İrem Derici

İrem Derici

Son dakika irem derici haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan irem derici ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını irem derici haber sayfamızda bulabilirsiniz.

İrem Derici

haberleri sayfasında son dakika yaşanan irem derici gelişmeleri de dahil olmak üzere 721 irem derici haberi bulunmuştur. Tüm irem derici haberleri aşağıda listelenmiştir.
İrem Derici'den Cem Belevi'ye ağır gönderme: Bırakın şu çöpü
İrem Derici'den Cem Belevi'ye ağır gönderme: Bırakın şu çöpüKendisine ihanet eden Cem Belevi'ye geçtiğimiz günlerde 'çeyrek popçu' diyen İrem Derici'nin kızgınlığı geçmiyor. Ünlü şarkıcı bu kez konserinde Belevi için "çöp" ifadesini kullandı.
20.05.2022Magazin
Cem Belevi'den İrem Derici'ye gönderme!
Cem Belevi'den İrem Derici'ye gönderme!Cem Belevi, önceki gün Gaziantep’te düzenlenen bir etkinlikte sahne aldı. Cem Belevi, aldatma yüzünden araları bozulan İrem Derci’ye söylediği şarkıyla göndermede bulundu.
19.05.2022Magazin
İrem Derici'den eski sevgilisi Cem Belevi hakkında olay sözler!
İrem Derici'den eski sevgilisi Cem Belevi hakkında olay sözler!Kendisine ihanet eden Cem Belevi'ye 'çeyrek popçu' diyen İrem Derici, önceki akşam sahne aldığı mekanda, eski sevgilisi için 'iblis' yakıştırması yaptı. Aşka küsmediğini de dile getiren Derici, konserinde çıkan olaylar yüzünden sahneden erken inmek zorunda kaldı.
16.05.2022Magazin
İrem Derici konserinde olay çıktı! Demir çubuklarla birbirlerine girdiler
İrem Derici konserinde olay çıktı! Demir çubuklarla birbirlerine girdilerSultangazi'de düzenlenen İrem Derici konserinde iki grup arasında kavga çıktı. Çıkan kavga sonrası polis biber gazı kullanırken, konser yarıda kaldı.
14.05.2022Magazin
İrem Derici'nin son paylaşımı sosyal medyayı salladı!
İrem Derici'nin son paylaşımı sosyal medyayı salladı!Ünlü şarkıcı İrem Derici'yi Nergis Nesrullayeva ile aldatan Cem Belevi, 'Böyle bir şey yok! Kendisini aldatmadım' açıklamasında bulundu. İrem Derici ise Cem Belevi'yi elinde olduğunu söylediği ses kayıtlarını ifşa etmekle tehdit etmişti. Bu paylaşımın ardından suskunluğunu henüz koruyan İrem Derici'den yeni bir paylaşım geldi.
14.05.2022Magazin
İrem Derici'den Cem Belevi'ye beddualı gönderme!
İrem Derici'den Cem Belevi'ye beddualı gönderme!Cem Belevi ile İrem Derici, önceki gün ikinci kez ihanet iddiasıyla ayrıldı. Belevi'nin, ünlü şarkıcıyı manken Nergis Nesrullayeva ile aldattığı iddia edilmişti. Cem Belevi'yle yaşadığı ayrılık süreciyle magazin gündeminden düşmeyen şarkıcı İrem Derici, ünlü şarkıcıya konserinden mesaj yolladı.
12.05.2022Magazin
İrem Derici, Cem Belevi ayrılığı ile ilgili bomba iddia! Arabada yakaladı
İrem Derici, Cem Belevi ayrılığı ile ilgili bomba iddia! Arabada yakaladıİrem Derici'yi Nergis Nesrullayeva ile aldatan Cem Belevi 'Aldatmadım' açıklaması yaptı. İrem Derici açıklamayı görünce çileden çıktı. Şarkıcı İrem Derici Cem Belevi'yi "Ben İrem'i çok seviyorum, onu asla aldatmadım" sözlerinden sonra ses kayıtlarını ifşa etmekle tehdit etmişti. İrem Derici sessizliğini korurken, 2. Sayfa konuyla ilgili çarpıcı iddiaları gündeme getirdi.
11.05.2022Magazin
İrem Derici Cem Belevi açıklaması geldi mi, son durum ne? Gözler Instagram’da Cem Belevi story paylaşımı sonrası İrem Derici’de!
