Ergün Atalay

Ergün Atalay

Son dakika ergün atalay haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan ergün atalay ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını ergün atalay haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Ergün Atalay

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ergün atalay gelişmeleri de dahil olmak üzere 412 ergün atalay haberi bulunmuştur. Tüm ergün atalay haberleri aşağıda listelenmiştir.
700 bin işçinin kamu sözleşmesi ile ilgili flaş açıklama!
700 bin işçinin kamu sözleşmesi ile ilgili flaş açıklama!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ) Başkanı Ergün Atalay'ı kabul etti.
9.03.2023Ekonomi
Bakan Kurum: 23 bin 59 arama kurtarma personelimizle mücadele veriyoruz
Bakan Kurum: 23 bin 59 arama kurtarma personelimizle mücadele veriyoruzÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "Toplam 23 bin 59 arama kurtarma personelimizle bir kardeşimizin, bir vatandaşımızın daha hayata tutunabilmesinin mücadelesini veriyoruz." dedi.
12.02.2023Gündem
Asgari ücrete ek zam var mı? Temmuzda asgari ücrete ara zam yapılacak mı? TÜRK-İŞ Başkanı Ergün Atalay açıkladı!
Asgari ücrete ek zam var mı? Temmuzda asgari ücrete ara zam yapılacak mı? TÜRK-İŞ Başkanı Ergün Atalay açıkladı!Asgari ücrete ek zam talebi gündemdeki yerini koruyor. TÜRK-İŞ Başkanı Ergün Atalay söz konusu talebe ilişkin açıklamalarda bulundu. Peki, Asgari ücrete ek zam var mı 2023? Asgari ücrete ara zam yapılacak mı?
TÜRK-İŞ Başkanı Atalay: Asgari ücret beklentiyi karşılamadı
TÜRK-İŞ Başkanı Atalay: Asgari ücret beklentiyi karşılamadıTürkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ) Genel Başkanı Ergün Atalay, "Asgari ücretin yürürlükte kalacağı dönem boyunca meydana gelecek fiyat artışlarının gerisinde kalması söz konusudur. Kamuoyunun beklentisi maalesef karşılanmamıştır" dedi.
22.12.2022Ekonomi
Asgari ücret yüzde kaç arttı? Asgari ücret yüzde hesaplama!
Asgari ücret yüzde kaç arttı? Asgari ücret yüzde hesaplama!Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılında uygulanacak asgari ücretin 8 bin 500 TL olduğunu açıkladı. Peki, Asgari ücret yüzde kaç arttı? Asgari ücret yüzde hesaplama!
Yeni asgari ücret ne kadar oldu, asgari ücret 9 bin mi olacak? 2023 asgari ücret zammı ne zaman açıklanacak?
Yeni asgari ücret ne kadar oldu, asgari ücret 9 bin mi olacak? 2023 asgari ücret zammı ne zaman açıklanacak?Asgari ücret zammı ne zaman belli olacak, yeni asgari ücret ne kadar oldu? Asgari ücrette sona gelindi. TÜRK-İŞ'in resmi asgari ücret teklifi 9 bin oldu. TÜRK-İŞ Başkanı Atalay toplantı sonrası yaptığı açıklamada 'Bu rakam olursa imzalarız, yoksa masada olmayız' ifadelerini kullandı. Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan da buğuna işaret etti. Peki, Yeni asgari ücret ne kadar oldu, asgari ücret 9 bin mi olacak? 2023 asgari ücret zammı ne zaman açıklanacak?
Asgari ücret bugün kaçta açıklanacak? Yeni asgari ücret saat kaçta belli olacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!
Asgari ücret bugün kaçta açıklanacak? Yeni asgari ücret saat kaçta belli olacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!Yeni asgari ücret saat kaçta açıklanacak? 2023 yılı için uygulanacak olan yeni asgari ücret merakla bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Büyük ihtimalle yarın asgari ücret konusunu da bakanımla bugün görüşmeleri yapmak suretiyle inşallah açıklayıp onu da yoluna koymuş olacağız" demişti. Peki asgari ücrette son durum nedir? Peki yeni asgari ücret ne zaman, saat kaçta açıklanacak?
Asgari ücrete zamda beklenen rakam belli oldu!
