Deprem Bölgesi

Deprem Bölgesi

Son dakika deprem bölgesi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan deprem bölgesi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını deprem bölgesi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Deprem Bölgesi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan deprem bölgesi gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.415 deprem bölgesi haberi bulunmuştur. Tüm deprem bölgesi haberleri aşağıda listelenmiştir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve kabine üyeleri Anıtkabir'i ziyaret etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve kabine üyeleri Anıtkabir'i ziyaret ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 28 Mayıs'ta yeniden seçilmesinin ardından açıkladığı yeni kabine, ilk toplantısını bugün gerçekleştirecek. Erdoğan ve kabine üyeleri, toplantı öncesinde Anıtkabir'i ziyaret etti.
6.06.2023Gündem
Yeni dönemin ilk Kabine toplantısı! İşte masadaki öncelikli gündem
Yeni dönemin ilk Kabine toplantısı! İşte masadaki öncelikli gündemYeni Kabine’yle buluşacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ardından ‘Millete Sesleniş’ konuşması yapacak. Türkiye’nin ikinci yüzyılı için yeni yol haritasının ele alınacağı toplantının öncelikli gündemi ekonomi...
6.06.2023Gündem
İnşaatta öncelikli 5 gündem! Kentsel dönüşüm ve sosyal konut başlıkları öne çıkacak
İnşaatta öncelikli 5 gündem! Kentsel dönüşüm ve sosyal konut başlıkları öne çıkacakCumhurbaşkanlığı Kabinesi’nin açıklanması ile gözler yeni dönemde atılacak adımlara çevrildi. Vatandaşı en çok ilgilendiren çalışmaları yapacak bakanlıklardan biri de Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı olacak. Deprem bölgesindeki yapılaşmadan, kentsel dönüşüm seferberliğine, kira sorunundan sosyal konut ihtiyacına kadar birçok başlıkta önemli hamleler bekleniyor.
6.06.2023Ekonomi
AK Parti'de yerel seçim için start verildi
AK Parti'de yerel seçim için start verildiSeçimden birinci parti olarak çıkan AK Parti, ilk MYK toplantısında o sonuçları masaya yatırdı. Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanan AK Parti MYK toplantısında özellikle oy düşüşü yaşanan kentler mercek altına alındı.
2.06.2023Gündem
Bakan Kirişci: Kazanan bütün Türkiye olmuştur
Bakan Kirişci: Kazanan bütün Türkiye olmuşturTarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, "Yaşadığımız bütün sıkıntılara ve dezenformasyonlara rağmen, 14 Mayıs’ta da 28 Mayıs’ta da kazanan bütün Türkiye olmuştur’’ dedi.
1.06.2023Gündem
Kahramanmaraş 2.tur sonuçları belli oldu! Deprem bölgesinde 2. tur Cumhurbaşkanlığı seçim sonuç oranları yüzde kaç oldu?
Kahramanmaraş 2.tur sonuçları belli oldu! Deprem bölgesinde 2. tur Cumhurbaşkanlığı seçim sonuç oranları yüzde kaç oldu?Kahramanmaraş 2 tur seçim sonuçları belli oldu mu sorusunun yanıtı merak ediliyor. 28 Mayıs 2023 Pazar günü yapılan Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde deprem bölgesinden gelecek sonuçları merakla bekleniyordu. Bir önceki milletvekili genel seçimlerinde çıkan sonuçlar günlerce konuşuldu. Peki deprem bölgesinde 2. tur Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları yüzde kaç oldu?
28.05.2023Gündem
Deprem bölgesinde seçim heyecanı! İşte 11 ilde son durum
Deprem bölgesinde seçim heyecanı! İşte 11 ilde son durum13'üncü Cumhurbaşkanı'nın belirleneceği 28 Mayıs 2. tur seçimleri saat 17.00 itibari ile 81 ilde aynı anda sona erdi. Açık tasnif usulü gerçekleştirilen sayımların ardından deprem bölgesindeki illerden kesin olmayan sonuçlara gelmeye başladı.
28.05.2023Gündem
Bakan Yanık duyurdu: 1 milyar 851 milyon lira kaynak aktarıldı
Bakan Yanık duyurdu: 1 milyar 851 milyon lira kaynak aktarıldıAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, 6 Şubat tarihli Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması için bugüne kadar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına toplam 1 milyar 851 milyon TL kaynak aktardıklarını açıkladı.
27.05.2023Gündem
Bakan Varank, depremzedelerle buluştu
Bakan Varank, depremzedelerle buluştuBursa’nın Gemlik ilçesinde depremzedelerle bir araya gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Kültürümüzde dayanışma göstermek, ihtiyacı olanın yanında durmak, elinde imkanında ne varsa bunu kardeşiyle paylaşmak var. Türk milleti, devlet millet el ele sizlerle beraber, sizlerin acılarını dindirmek için gayret gösteriyor" diye konuştu.
