Cem Belevi

Cem Belevi

Son dakika cem belevi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan cem belevi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını cem belevi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Cem Belevi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan cem belevi gelişmeleri de dahil olmak üzere 145 cem belevi haberi bulunmuştur. Tüm cem belevi haberleri aşağıda listelenmiştir.
'İrem Derici füze atmış!' Cem Belevi ile olaylı ayrılığı sonrası ünlü sanatçı sosyal medyayı salladı
'İrem Derici füze atmış!' Cem Belevi ile olaylı ayrılığı sonrası ünlü sanatçı sosyal medyayı salladıKariyeriyle olduğu kadar özel hayatıyla da sık sık adından söz ettiren ünlü şarkıcı İrem Derici, bir Twitter hesabının estetik yaptırmadan önceki fotoğrafıyla son halinin fotoğrafını karşılaştırdığı tweete verdiği cevapla gündem oldu.
12.07.2022Magazin
İrem Derici 'Ayağını öpsem...' diyen takipçisine yanıt verdi!
İrem Derici 'Ayağını öpsem...' diyen takipçisine yanıt verdi!Cem Belevi ile yaşadığı olaylı ayrılık sonrası şarkıcı İrem Derici dün akşam Instagram hesabından soru-cevap yaptı. Takipçilerinin merak ettiklerini yanıtlayan Derici, bir takipçisinin kendisine sorduğu, 'Ayağını öpsem tepkin ne olurdu?' sorusuna verdiği yanıtla şaşkına çevirdi.
29.06.2022Magazin
İrem Derici'den göğüsleriyle ilgili soruya bomba yanıt!
İrem Derici'den göğüsleriyle ilgili soruya bomba yanıt!Estetiklere çok para harcadığını dile getiren ve son olarak şarkıcı Cem Belevi ile yaşadıklarıyla gündeme gelen İrem Derici, sosyal medyadan bir pozunu paylaştı. Derici'ye, bir takipçisi göğüsleriyle ilgili soru sordu. Derici de soruyu pas geçmedi.
23.06.2022Magazin
İrem Derici'den 'Ellinci şansı vermeye gidiyorum' paylaşımı!
İrem Derici'den 'Ellinci şansı vermeye gidiyorum' paylaşımı!Cem Belevi ile ilişkisi olaylı biten ünlü şarkıcı İrem Derici sosyal medya hesabında dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Derici, bir sosyal medya kullanıcısının kendisi ile ilgili yaptığı paylaşıma yer verdi.
13.06.2022Magazin
İhanete uğrayan İrem Derici'den radikal imaj değişikliği! Görenlerin ağzı açık kaldı
İhanete uğrayan İrem Derici'den radikal imaj değişikliği! Görenlerin ağzı açık kaldıÜnlü şarkıcı Cem Belevi tarafından iki kez aldatıldığını öğrenen İrem Derici'den dikkat çeken bir hamle geldi. Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem olan İrem Derici, son olarak yeni imajıyla karşımıza çıktı. İmajını tazeleyen Derici, Instagram hesabından yeni halini paylaştı. Derici'nin radikal imaj değişikliği sonrası hayranları beğeni yağmuruna tuttu. İşte İrem Derici'nin imajı...
10.06.2022Magazin
İrem Derici mal varlığını açıkladı!
İrem Derici mal varlığını açıkladı!Son günlerde Cem Belevi ile yaşadığı olaylı ayrılık süreciyle gündemden düşmeyen İrem Derici, Bursa'daki sahnesinde mal varlığını sıraladı. "10 yıldır manyak gibi çalışıyorum" diyen Derici, 2 arabasının olduğunu evini de albüm yapmak için sattığını söyledi.
25.05.2022Magazin
İrem Derici'den olay sözler: Safiye Soyman'ın saçını yolasım geldi
İrem Derici'den olay sözler: Safiye Soyman'ın saçını yolasım geldiCem Belevi ile ilişkisi olaylı bir şekilde biten şarkıcı İrem Derici, yaz öncesi forma girmek için güzellik merkezinde kampa girdi. Birkaç beden incelebilmek için hazırlıklara başlayan şarkıcı, "Erkek çaktırmadan çapkınlık yapabilir" şeklindeki açıklama yapan meslektaşı Safiye Soyman'a cevap verdi.
25.05.2022Magazin
İrem Derici'den Cem Belevi'ye ağır gönderme: Bırakın şu çöpü
İrem Derici'den Cem Belevi'ye ağır gönderme: Bırakın şu çöpüKendisine ihanet eden Cem Belevi'ye geçtiğimiz günlerde 'çeyrek popçu' diyen İrem Derici'nin kızgınlığı geçmiyor. Ünlü şarkıcı bu kez konserinde Belevi için "çöp" ifadesini kullandı.
20.05.2022Magazin
Cem Belevi'den İrem Derici'ye gönderme!
Cem Belevi'den İrem Derici'ye gönderme!Cem Belevi, önceki gün Gaziantep’te düzenlenen bir etkinlikte sahne aldı. Cem Belevi, aldatma yüzünden araları bozulan İrem Derci’ye söylediği şarkıyla göndermede bulundu.
