Fatma Girik

Fatma Girik

Son dakika fatma girik haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan fatma girik ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını fatma girik haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Fatma Girik

haberleri sayfasında son dakika yaşanan fatma girik gelişmeleri de dahil olmak üzere 269 fatma girik haberi bulunmuştur. Tüm fatma girik haberleri aşağıda listelenmiştir.
Erdal Özyağcılar'dan Kemal Sunal itirafı!  "Kemal'le çok sevişirdik"
Erdal Özyağcılar'dan Kemal Sunal itirafı! "Kemal'le çok sevişirdik"Erdal Özyağcılar, '40' programında Kemal Sunal itirafıyla dikkat çekti. Usta oyuncu Kemal Sunal'a duyduğu sevgiyi anlatırken " Kemal'le çok sevişirdik" dedi.
11.03.2022Magazin
Yeşilçam'ın usta fotoğrafçısı Ali Mermer hayatını kaybetti
Yeşilçam'ın usta fotoğrafçısı Ali Mermer hayatını kaybetti'Yeşilçam'ın fotoğrafçısı' olarak ünlenen Ali Mermer, 92 yaşında hayatını kaybetti. Yeşilçam tarihine iz bırakan fotoğrafları çeken Ali Mermer ile uzun yıllar çalışan Ekrem Hür, "Çok değerli bir insandı. Şöhret olmak isteyenler onun stüdyosuna gelirdi" açıklamasında bulundu.
7.03.2022Magazin
Ünlü isimlerin kabusu olmuştu! Yeni dönem! Ceylan Ertem, Ezgi Mola, Serenay Sarıkaya, Aleyna Tilki, Hadise...
Ünlü isimlerin kabusu olmuştu! Yeni dönem! Ceylan Ertem, Ezgi Mola, Serenay Sarıkaya, Aleyna Tilki, Hadise...Son dönemlerde özellikle sosyal medyadan duyurulara ve ünlüler hakkında haberlere konu olan ısrarlı takip işi ilk kez yasal düzenlemeye giriyor. Kısa bir süre önce kaybettiğimiz Yeşilçam’ın menekşe gözlü güzeli Fatma Girik’in 50 yıllık saplantılı takipçisi yıllar sonra hâkim karşısına çıkarılabilmişti. Ama o süre zarfında Fatma Girik’in kâbuslar yaşamasına neden olmuştu. İşte tüm detaylar...
7.03.2022Gündem
Serpil Çakmaklı: Yeni döneme ayak uydururum yaşlı değilim
Serpil Çakmaklı: Yeni döneme ayak uydururum yaşlı değilimOyuncu Serpil Çakmaklı önceki gün alışveriş merkezinden çıkarken objektiflere takıldı. Çakmaklı, Covid-19 nedeniyle hep tedbirli olduğunu belirterek, maskesini çıkarmadığını söyledi.
20.02.2022Magazin
Fatma Girik'in kardeşi Günay Girik ile yeğeni Ahu Turanlı arasında sular durulmuyor! 'Hesabından 2 milyon TL...'
Fatma Girik'in kardeşi Günay Girik ile yeğeni Ahu Turanlı arasında sular durulmuyor! 'Hesabından 2 milyon TL...'Yeşiçamın usta ismi Fatma Girik 24 Ocak'ta Covid-19’a bağlı çoklu organ yetmezliğinden dolayı hayatını kaybetti. Kardeşi Günay Girik, ablasının ihmaller sonucu hayatını kaybettiğini iddia ederek hem tedavi gördüğü hastaneye hem de Girik’in mirasını bıraktığı yeğeni Ahu Turanlı’ya dava açtı. Fatma Girik'in kardeşi Günay Girik'in avukatı usta sanatçının ölümünden sonra Girik'in hesabından yüklü miktarda para çekildiğini dile getirdi.
13.02.2022Magazin
Fatma Girik'in yeğeninden bakıcı hakkında suç duyurusu!
