En Son Deprem Nerede Oldu

En Son Deprem Nerede Oldu

Son dakika en son deprem nerede oldu haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan en son deprem nerede oldu ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını en son deprem nerede oldu haber sayfamızda bulabilirsiniz.

En Son Deprem Nerede Oldu

haberleri sayfasında son dakika yaşanan en son deprem nerede oldu gelişmeleri de dahil olmak üzere 175 en son deprem nerede oldu haberi bulunmuştur. Tüm en son deprem nerede oldu haberleri aşağıda listelenmiştir.
Türkiye deprem haritası ve Canlı AFAD Türkiye fay hattı deprem haritası! Türkiye’deki fay hatları nelerdir, fay hattı hangi illerden geçiyor?
Türkiye deprem haritası ve Canlı AFAD Türkiye fay hattı deprem haritası! Türkiye’deki fay hatları nelerdir, fay hattı hangi illerden geçiyor? Canlı deprem haritası, takibi ve izleme sürecine yönelik aramalar Türkiye’nin büyük deprem felaketini yaşayan vatandaşlar tarafından arttı. Depremin yıkımını görenler yoğun bir şekilde “En son deprem nerede oldu, az önce deprem mi oldu?” gibi sorulara yanıt arıyor. Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 deprem 10 ilde felakete neden olurken, devam eden arttı sarsıntılar da 6.6 ulaşınca deprem bölgelerinde kalıcı hasar bıraktı. İşte 7 Şubat Çarşamba günü meydana gelen depremler ve artçılar...
8.02.2023Gündem
İkinci depremde tamamen çökmüştü! Gerçeği AFAD görevlileri fark etti
İkinci depremde tamamen çökmüştü! Gerçeği AFAD görevlileri fark ettiMalatya’da yıkılan binaların altında kalanları kurtarmak için çalışmalar aralıksız sürerken depremzedeler -6 derecede enkazların önlerinde yakınlarından umutlu bir haber bekliyor. Bu noktalardan biri ‘Hayat Sitesi’nin enkazı. Alt kattaki dükkânı genişletmek için binanın kolonlarının kesildiği iddia edildi.
8.02.2023Gündem
Kızı, üç gün önce aldığı evin enkazında kaldı: Kızıma ev değil mezar almışım!
Kızı, üç gün önce aldığı evin enkazında kaldı: Kızıma ev değil mezar almışım!Kahramanmaraş’ta kızı, üç gün önce hediye ettiği evin enkazında kalan acılı anne, “Kızıma ev değil mezar almışım" dedi.
8.02.2023Gündem
Balıkesir Gönen’de deprem! Kandilli Rasathanesi duyurdu!
Balıkesir Gönen’de deprem! Kandilli Rasathanesi duyurdu!Balıkesir Gönen’de deprem! 3.0 şiddetinde deprem meydana geldi. Depremi Kandilli Rasathanesi duyurdu. Kandilli son depremler listesinde yer alan verilere göre, Balıkesir Gönen Kınalar mevkiinde meydana gelen depremin şiddeti 3.0 olarak açıklandı. Peki, Deprem mi oldu? En son deprem nerede oldu? 25 Ekim 2022 AFAD ve Kandilli son depremler listesi!
25.10.2022Gündem
Son deprem ne zaman oldu? En son deprem nerede oldu? Aydın Kuşadası depremi hangi illerde hissedildi? Afad ve Kandilli son depremler listesi (18 Ekim 2022)
Son deprem ne zaman oldu? En son deprem nerede oldu? Aydın Kuşadası depremi hangi illerde hissedildi? Afad ve Kandilli son depremler listesi (18 Ekim 2022) Aydın’da deprem! AFAD verilerine göre 2 dakika arayla iki deprem oldu. Kuşadası ilçesinde saat 13.27’de 4.1, 13.29’da ise 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem çevre illerden de hissedildi. Peki, Son deprem ne zaman oldu? En son deprem nerede oldu? Aydın Kuşadası depremi hangi illerden hissedildi? Aydın Kuşadası depremi kaç şiddetinde, saat kaçta oldu? Afad ve Kandilli son depremler listesi!
18.10.2022Gündem
En son deprem nerede oldu? Deprem hangi illerde hissedildi? 31 Ağustos 2022 Kandilli ve AFAD son depremler listesi!
