Fed Tutanakları

Fed Tutanakları

Son dakika Fed tutanakları haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Fed tutanakları ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Fed tutanakları haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Fed Tutanakları

haberleri sayfasında son dakika yaşanan fed tutanakları gelişmeleri de dahil olmak üzere 114 fed tutanakları haberi bulunmuştur. Tüm fed tutanakları haberleri aşağıda listelenmiştir.
FED tutanakları 20233! FED tutanakları açıklandı mı, FED FOMC tutanaklarına göre faiz beklentisi ne? FED tutanakları ve FED faiz beklentisi 2023!
FED tutanakları 20233! FED tutanakları açıklandı mı, FED FOMC tutanaklarına göre faiz beklentisi ne? FED tutanakları ve FED faiz beklentisi 2023!FED tutacakları için araştırmalar hızlandı. Yatırımcılar “FED tutanakları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?” sorularına yanıt arıyor. ABD Merkez Bankası (Fed) Federal Açık Piyasa Komitesinin (FOMC) 31 Ocak-1 Şubat'ta düzenlenen toplantısına ilişkin tutanakları yayımladı. Peki, FED FOMC tutanaklarına göre faiz beklentisi ne? FED tutanakları ve FED faiz beklentisi 2023...
23.02.2023Ekonomi
Fed tutanakları yayımlandı, dikkat çeken faiz kararı
Fed tutanakları yayımlandı, dikkat çeken faiz kararıFed'in son faiz toplantısına ilişkin tutanaklar yayınlandı ve Fed üyeleri enflasyon hedefine yaklaşılana kadar faizin yüksek kalmasını istedi.
23.02.2023Ekonomi
FED tutanakları açıklandı mı? FED tutanakları açıklaması! Faiz artırımı devam edecek mi?
FED tutanakları açıklandı mı? FED tutanakları açıklaması! Faiz artırımı devam edecek mi?ABD Merkez Bankası (Fed) faiz 26-27 Temmuz toplantı tutanaklarını yayımladı. Katılımcılar, enflasyonun düşmesinin beklenenden daha uzun sürebileceğini ve talepteki yavaşlamanın "enflasyon baskılarını azaltmada önemli bir rol oynayacağını" vurgularken, bazı ABD Merkez Bankası (Fed) üyelerinin enflasyonun kontrol altına alınması için faizlerin "bir süre için yeterli şekilde sınırlayıcı bir seviyede" kalması gerektiğini ifade ettiklerini de gösterdi. 
18.08.2022Ekonomi
FED tutanakları ne zaman, saat kaçta açıklanacak?
FED tutanakları ne zaman, saat kaçta açıklanacak? ABD Merkez Bankası'nın (Fed) toplantı tutanakları yatırımcıların odağında bulunuyor. Piyasalar açısından takip edilecek önemli veriler arasında FED tutanakları yer alıyor. Fed'in temmuz ayı toplantı tutanakları bugün açıklanacak. Peki, Fed tutanakları açıklandı mı? FED tutanakları ne zaman açıklanacak? Fed toplantı tutanakları saat kaçta açıklanacak? Fed faiz kararı ne zaman açıklanacak? İşte detaylar…
17.08.2022Ekonomi
FED toplantısı ne zaman? FED faiz kararı ne olur? FED faiz arttırırsa ne olur? İşte FED toplantı tarihleri!
FED toplantısı ne zaman? FED faiz kararı ne olur? FED faiz arttırırsa ne olur? İşte FED toplantı tarihleri!Rusya'ya yönelik yaptırımlar ve ABD Merkez Bankası'nın (Fed) para politikasında "hızlı ve düzenli" sıkılaşmaya gideceği endişeleri ile birlikte küresel piyasalar negatif seyir izlerken yatırımcı FED faiz kararına odaklandı. Analistler, Fed'in mayıs ayı toplantısında Rusya'nın Ukrayna'yı işgali ve Batı ülkelerinin sert yaptırımları küresel ekonomik belirsizliklerin etkili oalcağını belirtiyor. Küresel piyasaların gözü FED faiz kararında. Peki, FED toplantısı ne zaman? FED faiz kararı ne olur? FED faiz arttırırsa ne olur? İşte FED toplantı tarihleri!
7.04.2022Ekonomi
Fed tutanakları yayımlandı! Yeni bir faiz artışı olacak mı?
Fed tutanakları yayımlandı! Yeni bir faiz artışı olacak mı?ABD Merkez Bankası’nın (Fed) son toplantısına ait yayımladığı tutanaklarda, bilanço daraltma planının Mayıs toplantısında onaylanması beklentisi öne çıktı. Peki yetkililer faiz konusuyla ilgili ne mesaj verdi? Fed'in yayımlanan tutanaklarıyla ilgili ekonomistler ne dedi? İşte detaylar...
