Kış Lastiği Uygulaması

Kış Lastiği Uygulaması

Son dakika kış lastiği uygulaması haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan kış lastiği uygulaması ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını kış lastiği uygulaması haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Kış Lastiği Uygulaması

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kış lastiği uygulaması gelişmeleri de dahil olmak üzere 92 kış lastiği uygulaması haberi bulunmuştur. Tüm kış lastiği uygulaması haberleri aşağıda listelenmiştir.
Polis, yolcu otobüslerini tek tek durdurdu! 51 sürücüye ceza kesildi
Polis, yolcu otobüslerini tek tek durdurdu! 51 sürücüye ceza kesildiBursa’daki kış lastiği uygulaması çerçevesinde, polis ekipleri sürücülere göz açtırmıyor. Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminali çıkışında otobüsler tek tek kontrol edildi. 2 günde yapılan bin 545 kontrolde 51 sürücüye kış lastiği zorunluluğuna uymadığı gerekçesiyle cezai işlem uygulandı.
3.12.2022Yaşam
Bakan Nebati'den EYT açıklaması: Hazırlıklar başlatıldı
Bakan Nebati'den EYT açıklaması: Hazırlıklar başlatıldıHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Emeklilikte Yaşa Takılanlar'a ilişkin kıdem tazminatı yüküne ilişkin uygun finansman koşulları için KGF paketi konusunda hazırlıkların başlatıldığını söyledi.
2.12.2022Ekonomi
Kış lastiği uygulaması başladı! 1152 lira ceza kesilecek
Kış lastiği uygulaması başladı! 1152 lira ceza kesilecekUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı kararıyla şehirlerarası karayollarında yolcu ve eşya taşımasında kullanılan taşıtlarda kış lastiği takılmasını zorunlu kılan “kış lastiği uygulaması” 1 Aralık’tan itibaren başladı. 1 Nisan 2023’e kadar 4 ay boyunca devam edecek uygulamada, kurala uymayan araçların sürücülerine 1152 lira ceza kesilecek.
2.12.2022Ekonomi
Kış lastiği uygulaması bugün başlıyor
Kış lastiği uygulaması bugün başlıyorŞehirlerarası kara yollarında yolcu ve eşya taşımasında kullanılan taşıtlarda kış lastiği takılması bugünden itibaren zorunlu hale geldi.
1.12.2022Otomobil
Arabası olanlara son dakika uyarısı! 1 Aralık'ta başlıyor, cezası var
Arabası olanlara son dakika uyarısı! 1 Aralık'ta başlıyor, cezası varArabası olan herkesi ilgilendiren son dakika uyarısı! 1 Aralık Perşembe günü başlıyor, uymayana ceza uygulanacak. Yozgat Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürü Komiser Eren Yavuz, kış lastiği uygulamasının hangi tarihlerde hangi araçlar için zorunlu olacağını açıkladı.
30.11.2022Gündem
Kış lastiği zorunluluğu ne zaman başlıyor? Zorunlu kış lastiği uygulaması 2022 tarihi ve cezası…
Kış lastiği zorunluluğu ne zaman başlıyor? Zorunlu kış lastiği uygulaması 2022 tarihi ve cezası…Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı kararıyla, şehirlerarası karayollarında yolcu ve eşya taşımasında kullanılan taşıtlarda kış lastiği takılmasını zorunlu kılan kış lastiği uygulaması bu hafta başlıyor. Peki, Kış lastiği zorunluluğu ne zaman başlıyor? Kış lastiği cezası ne kadar?
29.11.2022Ekonomi
Valilikten sürücülere kış lastiği uyarısı
Valilikten sürücülere kış lastiği uyarısıAfyonkarahisar Valiliği’nden sürücülere kış lastiği uygulamasının 1 Aralık ta başlayacağı hatırlatılarak, bu hususta sürücülerin kurallara uymaları istenildi.
