Fenerbahçe Başkanlık Seçimi

Fenerbahçe Başkanlık Seçimi

Son dakika Fenerbahçe başkanlık seçimi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Fenerbahçe başkanlık seçimi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Fenerbahçe başkanlık seçimi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Fenerbahçe Başkanlık Seçimi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan fenerbahçe başkanlık seçimi gelişmeleri de dahil olmak üzere 115 fenerbahçe başkanlık seçimi haberi bulunmuştur. Tüm fenerbahçe başkanlık seçimi haberleri aşağıda listelenmiştir.
Fenerbahçe yeni başkanını seçti
Fenerbahçe yeni başkanını seçti Fenerbahçe, kulübü 3 yıl yönetecek başkanını seçti. Başkanlık için Ali Koç ile Aziz Yıldırım yarıştı. Saat 10.00'da oy verme işlemi 17.00'da sona erdi. Fenerbahçe'nin başkanı yeniden Ali Koç seçildi.
9.06.2024 Futbol
Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman, saat kaçta? Fenerbahçe başkanlık seçimi hangi kanalda?
Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman, saat kaçta? Fenerbahçe başkanlık seçimi hangi kanalda? 2018 yılından itibaren başkanlık görevini yürüten Ali Koç ve 20 yıl başkanlık yapan Aziz Yıldırım seçime iki aday olarak katılıyor. Seçim Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde yapılacak. 30 Mayıs’ta düzenlenen Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda yeterli çoğunluk sağlanamadığından seçim ertelenmişti. Peki, Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman, saat kaçta? Fenerbahçe başkanlık seçimi hangi kanalda?
8.06.2024 Gündem
Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman? Fenerbahçe başkanlık seçimleri kaç yılda bir yapılır, Fenerbahçe başkan adayları 2024 kim? Aziz yıldırım aday mı?
Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman? Fenerbahçe başkanlık seçimleri kaç yılda bir yapılır, Fenerbahçe başkan adayları 2024 kim? Aziz yıldırım aday mı? Fenerbahçe Başkanlık seçimi tarihi merak konusu oldu. Aziz Yıldırım'ın adaylık açıklaması sonrası tarih araştırmaları hızlandı. Fenerbahçe Kulübü başkanı Ali Koç ise daha önce yeniden başkanlığa aday olacağını açıklamıştı. İki rakip 2018 yılında yapılan seçimli olağan genel kurulda yine aday olmuştu. Ali Koç 16 bin 92 oyla başkanlığa seçilirken, Aziz Yıldırım 4 bin 644 oy almıştı. Peki, Fenerbahçe Başkanlık seçimi ne zaman?
14.05.2024 Şampiy10
Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman? Başkan adayları kimler? Aziz Yıldım aday mı?
Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman? Başkan adayları kimler? Aziz Yıldım aday mı? Fenerbahçe kongresi için geri sayım başladı. Ali Koç'un yanı sıra Aziz Yıldırım, Sadettin Saran gibi isimler taraftarların takibindeydi. Dün akşam adaylığını açıklayan Aziz Yıldırım, başkan seçildiği takdirde Jose Mourinho'yu teknik direktörlüğe getireceğini söyledi. Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman?
14.05.2024 Şampiy10
Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman 2024? Fenerbahçe başkanlık seçimi adayları kim oldu, Sadettin Saran Fenerbahçe başkan adayı mı?
Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman 2024? Fenerbahçe başkanlık seçimi adayları kim oldu, Sadettin Saran Fenerbahçe başkan adayı mı? Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman olacak, Sadettin Saran Fenerbahçe Başkan adayı olacak mı? Fenerbahçe, Başkanlık seçimi tarihi ile ilgili araştırmalar hız kazandı. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanlığı görevini 2018 yılından itibaren Ali Koç yapıyor. Ali Koç, son olarak Şubat ayında gerçekleştirilen Yüksek Divan Kurulu’nda yeni başkan vurgusu yapmıştı. Peki, Sadettin Saran Fenerbahçe başkanı oldu mu, Sadettin Saran Fenerbahçe başkanlığına adaylığını açıkladı mı? Fenerbahçe yeni başkanlık seçimi ne zaman?
24.04.2024 Şampiy10
Aylar sonra gelen Lautaro Martinez itirafı! 'Fenerbahçe'ye getirecektim ama...'
Aylar sonra gelen Lautaro Martinez itirafı! 'Fenerbahçe'ye getirecektim ama...' Fenerbahçe'nin eski Sportif Direktörlerinden Damien Comolli yaptığı açıklamada Arjantinli yıldız Lautaro Martinez ve Abdullah Avcı itirafında bulundu.
31.12.2021 Fenerbahçe
Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman? Fenerbahçe’nin başkan adayları kimler?
Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman? Fenerbahçe’nin başkan adayları kimler? Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman, Fenerbahçe başkanlık adayları kimlerdir? İş insanı Sadettin Saran’ın kulübe başkan adaylığını "Bir sonraki kongrede aday olacağım. Fenerbahçe, şu anda fark yaratabileceğimiz bir yer." kelimeleriyle açıklaması sonrası Fenerbahçe başkanlık seçiminin ne zaman olacağı sorgulanmaya başlandı.
