Gupse Özay Kimdir

Gupse Özay Kimdir

Gupse Özay (d. 30 Temmuz 1984, İzmir), Türk oyuncu ve senarist. Gupse Özay, Çerkes kökenli bir aileden İzmir'de dünyaya geldi. Çerkesçe olan adı "canımın içi" anlamına gelmektedir. Gupse Özay Ege Üniversitesi Radyo Tv ve Sinema bölümünde okumuştur. Üniversite yıllarında dostlarıyla çektikleri Yaman Yaşamışım adlı belgesel ile ödül almıştır.TRT’den, yapım şirketlerine; magazin dergilerinden dizi setlerine kadar kariyerine yarayacak her alanı denemiştir. Ve daha sonrasında 4 yıl reklam yazarlığı yapmış ve ardından işinden ayrılarak dizi sektörüne geçmiştir. Birkaç dizi denemesinden sonra,arkadaşlarıyla Psikolog skeçlerini gerçekleştirmiş; bu sayede de Yalan Dünya dizisinde rol kapmıştır. Ve yalan dünya dizisinin Nurhayat'ı olarak ekranlardaki yerini aldı. Bir araba firmasının da reklamında rol almıştır. Gupse Özay 14 Kasım 2014 tarihinde vizyona giren ve senaryosunu kendi yazdığı, yönetmenliğini Hakan Algül'ün üstlendiği ilk sinema filmi Deliha'da Zeliha karakteriyle izleyici karşısına çıktı. 8 Nisan 2016 tarihinde vizyona giren Küçük Esnaf filminde Burcu karakteriyle başrol oynadı. 2 Aralık 2016'da vizyona giren ve senaryosunu kendi yazdığı Görümce filminin aynı zamanda ana karakterleri arasında yer aldı. 31 Ocak 2020 tarihinde, hem yazıp hem oynadığı Eltilerin Savaşı adlı komedi filmi vizyona girmiştir.

Gupse Özay Kimdir

haberleri sayfasında son dakika yaşanan gupse özay kimdir gelişmeleri de dahil olmak üzere 277 gupse özay kimdir haberi bulunmuştur. Tüm gupse özay kimdir haberleri aşağıda listelenmiştir.
Gupse Özay'dan kızıyla ilk paylaşım! 'Yok canım ne kıskançlığı'
Gupse Özay'dan kızıyla ilk paylaşım! 'Yok canım ne kıskançlığı'Barış Arduç ile iki yıl önce evlenen ve mutlu birlikteliği devam eden Gupse Özay, 9 Eylül tarihinde ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Şimdilerde annelik heyecanı yaşayan güzel oyuncudan kızıyla ilk paylaşım geldi.
24.09.2022Magazin
Barış Arduç’tan kızıyla ilk paylaşım geldi!
Barış Arduç’tan kızıyla ilk paylaşım geldi!Oyuncu Barış Arduç ve eşi Gupse Özay 2020 yılında nikah masasına oturdular. Geçtiğimiz günlerde anne ve baba olan ikiliden Barış Arduç kızıyla ilgili ilk paylaşımı yaptı.
12.09.2022Magazin
Jan ne demek, Jan isminin anlamı ne, hangi dilde, kökeni ne? Barış Arduç ve Gubse Özay’ın kız Jan Asya!
Jan ne demek, Jan isminin anlamı ne, hangi dilde, kökeni ne? Barış Arduç ve Gubse Özay’ın kız Jan Asya!Jan ne demek, Jan isminin anlamı ne? Barış Arduç ile Gupse Özay çifti evliliklerini bir kız bebekle taçlandırdı. Ünlü çiftin kızları doğdu. Çift kızlarına Jan Asya adını verdi. Söz konusu gelişmenin ardından Jan ne demek, Jan isminin anlamı ne? sorularına yanıt aranmaya başlandı.
12.09.2022Magazin
Gupse Özay-Barış Arduç çiftinden güzel haber! Kızları dünyaya geldi
Gupse Özay-Barış Arduç çiftinden güzel haber! Kızları dünyaya geldiBir süredir ekranlardan uzak olan ve senaryo çalışmalarına ağırlık veren Gupse Özay, meslektaşı Barış Arduç'la iki sene önce nikah masasına oturmuştu. Hamilelik süresi boyunca zaman zaman paylaşımlarda bulunan Gupse Özay'dan güzel haber geldi. Ünlü çift, 9 Eylül 2022'de kızlarına kavuştu.
10.09.2022Magazin
Gupse Özay, Barış Arduç çiftinden yeni paylaşım! Yorum yağdı
Gupse Özay, Barış Arduç çiftinden yeni paylaşım! Yorum yağdıDeliha film setinde tanışan Barış Arduç ile Gupse Özay çifti 6 yıllık birlikteliklerini Temmuz 2020'de nikah masasına taşımıştı. Ünlü oyuncu Gupse Özay ile Barış Arduç şimdilerde bebek bekliyor. Gupse Özay 9 aylık hamile. Kız bebek beklediklerini açıklayan Gupse Özay, Instagram hesabından yeni karelerini yayınladı.