25.11.2022Gündem
Araba sahiplerine uyarı geldi! Son tarih 1 Aralık, cezası var
Araba sahiplerine uyarı geldi! Son tarih 1 Aralık, cezası varArabası olan herkesi ilgilendiriyor. Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın, 1 Aralık itibariyle başlayacak ‘zorunlu kış lastiği uygulaması’ çerçevesinde, seyir esnasında değiştirilmek zorunda kalınan lastiklerin de kış lastiği olmasının zorunlu olduğunu söyledi. Apaydın, kış lastiği takma zorunluluğu bulunan araçların lastik takmama cezasının Ocak 2023’ten itibaren artacağını belirtti.
14.11.2022Ekonomi
Kış lastiği zorunlu mu? Kış lastiği zorunluluğu hangi araçları kapsıyor 2022, ne zaman başlıyor?
Kış lastiği zorunlu mu? Kış lastiği zorunluluğu hangi araçları kapsıyor 2022, ne zaman başlıyor?Kış mevsimi yaklaşırken araç lastiği zorunluluğuyla ilgili aramalar da arttı. Kışın yaşanan trafik kazalarının çoğu lastiklerin uygun mevsim koşullarına uymamasından kaynaklanıyor. Peki, Kış lastiği zorunluluğu hangi araçları kapsıyor 2022, ne zaman başlıyor?
12.11.2022Gündem
Araç sahipleri dikkat! Ocak ayından sonra cezası artıyor
Araç sahipleri dikkat! Ocak ayından sonra cezası artıyorTürkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın, 1 Aralık itibariyle başlayacak ‘zorunlu kış lastiği uygulaması’ çerçevesinde, seyir esnasında değiştirilmek zorunda kalınan lastiklerin de kış lastiği olmasının zorunlu olduğunu söyledi. Apaydın, kış lastiği takma zorunluluğu bulunan araçların lastik takmama cezasının Ocak 2023’ten itibaren artacağını belirtti.
7.11.2022Gündem
Otellerde yeni dönem! Hepsi değişiyor, temmuz sonuna kadar...
Otellerde yeni dönem! Hepsi değişiyor, temmuz sonuna kadar...Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, 2634 sayılı yasadaki değişiklikler kapsamında temmuz ayı sonuna kadar bütün otellerin bakanlık belgeli olmasını sağlayacaklarını, Güvenli Turizm Sertifikasyonu'nun da yıl sonuna kadar Yeşil Turizm Sertifikası'na dönüştürülmüş olacağını açıkladı.
8.04.2022Ekonomi
Son dakika destek açıklaması! Bugün hesaplara yatırılıyor, bakan duyurdu
Son dakika destek açıklaması! Bugün hesaplara yatırılıyor, bakan duyurduParalar bugünden itibaren hesaplara yatırılıyor. Destek ödemeleri ile ilgili açıklama geldi. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci duyurdu. Kirişçi yaptığı açıklamada, "150 milyon 167 bin 123 liralık tarımsal destekleme ödemelerini bugün çiftçilerimizin hesaplarına aktarıyoruz. Emek veren, alın teri döken çiftçi kardeşlerime hayırlı ve bereketli olsun." dedi.
8.04.2022Ekonomi
Zorunluğu kış lastiği uygulaması kaldırıldı, oto lastikçilerde değişim yoğunluğu başladı
Zorunluğu kış lastiği uygulaması kaldırıldı, oto lastikçilerde değişim yoğunluğu başladıZorunluğu kış lastiği uygulamasının kaldırılması ve havaların ısınmasıyla birlikte oto lastikçilerde yoğunluk yaşanıyor. 
8.04.2022Ekonomi
Araç sahibi herkes için geçerli! Geri sayım başladı, 846 TL cezası var...