İrem Derici Cem Belevi açıklaması geldi mi, son durum ne? Gözler Instagram’da Cem Belevi story paylaşımı sonrası İrem Derici’de!İrem Derici ve Cem Belevi aşkı iddiaya göre şarkıcı Cem Belevi’nin İrem Derici'yi ikinci kez aldatmasıyla bitti. İhaneti öğrenen Derici, sosyal medya hesabından ayrılığı “Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatında mutluluklar” sözleriyle duyurdu. İhanet iddialarıyla gündeme gelen Cem Belevi 'İrem'i çok seviyorum' dedi. Ünlü şarkıcı İrem Derici ise yaptığı son açıklamada Belevi'yi yalancılıkla suçlayarak, “Ben bi' kaç saat uyuyup uyanıp her şeyi anlatayım ya, sıktı artık bu sahtekarlık. A'dan Z'ye şöyle ses kayıtlarıyla mis gibi he ne dersin?” ifadelerini kullandı. İrem Derici’nin paylaşımı sonrası magazini yakından takip eden vatandaşlar İrem Derici’nin uyanmasını bekledi. Peki, İrem Derici Cem Belevi açıklaması geldi mi? İrem Derici Cem Belevi story atışmasında son durum…
11.05.2022Televizyon
Cem Belevi'nin açıklaması İrem Derici'yi çıldırttı! 'Yaz sonuna kalmaz İrem'i şutlarım'
Cem Belevi'nin açıklaması İrem Derici'yi çıldırttı! 'Yaz sonuna kalmaz İrem'i şutlarım'Cem Belevi'nin meslektaşı İrem Derici'yi manken Nergis Nesrullayeva ile aldattığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. İrem Derici çok sinirlendi ve Instagram hesabından "Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum" paylaşımı yaptı. Cem Belevi ise iddialar üzerine konuşmasında "Onu ne öfkelendirdi ise bilmiyorum, aldatma gibi bir şey yok" dedi. Belevi'nin açıklamalarının ardından Derici'den yanıt gecikmedi. Adeta çılgına dönen Derici, eski sevgilisine ateş püskürdü.
10.05.2022Magazin
Cem Belevi İrem Derici'yi ikinci kez aldattı! Derici’den Cem Belevi’ye olay sözler...
Cem Belevi İrem Derici'yi ikinci kez aldattı! Derici’den Cem Belevi’ye olay sözler...Daha önce meslektaşı Cem Belevi'nin ihanetini affederek barışan İrem Derici'nin yine aldatıldığı konuşuluyor. Ayrılık sonrası Derici, eski sevgilisine zehir zemberek sözler sarf etti.
9.05.2022Magazin
İrem Derici arkadaşını ifşaladı! "Çocuğa don giydiremiyoruz"
İrem Derici arkadaşını ifşaladı! "Çocuğa don giydiremiyoruz"Armağan Çağlayan'ın programı 'Normalleştiremediklerimizden Misiniz?' serisinin konuğu İrem Derici oldu. Derici "İç çamaşırı giymeyi bırakmak normal mi?" sorusunda arkadaşını ifşa etti.
7.04.2022Magazin
Derya Uluğ karın dekoltesiyle olay oldu! İrem Derici'nin yorumu...
Derya Uluğ karın dekoltesiyle olay oldu! İrem Derici'nin yorumu...Son dönemin yıldızı parlayan popçularından olan Derya Uluğ karın dekoltesiyle sahneye çıktı. Derya Uluğ'un iddialı tarzını gören İrem Derici fotoğrafların altına hemen yorum yaptı.
3.04.2022Magazin
İrem Derici, Cem Belevi ile ilişkisi hakkında konuştu! "35 yaşında bir ergenim"
İrem Derici, Cem Belevi ile ilişkisi hakkında konuştu! "35 yaşında bir ergenim"Şarkıcı Murat Balcı, Etiler'de bir restoranda sahne aldı. Yakın arkadaşı Balcı'yı izlemeye gelen İrem Derici, ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtlarken, bir dargın bir barışık devam eden Cem Belevi ile ilişkisi hakkında konuştu.
28.03.2022Magazin
İrem Derici- Cem Belevi ayrılığının perde arkası dikkat çekti! 'Tabaklar çatallar havada uçuştu' iddiası!
İrem Derici- Cem Belevi ayrılığının perde arkası dikkat çekti! 'Tabaklar çatallar havada uçuştu' iddiası!İlişkilerine ikinci bir şans veren ve Amsterdam'da aşk tazeleyen Cem Belevi ile İrem Derici'nin ayrıldığı iddia edilmişti. Birbirlerini takip etmeyi bırakan çiftten Derici, aşk pozlarını da sayfasından kaldırdı. Sürpriz ayrılıkla ilgili şaşırtına iddialar ortaya çıktı...