En son deprem nerede oldu? Deprem hangi illerde hissedildi? 31 Ağustos 2022 Kandilli ve AFAD son depremler listesi!Aydın'ın Kuşadası ilçesinda korkutan deprem! İzmir, Aydın ve Muğla’da hissedildi. Peş peşe depremler korkuya neden oldu. Aydın'ın Kuşadası ilçesi açıklarındaRichter ölçeğine göre, 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Peki, En son deprem nerede oldu? Hangi illerde hissedildi? Son deprem kaç şiddetinde oldu? İşte 31 Ağustos 2022 Kandilli ve AFAD son depremler listesi!
31.08.2022Gündem
Ege'de 4.7, 5.1 ve 4.5 büyüklüğünde peş peşe depremler! AFAD'dan son dakika açıklaması geldi
Ege'de 4.7, 5.1 ve 4.5 büyüklüğünde peş peşe depremler! AFAD'dan son dakika açıklaması geldiGelen son dakika bilgisine göre, Aydın'ın Kuşadası ilçesi açıklarında, Richter ölçeğine göre, 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Aydın'ın yanı sıra İzmir'den de hissedilen deprem, paniğe neden oldu. Aydın'ın Kuşadası ilçesi açıklarında, 12.56'da meydana gelen 4.7 büyüklüğündeki depremden 14 dakika sonra 5.1'lik ikinci sarsıntı oldu. Vatandaşlar panikle sokağa döküldü. Son depremlerin ardından, 4.5 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi.
31.08.2022Gündem
Son depremler! Deprem mi oldu? En son deprem nerede oldu? Deprem kaç şiddetinde oldu?
Son depremler! Deprem mi oldu? En son deprem nerede oldu? Deprem kaç şiddetinde oldu? Son depremler gündemde! AFAD'dan yapılan son dakika açıklamasına göre; Van'ın Tuşba ilçesinde saat 12.37'de 4.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Pek çok kişi de Kandilli Rasathanesi ile AFAD son depremler listesini araştırıyor. Peki, Deprem nerede oldu? Van’da deprem kaç şiddetinde oldu? Van’da deprem mi oldu? İşte detaylar…
10.07.2022Gündem
Deprem mi oldu? En son deprem nerede oldu? İşte AFAD ve Kandilli son depremler listesi!
Deprem mi oldu? En son deprem nerede oldu? İşte AFAD ve Kandilli son depremler listesi!Korkutan deprem! AFAD'dan son dakika deprem açıklaması geldi. Bingöl'ün Yedisu ilçesinde deprem meydana geldi. AFAD’dan gelen son dakika açıklamasına göre, Bingöl'ün Yedisu ilçesinde saat 15.49'da 4 büyüklüğünde deprem oldu. Peki, En son deprem nerede oldu? İşte AFAD ve Kandilli son depremler listesi!
27.05.2022Gündem
Ebru Cizdam’ın ölümünde flaş gelişme! Dehşetin görüntüleri ortaya çıktı
Ebru Cizdam’ın ölümünde flaş gelişme! Dehşetin görüntüleri ortaya çıktıOrtaköy’de lüks bir otelin 7'inci katından düşen Ebru Cizdam’ın hayatını kaybettiği o dehşet anlarının güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, genç kadın otel girişine düşüyor. O esnada ise otelin önünden geçen bir bisikletli kıl payı kurtuluyor.
23.03.2022Gündem
Deprem mi oldu? En son deprem nerede oldu? İşte AFAD ve Kandilli son depremler listesi!
Deprem mi oldu? En son deprem nerede oldu? İşte AFAD ve Kandilli son depremler listesi!Ege’de deprem! Aydın Nazilli’de deprem meydana geldi. Aydın’da 3.9 büyüklüğünde deprem son dakika olarak duyuruldu. AFAD’dan gelen son dakika açıklamasına göre, Aydın’ın Nazilli ilçesinde 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Peki, En son deprem nerede oldu? İşte AFAD ve Kandilli son depremler listesi!
23.03.2022Gündem
Ege’de deprem mi oldu? En son deprem nerede oldu? Son depremler listesi!