Asgari ücrete zamda beklenen rakam belli oldu!Milyonlarca çalışanın merakla beklediği Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nun mesaisi başladı. Türk-İş Başkanı Ergün Atalay, Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nun toplantısı öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Türk-İş Başkanı Ergün Atalay, Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nun ilk toplantısı öncesi, "Pazarlık 7 bin 785 lira sınırından başlayacak, onun üstüne nereye çıkabiliyorsak çıkacağız" dedi. Öte yandan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın 2023 yılında geçerli olacak asgari ücreti belirleme çalışmaları kapsamında başlattığı araştırma sonuçları açıkladı.
7.12.2022Ekonomi
Açlık sınırı nedir? Türkiye’de açlık sınırı kaç TL? Asgari ücrette açlık sınırı mı referans alınacak?
Açlık sınırı nedir? Türkiye’de açlık sınırı kaç TL? Asgari ücrette açlık sınırı mı referans alınacak?Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplanıyor. 2023 yılı asgari ücreti belirleyecek görüşmeler öncesinde Türk-İş Başkanı Ergün Atalay asgari ücret zammı ile ilgili açıklamalarda bulundu. İşçiyi temsil eden TÜRK-İş’in masada kalma şartını açıklayan Başkan Atalay, görüşmelerin başlayacağı en düşük rakamı da açıkladı. Atalay, komisyonda görüşmelerin açlık sınırından başlayacağını duyurdu. Peki, Açlık sınırı nedir? Türkiye’de açlık sınırı kaç TL? Asgari ücrette açlık sınırı mı referans alınacak? Açlık sınırı 2022 ne kadar? İşte detaylar…
7.12.2022Ekonomi
Türk iş asgari ücret teklifi 2023 ne kadar? Güncel asgari ücret teklifi kaç oldu? Asgari ücret zammı 2023 görüşmeleri ve asgari ücret açıklaması!
Türk iş asgari ücret teklifi 2023 ne kadar? Güncel asgari ücret teklifi kaç oldu? Asgari ücret zammı 2023 görüşmeleri ve asgari ücret açıklaması!Son dakika asgari ücret açıklaması! Asgari Ücret Tespit Komisyonu’nda İşçileri temsil eden Türk İş görüşmeler için başlangıç rakamını açıkladı. TÜRK-İş Başkanı Ergün Atalay görüşmeler için asgari ücret sınırının açlık sınırından başlatacaklarını duyurdu. Peki, Asgari ücret pazarlık sınırı ne? Asgari ücret görüşmeleri kaç liradan başlayacak? Açlık ve yoksulluk Sınırı kaç? İşte detaylar…
7.12.2022Ekonomi
Asgari ücrette kritik gün! Masadaki rakam belli oldu
Asgari ücrette kritik gün! Masadaki rakam belli olduMilyonlarca çalışanın merakla beklediği Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nun mesaisi başlıyor. Türk-İş Başkanı Ergün Atalay, Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nun toplantısı öncesi önemli açıklamalarda bulunuyor. Türk-İş Başkanı Ergün Atalay, Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nun ilk toplantısı öncesi, "Pazarlık 7 bin 785 lira sınırından başlayacak, onun üstüne nereye çıkabiliyorsak çıkacağız" dedi.
7.12.2022Ekonomi
Asgari ücrette kim, ne istiyor? İşçi temsilcisi TÜRK-İş’in asgari ücret beklentisi ne? İşveren temsilcisi TİSK ne diyor? DİSK’in asgari ücret önerisi ne?
Asgari ücrette kim, ne istiyor? İşçi temsilcisi TÜRK-İş’in asgari ücret beklentisi ne? İşveren temsilcisi TİSK ne diyor? DİSK’in asgari ücret önerisi ne? Asgari Ücret Tespit Komisyonu 2023 yılının asgari ücretini belirlemek için ilk toplantısını bugün yapıyor. 2023 yılının asgari ücretini belirlemek için komisyonda işveren kesimi adına TİSK, İşçi kesimi adına da TÜRK-İŞ ve kamuyu temsilen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bürokratları masada olacak. Milyonlarca çalışanın gözü toplantıya çevrilirken işveren ve işçi kesiminin asgari ücret ile ilgili beklentileri merak ediliyor. Peki, Asgari ücrette kim, ne istiyor? İşçileri temsil eden TÜRK-İş’in asgari ücret beklentisi ne? İşveren temsilcisi TİSK ne diyor? İşte detaylar…
7.12.2022Ekonomi
Asgari ücrette flaş gelişme! Bakan Bilgin asgari ücret görüşmeleri için TİSK ve TÜRK-İŞ başkanları ile bir araya gelecek
Asgari ücrette flaş gelişme! Bakan Bilgin asgari ücret görüşmeleri için TİSK ve TÜRK-İŞ başkanları ile bir araya gelecekÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, asgari ücret görüşmeleri için TÜRK-İŞ Başkanı Ergün Atalay ve TİSK Yönetim Kurulu Başkanı Burak Akkol ile görüşecek.
