Elektrikli Isıtıcı

Elektrikli Isıtıcı

Son dakika elektrikli ısıtıcı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan elektrikli ısıtıcı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını elektrikli ısıtıcı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Elektrikli Isıtıcı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan elektrikli ısıtıcı gelişmeleri de dahil olmak üzere 89 elektrikli ısıtıcı haberi bulunmuştur. Tüm elektrikli ısıtıcı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Elektrik faturasıyla ilgili son dakika gelişmesi! İndirimli elektrik tarifesi geliyor! Düğmeye basıldı
Elektrik faturasıyla ilgili son dakika gelişmesi! İndirimli elektrik tarifesi geliyor! Düğmeye basıldı Elektrik faturasıyla ilgili flaş gelişme! Elektrik faturaları için düğmeye basıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yüksek elektrik faturalarına karşı sorun yaşayan cemevleri, dernekler ve vakıfların elektrik faturalarının en düşük tarifeye alınması için talimat verdi. Ticari işletmeler için özel bir formülle destek sağlanacağı öğrenilirken, vatandaşları kapsayacak bir destek paketi için de çalışmaların sürdüğü bildirildi. Öte yandan tüketiciler elektriğe yapılan zam sonrası tüketim miktarlarını düşürmek için tasarruf sağlayacak yöntemleri araştırıyor. Peki hangi ev aleti ne kadar elektrik tüketiyor? Kış aylarında yaza göre farklı olarak ve en çok kullanılan ürünlerin başında elektrikli ısıtıcı geliyor. Elektrikli ısıtıcının kullanımı saatlik ortalama 1,06 TL’ye denk geliyor. Evde sık kullanılan diğer elektrikli aletlere baktığımızda ise, ütü saatte 1,78 TL, saç kurutma makinesi 1,56 TL, A+ bulaşık makineleri 1,30 TL, elektrik süpürgesi ise saatte 1,06 TL harcıyor. Cumhuriyet Üniversitesi Enerji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Fertelli, elektriğin en ucuz olduğu zaman diliminin 22.00-06.00 saatleri arası olduğunu söyledi. Bu saatler arasında çamaşır, bulaşık makinesinin çalıştırılması, ütü saatinin 22.00'den sonraya çekilmesi faturaların düşmesini sağlıyor. İşte elektrik faturasından tasarruf etmenin ve indirimli saat diliminden yararlanmanın yolları..
10.02.2022Ekonomi
Elektrik faturaları değişiyor! Fiyatları düşüren yöntem, aboneler bilmiyor, Saat 22.00'den sonra...
Elektrik faturaları değişiyor! Fiyatları düşüren yöntem, aboneler bilmiyor, Saat 22.00'den sonra...Elektrik faturalarıyla ilgili flaş açıklama. Tek tek açıkladı. Birçok elektrik abonesini bunu bilmiyor. Elektrik faturalarına yeni yıl ile birlikte gelen zam sonrası pek çok kişi yüksek gelen faturalardan şikayet ediyor. Enerji giderini düşürmek isteyenler tasarruf yolları arıyor. Küçük değişiklikler faturaların belli oranlarda düşmesini sağlayabilir. Ancak yoğun elektrik tüketimini fiyatların daha düşük olduğu saatlere kaydırmak ciddi miktarda daha düşük faturana ödenmesine imkan veriyor. Cumhuriyet Üniversitesi Enerji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Fertelli, elektriğin en ucuz olduğu zaman diliminin 22.00-06.00 saatleri arası olduğunu söyledi. Bu saatler arasında çamaşır, bulaşık makinesinin çalıştırılması, ütü saatinin 22.00'den sonraya çekilmesi faturaların düşmesini sağlıyor. İşte son dakika haberinin detayları...