Fatma Girik'in yeğeninden bakıcı hakkında suç duyurusu!Usta oyuncu Fatma Girik'in yeğeni Fatma Ahu Turanlı, Girik'in bakıcılığını yapan Türkmenistan uyruklu Gozal Yazyyeva hakkında koronavirüs belirtileri gösterdiği halde Girik'in bakımına devam ettiği iddiasıyla avukatı Taşkın Kurt aracılığıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.
8.02.2022Magazin
Fatma Girik'in ölümüyle ilgili bakıcısından 'ihmal' iddiası! 'Kesinlikle kabul etmedi'
Fatma Girik'in ölümüyle ilgili bakıcısından 'ihmal' iddiası! 'Kesinlikle kabul etmedi'Fatma Girik, geçtiğimiz hafta tedavi gördüğü hastanede Covid-19’a bağlı çoklu organ yetmezliğinden dolayı yaşamını yitirdi. Usta sanatçının kardeşi Günay Girik, ablasının ihmaller sonucu hayatını kaybettiğini iddia ederek hem tedavi gördüğü hastaneye hem de Girik’in mirasını bıraktığı yeğeni Ahu Turanlı'ya dava açtı. Yaşanan gelişmenin ardından Fatma Girik'in bakıcısı ilk kez konuştu.
4.02.2022Magazin
Fatma Girik’in kardeşi Günay Girik’ten şok suç duyurusu!
Fatma Girik’in kardeşi Günay Girik’ten şok suç duyurusu!Korona virüse bağlı çoklu organ yetmezliği sebebiyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Fatma Girik’in kardeşi Günay Girik, hem hastane yönetimi hem de sanatçının manevi kızı ve yeğeni olan Ahu Turanlı hakkında suç duyusunda bulundu.
2.02.2022Magazin
Ahu Turanlı kimdir? Fatma Girik’in yeğeni Ahu Turanlı kaç yaşında, evli mi?
Ahu Turanlı kimdir? Fatma Girik’in yeğeni Ahu Turanlı kaç yaşında, evli mi?Günay Girik ablası Fatma Girik'in öldürüldüğünü iddia ederek hem hastaneye hem de sanatçının manevi kızı ve yeğeni olan Ahu Turanlı Aşkar'a dava açtı. Söz konusu gelişmenin ardından Ahu Turanlı kimdir, kaç yaşında, evli mi?
2.02.2022Gündem
Fatma Girik’in çocuğu var mı? Fatma Girik hiç evlendi mi, eşi Memduh Ün mü, manevi kızı kim, mirasını kime bıraktı?
Fatma Girik’in çocuğu var mı? Fatma Girik hiç evlendi mi, eşi Memduh Ün mü, manevi kızı kim, mirasını kime bıraktı?Türk sinemasının usta oyuncularından Fatma Girik hayatını kaybetti. Fatma Girik'in ölüm haberini Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin duyurdu. Yeşilçam'ın dev oyuncusu Fatma Girik 79 yaşında hayata gözlerini yumdu. Fatma Girik uzun süredir hastalıkla mücadele ediyordu. Peki, Fatma Girik kimdir, kaç yaşındaydı ve nereli? Fatma Girik evli mi, çocuğu var mı, eşi kim?
29.01.2022Gündem
Fatma Girik'in vasiyeti yerine getirildi!
Fatma Girik'in vasiyeti yerine getirildi!İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede pazartesi günü yaşamını yitiren Yeşilçam efsanesi Fatma Girik, Muğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen törenin ardından gözyaşlarıyla toprağa verildi. Usta sanatçı, vasiyeti üzerine yıllardır yaşadığı Bodrum’da, hayat arkadaşı Memduh Ün’ün yanına defnedildi.
28.01.2022Magazin
Usta sanatçı Fatma Girik'e veda...
