Çöp Ev

Çöp Ev

Son dakika çöp ev haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan çöp ev ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını çöp ev haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Çöp Ev

haberleri sayfasında son dakika yaşanan çöp ev gelişmeleri de dahil olmak üzere 459 çöp ev haberi bulunmuştur. Tüm çöp ev haberleri aşağıda listelenmiştir.
Kötü koku ihbarıyla gidildi, 'çöp ev' çıktı
Kötü koku ihbarıyla gidildi, 'çöp ev' çıktıAdana'da polis ekiplerinin, kötü koku şikayeti üzerine gittiği adres, 'çöp ev' çıktı. Belediye ekiplerince çöpler temizlenirken, evdeki hayvanlar da korumaya alındı.
30.09.2022Yaşam
Çöp evde bulunan Cem Muhammet'in son hali ortaya çıktı
Çöp evde bulunan Cem Muhammet'in son hali ortaya çıktıAkdeniz Üniversitesi (AÜ) Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, Bursa'da çöp evde uygunsuz koşullarda yaşarken bulunduktan sonra AÜ Hastanesi'nde tedavi edilen Cem Muhammet'i (9), devlet koruması altında kaldığı Antalya Çocuk Evleri Sitesi'nde ziyaret etti, masa tenisi oynadı. Rektör Özkan, koruyucu ailelikle ilgili çağrıda bulundu.
9.09.2022Yaşam
2 öğretmene 'Cem Muhammet' incelemesi
2 öğretmene 'Cem Muhammet' incelemesiBursa'da çöp evde bulunan Cem Muhammet A.'nın (9) Antalya'nın Aksu ilçesindeki ilkokulda olan kaydının, komşularının 'Yurt dışında yaşıyor' beyanıyla tutulan tutanakla 'pasif öğrenci' konumuna getirildiği ortaya çıktı. Milli Eğitim Bakanlığı, tutanağı tutan öğretmenler P.B. ve N.A.'nın ifadelerinin alınıp, inceleme yapılması için müfettiş görevlendirdi.
17.08.2022Gündem
Çöp evde bulunan Cem Muhammet, ile ilgili yeni gelişme!
Çöp evde bulunan Cem Muhammet, ile ilgili yeni gelişme!Bursa'nın Nilüfer ilçesindeki 'çöp ev'den kurtarılan Cem Muhammet A. (9), Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Hastanesi'ndeki tedavisinin 22'nci gününde taburcu edildi. Cem Muhammet, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü yetkililerince hastaneden alınıp, kuruma ait eve yerleştirildi.
16.08.2022Yaşam
Çöp evde bulunan Cem Muhammet'ten iyi haber var! Güzel gelişmeyi doktoru duyurdu
Çöp evde bulunan Cem Muhammet'ten iyi haber var! Güzel gelişmeyi doktoru duyurduBursa'da çöp evden kurtarıldıktan sonra Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Hastanesi'nde tedavi gören Cem Muhammet A.'nın (9) son durumu ile ilgili bilgi veren AÜ Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, "Kilo alımı gayet iyi durumda. Travmayı atlatabilmesi için psikolojik destek devam ediyor. Yakın zamanda taburcu edilecek duruma geldi" dedi.
10.08.2022Gündem
Çöp evden kurtarılan oğlu Cem Muhammet için yeni eve taşınıyor
Çöp evden kurtarılan oğlu Cem Muhammet için yeni eve taşınıyorBursa'daki çöp evden kurtarılan Cem Muhammet A.'nın (9) annesi Yasemin A., rutubet nedeniyle duvarlardaki sıvaların tutmadığı oğlunun da 1 gün kaldığı evden birkaç gün sonra taşınacağını açıkladı. Yasemin A., daha sonra oğlunu almak için başvuru yapacağını belirtti.
