En Düşük Maaş

En Düşük Maaş

Son dakika en düşük maaş haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan en düşük maaş ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını en düşük maaş haber sayfamızda bulabilirsiniz.

En Düşük Maaş

haberleri sayfasında son dakika yaşanan en düşük maaş gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.837 en düşük maaş haberi bulunmuştur. Tüm en düşük maaş haberleri aşağıda listelenmiştir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi açıkladı: 4 milyon 689 bin emekli de tek seferlik 5 bin lira ödemeden faydalanacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi açıkladı: 4 milyon 689 bin emekli de tek seferlik 5 bin lira ödemeden faydalanacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "100 Yılı İnşa Edenler, 100 Yılı İnşa Edecekler" başlıklı Öğretmenler Günü Programı'nda açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Emeklilerimizin yükünü hafifletmek amacıyla 5 bin lira ilave ödeme kararı almıştık. Düzenlemeden yararlanamayan çiftçi ve esnaf emeklerinin de olduğu 4 milyon 689 bin emeklimizin de tek seferlik 5 bin lira ödeme imkânından faydalanmalarını sağlayacağız" dedi.
24.11.2023Gündem
TBMM Başkanı Kurtulmuş önemli açıklama: Allah bu millete bir daha 15 Temmuz yaşatmasın
TBMM Başkanı Kurtulmuş önemli açıklama: Allah bu millete bir daha 15 Temmuz yaşatmasınTürkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Numan Kurtulmuş, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü fotoğraf sergisi ile anma töreninde konuştu.
15.07.2023Gündem
Sağlıklı sanılan gıdalar kanser yapıyor! Dünya Sağlık Örgütü'nden şaşırtan araştırma
Sağlıklı sanılan gıdalar kanser yapıyor! Dünya Sağlık Örgütü'nden şaşırtan araştırmaDünya Sağlık Örgütü, diyet sınıfına giren birçok ürünün kansere neden olan aspartam içerdiğini açıkladı. Aspartamlı ürünler arasında az yağlı yoğurt ve sakız gibi günlük hayatta sıklıkla tükettiğimiz ürünler de var.
15.07.2023Sağlık
İç çamaşırından 5 yılan çıktı! Görevliler şok oldu
İç çamaşırından 5 yılan çıktı! Görevliler şok olduÇin'de bir kadın, güvenlik görevlilerinin vücudunun garip bir şekle sahip olduğunu fark etmesi üzerine gümrükten yılan sokmaya çalışırken yakalandı.
15.07.2023Gündem
NATO zirvesi işbirliği kapılarını açtı! Hedef 100 milyar dolar
NATO zirvesi işbirliği kapılarını açtı! Hedef 100 milyar dolarVilnius'ta NATO Zirvesi ile başlayan Türkiye-ABD yakınlaşma sürecinin hem ekonomide hem de ticari alanda yeni işbirliklerine kapı açması bekleniyor.
15.07.2023Ekonomi
Memur maaşlarına ve emekli aylıklarına ek ödeme! Seyyanen zam hesaplara yattı, en düşük maaş...
Memur maaşlarına ve emekli aylıklarına ek ödeme! Seyyanen zam hesaplara yattı, en düşük maaş...Emekli aylıkları ve memur maaşlarıyla ilgili ek ödeme müjdesi. Seyyanen zamlı emekli ve memur maaşları hesaplara yatırıldı. Bu yanında emekli ve memur maaşlarına 15 günlük ek ödeme yapıldı. Ortalama memur maaşı 25 bin liraya çıkarken, SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı emeklileri de aylıklarını yüzde 25 zamlı alacak. İlk ödeme bugün itibarıyla 15'inde maaş alan memurlara yapıldı. Memur maaşları bu sabah itibarıyla yüzde 17.55 zamlı olarak ödendi. Ayrıca 1-15 Temmuz arasında oluşan 15 günlük maaş farkı da yatırıldı. Kamu personeline 8 bin 77 liralık ilave ödeme ise yasal düzenlemenin yürürlüğe girmesiyle ek bordro olarak yansıyacak. İkinci ödeme SSK, Bağ-Kur emeklilerine, üçüncü ödeme de memur emeklisine yapılacak. İşte emekli ve memur maaşlarıyla ilgili tüm detaylar...