Usta sanatçı Fatma Girik'e veda...Tedavi gördüğü hastanede pazartesi günü hayata veda eden Fatma Girik’in salı günü yapılacak cenaze töreni olumsuz hava şartları yüzünden ertelenmişti. Türk sinemasının Dört Yapraklı Yoncası’nın mavi gözlü sultanı, bugün son yolculuğuna uğurlandı. Cemal Reşit Rey Konser Salonu’ndaki konuşması sırasında duygusal anlar yaşayan Hülya Koçyiğit, "Seni çok özleyeceğiz Fatma" dedi.
27.01.2022Magazin
Fatma Girik ve Memduh Ün evli miydi? Fatma Girik’in vasiyeti var mı?
Fatma Girik ve Memduh Ün evli miydi? Fatma Girik’in vasiyeti var mı? COVID-19’a bağlı zatürre nedeniyle hayatını kaybeden usta oyuncu Fatma Girik, son yolculuğuna uğurlandı. Fatma Girik, Bodrum’da hayat arkadaşı Memduh Ün’ün yanına defnedilecek. Pek çok kişi Fatma Girik ve Memduh Ün aşkını, ve Fatma Girik’in vasiyetini merak ediyor. Peki, Fatma Girik ve Memduh Ün evli miydi? Fatma Girik’in vasiyeti var mı? İşte detaylar…
27.01.2022Gündem
Fatma Girik son yolculuğuna uğurlanıyor!
Fatma Girik son yolculuğuna uğurlanıyor!Türk sinemasının Dört Yapraklı Yoncası’nın mavi gözlü sultanı, bugün düzenlenen törenlerle sonsuzluğa uğurlanıyor. Sanatçı için ilk tören 1989-1994 yılları arasında belediye başkanlığı görevini üstlendiği Şişli Belediyesi’nde gerçekleşti.
27.01.2022Magazin
Fatma Girik'e veda...
Fatma Girik'e veda...Tedavi gördüğü hastanede pazartesi günü hayata veda eden Fatma Girik’in salı günü yapılacak cenaze töreni olumsuz hava şartları yüzünden ertelenmişti. Türk sinemasının Dört Yapraklı Yoncası’nın mavi gözlü sultanı, bugün son yolculuğuna uğurlandı. Cemal Reşit Rey Konser Salonu’ndaki konuşması sırasında duygusal anlar yaşayan Hülya Koçyiğit, "Seni çok özleyeceğiz Fatma" dedi.
27.01.2022Magazin
Fatma Girik'in cenaze programı belli oldu!
Fatma Girik'in cenaze programı belli oldu!Tedavi gördüğü özel hastanede pazartesi günü Covid-19'a bağlı viral pnömoni (zatürre) tedavisi görmekteyken gelişen çoklu organ yetmezliği sonucu hayatını kaybeden Fatma Girik'in cenaze programı belli oldu.
26.01.2022Magazin
Türker İnanoğlu'ndan Fatma Girik'e veda: 100 bölümlük dizi son çalışmamız oldu
Türker İnanoğlu'ndan Fatma Girik'e veda: 100 bölümlük dizi son çalışmamız olduÜnlü yönetmen ve yapımcı Türker İnanoğlu, covid-19'a bağlı çoklu organ yetmezliği nedeniyle dün hayatını kaybeden Fatma Girik'e veda etti. Duygusal bir yazı kaleme alan İnanoğlu, 'Yeri doldurulamaz bir sanatçıydı' ifadelerine yer verdi.
25.01.2022Magazin
Fatma Girik'in vasiyetnamesi ortaya çıktı! Tüm mal varlığını...
Fatma Girik'in vasiyetnamesi ortaya çıktı! Tüm mal varlığını...Yeşilçam'ın usta ismi Fatma Girik, Covıd-19’a bağlı viral zatürre nedeniyle dün sabah 7’de hayatını kaybetti. Fatma Girik’in vasiyetnamesini hazırladığı ortaya çıktı.
25.01.2022Magazin
Fatma Girik için anma törenleri iptal edildi!
Fatma Girik için anma törenleri iptal edildi!Tedavi gördüğü hastanede dün hayatını kaybeden Türk sinemasının efsane isimlerinden Fatma Girik (79) için Şişli Belediyesi ve Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda yapılacak törenler olumsuz hava şartları nedeniyle iptal edildi.