17.12.2021 Gündem
Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman 2021? Başkanlık seçim tarihi açıklandı!
Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman 2021? Başkanlık seçim tarihi açıklandı! Fenerbahçe'de Yüksek Divan Kurulu toplantısı gerçekleşti ve başkanlık seçim tarihi belli oldu. Yönetim Kurulu Üyesi Burak Ç. Kızılhan, başkanlık seçim tarihini açıkladı. Fenerbahçe seçim ne zaman 2021?
24.04.2021 Gündem
Fenerbahçe'de başkanlık seçimi! Ali Koç ve Aziz Yıldırım yarışıyor
Fenerbahçe'de başkanlık seçimi! Ali Koç ve Aziz Yıldırım yarışıyor Fenerbahçe Kulübü, Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nda başkanını seçiyor. Olaylı ilk günün ardından sandığa giden kongre üyeleri, Ali Koç ve Aziz Yıldırım arasında tercihlerini yaptılar. Kongrede oy verme işlemi sona erdi.
9.06.2024 Şampiy10
Fenerbahçe'de tarihi buluşma! Başkan adayları Ali Koç ve Aziz Yıldırım canlı yayında karşı karşıya geldi
Fenerbahçe'de tarihi buluşma! Başkan adayları Ali Koç ve Aziz Yıldırım canlı yayında karşı karşıya geldi Fenerbahçe Spor Kulübü'nde yarın gerçekleştirilecek başkanlık seçimi öncesi adaylar Aziz Yıldırım ve Ali Koç canlı yayında buluştu.
8.06.2024 Fenerbahçe
Aziz Yıldırım'ın kürsü konuşması ortaya çıktı! Ali Koç'a sert sözler
Aziz Yıldırım'ın kürsü konuşması ortaya çıktı! Ali Koç'a sert sözler Fenerbahçe kongresinde yaşanan gerginlik sebebiyle kongreden erken ayrılan başkan adayı Aziz Yıldırım'ın hazırladığı kürsü konuşması belli oldu.
8.06.2024 Fenerbahçe
Fenerbahçe'ye 'Uçan Koreli' geliyor! Mourinho telefonla arayıp bitirdi: Gel şampiyon olalım
Fenerbahçe'ye 'Uçan Koreli' geliyor! Mourinho telefonla arayıp bitirdi: Gel şampiyon olalım Fenerbahçe'de son dakika transfer gelişmeleri yaşanıyor. Sarı lacivertliler, başkanlık seçimi öncesi takımın başına İsmail Kartal yerine Jose Mourinho'yu getirmişti. Çalışmalarına zaman kaybetmeden başlayan ünlü teknik adam, kadrosuna takviyeler yapmak için somut adımlar atmaya başladı. Mourinho'nun Kanarya'nın gündemine aldığı dünya yıldızını ikna etmek için telefon açtığı belirtildi. İşte o isim ve tüm detaylar...
7.06.2024 Fenerbahçe
Galatasaray bayraklarının altında Kapalıçarşı'da Aziz Yıldırım coşkusu!
Galatasaray bayraklarının altında Kapalıçarşı'da Aziz Yıldırım coşkusu! Fenerbahçe Kulübü'nde pazar günü yapılacak başkanlık seçimi öncesi adaylardan Aziz Yıldırım Kapalıçarşı'da gövde gösterisi yaptı.
6.06.2024 Fenerbahçe
Ali Koç ile Aziz Yıldırım TV buluşması ne zaman olacak? Ali Koç'un çağrısına Yıldırım ne cevap verdi?
Ali Koç ile Aziz Yıldırım TV buluşması ne zaman olacak? Ali Koç'un çağrısına Yıldırım ne cevap verdi? Fenerbahçe'de başkanlık seçimi için geri sayım başladı. Halihazırda başkan olan Ali Koç, teknik direktör Mourinho'yu takımın başına getirdi. Acun Ilıcalı'nın da devreye girmesiyle hızlı bir süreç yaşanırken diğer aday Aziz Yıldırım da açıklamalarıyla gündeme geliyor. Ali Koç'un TV'de buluşma çağrısına Yıldırım ne cevap verdi?
4.06.2024 Fenerbahçe
İsmail Kartal'ın hayalleri yıkıldı! Ali Koç ve Aziz Yıldırım tek cümlede bitirdi, kapıya koydular
İsmail Kartal'ın hayalleri yıkıldı! Ali Koç ve Aziz Yıldırım tek cümlede bitirdi, kapıya koydular Fenerbahçe'de son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Fenerbahçe'de başkanlık seçimi öncesi heyecan dorukta. Adaylar Ali Koç ve Aziz Yıldırım seçim çalışmalarına devam ediyor. İsmail Kartal ile ilgili karar verildi. İşte detaylar...