15.07.2023Emekli
Bayram ikramiyesi ödenecek! En düşük 3 bin 685 lira
Bayram ikramiyesi ödenecek! En düşük 3 bin 685 liraKamu işçilerine ve kadroya geçen taşeron işçilere bu yılın ikinci yarısında ödenecek ikramiyenin (tediye) tarihi belli oldu. Buna göre 13 günlük ödeme 23 Haziran’da yani bayramdan önce yapılacak. En düşük ödeme 3 bin 685 lira.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz'dan CNN TÜRK'te enflasyon ve asgari ücret açıklaması
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz'dan CNN TÜRK'te enflasyon ve asgari ücret açıklamasıCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, CNN TÜRK ekranlarında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Yılmaz Asgari ücrette ara zam konusuna değinerek "Enflasyona çalışanları ezdirmeyeceğiz." ifadelerini kullandı.
15.06.2023Ekonomi
Emekli zammı, memur maaş zammı! Yeni maaşlar belli oldu, işte en düşük ve en yüksek maaşlar
Emekli zammı, memur maaş zammı! Yeni maaşlar belli oldu, işte en düşük ve en yüksek maaşlarEmekli, memur milyonları yakından ilgilendiriyor. Müjdeli haber verildi. Memur ve emekli maaşına büyük zam geliyor. Oran belli oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kamu işçilerinin ardından 3.5 milyon memur ve 2.5 milyon memur emeklisine de müjdeli haberi verdi. Öte yandan Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, en düşük memur maaşını açıklayarak "Maaş adaletini sağlamak son derece kıymetli. Ücret adaletini sağlamak için varız. Düzenlemede maaş skalasını ayarlarken ince ayar yapılmalı" dedi. Peki memur emeklisi maaşlarında ne kadar artış yapılacak? İşte en düşük ve en yüksek maaşlar ve detaylar...
12.05.2023Ekonomi
Tazminat ve fazla çalışma ücreti kararı! Ödenecek tutar belli oldu
Tazminat ve fazla çalışma ücreti kararı! Ödenecek tutar belli olduDeprem bölgesinde görev yapan kamu çalışanlarıyla ilgili tazminat ve fazla çalışma ücreti karar verildi.
12.05.2023Ekonomi
Muharrem İnce'nin çekilmesi kime yarar? Denklem değişti
Muharrem İnce'nin çekilmesi kime yarar? Denklem değiştiTürkiye pazar günü yapılacak seçimlere kilitlendi. Muharrem İnce’nin son dakikada Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekildiğini duyurması hesapları karıştırdı. İşte merak edilen tüm detaylar...
12.05.2023Gündem
Memur ve emekli maaşına büyük zam geliyor! Oran  verildi, en düşük maaş belli oldu
Memur ve emekli maaşına büyük zam geliyor! Oran verildi, en düşük maaş belli olduMemur ve emekli maaşına dev zam! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kamu işçilerinin ardından 3.5 milyon memur ve 2.5 milyon memur emeklisine de müjdeli haberi verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 12 bin lira civarında olan en düşük memur maaşının 22 bin liraya çıkacağını, bu artışın emeklilere de yansıyacağını açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "2002 yılında 392 lira olan en düşük memur maaşını reel olarak yüzde 136 artışla yaklaşık 12 bin liraya çıkarmıştık. Kamu işçilerinde olduğu gibi en düşük maaşı yine 15 bin liraya çıkararak üzerine de enflasyon ve refah payı olarak benzer bir artış yapacağız. Böylece en düşük memur maaşı da 22 bin lirayı bulacak" dedi.