9.02.2022Ekonomi
Faturalar düşüyor! Bu saatlere dikkat, değiştiren az ödüyor
Faturalar düşüyor! Bu saatlere dikkat, değiştiren az ödüyorElektrik faturalarına yeni yıl ile birlikte gelen zam sonrası pek çok kişi yüksek gelen faturalardan şikayet ediyor. Enerji giderini düşürmek isteyenler tasarruf yolları arıyor. Küçük değişiklikler faturaların belli oranlarda düşmesini sağlayabilir. Ancak yoğun elektrik tüketimini fiyatların daha düşük olduğu saatlere kaydırmak ciddi miktarda daha düşük faturana ödenmesine imkan veriyor. Cumhuriyet Üniversitesi Enerji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Fertelli, elektriğin en ucuz olduğu zaman diliminin 22.00-06.00 saatleri arası olduğunu söyledi. Bu saatler arasında çamaşır, bulaşık makinesinin çalıştırılması, ütü saatinin 22.00'den sonraya çekilmesi faturaların düşmesini sağlıyor.
8.02.2022Ekonomi
Elektrik faturaları ile ilgili flaş karar! Ve değişti, yüzde 11 indirim...
Elektrik faturaları ile ilgili flaş karar! Ve değişti, yüzde 11 indirim...Yeni yıl ile birlikte elektrik tarifelerinde yeni düzenlemeye gidilmiş, faturalarda yüzde 50 ile yüzde 125 arasında artış olmuştu. Kademeli elektrik tarifesinde belirlenen limitler aboneler tarafından tepki ile karşılanmıştı. Vatandaşların talepleri dikkate alındı ve 150 kilovatsaat sınırı yuları çekildi. Kademeli elektrik uygulamasında ortalama 150 kilovatsaat olarak belirlenen tarifenin 210 kilovatsaate çıkarılmasıyla birlikte konutlara ortalama yüzde 11 indirim yapılmış oldu. Pek çok vatandaş bu tüketim miktarını aşmamak için çaba harcıyor. Bu noktada "210 KW elektrik kaç TL? 1 KW elektrik ne kadar?" soruları akıllara geliyor. 210 KW elektrik tüketim miktarını aşmamak için yapılması gereken tasarruf önlemleri...
2.02.2022Ekonomi
Elektrikli ısıtıcı yatağın üzerine devrildi! Engelli 2 kardeşten biri öldü
Elektrikli ısıtıcı yatağın üzerine devrildi! Engelli 2 kardeşten biri öldüSakarya'nın Adapazarı ilçesinde elektrikli ısıtıcının yatağı devrilmesi sonucu çıkan yangında engelli 2 kardeşten Nehir Eski (11) yaşamını yitirdi, Dursun Efe Eski (8) ise yaralandı.
20.01.2022Gündem
Yangın faciası: 3 çocuk öldü!
Yangın faciası: 3 çocuk öldü!Konya'da iki katlı evde çıkan yangında odalarında uyuyan Suriye uyruklu kardeşler ikiz olan Fatma (4) ve Ayşe El İsmail (4) ile Nuran El İsmail (2) hayatını kaybetti.
23.06.2021Yaşam
Gaziosmanpaşa'da yangın! 26 yaşındaki genç, hayatını kaybetti
Gaziosmanpaşa'da yangın! 26 yaşındaki genç, hayatını kaybettiİstanbul Gaziosmanpaşa'da devrilen elektrikli ısıtıcıdan çıkan yangında, dumandan zehirlenen genç hayatını kaybetti.
2.01.2021Gündem
Doğal gaz ile ilgili flaş fatura detayı! 575 lira...