23.05.2023Gündem
2023 yılı vekaletle kurban kesim bedelleri açıklandı
2023 yılı vekaletle kurban kesim bedelleri açıklandıDiyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Türkiye Diyanet Vakfı'nın 2023 yılı vekaletle kurban kesim bedelini yurt içinde 5 bin 950, yurt dışında ise 2 bin 750 TL olarak belirlediklerini açıkladı.
22.05.2023Gündem
Fatih Erbakan: 28 Mayıs’ta bütün deprem bölgesi kazanacak
Fatih Erbakan: 28 Mayıs’ta bütün deprem bölgesi kazanacakYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Aziz milletimiz 28 Mayıs'ta firesiz bir şekilde sandığa gidecek. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanı'mızı çok açık bir farkla yeniden cumhurbaşkanı seçerek 7’li masaya gereken cevabı verecek. 28 Mayıs'ta devletimiz, milletimiz, yeni nesillerimiz, Hatay, Hataylılar ve bütün deprem bölgesi kazanacak inşallah” dedi.
22.05.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Asıl rakibimiz CHP genel başkanı değil rehavettir
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Asıl rakibimiz CHP genel başkanı değil rehavettirCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, Gaziantep’te önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "14 Mayıs'ta Cumhur İttifakına verdiğiniz destek için sizlere şükranlarımı sunuyorum. Cumhurbaşkanlığında da bu sefer herhalde yüzde 60 değil de mi, yüzde 70'e hazır mıyız? Türkiye genelinde 27 milyonu aşkın oyla sistem gereği ikinci tura kaldı. Sizlerden tek bir fire vermeden sandığa gitmenizi bekliyorum. Bizim asıl rakibimiz CHP genel başkanı değil rehavettir. Ben bu muhteşem katılımda zafer sarhoşlu görmüyorum, azim görüyorum." dedi.
21.05.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biz CHP Genel Başkanı ve ardından gelenler gibi milleti suçlamıyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biz CHP Genel Başkanı ve ardından gelenler gibi milleti suçlamıyoruzCumhurbaşkanı Erdoğan, Hatay'da konteyner kentte depremzedelere hitap etti. Erdoğan "Nefretin, kinin diliyle değil, daima kardeşliğin diliyle konuştuk. Sandıkta tecelli eden iradeye böyle yaklaşıyoruz. CHP Genel Başkanı ve ardından gelenler gibi milleti suçlamıyoruz." dedi.
21.05.2023Gündem
MHP lideri Bahçeli: Parlamenter sisteme dönüş felakete dönüştür
MHP lideri Bahçeli: Parlamenter sisteme dönüş felakete dönüştürMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, deprem bölgesi Hatay'da açıklamalarda bulundu. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Hatay'da afetzedelere hitap etti. Bahçeli, konuşmasında "Eğer ülkede geçmişteki gibi çok partili koalisyonlar olsa idi böyle büyük bir felaketin altından kalkmak mümkün olmazdı." ifadelerini kullandı.
21.05.2023Gündem
Bakan Karaismailoğlu: Sandığın rengi belli oldukça yalanları ortaya çıktı
Bakan Karaismailoğlu: Sandığın rengi belli oldukça yalanları ortaya çıktıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Bu dengesi bozulmuş, gözü koltuktan başka bir şeyi görmeyenlerin halini 14 Mayıs gecesi gördük. Televizyon ekranlarında oynadıkları kazandık tiyatrosunu hep birlikte takip ettik. Sandığın rengi belli oldukça yalanları ortaya çıktı. Manipülasyon yapmak istedikleri belli oldu. Buna rağmen, yanlış yönlendirdikleri seçmenlerinden de kamuoyundan da özür dilemediler" dedi.
21.05.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Adıyaman'dan duyurdu: Savunma sanayi tesislerinin bir kısmını bölgemize getiriyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan Adıyaman'dan duyurdu: Savunma sanayi tesislerinin bir kısmını bölgemize getiriyoruzCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Adıyaman'da gençlerle bir araya geldi. Erdoğan, "Savunma Sanayii sektörünün üretim tesislerinin bir kısmını bölgemize getiriyoruz. Mesela Adıyaman'da kablo ve konektör üretim tesis kuruyoruz" ifadelerini kullandı.
21.05.2023Gündem
Defne Devlet Hastanesi bugün açılıyor
Defne Devlet Hastanesi bugün açılıyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın deprem bölgesini ziyareti devam ediyor. Erdoğan'ın bugünkü ilk durağı Hatay olacak.
21.05.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Hatay'a gidiyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan Hatay'a gidiyorCumhurbaşkanı Erdoğan'ın deprem bölgesini ziyareti devam ediyor. Erdoğan'ın bugünkü ilk durağı Hatay olacak.