12.05.2023Memur
Kamu işçisine yılda 4 ikramiye! En düşük maaş 18.500 lira oldu
Kamu işçisine yılda 4 ikramiye! En düşük maaş 18.500 lira olduToplu iş sözleşmesi kapsamında 700 bin kamu işçisinin ücretleriyle beraber sosyal hakları da iyileşiyor. Aileleriyle birlikte 3 milyonun yüzü gülerken, maaşın dışında doğum, ölüm, evlenme yardımı, tazminat, yemek gibi ödemeler de artacak. Yüzde 45 zamla birlikte aylık brüt ücret 21 bin 750 lira, günlük brüt ücret 725 lira, aylık sosyal yardım 1.595 lira oldu.
Emekli ve memura zam! Temmuzda maaşlar artıyor, Rakamlar netleşmeye başladı, işte en düşük maaş
Emekli ve memura zam! Temmuzda maaşlar artıyor, Rakamlar netleşmeye başladı, işte en düşük maaşMilyonlarca memur ve emeklinin gözü temmuz ayında yapılacak zamda. Maaşlar artacak. Rakamlar netleşmeye başladı. MB anketine göre SSK ve Bağ-Kur emeklisine yüzde 21,43, memur ve memur emeklisine 19,18'lik zam sinyali geldi. Memur ve memur emeklisi toplu sözleşme kapsamında yüzde 6 zam ve enflasyon farkı alacak. İşte en düşük maaş ve detaylar...
23.04.2023Emekli
EYT'li emekliye görülmemiş rakam! 19 bin 500 lira hesaba yatacak
EYT'li emekliye görülmemiş rakam! 19 bin 500 lira hesaba yatacakEYT ile ilgili son dakika açıklaması geldi. En düşük maaş alan EYT'li emeklinin yüzü gülecek. Emekliliğe hak kazananlar ilk aylıklarını, zamlı bayram ikrâmiyelerini ve banka promosyonlarını bu ay alacak. En düşük emekli aylığı bağlanacak bir EYT'li vatandaşın hesabına nisanda bayram ikramiyesiyle birlikte 9.500 lira yatarken, 9-10 bin lira banka promosyonuyla birlikte eline geçen tutar 19 bin 500 lira olacak. Bu tutar emekli maaşlarına göre daha da artacak. İşte milyonlarca emekliyi ilgilendiren detaylar...
1.04.2023Emekli
Eczacı maaşları 2023: En yüksek, en düşük eczacı maaşı ne kadar? Eczacılar ne kadar maaş alıyor?
Eczacı maaşları 2023: En yüksek, en düşük eczacı maaşı ne kadar? Eczacılar ne kadar maaş alıyor?Eczacılık fakültesinde 5 yıl eğitim gördükten sonra zorunlu stajını tamamlayan eczacıların maaş tutarları merak ediliyor. Peki, Eczacılar ne kadar maaş alıyor?
Emekli ve memura büyük zam geliyor! En düşük emekli ve memur maaşları tek tek hesaplandı, İşte zamlı aylıklar...
Emekli ve memura büyük zam geliyor! En düşük emekli ve memur maaşları tek tek hesaplandı, İşte zamlı aylıklar...Emekli ve memur zammı ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Emekli ve memura büyük zam geliyor. Emekli ve memur zammı için tarih açıklandı. Memur, memur emeklisi ve emeklinin yeni zam oranlarına göre alacağı en düşük maaş belli oldu. İşte olası zam oranına göre yeni emekli ve memur maaşlar...
26.12.2022Emekli
Kaymakam Maaşları 2023: En yüksek, en düşük kaymakam maaşı ne kadar? Kaymakamlar ne kadar maaş alıyor?
