Türkiye'nin listesdeki yeri ve sahip olduğu altın miktarı...Altın stoklamak için ülkeler birbiriyle yarışıyor. Altının zor zamanlardaki gücü etkisiyle altın stoklarının etkin olması büyük önem arz ediyor. Dünya Altın Konseyi en çok altını olan ülkeleri açıkladı. Listeye Türkiye damgasını vurdu. İşte Türkiye'nin sıralamadaki yeri...
26.04.2022Ekonomi
Yatırımını buna yapanlar büyük kazandı! Resmen duyuruldu, Altın, mevduat faizi, dolar, euro, DİBS...
Yatırımını buna yapanlar büyük kazandı! Resmen duyuruldu, Altın, mevduat faizi, dolar, euro, DİBS...Altın, dolar, euro, mevduat faizi, DİBS... Yatırım yapan herkesi yakından ilgilendiriyor. Rakamlar tek tek açıklandı ve belli oldu. En çok kazandıran ve kaybettiren yatırım araçları açıklandı. Altına yatırım yapan vatandaşlar mart ayında kazançlı çıktı. Aylık en yüksek reel getiri Yİ-ÜFE ile indirgendiğinde yüzde 2,42, TÜFE ile indirgendiğinde ise yüzde 6,04 oranlarıyla külçe altında oldu. Peki hangi yatırım araçları kazandırdı, hangileri kaybettirdi? İşte rakamlar...
8.04.2022Ekonomi
Polis memurunun arabasında 52 kilo bomba yakalandı! Bombanın hedefini Bakan Soylu açıkladı...
Polis memurunun arabasında 52 kilo bomba yakalandı! Bombanın hedefini Bakan Soylu açıkladı...İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, canlı yayında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu, Yüksekova'da polis memurunun aracında bulunan 52 kilo patlayıcıyla ilgili olarak, "Şemdinli civarında arabayı bırakıyor ve malzemeyi içine koyuyorlar. Bu polis memurunu 2019 yılında adi suçtan dolayı ihraç etmişiz. Sonrasında mahkeme kararıyla geri dönüyor. Netice itibariyle hedef İstanbul. Biz zaten birçok aktarımlarla ilgili tedbirlerimiz var. Ancak yeni yeni yöntemler görüyoruz" ifadelerini kullandı.
21.03.2022Gündem
Altında büyük tehlike! 18 yılda tükenecek! Dünyaya duyurdular...
Altında büyük tehlike! 18 yılda tükenecek! Dünyaya duyurdular...Altın rezervleri 18 yıl içinde tükenecek. Dünya Altın Konseyi verilerine dayandırılan bir analize göre, madenlerden tarih boyunca toplam 201 bin 296 ton altın çıkarılırken, yeraltı rezervlerinde 53 bin ton altın kaldığı tahmin ediliyor. Yılda ortalama 3 bin ton civarındaki üretimin sürmesi halinde bilinen rezervler 18 yıl içinde tükenecek.
21.01.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Külçe Altın ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki külçe altın haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.