7.04.2022Ekonomi
Kripto paralar resmen eriyor! Rekor düşüş... Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Shiba Inu ve diğer Altcoin'ler..
Kripto paralar resmen eriyor! Rekor düşüş... Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Shiba Inu ve diğer Altcoin'ler..Kripto parada son dakika gelişmesi! Rekor seviyede düşüş gerçekleşti. Kripto parada böylesi daha önce görülmedi. Kripto para piyasası Fed tutanakları, Kazakistan'da yaşananlar olaylar derken ciddi bir erime kaydetmeye devam ediyor. Kasım ayında ralli yapan kripto para birimleri yeni yıla da olumsuz girdi. Bitcoin tarihi zirvesinden yüzde 40 uzaklaşırken Ethereum da 5 bin dolar sınırından 3200 dolar seviyelerine geriledi. Binance'da yeni listelenen GLMR ise yüzde 16 bin 693 oranında yükseliş gösterdi.
12.01.2022Ekonomi
Kripto parada son dakika! Rekor seviyede düştü! Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Shiba...
Kripto parada son dakika! Rekor seviyede düştü! Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Shiba...Kripto parada flaş gelişme! Rekor seviyede düşüş gerçekleşti. Kripto parada böylesi daha önce görülmedi. Kripto para piyasası Fed tutanakları, Kazakistan'da yaşananlar olaylar derken ciddi bir erime kaydetmeye devam ediyor. 42 bin doların da altına gerileyen Bitcoin için öte yandan ünlü analistlerden hala 100 bin dolar üzeri tahminler geliyor. İkinci sırada yer alan Ethereum'da da durum aynı. Bir haftalık en düşük seviye olan 3 bin 118 dolara yakın seyreden Ethereum, 3 bin 214 dolardan işlem görüyor. Kripto para birimlerindeki çöküş şaka coinleri de etkiledi. Doge Coin şu anda rekor seviyesi olan 0,731578 dolardan çok uzakta 0,157111 dolar seviyesinde seyrediyor. Öte yandan Doge'a rakip gelen kısa sürede tutan diğer şaka coin Shiba ise 0,00002969 dolardan işlem görüyor. Shiba en yüksek 0,00008616 doları görmüştü.
8.01.2022Ekonomi
Altın ve döviz fiyatları ile ilgili kritik açıklama! Fed kararı sonrası ilk kez...
Altın ve döviz fiyatları ile ilgili kritik açıklama! Fed kararı sonrası ilk kez...Döviz ve altın fiyatlarındaki son dakika değişiklikleri yatırımcılar tarafından yakından takip ediliyor. Fed tutanaklarının yayınlanmasının ardından altın ve döviz fiyatları ile ilgili önemli bir açıklama geldi. ABD Merkez Bankasının (Fed) son toplantısına ait tutanaklar, faiz artışının beklenenden daha erken olabileceğini göstermişti. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Prof. Dr. Sefer Şener, "Fed’in son karar tutanakları açıklandı. Dün ilk defa ABD 10 yıllık tahvil faizleri 1.73 seviyesinin üzerini gördü. Bu doların güçlenmesi demektir. Dolar endeksi de 96’nın üzerine çıktı yeniden. Bu verilen mesajlardan biz şunu anlıyoruz Fed 1’inci çeyreğin sonunda çok hızlı şekilde bu faiz artırımlarını gerçekleştirebilir algısı ortaya çıktı." ifadelerini kullandı. İşte Altın ve dolarda son dakika gelişmeleri...
7.01.2022Ekonomi
Kripto paralarda deprem! Hepsi dibi gördü
Kripto paralarda deprem! Hepsi dibi gördüKripto parada son dakika gelişmesi! Kripto para piyasalarında yeni bir deprem yaşanıyor. Bitcoin ve Ethereum başta olmak üzere önde gelen kripto paralar güne sert değer kayıpları ile başladı. Öte yandan ABD'li dev banka Goldman Sachs ise Bitcoin'in bu yıl 100 bin doları göreceğine yönelik bir rapor yayımladı. Goldman Sachs, 2021 yılındaki performansını sergilemesi halinde Bitcoin'in 100 bin dolara ulaşabileceğini ve altının piyasa hakimiyetini de elinden alacağını belirtti.
6.01.2022Ekonomi
Fed tutanakları yayımlandı!
Fed tutanakları yayımlandı!ABD Merkez Bankasının (Fed) son toplantısına ait tutanaklar, varlık alımlarını azaltma sürecinin kasım veya aralık ortasında başlayabileceğini ortaya koydu.
13.10.2021Dünya
Fed tutanakları yayımlandı
Fed tutanakları yayımlandıABD Merkez Bankasının (Fed) son toplantısına ait tutanaklar, varlık alımının azaltılmasının değerlendirmeye başlanmasına yönelik hedeflerde "önemli ölçüde ilerleme" şartının henüz sağlanmadığını ortaya koydu.