6.12.2022Ekonomi
Asgari ücret toplantısı ne zaman, 2023 asgari ücret tespit komisyonu saat kaçta toplanacak? Asgari ücret son toplantı ne zaman? Toplantı tarihleri takvimi!
Asgari ücret toplantısı ne zaman, 2023 asgari ücret tespit komisyonu saat kaçta toplanacak? Asgari ücret son toplantı ne zaman? Toplantı tarihleri takvimi!Asgari ücret görüşmeleri başlıyor. Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nda işçi ve işveren tarafları, taleplerini masaya yatıracak. Toplantılar, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda gerçekleşecek. Görüşmelerin ardından yeni asgari ücret tutarı belirlenecek. Peki, Asgari ücret toplantısı ne zaman, asgari ücret tespit komisyonu saat kaçta toplanacak? İşte Asgari ücret toplantı tarihleri takvimi…
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin: Bu ekonomik program başarılı olacak
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin: Bu ekonomik program başarılı olacakTürkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu’nun (TİSK) düzenlediği etkinliğe katılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin “Bu ekonomik program başarılı olacak” dedi.
5.12.2022Ekonomi
Asgari ücret zammı ile ilgili yeni açıklama: 8 bin 250 lira!
Asgari ücret zammı ile ilgili yeni açıklama: 8 bin 250 lira!Asgari ücret zammı ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Yeni maaşlar ile ilgili rakamlar ortaya çıkmaya başladı. TÜRK-İŞ Başkanı Ergün Atalay, Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nun ilk toplantısının 7 Aralık'ta yapılacağını duyurdu. Atalay asgari ücret görüşmeleri öncesi TÜRK-İŞ'in kırmızı çizgisini de açıkladı.
Asgari ücret zammında flaş gelişme! Son tahinler yapıldı, işte rakamlar
Asgari ücret zammında flaş gelişme! Son tahinler yapıldı, işte rakamlarAsgari ücret zammı ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Asgari ücrette son tahminler yapıldı. Olası zam oranına göre yeni asgari ücret zammı tek tek hesaplandı. Tüm Türkiye’nin merakla beklediği asgari ücrette ilk rakam işçi kesiminden geldi. Türk-İŞ Başkanı Ergün Atalay, 7 bin 785 liranın altındaki rakamı kabul etmeyeceklerini belirterek, “Kırmızı çizgi bu. Onun üzerine çıkmak gerekiyor” dedi. İşte asgari ücret zammı ile ilgili son dakika tüm detaylar...
Asgari ücret ile ilgili son dakika gelişmesi! Tek tek hesaplandı, İlk rakam açıklandı
Asgari ücret ile ilgili son dakika gelişmesi! Tek tek hesaplandı, İlk rakam açıklandıAsgari ücret zammı ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Asgari ücret zammı ile ilgili rakamlar ortaya çıkmaya başladı. TÜRK-İŞ Başkanı Ergün Atalay, Asgari Ücret Tespit Komisyonunun ilk toplantısının 7 Aralık'ta yapılacağını vurguladı. Atalay asgari ücret görüşmeleri öncesi TÜRK-İŞ'in kırmızı çizgisini açıkladı. Öte yandan asgari ücrete gelecek olası zam oranları tek tek hesaplandı. Son gelişmelere göre asgari ücret 8.800 liraya kadar çıkabilir. İşte asgari ücret zammı ile ilgili tüm gelişmeler...
2.12.2022Ekonomi
Asgari ücret tespit komisyonunun takvimi belli oldu
Asgari ücret tespit komisyonunun takvimi belli olduTürk-İş Başkanı Ergün Atalay "Asgari ücret tespit komisyonunun takvimi belli oldu. İlk toplantı 7 Aralık saat 14:00'da, ikinci toplantı 14 Aralık saat 14:00'da yapılacak." dedi.
Asgari ücret ve EYT ile ilgili son dakika açıklaması! TİSK Başkanı duyurdu: Emekli olan çalışabilecek mi?