29.05.2024 Fenerbahçe
Sadettin Saran'dan Ali Koç sözleri: Hiçbir şeye inanmayın
Sadettin Saran'dan Ali Koç sözleri: Hiçbir şeye inanmayın Fenerbahçe başkan adaylığından Ali Koç lehine çekilen Sadettin Saran'dan kendisi ve ekibi hakkında çıkan haberlere ilişkin açıklama geldi.
17.05.2024 Fenerbahçe
Aziz Yıldırım, Mourinho ile geliyor! Transfer listesi ortaya çıktı, 40 milyon euroluk yıldız tamam
Aziz Yıldırım, Mourinho ile geliyor! Transfer listesi ortaya çıktı, 40 milyon euroluk yıldız tamam Fenerbahçe'de son dakika gelişmeler yaşanıyor. Fenerbahçe’de Aziz Yıldırım başkanlık için tekrar aday olacağını açıkladı. Yıldırım seçimi kazanması halinde takımın başına dünyaca ünlü teknik adam Jose Mourinho’yu getireceğini vaat etti. Yıldırım'ın ünlü yıldızı sarı-lacivertli takıma kazandırmak için girişimlere başladığı öğrenildi. İşte Yıldırım'ın transfer edeceği o yıldız ve detaylar...
14.05.2024 Fenerbahçe
Ali Koç emeğe saygısızlık etti! deyip açıkladı: Fenerbahçe kupasız kalacak
Ali Koç emeğe saygısızlık etti! deyip açıkladı: Fenerbahçe kupasız kalacak Fenerbahçe'de son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Fenerbahçe'deki başkanlık seçimi için adaylığını açıklayan Ali Koç, genel kurul çalışmalarına başladı. Süper Lig'de şampiyonluk şansını mucizelere bırakan Fenerbahçe'de futbolcular son iki maç için hazırlıklarını sürdürürken, adaylığını açıklayan Başkan Ali Koç hakkındaki ifadeler gündem oldu. İşte detaylar...
14.05.2024 Fenerbahçe
Fenerbahçe, olağanüstü genel kurul kararını KAP'a bildirdi
Fenerbahçe, olağanüstü genel kurul kararını KAP'a bildirdi Fenerbahçe Spor Kulübü, yeterli çoğunluk sağlandığı takdirde 2 Nisan'da yeterli çoğunluk sağlanamazsa 9 Nisan tarihinde olağanüstü genel kurul düzenleneceğini KAP'a bildirdi.
19.03.2024 Fenerbahçe
Fenerbahçe'den flaş karar! Ligden çekilme de masada
Fenerbahçe'den flaş karar! Ligden çekilme de masada Fenerbahçe Kulübü, Trabzonspor maçının ardından yapılan yönetim kurulu toplantısında olağanüstü genel kurul kararı aldı. Yapılan açıklamada, yapılacak toplantıda Fenerbahçe'nin Süper Lig'den çekilmesi dahil tüm aksiyonların değerlendirileceği belirtildi.
18.03.2024 Futbol
Gökhan Gönül itiraf etti: Eşim kaçtı, bana Kadıköy'de para atanlar...
Gökhan Gönül itiraf etti: Eşim kaçtı, bana Kadıköy'de para atanlar... Uzun yıllar Fenerbahçe forması giyen ve Beşiktaş'a transferi olay yaratan eski Milli futbolcu Gökhan Gönül, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gönül, Beşiktaş'a transfer sürecinden Fenerbahçe'ye geri dönüşüne kadar birçok konuya değindi.
2.11.2023 Fenerbahçe
Dursun Özbek gelirse ilk transferi hazır! 5 milyon euro...
Dursun Özbek gelirse ilk transferi hazır! 5 milyon euro... Galatasaray bu sezon Süper Lig'e damga vuran tecrübeli golcü Umut Bozok'la prensip anlaşmasına vardı.
30.05.2022 Kasımpaşa Spor
İşte Fenerbahçe'nin borcu!
İşte Fenerbahçe'nin borcu! Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu toplantısında sarı lacivertli kulübün ve bağlı ortaklıklarının toplam borcunun 5 milyar 420 milyon TL olduğunu açıklandı.
6.11.2021 Fenerbahçe
Fenerbahçe'de Volkan Ballı'nın görevine son verildi
Fenerbahçe'de Volkan Ballı'nın görevine son verildi Fenerbahçe'de İdari Menajer Volkan Ballı'nın görevine son verildi.
1.08.2021 Fenerbahçe
Fenerbahçe Başkan Ali Koç ve başkan adayı Eyüp Yeşilyurt canlı yayında konuştu! "Tesis tuvaletine dahi almayın..."
Fenerbahçe Başkan Ali Koç ve başkan adayı Eyüp Yeşilyurt canlı yayında konuştu! "Tesis tuvaletine dahi almayın..." Fenerbahçe'de bu hafta sonu yapılacak başkanlık seçiminde adaylığını açıklayan mevcut başkan Ali Koç ve Eyüp Yeşilyurt, FB TV'de canlı yayında açıklamalarda bulundu.
24.06.2021 Fenerbahçe

Benzer Haber Etiketleri

Fenerbahçe Başkanlık Seçimi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki fenerbahçe başkanlık seçimi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.