Kaymakam Maaşları 2023: En yüksek, en düşük kaymakam maaşı ne kadar? Kaymakamlar ne kadar maaş alıyor?İlçelerde en yüksek mülki idare amiri olarak görev yapan kaymakamların, yılbaşı ile birlikte yeni maaşlarının ne olacağı merak ediliyor. 2023 Ocak ayında pek çok kesimde maaş artışları yaşanacak. Kaymakamların 2023 zam alıp almayacağı, maaşlarında değişiklik olup olmayacağı araştırılıyor. Peki, En yüksek, en düşük kaymakam maaşı ne kadar? Kaymakamlar ne kadar maaş alıyor? Kaymakam maaşlarına zam gelecek mi? Kaymakam maaşları 2023’te ne kadar olacak? Yeni başlayan kaymakam maaşı ne kadar? Kaymakam ne kadar maaş alır? İşte detaylar…
Asgari ücret ile ilgili son dakika açıklaması! Bakan Bilgin duyurdu
Asgari ücret ile ilgili son dakika açıklaması! Bakan Bilgin duyurduAsgari ücretle ilgili son dakika gelişmesi! Milyonlarca vatandaşın beklediği açıklama geldi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, “Salı günü asgari ücretin müzakeresinde uzlaşmaya varacağız. Emekçilerimizin beklediği, işverenlerimizin de ödeyebileceği bir ücret seviyesinde uzlaşma sağlayacağız" ifadelerini kullandı.
17.12.2022Ekonomi
Memur ve emekli maaşı zammıyla ilgili flaş gelişme! İşte beklenen maaş tablosu
Memur ve emekli maaşı zammıyla ilgili flaş gelişme! İşte beklenen maaş tablosuMemur ve emekli maaşı zammıyla ilgili son dakika gelişmesi. Enflasyon rakamlarının açıklanmasıyla memur ve emeklinin yılbaşında alacağı maaş zammı da netleşiyor. Merkez Bankası, yıl sonu enflasyon beklentisini yüzde 68,02 olarak güncellerken, bu rakama refah payı eklenmeden memur ve emeklinin zamlı maaşları hesaplaması yapıldı. İşte Merkez'in yüzde 68'lik yıl sonu enflasyon rakamına göre, memur ve emeklinin ocak ayında alacağı en düşük maaş tablosu...
22.11.2022Ekonomi
2023 yeni emekli maaşı zammı merak ediliyor! Emekli maaşı ne kadar olacak 2023, emekli 2023 zammı tahmini yüzde kaç olacak?
2023 yeni emekli maaşı zammı merak ediliyor! Emekli maaşı ne kadar olacak 2023, emekli 2023 zammı tahmini yüzde kaç olacak?Emekli zammı araştırmaları yılsonunun gelmesiyle yoğunlaştı. Emekli maaşlarına yeni yılla birlikte 6 aylık enflasyon farkına göre zam yapılacak. Ocak için geri sayım başlarken emekli zammı ile en düşük emekli maaşının ne kadar olacağı merak konusu oldu. Emekli maaşlarına enflasyonun üzerinde refah payı zammı yapılması da gündeme geldi. Peki, emekli maaşı ne kadar 2023? İşte emekli zammı 2023 hakkındaki son gelişmeler…
16.11.2022Emekli
Asgari ücret ve özel sektör maaşları için zam açıklaması! Tarih ve rakam belli oldu! En düşük maaş...
Asgari ücret ve özel sektör maaşları için zam açıklaması! Tarih ve rakam belli oldu! En düşük maaş...Asgari ücretli ve özel sektör çalışanlarının maaşlarına zam geliyor. Asgari ücret ve özel sektör maaşlarıyla ilgili hükümet çalışmalara başladı. Asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücrete ne kadar zam gelecek? En düşük asgari ücret ne kadar olacak? soruları cevabını buldu. Milyonlarca çalışanın gözü kulağı asgari ücrete temmuz ayında yapılacak zamda. Ocak ayında asgari ücrete yapılan yüzde 50’lik zammın ardından, yüksek enflasyon nedeniyle asgari ücrete temmuzda da ara zam yapılması beklentisi oluşmuştu. Asgari ücrete zamla ilgili hükümetten peş peşe açıklamalar geldi. Gelen bu açıklamalarla birlikte asgari ücrete gelmesi muhtemel zam oranları da belli oldu. Masada 3 formül bulunuyor. Buna göre çalışmalara bakıldığında en düşük formülde asgari ücret 5004 TL olacak. Öte yandan Türk-İş Başkanı Ergün Atalay'dan asgari ücretle ilgili son dakika açıklamaları geldi. Özel sektör yöneticileri de asgari ücret zammına destek veriyor. İşte asgari ücret zammı ile ilgili son dakika tüm detaylar...