Asgari ücret ve EYT ile ilgili son dakika açıklaması! TİSK Başkanı duyurdu: Emekli olan çalışabilecek mi?Asgari ücret zammı ve EYT ile ilgili son dakika haberleri art arda geliyor. Türkiye'nin merakla beklediği 2023 asgari ücret zammı, yeni yıl öncesinde belli olacak. Yapılacak üç toplantı sonrası ise akam netleşecek. Türk-İş Başkanı Ergün Atalay, asgari ücret tespit komisyonunun takvimini açıkladı. Konuyla ilgili üç çözüm önerisi sunan TİSK Başkanı Akkol ise müjdeli haberi resmen duyurdu. Peki, EYT'den emekli olan çalışabilecek mi? İşte asgari ücret ve EYT’de son gelişmeler...
2022 Asgari ücret zammı! Asgari ücret ne zaman açıklanacak? Brüt ve net tahmini yeni asgari ücret ne kadar olacak?
2022 Asgari ücret zammı! Asgari ücret ne zaman açıklanacak? Brüt ve net tahmini yeni asgari ücret ne kadar olacak?2023 yılı için belirlenecek asgari ücret için tespit çalışmaları başladı. Asgari ücret tespit komisyonu yapacağı 3 toplantının ardından yeni asgari ücret tutarını paylaşacak. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, bugün TÜRK-İŞ ve TİSK başkanlarıyla bir araya geliyor. Peki, Asgari ücret ne zaman açıklanacak? Brüt ve net tahmini yeni asgari ücret ne kadar olacak? İşte 2022 Asgari ücret zammı ile ilgili son gelişmeler…
Asgari ücret artıyor! Uzman isim zam tahminini açıkladı
Asgari ücret artıyor! Uzman isim zam tahminini açıkladıMilyonlarca çalışanın gözü kulağı asgari ücrete gelecek zamda. Kritik asgari ücret görüşmelerine sayılı günler kala tahminler de ortaya çıkıyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, 1 Aralık Perşembe günü TÜRK-İŞ ve TİSK başkanlarıyla bir araya gelecek. Yaklaşık 7 milyon asgari ücretliyi ilgilendiren karar için geri sayım başladı. Peki asgari ücrete ne kadar zam yapılacak? SGK Uzmanı Özgür Kaya zam tahminini açıkladı.
Yeni asgari ücret net ve brüt ne kadar olacak? 2023 Asgari ücret zammı ne zaman açıklanacak, hangi ay alınacak?
Yeni asgari ücret net ve brüt ne kadar olacak? 2023 Asgari ücret zammı ne zaman açıklanacak, hangi ay alınacak?Asgari ücret 2023 zam oranı merak ediliyor. Asgari Ücret Tespit Komisyonu çalışma takviminin belirlenmesi için taraflar bir araya geliyor. 1 Aralık'taki toplantıda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, TÜRK-İŞ ve TİSK başkanlarıyla görüşecek. Yaklaşık 7 milyon asgari ücretli merak içinde arama motorlarına yönelerek “Asgari ücret 2023 zammı ne kadar olacak, Asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücret zammı ne zaman açıklanacak?” sorularına yanıt arıyor.
29.11.2022Ekonomi
Asgari ücret zammı ne zaman açıklanacak? Asgari ücret toplantısı ne zaman? 2023 Asgari ücret beklentisi ne?
Asgari ücret zammı ne zaman açıklanacak? Asgari ücret toplantısı ne zaman? 2023 Asgari ücret beklentisi ne? Milyonlarca çalışanın beklendiği 2023 asgari ücretinin belirleneceği görüşmeler için süreç başlıyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin tarih verdi. Bakan Bilgin, asgari ücretin belirleneceği takvim ve asgari ücret teklifleri ile ilgili TÜRK-İŞ ve TİSK başkanlarıyla bir araya gelecek. Peki, Asgari ücret toplantısı ne zaman, saat kaçta? 2023 asgari ücret zammı ne zaman açıklanacak? 2023 Asgari ücret beklentisi ne? İşte asgari ücret toplantısı tarihi ve asgari ücret ile ilgili merak edilenler…
29.11.2022Ekonomi
Asgari ücret ile ilgili son dakika açıklaması! Görüşmeler başlıyor
Asgari ücret ile ilgili son dakika açıklaması! Görüşmeler başlıyorAsgari ücrette çalışma takvimi belirleniyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, perşembe günü TİSK ve Türk-İş başkanları ile görüşecek.

Benzer Haber Etiketleri

Ergün Atalay ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ergün atalay haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.