Doğal gaz ile ilgili flaş fatura detayı! 575 lira...Kısıtlamalar sebebiyle ısınma maliyetleri önemli ölçüde arttı. Vatandaşlar doğal gaz kullanımının yanında ısınmak için elektrikli ısıtıcılara da rağbet gösteriyor. Fakat yapılan araştırmalara göre en ucuz ısınma yöntemi doğal gaz olarak öne çıkıyor. İstanbul’da kabaca 1 metreküp doğalgazın vergi dahil faturaya yansıyan fiyatı 1.9 lira. Siz de bu hesabı son gelen fatura tutarını, kullanım miktarına (sayaçtan ölçülen hacim) bölerek yapabilirsiniz. Sabit 40 derece çalışan kombi 1 saatte 0.42 metreküp, 24 saatte 10 metreküp doğalgaz tüketir. Bu kombinin saatlik tüketimi 80 kuruş olurken, günlük tüketimi yaklaşık 19 lira ve aylık faturaya yansıması 575 lira oluyor. Rakam yüksek ancak, tek odayı ısıtan ve günde sadece 10 saat çalışan elektrikli ısıtıcıdan çok daha avantajlı. Kombiyi 50 dereceye getirir ve 24 saat çalıştırırsanız fatura 725 lira gelir. Isıyı 40-45 derecede tutup en sık kullandığınız alanların peteklerini açarsanız yüzde 20-30 tasarruf sağlarsınız. Kombinin yaktığı aylık elektrik en fazla 33 lira oluyor.
25.12.2020Ekonomi
Bunu yapan daha az ödüyor! 390 lira...
Bunu yapan daha az ödüyor! 390 lira...Kış aylarında en yüksek gider kalemlerinden birini faturalar oluşturuyor. Çeşitli önlemler alarak faturalara ödenen paradan tasarruf edebilirsiniz. İşte faturayı düşürmenin yolları...
16.02.2020Ekonomi
İnternetten ek iş araştırdı "kaz"a yatırım yaptı
İnternetten ek iş araştırdı "kaz"a yatırım yaptıAdana’nın İmamoğlu ilçesine bağlı Ufacıkören Mahallesinde çiftçilikle uğraşan Bekir Kılınçarslan ek iş olarak kaz çiftliği kurdu. 5 dönüm arazisini kaz çiftliği için kullanan ve 3 yıldır gerçekleştirdiği yatırıma 200 kaz ile başlayan Kılınçarslan, ilk yılında 2 bin kaz üretimi gerçekleştirdi. Bu yıl kaz yumurtası sezonunun başladığını aktaran Kılınçarslan, 10 bin yumurta hedefiyle sezonda 100 bin TL ek gelir sağlamayı hedefliyor.
16.12.2019Yaşam
FETÖ abisi, elektrikli ısıtıcıyla "bağlılık" testi yapmış
FETÖ abisi, elektrikli ısıtıcıyla "bağlılık" testi yapmışAğrı merkezli 10 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturmada gözaltına alınıp etkin pişmanlık hükümlerinden yararlanan astsubay H.Ö, ifadesinde, örgüt abisi B.A. tarafından içerisinde elektrikli dalgıç ısıtıcı bulunan su dolu leğene ayağı sokularak yapılan "bağlılık" testinden geçince astsubaylık okuluna yönlendirildiğini itiraf etti.
20.02.2019Gündem
Hayvanlar kışlık alana alındı
Hayvanlar kışlık alana alındıKocaeli Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi’ndeki hayvanlar, havanın soğumasıyla kışlık ortama alındı.
15.12.2018Yaşam
Elektrikli ısıtıcı can aldı!
Elektrikli ısıtıcı can aldı!Kocaeli'nin Dilovası ilçesinde Moralı Balcı (94), evde elektrikli ısıtıcının devrilip kanepeyi tutuşturması sonucu dumandan zehirlenerek öldü.
26.12.2017Yaşam
Bunu da yaptılar! Seks işçilerine özel ambulans: Sekselans
Bunu da yaptılar! Seks işçilerine özel ambulans: SekselansDanimarka'da, seks işçilerini şiddet eylemlerinden korumak amacıyla ikinci el bir ambulans 'güvenli seks alanı'na dönüştürüldü. Ambulansa, 'Sekselans' adı verildi. Sekselans, şimdiye kadar 45 defa kullanıldı.