7.09.2022Magazin
Gupse Özay yeni pozlarını paylaştı
Gupse Özay yeni pozlarını paylaştı2020 yılında kendisi gibi oyuncu Barış Arduç'la (34) nikah masasına oturan Gupse Özay, geçtiğimiz aylarda hayranlarına bebek müjdesi vermişti. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ve şimdilerde tatilin tadını çıkaran güzel oyuncu, karnı burnunda pozlarını takipçileriyle paylaştı.
25.07.2022Magazin
Gupse Özay'ın bebeği göründü! Karnı burnunda deniz keyfi...
Gupse Özay'ın bebeği göründü! Karnı burnunda deniz keyfi...Oyuncu Barış Arduç ile mutlu bir evlilik süren Gupse Özay geçtiğimiz günlerde hamile olduğu ve kız bebek beklediği söylemişti. Uzun süre sonra ortaya çıkan Gupse Özay karnı burnunda plajda görüntülendi.
5.07.2022 Magazin
Gupse Özay'dan karnı burnunda ilk poz!
Gupse Özay'dan karnı burnunda ilk poz!Deliha filminde tanışıp sevgili olan Gupse Özay ve Barış Arduç, 6 yıl süren büyük aşklarını 2020 yılında evlilikle taçlandırdı. Ünlü çift şimdilerde kız bebek bekliyor. Anne olmaya hazırlanan ve arkadaşlarıyla birlikte objektif karşısına geçen ünlü oyuncunun karnının iyice belirginleştiği görüldü.
27.06.2022Magazin
Gupse Özay bebeğinin cinsiyetini sosyal medyadan açıkladı!
Gupse Özay bebeğinin cinsiyetini sosyal medyadan açıkladı!İki yıl önce Çeşme'de nikah masasına oturan oyuncu çift Gupse Özay ile Barış Arduç çiftinden geçtiğimiz günlerde müjdeli haber gelmişti. Uzun süredir ortalarda görünmeyen Gupse Özay, şimdilerde 7 aylık hamile. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından bebeğinin cinsiyetini duyurdu.
20.06.2022Magazin
Gupse Özay müjdeli vermişti! Barış Arduç’tan dikkat çeken pozlar...
Gupse Özay müjdeli vermişti! Barış Arduç’tan dikkat çeken pozlar...İki yıl önce Çeşme'de nikah masasına oturan oyuncu çift Gupse Özay ile Barış Arduç çiftinden geçtiğimiz haftalarda müjdeli haber gelmişti. Her fırsatta çocuk istediklerini dile getiren Özay'ın altı aylık hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan çiftten Arduç, sosyal medya hesabından yayınladığı son fotoğraflarla adından söz ettirdi. Yakışıklı oyuncuya yorum yağdı.
3.06.2022Magazin
Gupse Özay hamile! Güzel haberi böyle duyurdu...
Gupse Özay hamile! Güzel haberi böyle duyurdu...Senarist ve oyuncu Gupse Özay meslektaşı Barış Arduç ile 2020 yılında nikah masasına oturmuştu. Ünlü çiftten müjdeli haber geldi. Çift ilk bebeklerini kucaklarına almak için gün sayıyor.
23.05.2022Magazin
Barış Arduç tarzıyla dikkat çekti!
Barış Arduç tarzıyla dikkat çekti!Oyuncu Barış Arduç, önceki gün kendisi gibi 'Alparslan: Büyük Selçuklu' dizisinde rol alan Erdinç Gülener ve arkadaşları ile Emirgan'da bir mekanda sohbet ederken objektiflere yansıdı.
4.05.2022Magazin
Birleşmiş Milletler Kadın Birimi kadınlara yönelik şiddete kayıtsız kalmayın çağrısında bulundu
Birleşmiş Milletler Kadın Birimi kadınlara yönelik şiddete kayıtsız kalmayın çağrısında bulunduBirleşmiş Milletler Kadın Birimi 16 Günlük Aktivizm - Kadınlara Yönelik Şiddete Son Kampanyası kapsamında kamuoyunu, şiddete tanık olduklarında harekete geçmeye ve kayıtsız kalmamaya çağırıyor. #KayıtsızKalmayın kampanyası, www.atesbocekleri.info sitesinde yer alan şiddet vakaları ve yönlendirmelerle şiddete tanık olanların nasıl kayıtsız kalmayacakları hakkında bilgilendiriyor. 16 gün boyunca, ziyaretçiler seslerini kaydedip sosyal medya kanallarında paylaşarak kadınlara yönelik şiddete karşı çevrim içi dayanışma hareketine dahil olabilecek.
25.11.2021Gündem
Masterchef Danilo Şef kimdir? Şef Danilo Zanna kaç yaşında? Masterchef Danilo Zanna nereli, eşi kim?