Ege’de deprem mi oldu? En son deprem nerede oldu? Son depremler listesi!Ege’de korkutan deprem! 5,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Çok sayıda ilden hissedilen deprem sonrası gözler AFAD ve Kandilli yaşanan son depremlere çevrildi. AFAD’dan açıklama geldi. AFAD'ın son dakika açıklamasına göre, Ege Denizi'nde saat 14.48'de 5,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Peki, Ege’de deprem mi oldu? En son deprem nerede oldu? Bugün deprem nerede oldu, kaç şiddetinde? İşte detaylar…
16.01.2022Gündem
En son deprem nerede oldu? Deprem oldu mu? Kandilli ve AFAD son depremler listesi!
En son deprem nerede oldu? Deprem oldu mu? Kandilli ve AFAD son depremler listesi!AFAD ve Kandilli Rasathanesi duyurdu! Akdeniz’de hissedilen şiddetli deprem sonrası depremin büyüklüğünü, AFAD 6.4, Kandilli Rasathanesi ise 6.2 olarak duyurdu. Deprem Mersin, Antalya, Konya, Adana’da hissedildi. Peki, En son deprem nerede oldu? Deprem oldu mu? Kandilli ve AFAD son depremler listesi!
11.01.2022Gündem
İstanbul'da deprem mi oldu? Kandilli ve AFAD son depremler listesi!
İstanbul'da deprem mi oldu? Kandilli ve AFAD son depremler listesi!Kocaeli, İstanbul ve diğer çevre illerde hissedilen bir deprem yaşandı. Saat 15:41'de meydana gelen deprem kısa süreli paniğe neden oldu. Peki, İstanbul'da deprem mi oldu? Deprem kaç şiddetinde? En son deprem nerede oldu? İşte AFAD ve Kandilli son depremler listesi!
17.11.2021Gündem
En son deprem ne zaman, nerede oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi!
En son deprem ne zaman, nerede oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi!AFAD, saat 14.04'te merkez üssü Kütahya'nın Altıntaş ilçesi olan 5 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini açıkladı. Deprem Afyonkarahisar ve Eskişehir'de de hissedildi. Peki, En son deprem ne zaman, nerede oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi!
31.08.2021Gündem
En son deprem ne zaman, nerede oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi
En son deprem ne zaman, nerede oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesiAfet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Ege Denizinde, Muğlanın Datça açıklarında Richter ölçeğine göre 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini bildirdi. Korkutan depremin ardından pek çok kişi de 'Deprem mi oldu? En son deprem nerede oldu?' sorularını araştırıyor. Peki, En son deprem ne zaman oldu? İşte Kandilli Rasathanesi ve AFAD bilgilerine göre yaşanan son depremler...
20.04.2021Gündem
Siirt'te deprem! En son deprem nerede oldu? AFAD ve Kandilli ve son depremler listesi!
Siirt'te deprem! En son deprem nerede oldu? AFAD ve Kandilli ve son depremler listesi!Siirt'in Kurtalan ilçesinde 5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinin birçok ilinde hissedildi. Son dakika deprem haberinin ardından pek çok kişi de 'En son deprem nerede oldu?' sorusunu araştırıyor. İşte Afad ve Kandilli son depremler listesi...
3.12.2020Gündem
En son deprem ne zaman, nerede oldu? AFAD ve Kandilli son depremler ve hissedilen iller
En son deprem ne zaman, nerede oldu? AFAD ve Kandilli son depremler ve hissedilen illerAfet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Malatya'nın Pütürge ilçesinde 4,7 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini bildirdi. Malatya depreminin ardından Adıyaman, Şanlıurfa, Gaziantep ve Kahramanmaraş'ta yaşayan pek çok kişi de 'Deprem mi oldu? En son deprem nerede oldu? Deprem hangi illerde hissedildi?' sorularını araştırıyor. Peki, En son deprem ne zaman oldu? İşte Kandilli Rasathanesi ve AFAD bilgilerine göre yaşanan son depremler...
27.11.2020Gündem
Deprem mi oldu? Son deprem ne zaman oldu? 11 Kasım Kandilli ve AFAD son depremler listesi
Deprem mi oldu? Son deprem ne zaman oldu? 11 Kasım Kandilli ve AFAD son depremler listesiKuşadası Körfezi'nde 4,8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 09.49'da Ege Denizi'nde, 7 kilometre derinlikte 4,8 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Kuşadası'nda meydana gelen deprem İzmir ve çevre illerde de hissedildi. Pek çok kişi de 'Şimdi deprem mi oldu? Son deprem nerede oldu?' sorularını araştırıyor. Peki, En son deprem nerede oldu? İşte 11 Kasım AFAD ve Kandilli son depremler listesi!