Memura, emekliye ocak zammı! Yeni hesap belli oldu, 10 bin 350 TL...
Memura, emekliye ocak zammı! Yeni hesap belli oldu, 10 bin 350 TL...Ocak zammı sil baştan hesaplandı. Milyonlarca memur ve emekliyi yakından ilgilendiriyor. Temmuz ayı enflasyon rakamlarının açıklanmasının ardından gözler emekli ve memur maaşlarının hesaplanmasına çevrildi. Bilindiği üzere emekliler Temmuz ayında maaşlarına yılın ikinci zammını aldı. 6 aylık enflasyon rakamlarına göre hesaplanan zam oranı için aylık bazda açıklanan oranlar büyük önem taşıyor. TÜİK tarafından açıklanan enflasyon rakamları sonrasında yeni hesaplamalar yapılmaya başlandı. Temmuz ayında aylık enflasyon yüzde 2,37, yıllık enflasyon ise yüzde 79,60 olarak açıklandı. Peki, Temmuz ayında emekli maaş zammı ne kadar olacak? En düşük emekli maaşı belli oldu mu? İşte son dakika haberinin detayları...
7.08.2022Emekli
En düşüğü 9.105 lira oldu! Zam sonrası ilk maaş ödemeleri bugün yapılıyor
En düşüğü 9.105 lira oldu! Zam sonrası ilk maaş ödemeleri bugün yapılıyorZamlı maaş ödemeleri bugün hesaplara yatırılıyor. Zam sonrası en düşük maaş miktarı 9.105 TL'ye yükseldi. Yüz binlerce kişite maaşlarının bayramdan önce ödeneceği müjdesi verilmişti. Memurların temmuz zammı sonrası alacakları zamlı maaşlar hesaplarına yatırıldı. Görevdeki memurlar temmuz ayında maaşlarını; yüzde 7 toplu sözleşmeden kaynaklı zam ve yüzde 7.5’i aşan enflasyon farkı ile birlikte toplam yüzde 41.69 zamlı alacak. Yeni zamla birlikte genel müdürün maaşı 29.809 liraya çıkarken, en düşük memur maaşı da 9.105 lira oldu.
8.07.2022Memur
En düşük memur emeklisi maaşı ne kadar oldu? İşte memur emeklisi temmuz zammı ve maaşlara yansımaları!
En düşük memur emeklisi maaşı ne kadar oldu? İşte memur emeklisi temmuz zammı ve maaşlara yansımaları!Milyonların gözü kulağı TÜİK tarafından açıklanacak enflasyon verilerindeydi. Ve belli oldu! Haziran ayı enflasyon verilerinin açıklanmasıyla birlikte 2022 yılının ilk 6 ayını kapsayan enflasyon oranı belli oldu! 6 aylık enflasyon oranının ortaya çıkmasıyla birlikte memur, memur emeklisi, sözleşmeli personel işçi ve bağkur emeklilerinin alacakları zam oranları da ortaya çıktı. Özellikle memur emeklileri en düşük memur emeklisi maaşının ne kadar olduğunu merak ediyor. Peki, Memur emeklisi ne kadar maaş alacak? En düşük memur emeklisi maaşı ne kadar oldu? İşte memur emeklisi temmuz zammı ve maaşlara yansımaları!
4.07.2022Emekli

Benzer Haber Etiketleri

En Düşük Maaş ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki en düşük maaş haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.