Gazete Vatan Logo
MagazinCem Belevi: Acılar paylaştıkça azalır!

Cem Belevi: Acılar paylaştıkça azalır!

Popçu Cem Belevi, Ramazan Bayramı’nın birinci ve ikinci günü konser verdi. Önce Eskişehir, daha sonra İzmir’de müzikseverlerle buluşan ünlü şarkıcı, üç ay sonra ilk kez sahneye çıktığını söyledi.

Cem Belevi: Acılar paylaştıkça azalır!

Ramazan Bayram'nın ilk günü Eskişehir'de konser veren Cem Belevi, Eskişehirlilere eğlence dolu bir bayram yaşattı. İbrahim Tatlıses’in 'Mavi Mavi' şarkısını seslendiren popçu, yoğun ilgiyle karşılandı. Bayramın ikinci günü ise İzmir’de sahne alan şarkıcı, sahne performansıyla alkış topladı.

"85 GÜN SONRA İLK SAHNEMİZ"

Belevi, sahneden sevenlerinin bayramını, "85 gün sonra ilk sahnemiz. Paylaştıkça acılar azalır, mutlulukar çoğalır. Hayatta en güzel şey her şeyi birlikte paylaşabilmek. Hep birlikte, mutlulukla nice güzel bayramlarımız olsun" sözleriyle kutladı.

"TEKLİFLERİ DEĞERLENDİRİYORUM"

Sahne sonrası röportaj veren ünlü isim, "Hem sahne hem oyunculuk çok iyi gidiyor. Bir sinema filmi çektim, yakında vizyona girecek. İki dijital film çektim. Onun dışında dizi için de gelen teklifleri değerlendiriyorum, senaryo okuyorum. Kısmet bakalım" açıklamasını yaptı.