30.03.2017Dünya
Aladağ'daki yurt yangınının detayları ortaya çıkmaya başladı
Aladağ'daki yurt yangınının detayları ortaya çıkmaya başladıAdana Emniyet Müdürlüğünün olay yeri inceleme raporunda, "(İkinci kat) Yatakhane ve soyunma odası önündeki koridorun kuzey yönünde yangın merdivenine çıkan PVC kapının yerinden çıkmış, koridorda yarı yanmış vaziyette olduğu, kapının kilit dilinin dışarıda olmadığı (kilitli pozisyonu göstermediği), iki tarafta da kapı kollarının olmadığı görüldü" tespitine yer verildi. Raporda "(Üçüncü kat) Kapının kilit dilinin dışarıda olmadığı (kilitli pozisyonu göstermediği), iki tarafında da kapı kolunun olduğu görüldü" bilgisi aktarıldı.
29.09.2021Gündem
43 ürün için toplatma kararı
43 ürün için toplatma kararıBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, güvensizliği tespit edilen 43 ürün için toplatma kararı aldı...
3.11.2016Ekonomi
Elektrik ısıtıcı genç kadının ölümüne neden oldu
Elektrik ısıtıcı genç kadının ölümüne neden olduİZMİT'te, elektrikli ısıtıcının eşyaları tutuşturması sonucu çıktığı tahmin edilen yangında genç kadın hayatını kaybetti...
15.10.2016Yaşam
20 yıl sonra yakalandı!
20 yıl sonra yakalandı!Özdemir Sabancı’yı öldüren üç DHKP-C’liden biri olan İsmail Akkol, sansasyonel eylem için geldiği Türkiye’de yakalandı. Söke’de ele geçen Akkol ve yanındaki terörist Fadik Adıyaman’ın üzerlerinde silah ve bomba düzeneği bulundu.
29.09.2021Gündem
Sabancı suikastının faili İsmail Akkol yakalandı
Sabancı suikastının faili İsmail Akkol yakalandıMilli İstihbarat Teşkilatı'nın (MİT), eylem yapmak için Türkiye'ye sızdılar şeklinde istihbarat geçtiği Sabancı suikastı zanlısı DHKP-C'li terörist İsmail Akkol Aydın Söke'de üzerinde çok sayıda silah ve canlı bomba yeleği ile yakalandı.
2.02.2016Yaşam
Ataşehir'de yangın: 1 ölü
Ataşehir'de yangın: 1 ölüAtaşehir Örnek Mahallesi Ercüment Vatanay Caddesi üzerindeki iki kardeşin yaşadığı bir gecekonduda sabah saat 06...
27.01.2016Yaşam
Plastik balkon kapısı eridi öğrenciler üst üste yandı
Plastik balkon kapısı eridi öğrenciler üst üste yandıKulp’ta müftülüğe ait Kuran kursunda gece yarısı çıkan yangında 6 çocuk çıkmak istedikleri balkon kapısı eriyince oracıkta öldüler.
1.12.2015Yaşam
15 günlük bebeğin sır ölümü!
15 günlük bebeğin sır ölümü!Samsun'da oturan 9 çocuklu Iraklı ailenin 15 günlük Nenni Ganim Ahmed isimli bebeği geçtiğimiz cuma sabahı yatağında ölü bulundu.
6.01.2015Yaşam
Hülya Avşar Kobanili kadınları ziyaret edecek
Hülya Avşar Kobanili kadınları ziyaret edecekŞANLIURFA Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Celalettin Güvenç, sanatçı Hülya Avşar’ın, Suriye’nin Kobani kentinden kaçan kadınlarla görüşmek üzere Şanlıurfa’ya geleceğini söyledi...
18.11.2014Magazin
Cinsel ilişki isteğini geri çevirince...
Cinsel ilişki isteğini geri çevirince...Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde, evli 2 çocuk babası işadamı Y...
12.05.2014Yaşam
En fazla yaşlı nüfus bu ilde!
En fazla yaşlı nüfus bu ilde!TÜİK, 65 ve daha yukarı yaştaki nüfusun toplam nüfus içindeki oranının geçen yıl itibariyle yüzde 7,7 olduğunu bildirdi.
19.03.2014Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

Elektrikli Isıtıcı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki elektrikli ısıtıcı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.