19.05.2022Magazin
İrem Derici'den eski sevgilisi Cem Belevi hakkında olay sözler!
İrem Derici'den eski sevgilisi Cem Belevi hakkında olay sözler!Kendisine ihanet eden Cem Belevi'ye 'çeyrek popçu' diyen İrem Derici, önceki akşam sahne aldığı mekanda, eski sevgilisi için 'iblis' yakıştırması yaptı. Aşka küsmediğini de dile getiren Derici, konserinde çıkan olaylar yüzünden sahneden erken inmek zorunda kaldı.
16.05.2022Magazin
İrem Derici'nin son paylaşımı sosyal medyayı salladı!
İrem Derici'nin son paylaşımı sosyal medyayı salladı!Ünlü şarkıcı İrem Derici'yi Nergis Nesrullayeva ile aldatan Cem Belevi, 'Böyle bir şey yok! Kendisini aldatmadım' açıklamasında bulundu. İrem Derici ise Cem Belevi'yi elinde olduğunu söylediği ses kayıtlarını ifşa etmekle tehdit etmişti. Bu paylaşımın ardından suskunluğunu henüz koruyan İrem Derici'den yeni bir paylaşım geldi.
14.05.2022Magazin
İrem Derici'den Cem Belevi'ye beddualı gönderme!
İrem Derici'den Cem Belevi'ye beddualı gönderme!Cem Belevi ile İrem Derici, önceki gün ikinci kez ihanet iddiasıyla ayrıldı. Belevi'nin, ünlü şarkıcıyı manken Nergis Nesrullayeva ile aldattığı iddia edilmişti. Cem Belevi'yle yaşadığı ayrılık süreciyle magazin gündeminden düşmeyen şarkıcı İrem Derici, ünlü şarkıcıya konserinden mesaj yolladı.
12.05.2022Magazin
İrem Derici, Cem Belevi ayrılığı ile ilgili bomba iddia! Arabada yakaladı
İrem Derici, Cem Belevi ayrılığı ile ilgili bomba iddia! Arabada yakaladıİrem Derici'yi Nergis Nesrullayeva ile aldatan Cem Belevi 'Aldatmadım' açıklaması yaptı. İrem Derici açıklamayı görünce çileden çıktı. Şarkıcı İrem Derici Cem Belevi'yi "Ben İrem'i çok seviyorum, onu asla aldatmadım" sözlerinden sonra ses kayıtlarını ifşa etmekle tehdit etmişti. İrem Derici sessizliğini korurken, 2. Sayfa konuyla ilgili çarpıcı iddiaları gündeme getirdi.
11.05.2022Magazin
İrem Derici Cem Belevi açıklaması geldi mi, son durum ne? Gözler Instagram’da Cem Belevi story paylaşımı sonrası İrem Derici’de!
İrem Derici Cem Belevi açıklaması geldi mi, son durum ne? Gözler Instagram’da Cem Belevi story paylaşımı sonrası İrem Derici’de!İrem Derici ve Cem Belevi aşkı iddiaya göre şarkıcı Cem Belevi’nin İrem Derici'yi ikinci kez aldatmasıyla bitti. İhaneti öğrenen Derici, sosyal medya hesabından ayrılığı “Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatında mutluluklar” sözleriyle duyurdu. İhanet iddialarıyla gündeme gelen Cem Belevi 'İrem'i çok seviyorum' dedi. Ünlü şarkıcı İrem Derici ise yaptığı son açıklamada Belevi'yi yalancılıkla suçlayarak, “Ben bi' kaç saat uyuyup uyanıp her şeyi anlatayım ya, sıktı artık bu sahtekarlık. A'dan Z'ye şöyle ses kayıtlarıyla mis gibi he ne dersin?” ifadelerini kullandı. İrem Derici’nin paylaşımı sonrası magazini yakından takip eden vatandaşlar İrem Derici’nin uyanmasını bekledi. Peki, İrem Derici Cem Belevi açıklaması geldi mi? İrem Derici Cem Belevi story atışmasında son durum…
11.05.2022Televizyon
Cem Belevi'nin açıklaması İrem Derici'yi çıldırttı! 'Yaz sonuna kalmaz İrem'i şutlarım'
Cem Belevi'nin açıklaması İrem Derici'yi çıldırttı! 'Yaz sonuna kalmaz İrem'i şutlarım'Cem Belevi'nin meslektaşı İrem Derici'yi manken Nergis Nesrullayeva ile aldattığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. İrem Derici çok sinirlendi ve Instagram hesabından "Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum" paylaşımı yaptı. Cem Belevi ise iddialar üzerine konuşmasında "Onu ne öfkelendirdi ise bilmiyorum, aldatma gibi bir şey yok" dedi. Belevi'nin açıklamalarının ardından Derici'den yanıt gecikmedi. Adeta çılgına dönen Derici, eski sevgilisine ateş püskürdü.
10.05.2022Magazin
Cem Belevi İrem Derici'yi ikinci kez aldattı! Derici’den Cem Belevi’ye olay sözler...