Araç sahibi herkes için geçerli! Geri sayım başladı, 846 TL cezası var...Araç sahibi olan herkesi ilgilendiriyor. 1 Aralık itibariyle başlayacak trafikte kış kuralları 1 Nisan 2022'ye kadar devam edecek. Kurala uymayan araçların sürücülerine 846 lira ceza kesilecek. Sürücüler için önemli uyarılar yapıldı. Kış şartlarında tüm araçlarda kış lastiği kullanılması büyük önem taşıyor. Kış lastiklerinin karlı ve buzlu havalarda fren mesafesini yüzde 30 oranında kısalttığı ve kazaların önlenmesinde yüksek fayda sağladığını ifade edildi. Öte yandan tüm sürücülerin güvenli sürüş için araçlarını kontrol ettirmesinde fayda var.
29.11.2021Ekonomi
Akın akın oraya gidiyorlar! 6 gün kaldı, aracı olanlar dikkat...
Akın akın oraya gidiyorlar! 6 gün kaldı, aracı olanlar dikkat...Ticari araçlar için zorunlu kış lastiği uygulamasına günler kala oto lastikçilerde yoğunluk yaşanıyor. 1 Aralık itibarıyla ticari araçlar için kış lastiği zorunlu olacak. Kocaeli'de oto lastik firması servis sorumlusu İrfan Acar, "Biz sadece ticari araçlarla sınırlı kalmayın diyoruz kullanıcılara. Kış koşullarında maksimum performansla araçlarını kullanabilmeleri için lastiklerini değiştirmelerini öneriyoruz" dedi.
25.11.2021Gündem
Fiyatlar belli oldu! Araç sahibi herkes için geçerli! Resmen duyuruldu, indirimler ve...
Fiyatlar belli oldu! Araç sahibi herkes için geçerli! Resmen duyuruldu, indirimler ve...Araç sahibi olan herkes için geçerli. 1 Nisan'a kadar zorunlu. Fiyatlar belli oldu. Yaptırmayan otomobil sahipleri için cezası 835 TL. Markalar kampanyalarını tek tek duyurdu. Zorunlu kış lastiği uygulaması kışın gelmesiyle birlikte tüm araç sahipleri için 1 Aralık tarihinde başlıyor. Birçok marka ise kış lastiğinde şimdiden yaptığı kampanyaları duyurdu. Peki kış lastiğinde fiyatlar ve taktırmayanlar için ceza nedir? İşte yanıtı...
17.11.2021Ekonomi
Kış lastiği zorunluluğu ne zaman başlıyor? Kış lastiği kimlere, hangi araçlara zorunlu 2021?
Kış lastiği zorunluluğu ne zaman başlıyor? Kış lastiği kimlere, hangi araçlara zorunlu 2021?Kış lastiği zorunluluğu aramaları yoğunlaştı. Şehirler arası yük ve yolcu taşıyan ticari araçlar için kış lastiği zorunluluğu yaklaştıkça, lastik değişimi için oto lastikçilerdeki yoğunluk arttı. Peki, Kış lastiği zorunluluğu ne zaman başlıyor? Kış lastiği kimlere zorunlu 2021?
15.11.2021Gündem
Kış lastiği uygulaması ne zaman başlıyor? Hususi araçlarda kış lastiği zorunlu mu?
Kış lastiği uygulaması ne zaman başlıyor? Hususi araçlarda kış lastiği zorunlu mu?Kış lastiği uygulaması, araç sürücüleri tarafından sorgulanmaya başlandı. Denetimi il valiliklerince yapılan kış lastiği uygulaması, mevzuatta belirtilen araçları kapsıyor. Peki, kış lastiği uygulaması ne zaman başlıyor? Hususi araçlarda kış lastiği zorunlu mu?
8.11.2021Gündem
Kış lastiği ne zaman zorunlu olacak? Kış lastiği uygulaması hangi tarihte başlıyor, hangi araçlara zorunlu?