8.08.2022Yaşam
Çöp evde bulunan Cem'den yeni haber! Doktoru sevindiren gelişmeyi açıkladı
Çöp evde bulunan Cem'den yeni haber! Doktoru sevindiren gelişmeyi açıkladıBursa'da çöp evden çıkarılan ve 9 gündür Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Hastanesi'nde tedavi gören Cem Muhammet A.'yı (9) Rektör Prof. Dr. Özlenen Özkan ve Başhekim Prof. Dr. Yıldıray Çete ziyaret etti. Çocuğun sağlık durumunun iyi olduğunu açıklayan Özkan, "Özellikle psikolojik olarak çok iyi. Kan değerleri çok iyi. Artık yürüyebiliyor. 2 kilo 100 gram aldı. Türkiye'den çikolatalar, oyuncaklar ve bir sürü şey geliyor. Onların da tadına bakmaya başladı" dedi.
3.08.2022Gündem
İbrahim Tatlıses'in meşhur ettiği Engür Kalender çöp evde yaşıyor! Ünlü sanatçılara hakaretler yağdırıyor, kapıyı da açmıyor
İbrahim Tatlıses'in meşhur ettiği Engür Kalender çöp evde yaşıyor! Ünlü sanatçılara hakaretler yağdırıyor, kapıyı da açmıyorBir dönem yaptığı albüm ve sahne çalışmaları ile ünlenen şarkıcı Engür Kalender’in şimdilerde çöp evde yaşadığı ortaya çıktı. Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, İbrahim Tatlıses’in kendi plak şirketinden şöhret ettiği şarkıcı Engür Kalender’e yardım edilmesi gerektiğini duyurdu. Eski şöhretini kaybedince psikolojisi bozulan Kalender'in evinden gelen kötü kokular ise komşularını bezdirdi.
29.07.2022Magazin
Çöp evden dram üstüne dram çıktı! Cem'in annesi babası ile ilgili şok detayı açıkladı
Çöp evden dram üstüne dram çıktı! Cem'in annesi babası ile ilgili şok detayı açıkladıBursa'nın Nilüfer ilçesinde boşaltılmak istenen çöp evdeki kilitli odada baygın halde bulunan Cem Muhammet A.'nın (9) annesi Yasemin A. (48) ifadesinde; 2013'te tanıştığı Muhammet isimli kişiden hamile kaldığını, oğlunun babasının, Cem'in doğumundan haberinin olmadığını söyledi. Yasemin A., oğlunu alıkoyan kardeşi Kamuran Pınar A.'nın (44) ise Cem'e kendisini annesi olarak tanıttığını belirtti.
29.07.2022Yaşam
Çöp evde bulunan Cem Muhammet'in ilk sözü yürek yaktı! 'İlk kez çok iyi insanlar gördüm'
Çöp evde bulunan Cem Muhammet'in ilk sözü yürek yaktı! 'İlk kez çok iyi insanlar gördüm'Bursa'da 1 yıl boyunca çöp evin bir odasında tutulan ve o evden perişan halde çıkarılan 9 yaşındaki Cem’in hastanedeki ilk sözü, “İlk kez çok iyi insanlar gördüm” oldu. Cem Muhammet'in aylarca kilitli odada alıkonulması tüm Türkiye'yi derinden sarstı. Onu eve kapatan teyzesinin 'hasta mı', 'cani mi' olduğu sorusu gündeme geldi. Cem ne kadar zamanda iyileşir? Süreç nasıl devam edecek? Teyzesi ceza alır mı? Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi öğretim üyesi, psikiyatrist Prof. Dr. Fatih Öncü değerlendirdi...
28.07.2022Gündem
Bursa’daki çöp evden çıkan çocuğun annesi ilk kez konuştu! 'Sonuna kadar şikayetçiyim'
Bursa’daki çöp evden çıkan çocuğun annesi ilk kez konuştu! 'Sonuna kadar şikayetçiyim'Bursa’da boşaltılmak istenen çöp evdeki kilitli odada teyzesi Kamuran Pınar A. tarafından alıkonulup, baygın halde bulunan Cem Muhammet A.'nın (9) Antalya'da yaşayan annesi Yasemin A. (48), yıllardır yaptığı kayıp başvuruları hakkında işlem yapmayan görevliler hakkında şikayetçi olacağını belirterek, “Kız kardeşimin suçlu olduğu kadar, hiçbir şey yapmayan memur ve amirlerden de sonuna kadar şikayetçiyim" dedi.