7.07.2021Dünya
Fed tutanakları yayımlandı
Fed tutanakları yayımlandıABD Merkez Bankası'nın (Fed) son toplantısına ait tutanaklar, yeni tip corona virüs (covid-19) salgınının ekonomik etkilerine ilişkin belirsizliğin son derece arttığını, devam eden halk sağlığı krizinin yakın vade de ekonomik faaliyet, istihdam ve enflasyon üzerinde baskı oluşturmaya devam edeceğini ortaya koydu.
19.08.2020Dünya
Fed tutanakları yayımlandı
Fed tutanakları yayımlandıABD Merkez Bankasının (Fed) son toplantılarına ait tutanaklarda, yeni tip corona virüs (Kovid-19) salgınının etkilerinin kısa vadede ekonomik faaliyet, istihdam ve enflasyon üzerinde baskı oluşturmaya devam edeceği, orta vadede ise ekonomik görünüm için kayda değer riskler oluşturacağı belirtilerek, ekonomik gerilemenin devam etmesi halinde daha büyük bir mali desteğin gerekebileceği ortaya kondu.
20.05.2020Dünya
Fed tutanakları yayımlandı
Fed tutanakları yayımlandıABD Merkez Bankasının (Fed) son toplantılarına ait tutanaklar, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ekonomideki etkisi geçene kadar faiz oranlarının 0 seviyesinde tutulacağının sinyalini verdi.
8.04.2020Dünya
Piyasalar Fed tutanakları sonrası negatif seyrediyor
Piyasalar Fed tutanakları sonrası negatif seyrediyorPiyasalar, dün akşam açıklanan ABD Merkez Bankası'nın toplantı tutanakları sonrası negatif bir seyir izliyor.
18.10.2018Ekonomi
Fed tutanakları yayımlandı
Fed tutanakları yayımlandıFederal Açık Piyasa Komitesinin, 25-26 Eylül'deki son toplantısına ilişkin tutanaklarını yayımlandı.
17.10.2018Ekonomi
Fed tutanakları yayımlandı
Fed tutanakları yayımlandıABD Merkez Bankasının (Fed) son tutanaklarına göre, Fed yetkilileri, ticaret politikalarından kaynaklanan aşağı yönlü risklerin güçlendiğini düşünüyor.
5.07.2018Ekonomi
Fed tutanakları yayınlandı
Fed tutanakları yayınlandıABD Merkez Bankası'nın (Fed) son toplantısına ait tutanaklar, Fed yetkililerinin haziran toplantısında faiz artırılmasını destekleyeceğine işaret etti.
23.05.2018Ekonomi
Fed tutanakları yayınlandı
Fed tutanakları yayınlandıABD Merkez Bankası'nın (Fed) son toplantısına ait tutanaklar, Fed yetkililerinin 2018'de yapılacak faiz artışları konusunda görüş birliğinde olduğunu gösterdi.
21.02.2018Dünya
FED tutanakları yayınlandı
FED tutanakları yayınlandıABD Merkez Bankası (Fed), Federal Açık Piyasa Komitesinin (FOMC) 12-13 Aralık'ta düzenlenen son toplantısına ilişkin tutanaklarını yayımladı.
3.01.2018Ekonomi
Dolar ne kadar oldu?
Dolar ne kadar oldu?Dolar/TL şu dakikalarda 3.63 seviyesinden işlem görüyor.
12.10.2017Ekonomi
Altın fiyatları bugün kaç lira? Kapalıçarşı'da çeyrek ne kadar?
Altın fiyatları bugün kaç lira? Kapalıçarşı'da çeyrek ne kadar?Altın fiyatları her gün merakla takip ediliyor. Kapalıçarşı'da bugün altın ne kadardan satışa sunuluyor? Yatırımcıların ilgi odağı olan çeyrek altın ne kadar? İşte piyasalara dair son gelişmeler ve uzman yorumları...
17.08.2017Ekonomi
Altın fiyatları kaç lira oldu? Çeyrek altın fiyatı...
Altın fiyatları kaç lira oldu? Çeyrek altın fiyatı...Altın fiyatları hafta ortasında kaç liradan işlem görüyor? Yatırımcılarının merak ettiği altının gramı 144 lira bandında değer buluyor. Kapalıçarşı'da çeyrek altın ise 236 lira bandında satışa sunuluyor. İşte piyasalarla ilgili uzman yorumları...
16.08.2017Ekonomi
Fed tutanakları yayınlandı
Fed tutanakları yayınlandıABD Merkez Bankasının (Fed) son toplantısına ait tutanaklar, banka yetkililerinin bilanço küçültmeye tam olarak ne zaman başlayacakları konusunda anlaşmaya varamadığını ortaya koydu.
5.07.2017Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Fed Tutanakları ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki fed tutanakları haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.