Masterchef Danilo Şef kimdir? Şef Danilo Zanna kaç yaşında? Masterchef Danilo Zanna nereli, eşi kim?Masterchef'ye yeni sezon heyecanı yaşanıyor. Sevilen yarışma programlarından Masterchef başlıyor. Yemek savaşlarının yaşanacağı Masterchef'in yeni sezonda en çok merak edilen isimlerin başında İtalyan Şef Danilo Zanna geliyor. Peki, Masterchef Danilo Şef kimdir? Şef Danilo Zanna kaç yaşında? Masterchef Danilo Zanna nereli, eşi kim? İşte Masterchef Danilo Zanna hayatı ve kariyeri
26.06.2021Gündem
Barış Arduç servet kazanacak!
Barış Arduç servet kazanacak!Ünlü oyuncu Barış Arduç bir GSM operatörünün marka yüzü oldu. Arduç'un, 2 yıllık anlaşma yaptığı markadan 4 milyon TL aldığı konuşuluyor.
23.05.2021Magazin
Eda Ece kendi yazdı kendi oynayacak!
Eda Ece kendi yazdı kendi oynayacak!Yasak Elma dizisiyle çok konuşulan oyuncusu Eda Ece, komedi senaryosu yazmaya başladı. Yapımcı Fatih Aksoy’dan olumlu yanıt alan Ece, tıpkı Gülse Birsel ve Gupse Özay gibi kendi komedisini yazan oyuncular kervanına katılacak.
10.05.2021Magazin
Barış Arduç: Beni topa sokmayın!
Barış Arduç: Beni topa sokmayın!Meslektaşı Gupse Özay (36) ile mutlu bir evlilik sürdüren oyuncu Barış Arduç (33), önceki gün Levent'te objektiflere takıldı.
13.02.2021Magazin
'Kalbimiz sizinle'
'Kalbimiz sizinle'Magazin dünyasının ünlü isimleri, Türkiye’yi derinden sarsan İzmir depremiyle ilgili duygularını sosyal medya hesaplarından dile getirdi
1.11.2020Magazin
Gupse Özay, Barış Arduç'u öpmelere doyamadı
Gupse Özay, Barış Arduç'u öpmelere doyamadıGeçtiğimiz hafta sürpriz bir şekilde nikah masasına oturan ünlü oyuncular Barış Arduç ile Gupse Özay, Çeşme tatilinde böyle görüntülendi.
6.08.2020Magazin
Barış Arduç ve Gupse Özay dünyaevine girdi
Barış Arduç ve Gupse Özay dünyaevine girdiUzun süredir birlikte olan Gupse Özay ve Barış Arduç çifti, bu hafta İzmir'in Çeşme ilçesinde nikah masasına oturdu. İkilinin düğünü ise gelecek yıl yapacakları öğrenildi.
29.07.2020Magazin
Gupse Özay ile Barış Arduç evleniyor
Gupse Özay ile Barış Arduç evleniyorUzun süredir aşk yaşayan Gupse Özay-Barış Arduç çifti, bu hafta İzmir'in Çeşme ilçesinde nikah masasına oturacak. İkilinin düğünü ise gelecek yıl yapacakları öğrenildi.
29.07.2020Magazin
Masterchef Danilo Şef kimdir, kaç yaşında? Masterchef Danilo Zanna nereli, eşi kim?
Masterchef Danilo Şef kimdir, kaç yaşında? Masterchef Danilo Zanna nereli, eşi kim?Masterchef Türkiye'de 16 yarışmacısıyla yeni sezona başladı. Yarışmacılar bu sezon en iyi yemeği yapmak ve Masterchef jürilerin zorlu sınavından geçmek için kıyasıya mücadele ediyor. MasterChef Türkiye'de bu yıl yine rekabet ve heyecan dolu bir sezon yaşanıyor. Masterchef yarışmacıları kadar yemekler ve jüri üyeleri izleyenler tarafından merak ediliyor. Peki, Masterchef Danilo Şef kimdir? Şef Danilo Zanna kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Danilo Şef hayatı ve kariyeri...
12.12.2020Gündem
Masterchef ne zaman başlıyor? Masterchef jüri üyeleri kim? Masterchef başlıyor!
Masterchef ne zaman başlıyor? Masterchef jüri üyeleri kim? Masterchef başlıyor!MasterChef Türkiye 3. sezonu başlıyor. MasterChef Türkiye'nin yeni sezon fragmanları yayınlandı. MasterChef jürileri yarışmacıları bu sezonda da terletecek. Heyecanla beklenen yarışmanın başlayacağı tarih, yarışmacıları ve jüri üyeleri internette merak ediliyor. Peki, Masterchef ne zaman başlıyor? Masterchef jüri üyeleri kim? Masterchef jüri üyeleri Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya kimdir? İşte Masterchef yayın tarihi, yarışmacıları ve jüri üyeleri ile ilgili merak edilenler...
15.07.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Gupse Özay Kimdir ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki gupse özay kimdir haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.