26.07.2022Yaşam
Çöp evde bulunan çocuğun son durumu! Muhammed Cem’in sağlık durumu nasıl, çöp evdeki çocuğun annesi ve teyzesi tutulandı mı?
Çöp evde bulunan çocuğun son durumu! Muhammed Cem’in sağlık durumu nasıl, çöp evdeki çocuğun annesi ve teyzesi tutulandı mı?Çöp evdeki çocuğun annesi ve teyzesi tutulandı mı, Çöp evde bulunan çocuğun son durumu nasıl? Çöp evde bitkin halde bulunan 9 yaşındaki Cem Muhammed'in son durumuyla ilgili tedavi gördüğü Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan'dan açıklama geldi. Öte yandan yaklaşık 1 yıldır da 9 yaşındaki yeğenini bu evde alıkoyan teyze Kamuran Pınar A. sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı da, "Bursa'da çöp evde tutulan çocuğun annesinin 2 yıl önce kayıp ilanı verdiği belirlendi.  Peki, Muhammed Cem’in sağlık durumu nasıl?
26.07.2022Yaşam
Bir dönem Müge Anlı'nın programındaydı! Ünlü psikiyatrist Arif Verimli'den çöp evde bulunan çocukla ilgili çarpıcı yorum
Bir dönem Müge Anlı'nın programındaydı! Ünlü psikiyatrist Arif Verimli'den çöp evde bulunan çocukla ilgili çarpıcı yorumBursa'da kiraladığı evi çöplüğe çeviren ve yaklaşık 1 yıldır da 9 yaşındaki yeğenini bu evde alıkoyan teyze Kamuran Pınar A. sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Bir dönem Müge Anlı'nın programında psikiyatristlik yapan Prof. Dr. Arif Verimli, konuyla ilgili dikkat çeken bir yorumda bulundu. Çocuğun yüzünü kapattığı fotoğrafı paylaşan Verimli, "Seni ablasına bırakan sözde annen, muhtemel kendisinden kaçırılan ya da kendisi aramayan sözde baban, olayın çöp evde olması sebebiyle ihtimal ki çok h.. teyzen (etiği aşmamalıyım), o mahallenin muhtarı, apartman komşuları ve bizler yüzümüzü kapatmalıyız utançtan! Düzeleceksin.." yazdı.
25.07.2022Gündem
Çöp evde bulunan çocuğun annesi konuştu
Çöp evde bulunan çocuğun annesi konuştuBursa'da çöple dolu evin tahliyesi sırasında kilitli bir odada bitkin halde bulunan 9 yaşındaki çocuğun Antalya’da yaşayan annesi Yasemin A., 3 yıldır çocuğunu aradığını ve kardeşi tarafından kaçırılması nedeniyle ulaşamadığını söyledi. Kardeşinin tutuklanmasını ‘Olması gereken oldu devletime güveniyorum’ sözleriyle değerlendiren Yasemin A., "Bana kimse yardım etmedi, herkes kendi kuyruğunu kurtarmaya çalışıyor. Ben 3 yıldır çocuğumu istiyorum. Sevgi Evi nedir, kim beni çocuğumdan ayırabilir. Ben bir anneyim. O benim çocuğum ve yanımda olması gerekiyor” dedi.
25.07.2022Gündem
Dispozofobi (çöp toplama hastalığı) nedir, neden olur? Çöp biriktirme hastalığı tedavisi nasıl yapılır, belirtileri neler?
Dispozofobi (çöp toplama hastalığı) nedir, neden olur? Çöp biriktirme hastalığı tedavisi nasıl yapılır, belirtileri neler?Dispozofobi nedir, nasıl tedavi edilir, belirtileri ve nedenleri nelerdir? soruları Bursa’da çöp ev olayı sonrası gündeme geldi. Bursa'da tahliye için girilen çöp evde bulunan 9 yaşındaki çocuk tüyleri diken diken etti.  Çelişkili ifadeler veren anne ve teyze birbirlerini suçlarken Dispozofobi yani çöp toplama hastalığıyla ilgili yapılan aramalar arttı. Peki, çöp toplama hastalığı neden olur, çöp toplama hastalığının tedavisi ne, dispozofobi nasıl tedavi edilir, belirtileri ve nedenleri nedir?
