Gazete Vatan Logo

O Ses Türkiye Yılbaşı bilet fiyatları 2024 || O Ses Türkiye Yılbaşı programına seyirci başvurusu nasıl yapılır, başladı mı?

O Ses Türkiye Yılbaşı 2024 bilet fiyatları için araştırmalar yoğunlaştı. TV8’in O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programı bu yıl da renkli görüntülere sahne ve birbirinden güzel performanslara sahne olacak. Bu yıl jüri koltuğunda oturacak olan isimler de sahne alacak isimler de netleşti. Programa seyirci olarak katılmak isteyen vatandaşlar ise O Ses Türkiye Yılbaşı programına seyirci başvurusu nasıl yapılır, 2024 O Ses Türkiye yılbaşı başvuruları başladı mı? Sorularına yanıt arıyor. İşte O Ses Türkiye Yılbaşı bilet fiyatları 2024 ve diğer detaylara ilişkin merak edilenler…

O Ses Türkiye Yılbaşı bilet fiyatları 2024 || O Ses Türkiye Yılbaşı programına seyirci başvurusu nasıl yapılır, başladı mı?

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programı bu yıl da sabırsızlıkla bekleniyor. 31 Aralık’ın gelmesine az bir süre kaldı, bu yılbaşı gecesi Beyaz’ın Acun Ilıcalı’nın yerine yarışmayı sunacağı, Acun Ilıcalı’nın da Beyaz’ın yerine jüri koltuğunda oturacağı öğrenildi. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; jüride Meryem Uzerli, Murat Boz ve Ebru Gündeş yer alacak. Bilgiler gelmeye devam ederken O Ses Türkiye Yılbaşı bilet fiyatları 2024 merak konusu oldu. Peki, O Ses Türkiye Yılbaşı programına seyirci başvurusu nasıl yapılır, başladı mı, 2024 O Ses Türkiye yılbaşı bilet fiyatları ne kadar? İşte O Ses Türkiye Yılbaşı 2024 bilet fiyatları…

O SES TÜRKİYE YILBAŞI PROGRAMINDA KİMLER VAR?

27 Aralık’ta O Ses Maltepe Stüdyosu’nda çekilecek yarışmaya renk katacak ünlüler arasında Kerem Alışık, Enis Arıkan, Kızılcık Şerbeti’nden Ceren Karakoç ve Evrim Alasya, Sarp- Bengi Apak, Mutluyuz film ekibinden İbrahim Büyükak ve Yasemin Sakallıoğlu, Lohusa film ekibinden Gupse Özay, Onur Gürçay, Esra Ruşan ve Hazal Türesan, TV8’in Aşka Düşman ekibinden Buse Meral, Doğu Demirkol, Özge Özacar, Özgü Kaya ve Devrim Özkan gibi ünlülerin yer alacağı konuşuluyor.

Haberin Devamı

20 ve 26 Aralık’ta yarışmacılar Tarık Sezer ve Orkestrası’yla ses provası yapacak.

O SES TÜRKİYE YILBAŞI BİLET FİYATLARI 2024 NE KADAR?

O Ses Türkiye 2024 yılbaşı için bilet satış henüz başlamadığından, bilet fiyatları da netlik kazanmadı.