21.05.2023Gündem
Memurlara müjde! Kira yardımı yapılacak
Memurlara müjde! Kira yardımı yapılacakDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu yaptığı açıklamada memurlara iyi haberi duyurdu. Çavuşoğlu, "Önce Rusya- Ukrayna savaşı, sonra asrın felaketi depremler, arz- talep dengesini bozdu. Ancak bu sorun sadece yaşanan krizlerin sonucu değil; fırsatçıların da kurnazlığından kaynaklı. Bu ahlaki de değil, insani de değil. Yasal düzenlemelerle ve ilave tedbirlerle gereğini yapacağız. Büyük şehirlerde memurlara il ve ilçe bazında kira katkısı vereceğiz."diye konuştu.
18.05.2023Gündem
Depremzedelere skandal tebligat! Parasını devlet ödeyecek
Depremzedelere skandal tebligat! Parasını devlet ödeyecekTekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından kentteki otellerde misafir ettiği 550 depremzedeye verdiği hizmeti 21 Mayıs günü sonlandıracağını duyurdu. Duyuru üzerine AFAD Başkanlığı, Tekirdağ Valiliği’nden depremzedelerin tüm masraflarının karşılanarak, otel tahsis edilmesini istedi. Büyükşehir Belediyesi’nden gece yarısı yapılan açıklamada, "Deprem bölgesi bir türlü toparlanamayıp, geçici konteyner kentleri yeterince kurulamayınca, ilgili daireye gerekli talimatlar verilerek süre uzatılmıştır. Konunun çirkin bir şekilde siyasete alet edilmesi oldukça düşündürücüdür." denildi. İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada ise soruşturma başlatıldığı bildirildi. Son gelişmeye göre Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin önce misafir ettiği sonrasında ise çıkarma kararı aldığı depremzedelerin otel parasını devlet ödeyecek.
18.05.2023Gündem
İkinci turda taktik savaşları! Gözler 9.5 milyon oyda
İkinci turda taktik savaşları! Gözler 9.5 milyon oydaCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ikinci tur yarışına taktik savaşlarıyla girdi. İki lider de ilk mesajlarını gençlere verdi. Son 10 günde zorlu bir ikna süreci var: Mevcut seçmen korunacak, oy kullanmayan 9.5 milyon seçmen sandığa götürülecek. Yüzde 5 oy alan Sinan Oğan’ın desteği alınacak...
18.05.2023Gündem
İşte liderlerin 2’nci tur yol haritası! Seçim stratejileri belli oldu
İşte liderlerin 2’nci tur yol haritası! Seçim stratejileri belli oldu28 Mayıs’taki ikinci tur öncesi Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun seçim stratejileri de belli oldu. Erdoğan televizyon programlarına ağırlık verirken deprem bölgesi başta olmak üzere birçok şehre ziyaretler ve mitingler de yapacak. CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ise ikinci tur için teröre karşı güçlü vurguyla sahaya inmeye hazırlanıyor.
17.05.2023Gündem
CHP cephesinde moraller bozuk! Yeni dönemde 39 vekil kaybedecek
CHP cephesinde moraller bozuk! Yeni dönemde 39 vekil kaybedecekCHP, Meclis’e taşıdığı ittifak partilerinden anlamlı bir destek alamadı. Tek istisna Mustafa Sarıgül oldu. Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde beklediği sonucu alamayan partide moral bozukluğu yaşanıyor.
16.05.2023Gündem
2023 seçim sonuçları... Deprem bölgesinde AK Parti gücünü korudu
2023 seçim sonuçları... Deprem bölgesinde AK Parti gücünü korudu14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçim sonuçları, yüzyılın felaketinin yaşandığı deprem bölgesindeki 11 ilde herkes tarafından merak ediliyordu. İşte Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Osmaniye, Malatya, Adıyaman, Adana, Diyarbakır, Kilis, Şanlıurfa ve Elazığ'da seçim sonuçları...
15.05.2023Gündem
Deprem bölgesi 11 ilde seçim sonuçları 2023! Deprem bölgesi illerinde parti oy oranları, Deprem bölgesi Cumhurbaşkanı oy sayıları
Deprem bölgesi 11 ilde seçim sonuçları 2023! Deprem bölgesi illerinde parti oy oranları, Deprem bölgesi Cumhurbaşkanı oy sayılarıDeprem bölgesi 11 ilde seçim sonuçları belli oldu. 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde deprem bölgesinde yer alan Kahramanmaraş, Gaziantep, Malatya, Osmaniye, Adana, Elazığ, Diyarbakır, Şanlıurfa, Hatay, Kilis ve Adıyaman'da seçim sonuçları 2023 belli oldu. Deprem bölgesinde hangi parti kazandı? İşte deprem bölgesi 11 ilde partilerin oy oranları....
14.05.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Deprem Bölgesi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki deprem bölgesi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.