Kış lastiği ne zaman zorunlu olacak? Kış lastiği uygulaması hangi tarihte başlıyor, hangi araçlara zorunlu?Kış lastiği zorunluluğu ne zaman başlıyor, hangi araçlarda zorunlu? Havaların soğumasıyla kış lastiği uygulaması detayları vatandaşın gündemine geldi. 7 derecenin altındaki sıcaklıklarda, ıslak, buzlu, karlı ve çamurlu zeminlerde yol tutuş özelliği sayesinde yüksek güven sağlayan kış lastiği uygulaması hangi tarihte başlıyor, ne zaman takılır?
16.10.2021Gündem
Kış lastiği uygulaması ne zaman başlıyor? Kış lastiği ne zaman takılır?
Kış lastiği uygulaması ne zaman başlıyor? Kış lastiği ne zaman takılır?Kış lastiği uygulaması aramaları havaların soğumasıyla artış gösterdi. Her yıl belli aylarda güvenlik için kış lastiği veya zincir kullanılması zorunlu tutuluyor. Peki Kış lastiği ne zaman takılır? 2021 Kış lastiği uygulaması ne zaman başlıyor, hangi araçları kapsar?
13.10.2021Gündem
Kış lastiği ne zaman takılır? 2021 kış lastiği uygulaması ne zaman başlıyor, hangi araçları kapsıyor?
Kış lastiği ne zaman takılır? 2021 kış lastiği uygulaması ne zaman başlıyor, hangi araçları kapsıyor?Kış lastiği uygulaması hakkında yapılan aramalar havaların soğumasıyla başladı. Kış lastikleri veya zincir kullanılması her yıl belli aylarda güvenlik için zorunlu tutuluyor. Peki Kış lastiği ne zaman takılır? 2021 Kış lastiği zorunluluğu ne zaman başlıyor, hangi araçları kapsar?
1.10.2021Gündem
Kış lastiği ne zaman takılır, kış lastiği uygulaması 2021 ne zaman başlıyor? Kış lastiği takma tarihi, kış lastiği fiyatları ve takmama cezası!
Kış lastiği ne zaman takılır, kış lastiği uygulaması 2021 ne zaman başlıyor? Kış lastiği takma tarihi, kış lastiği fiyatları ve takmama cezası!Kış lastiği uygulaması ne zaman başlıyor? Şehirler arası yük ve yolcu taşıyan ticari araçlar için uygulanması zorunlu olan kış lastiği zorunluluğun başlayacağı tarih, havaların soğuması ve kimi yerde kar yağışlarının başlamasıyla gündeme geldi. İşte kış lastiği takma tarihi, kış lastiği fiyatları ve takmama cezası!
25.09.2021Gündem
Araç sahiplerini ilgilendiriyor! Sona erdi
Araç sahiplerini ilgilendiriyor! Sona erdiZorunlu kış lastiği uygulaması sona erdi. Peki kış lastikleri nasıl ve ne zaman çıkarılmalı? Araç altından çıkan lastikler nasıl saklanmalı? Lastik Sanayicileri ve İthalatçıları Derneği açıkladı.
2.04.2021Gündem
Kış lastiklerini çıkarma zamanı geldi!
Kış lastiklerini çıkarma zamanı geldi!Zorunlu kış lastiği uygulaması sona eriyor. Peki kış lastikleri nasıl ve ne zaman çıkarılmalı? Araç altından çıkan lastikler nasıl saklanmalı? Lastik Sanayicileri ve İthalatçıları Derneği açıkladı.
1.04.2021Otomobil
Arabası olan milyonları ilgilendiriyor 1 Nisan'da bitiyor
Arabası olan milyonları ilgilendiriyor 1 Nisan'da bitiyorArabası olan milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor. Zorunlu olarak yapılıyordu. 1 Nisan'da sona eriyor. Şehirler arası yük ve yolcu taşıyan ticari araçlarda zorunlu olan, özel araçlarda ise can ve mal güvenliğiyle sorunsuz seyahat için kullanılması gereken zorunlu kış lastiği uygulaması, 1 Nisan itibarıyla sona erecek.
28.03.2021Otomobil

Benzer Haber Etiketleri

Kış Lastiği Uygulaması ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kış lastiği uygulaması haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.