25.01.2022Magazin
Bahçeli'den Fatma Girik için başsağlığı mesajı
Bahçeli'den Fatma Girik için başsağlığı mesajıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli "Sayın Fatma Girik, 79 yıllık bir hayatı tamamlayarak ebediyete irtihal etmiş, geride çok sayıda anı, iz ve eser bırakarak aramızdan ayrılmıştır. Dört yapraklı yoncadan birisi kopmuştur. Oynadığı roller ise geleceğe yazılmış bir mektup olarak miras kalmıştır" dedi.
24.01.2022Siyaset
Ezo Sunal'dan isim annesi Fatma Girik'e duygusal veda!
Ezo Sunal'dan isim annesi Fatma Girik'e duygusal veda!Yeşilçam'ın usta oyuncularından Fatma Girik'in vefatı tüm Türkiye'yi yasa boğdu. Ünlü isimler, duygularını sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla ifade etti. Girik'in yaşamını yitirmesi Kemal Sunal'ın kızı Ezo Sunal'ı da derinden etkiledi. Ezo Sunal yaptığı paylaşımda isim annesinin Fatma Girik olduğunu söyledi.
24.01.2022Magazin
Uğur Mumcu, ölümünün 29'uncu yılında anıldı
Uğur Mumcu, ölümünün 29'uncu yılında anıldıAraştırmacı gazeteci Uğur Mumcu, 24 Ocak 1993'te evinin önündeki aracına konulan bombayla alçak bir suikasta kurban gitti. Türk basınının duayen ismi Uğur Mumcu'nun ölümünün üzerinden tam 29 yıl geçti. Mumcu, katledilişinin 29’uncu yılında bugün törenlerle anılıyor.
24.01.2022Gündem
Ekrem İmamoğlu: Baskın kar yağışları bizimle olacak
Ekrem İmamoğlu: Baskın kar yağışları bizimle olacakİstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Meteorolojinin verdiği uyarılara göre her an baskın yağışları bizimle olacak. Vatandaşlarımıza olan uyarımız devam etmektedir" dedi.
24.01.2022Gündem
Fatma Girik’in annesi öldü mü, yaşıyor mu? Fatma Girik’in annesi Münevver Girik hayatta, sağ mı?
Fatma Girik’in annesi öldü mü, yaşıyor mu? Fatma Girik’in annesi Münevver Girik hayatta, sağ mı?Türk sinemasının dev oyuncusu Fatma Girik, bu sabah hayatını kaybetti. Fatma Girik'in ölüm haberini Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin duyururken, Girik’in koronavirüse bağlı zatürre tedavisi sonucu çoklu organ yetmezliğinden hayatını kaybettiği açıklandı. Fatma Girik’in ölüm haberi sonrası annesi Münevver Girik hakkında yapılan aramalar da arttı. Peki, Fatma Girik’in annesi öldü mü, Münevver Girik yaşıyor mu? Fatma Girik’in annesi hakkında merak edilenler…
24.01.2022Gündem
4 yapraklı yoncadan Fatma Girik öldü mü? Fatma Girik ne zaman, kaç yaşında, neden öldü, hastalığı ne, korona mıydı?
4 yapraklı yoncadan Fatma Girik öldü mü? Fatma Girik ne zaman, kaç yaşında, neden öldü, hastalığı ne, korona mıydı?Fatma Girik öldü mü? Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşayan ve yaklaşık altı ay önce tedavi için İstanbul’a giden Türk sinemasının dört yapraklı yoncasından biri ünlü oyuncu Fatma Girik bu sabah saatlerinde tedavi gördüğü özel hastanenin yoğun bakım ünitesinde yaşamını yitirdi. Ölüm haberini Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin sosyal medya hesabından paylaşım yaparak haberi duyurdu. Peki, Fatma Girik neden öldü, Fatma Girik'in hastalığı neydi? Fatma Girik kimdir, kaç yaşında, nereli?
24.01.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Fatma Girik ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki fatma girik haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.