25.07.2022Sağlık
Çöp evde kilitli bulunan çocuğun annesi konuştu! Bursa çöp ev olayı nedir, 9 yaşındaki Cem Muhammed’in sağlık durumu nasıl, annesi ne dedi?
Çöp evde kilitli bulunan çocuğun annesi konuştu! Bursa çöp ev olayı nedir, 9 yaşındaki Cem Muhammed’in sağlık durumu nasıl, annesi ne dedi?Bursa'da kirasını ödemediği için icra takibi başlatılan Kamuran Pınar A.'nın oturduğu eve giden ekipler bir odada kilitli 9 yaşında bir çocuk buldu. Türkiye’yi derinden sarsan olayın detayları sorgulanırken, çocuğun annesi ilk kez konuştu. Cem Muhammed A., Antalya'da yaşayan annesi Yasemin A.'ya teslim edilmesinin ardından yapılan araştırma sonrası, annesinden alınarak Antalya Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'nde koruma altına alındı.
25.07.2022Yaşam
Çöp evden çıkarılan Muhammed'in son hali ortaya çıktı! Vicdansız teyze tutuklandı
Çöp evden çıkarılan Muhammed'in son hali ortaya çıktı! Vicdansız teyze tutuklandıBursa'da bir çöp evde 1 yıldır kilitli tutulan ve bitkin düşen 9 yaşındaki erkek çocuk, önce Antalya’da yaşayan annesine daha sonra savcılık kararıyla Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne teslim edildi. Geniş bir tedavisi için Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne yatışı yapılan çocuğun, Pediatri, Çocuk Ruh Sağlığı, Beslenme ve Diyet Polikliniklerini de kapsayan genel bir değerlendirmeye tabii tutulacağı bildirildi. Öte yandan teyze Kamuran Pınar A. çıkarıldığı adliyede tutuklanarak ceza evine gönderildi.
25.07.2022Yaşam
Türkiye Bursa’da çöp evde bulunan çocuğu konuşuyor! 2020'de kayıp ilanı verilmiş
Türkiye Bursa’da çöp evde bulunan çocuğu konuşuyor! 2020'de kayıp ilanı verilmişAile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Bursa'da çöp evde bulunan 9 yaşındaki çocuğun, savcılık kararıyla anneden alınarak Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı kurumlarında koruma altına alındığını duyurdu. Açıklamada annenin 2020 senesinde kayıp ilanı verdiği bilgisi yer aldı. Gözaltına alınan teyze, ''çocuğa eziyet'' suçundan adliyeye sevk edildi.
25.07.2022Gündem
Bursa çöp ev olayı nedir, 9 yaşındaki Muhammed’in teyzesi ifadesinde ne dedi? Teyze Kamuran Pınar kimdir, tutuklandı mı?
Bursa çöp ev olayı nedir, 9 yaşındaki Muhammed’in teyzesi ifadesinde ne dedi? Teyze Kamuran Pınar kimdir, tutuklandı mı?Bursa’daki çöp ev olayı tüm Türkiye’nin kanını dondurdu. Bursa'da bir çöp evde ölmek üzereyken bulunan 9 yaşındaki C.M.A.'nın hayatı resmen ciğer yaktı.  C.M'nin uzun süredir baygın bulunduğu odada kilitli tutulduğu ortaya çıktı. Söz konusu olaydan sonra Bursa çöp ev olayı nedir, 9 yaşındaki Muhammed’in teyzesi ifadesinde ne dedi? Teyze Kamuran Pınar kimdir, tutuklandı mı? sorularına yanıt aranmaya başlandı.