11.11.2020Gündem
En son deprem nerede oldu? Artçılar devam ediyor mu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi!
En son deprem nerede oldu? Artçılar devam ediyor mu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi!İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında 5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 08.31'de Ege Denizi'nde, İzmir'in Seferihisar ilçesinin 17,25 kilometre açığında 5 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Depremin 7,33 kilometre derinlikte oluştuğu belirlendi. Pek çok kişi de 'Şimdi deprem mi oldu? Son deprem nerede oldu?' sorularını araştırıyor. Peki, En son deprem nerede oldu? Artçılar devam ediyor mu? İşte 31 Ekim AFAD ve Kandilli son depremler listesi!
31.10.2020Gündem
En son deprem nerede oldu? AFAD ve Kandilli son deprem listesi...
En son deprem nerede oldu? AFAD ve Kandilli son deprem listesi...AFAD'dan gelen bilgilere göre Kayseri'de saat 10.27 sıralarında 3.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Pek çok kişi, Kayseri'de meydana gelen deprem nedeniyle 'Deprem mi oldu?' sorusunu araştırıyor ve Kandilli Rasathanesi ile AFAD tarafından kaydedilen son depremleri araştırıyor. Peki, En son deprem nerede oldu? İşte Kandilli ve AFAD tarafından kaydedilen son depremler listesi...
24.08.2020Gündem
En son deprem nerede oldu? AFAD ve Kandilli son deprem listesi...
En son deprem nerede oldu? AFAD ve Kandilli son deprem listesi...AFAD ve Kandilli'den gelen bilgilere göre Ege denizinde 3.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Pek çok kişi, Ege denizinde meydana gelen deprem nedeniyle 'Deprem mi oldu?' sorusunu araştırıyor ve Kandilli Rasathanesi ile AFAD tarafından kaydedilen son depremleri araştırıyor. Peki, En son deprem nerede oldu? İşte Kandilli ve AFAD tarafından kaydedilen son depremler listesi...
19.08.2020Gündem
Malatya'da deprem! En son deprem nerede oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi...
Malatya'da deprem! En son deprem nerede oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi...AFAD ve Kandilli'den gelen bilgilere göre Malatya'da 5.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Pek çok kişi, Malatya'da meydana gelen deprem nedeniyle 'Deprem mi oldu?' sorusunu araştırıyor ve Kandilli Rasathanesi ile AFAD tarafından kaydedilen son depremleri araştırıyor. Peki, En son deprem nerede oldu? İşte Kandilli ve AFAD tarafından kaydedilen son depremler listesi...
4.08.2020Gündem
Bingöl'de deprem! En son deprem nerede oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi...
Bingöl'de deprem! En son deprem nerede oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi...AFAD ve Kandilli'den gelen bilgilere göre Bingöl'ün Kiğı ilçesinde, Richter ölçeğine göre 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Pek çok kişi, Bingöl'de meydana gelen deprem nedeniyle 'Deprem mi oldu?' sorusunu araştırıyor ve Kandilli Rasathanesi ile AFAD tarafından kaydedilen son depremleri araştırıyor. Peki, En son deprem nerede oldu? İşte Kandilli ve AFAD tarafından kaydedilen son depremler listesi...
25.07.2020Gündem
Marmaris'te deprem! En son deprem nerede oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi...
Marmaris'te deprem! En son deprem nerede oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi...AFAD ve Kandilli'den gelen bilgilere göre, Akdeniz'de 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Pek çok kişi, Akdeniz'de meydana gelen deprem nedeniyle 'Deprem mi oldu?' sorusunu araştırıyor ve Kandilli Rasathanesi ile AFAD tarafından kaydedilen son depremleri araştırıyor. Peki, En son deprem nerede oldu? İşte Kandilli ve AFAD tarafından kaydedilen son depremler listesi...
15.07.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

En Son Deprem Nerede Oldu ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki en son deprem nerede oldu haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.