Cem Belevi İrem Derici'yi ikinci kez aldattı! Derici’den Cem Belevi’ye olay sözler...Daha önce meslektaşı Cem Belevi'nin ihanetini affederek barışan İrem Derici'nin yine aldatıldığı konuşuluyor. Ayrılık sonrası Derici, eski sevgilisine zehir zemberek sözler sarf etti.
9.05.2022Magazin
İrem Derici arkadaşını ifşaladı! "Çocuğa don giydiremiyoruz"
İrem Derici arkadaşını ifşaladı! "Çocuğa don giydiremiyoruz"Armağan Çağlayan'ın programı 'Normalleştiremediklerimizden Misiniz?' serisinin konuğu İrem Derici oldu. Derici "İç çamaşırı giymeyi bırakmak normal mi?" sorusunda arkadaşını ifşa etti.
7.04.2022Magazin
İrem Derici, Cem Belevi ile ilişkisi hakkında konuştu! "35 yaşında bir ergenim"
İrem Derici, Cem Belevi ile ilişkisi hakkında konuştu! "35 yaşında bir ergenim"Şarkıcı Murat Balcı, Etiler'de bir restoranda sahne aldı. Yakın arkadaşı Balcı'yı izlemeye gelen İrem Derici, ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtlarken, bir dargın bir barışık devam eden Cem Belevi ile ilişkisi hakkında konuştu.
28.03.2022Magazin
İrem Derici- Cem Belevi ayrılığının perde arkası dikkat çekti! 'Tabaklar çatallar havada uçuştu' iddiası!
İrem Derici- Cem Belevi ayrılığının perde arkası dikkat çekti! 'Tabaklar çatallar havada uçuştu' iddiası!İlişkilerine ikinci bir şans veren ve Amsterdam'da aşk tazeleyen Cem Belevi ile İrem Derici'nin ayrıldığı iddia edilmişti. Birbirlerini takip etmeyi bırakan çiftten Derici, aşk pozlarını da sayfasından kaldırdı. Sürpriz ayrılıkla ilgili şaşırtına iddialar ortaya çıktı...
27.03.2022Magazin
İrem Derici ve Cem Belevi'den hayranlarını üzen haber! Valiz kaybolunca...
İrem Derici ve Cem Belevi'den hayranlarını üzen haber! Valiz kaybolunca...İrem Derici (35) ile Cem Belevi (34), Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da Derici'nin doğum gününü kutlamıştı. Önceki gün Instagram'da aşk fotoğrafları da paylaşan şarkıcı çift, tatil dönüşünde uçaktan indikten sonra kaybolan valiz yüzünden ilişkilerini bitirdi. İşte sürpriz ayrılığın perde arkası...
25.03.2022Magazin
İrem Derici ile Cem Belevi yine ayrıldı mı? Flaş hamle...
İrem Derici ile Cem Belevi yine ayrıldı mı? Flaş hamle...İlişkisine ikinci bir şans veren İrem Derici'nin, Cem Belevi ile aşkı kısa sürdü. Çift, çıktıkları Amsterdam tatilinde yollarını ayırdı.
24.03.2022Magazin
Pelin Batu'dan doktor eşi Macit Bitargil'e uzaklaştırma kararı!
Pelin Batu'dan doktor eşi Macit Bitargil'e uzaklaştırma kararı!Oyuncu Pelin Batu, dört yıl önce Roma'da evlendiği kalp damar cerrahı eşi Macit Bitargil hakkında kendisine yoğun psikolojik baskı uyguladığı ve fiziksel şiddet eğilimli davranışlar sergilediği iddiasıyla iki ay uzaklaştırma kararı aldırdı.
23.03.2022Magazin
İrem Derici ile Cem Belevi'den Amsterdam'dan aşk pozları!
İrem Derici ile Cem Belevi'den Amsterdam'dan aşk pozları!Cem Belevi ile ilişkisine ikinci bir şans veren İrem Derici, sevgilisi ile birlikte Hollanda tatiline çıktı. Amsterdam'da giden ünlü çift İrem Derici ile Cem Belevi tatilden kareleri takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmedi.
23.03.2022Magazin
İrem Derici ve Cem Belevi'den aşk pozu geldi!
İrem Derici ve Cem Belevi'den aşk pozu geldi!35 yaşına girecek şarkıcı İrem Derici, bir süre önce Cem Beleci ile aşk yaşamaya başladı. Erken doğum günü kutlaması düzenleyen çift sosyal medya hesaplarından paylaşım yapmayı da ihmal etmedi. Derici, kalp emojisi ile aşk karesini paylaştı.
20.03.2022Magazin
İrem Derici'den şaşırtan 'evlilik' çıkışı!
İrem Derici'den şaşırtan 'evlilik' çıkışı!İrem Derici, Cem Belevi ile yaz aşkı yaşamış, ocak ayında ilişkiye ikinci bir şans tanımıştı. Derici, kendisine yöneltilen evlilik sorusuna “Evlenmeyeceğim. Seda ablam bizim için de evlendi." şeklinde cevap verdi.
16.03.2022Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Cem Belevi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki cem belevi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.