25.07.2022Yaşam
9 yaşındaki yeğenini alıkoyan acımasız teyzenin ilk ifadesi ortaya çıktı
9 yaşındaki yeğenini alıkoyan acımasız teyzenin ilk ifadesi ortaya çıktıBursa'da kiraladığı evi çöplüğe çeviren ve yaklaşık 1 yıldır da 9 yaşındaki yeğenini bu evde alıkoyan teyze Kamuran Pınar A. çocuğa eziyet suçundan tutuklandı. Öte yandan emniyette susma hakkını kullanan Kamuran Pınar A.'nın savcılıktaki ifadesinde, annesi istemediği için yeğenine kendisinin baktığını söyledi.
24.07.2022Gündem
2 bin yıllık tarihe büyük saygısızlık! Define uğruna talan ettiler
2 bin yıllık tarihe büyük saygısızlık! Define uğruna talan ettilerKocaeli'de yaklaşık 2 bin yıl önce inşa edilen tümülüs, define uğruna talan edildi. Bazı kişilerin taşları kazıyarak tarihi yapıya kendisinin veya sevdiğinin ismini yazdığı da görüldü.
24.07.2022Yaşam
Toplu taşımada fotoğrafa dayak! O anlar kameralarda...
Toplu taşımada fotoğrafa dayak! O anlar kameralarda...Kadıköy’de seyir halindeki otobüsün içerisinde başkasının fotoğraflarını çektiği iddia edilen kişi, diğer yolcular tarafından darbedildi. Yolcular tarafından tokatlanan ve güçlükle tutulan kişinin cep telefonuna el konulurken, otobüste yaşananlar görüntülere yansıdı.
24.07.2022Yaşam
Çöp evde 1 yıldır odaya kilitli çocuk baygın bulundu
Çöp evde 1 yıldır odaya kilitli çocuk baygın bulunduBursa'da Aydın S., kirasını ödemediği gerekçesiyle kiracısı Kamuran Pınar A.’yı mahkemeye verdi. Borcunun ödemeyen ve duruşmalara katılmayan Kamuran Pınar A.’nın evden tahliyesine karar verildi. İcra ekibinin çilingir yardımıyla girdiği evin kilitli ve çöple dolu bir odasından ise 9 yaşındaki bir çocuk baygın halde bulundu. Çocuğun Kamuran Pınar A.’nın yeğeni olduğu, kız kardeşinden 2 yıl önce aldığı ve çöplerle dolu kilitli bir odada yaklaşık 1 yıldır tuttuğu öğrenildi. Çocuğun tırnakları ile saçlarının uzadığı, vücudunda yaralar olduğu ve çok zayıf kaldığı görüldü.
24.07.2022Haber
Boşaltılmak istenen çöp evde 1 yıldır odaya kilitli çocuk baygın bulundu
Boşaltılmak istenen çöp evde 1 yıldır odaya kilitli çocuk baygın bulunduBursa'da Aydın S., kirasını ödemediği gerekçesiyle kiracısı Kamuran Pınar A.’yı mahkemeye verdi. Borcunun ödemeyen ve duruşmalara katılmayan Kamuran Pınar A.’nın evden tahliyesine karar verildi. İcra ekibinin çilingir yardımıyla girdiği evin kilitli ve çöple dolu bir odasından ise 9 yaşındaki bir çocuk baygın halde bulundu. Çocuğun Kamuran Pınar A.’nın yeğeni olduğu, kız kardeşinden 2 yıl önce aldığı ve çöplerle dolu kilitli bir odada yaklaşık 1 yıldır tuttuğu öğrenildi. Çocuğun tırnakları ile saçlarının uzadığı, vücudunda yaralar olduğu ve çok zayıf kaldığı görüldü.
24.07.2022Foto Galeri
MİT'ten nokta operasyon! PKK'nın sözde sorumlusu öldürüldü
MİT'ten nokta operasyon! PKK'nın sözde sorumlusu öldürüldüMilli İstihbarat Teşkilatı (MİT), terör örgütü PKK-YPG'nin sözde Aynularab sorumlusu 'Kendal Ermeni' kod adlı Şahin Tekintanğaç'ı etkisiz hale getirdi.
24.07.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Çöp Ev ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki çöp ev haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.