27.03.2022Magazin
İrem Derici ve Cem Belevi'den hayranlarını üzen haber! Valiz kaybolunca...
İrem Derici ve Cem Belevi'den hayranlarını üzen haber! Valiz kaybolunca...İrem Derici (35) ile Cem Belevi (34), Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da Derici'nin doğum gününü kutlamıştı. Önceki gün Instagram'da aşk fotoğrafları da paylaşan şarkıcı çift, tatil dönüşünde uçaktan indikten sonra kaybolan valiz yüzünden ilişkilerini bitirdi. İşte sürpriz ayrılığın perde arkası...
25.03.2022Magazin
İrem Derici ile Cem Belevi yine ayrıldı mı? Flaş hamle...
İrem Derici ile Cem Belevi yine ayrıldı mı? Flaş hamle...İlişkisine ikinci bir şans veren İrem Derici'nin, Cem Belevi ile aşkı kısa sürdü. Çift, çıktıkları Amsterdam tatilinde yollarını ayırdı.
24.03.2022Magazin
Pelin Batu'dan doktor eşi Macit Bitargil'e uzaklaştırma kararı!
Pelin Batu'dan doktor eşi Macit Bitargil'e uzaklaştırma kararı!Oyuncu Pelin Batu, dört yıl önce Roma'da evlendiği kalp damar cerrahı eşi Macit Bitargil hakkında kendisine yoğun psikolojik baskı uyguladığı ve fiziksel şiddet eğilimli davranışlar sergilediği iddiasıyla iki ay uzaklaştırma kararı aldırdı.
23.03.2022Magazin
İrem Derici ile Cem Belevi'den Amsterdam'dan aşk pozları!
İrem Derici ile Cem Belevi'den Amsterdam'dan aşk pozları!Cem Belevi ile ilişkisine ikinci bir şans veren İrem Derici, sevgilisi ile birlikte Hollanda tatiline çıktı. Amsterdam'da giden ünlü çift İrem Derici ile Cem Belevi tatilden kareleri takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmedi.
23.03.2022Magazin
İrem Derici ve Cem Belevi'den aşk pozu geldi!
İrem Derici ve Cem Belevi'den aşk pozu geldi!35 yaşına girecek şarkıcı İrem Derici, bir süre önce Cem Beleci ile aşk yaşamaya başladı. Erken doğum günü kutlaması düzenleyen çift sosyal medya hesaplarından paylaşım yapmayı da ihmal etmedi. Derici, kalp emojisi ile aşk karesini paylaştı.
20.03.2022Magazin
İrem Derici'den şaşırtan 'evlilik' çıkışı!
İrem Derici'den şaşırtan 'evlilik' çıkışı!İrem Derici, Cem Belevi ile yaz aşkı yaşamış, ocak ayında ilişkiye ikinci bir şans tanımıştı. Derici, kendisine yöneltilen evlilik sorusuna “Evlenmeyeceğim. Seda ablam bizim için de evlendi." şeklinde cevap verdi.
16.03.2022Magazin
İrem Derici ve Cem Belevi'den 'Bergen' açıklaması!
İrem Derici ve Cem Belevi'den 'Bergen' açıklaması!Bir süredir kendisi gibi şarkıcı Cem Belevi ile aşk yaşayan İrem Derici, önceki gece sinema çıkışı objektiflere yansıdı. Sevgilisi ile birlikte 'Bergen' filmini izleyen şarkıcı, başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah'a övgüler yağdırırken, spor salonunda çocuklarla yaşadığı diyaloğu da anlattı.
13.03.2022Magazin
Messi'nin kıyafeti olay oldu! 'Küçükken annem beni böyle giydiriyordu'
Messi'nin kıyafeti olay oldu! 'Küçükken annem beni böyle giydiriyordu'İngiliz eski futbolcu David Beckham'ın (46) babasının izinden giden oğlu Romeo (19), Fransa'nın başkenti Paris'te hayran olduğu futbolcular Messi, Mbappé ve Neymar'ı ziyaret etti.
5.03.2022Magazin
Serenay Sarıkaya: 'Bergen', Farah Zeynep Abdullah'a kısmetmiş
Serenay Sarıkaya: 'Bergen', Farah Zeynep Abdullah'a kısmetmişSerenay Sarıkaya, önceki gün Etiler’de bir kuafördeydi. Çıkışta kendisini bekleyen araca binen oyuncu, Ulus’ta bir mekana geçerek menajeriyle buluştu. Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden Sarıkaya, uzun süre hazırlık yaptığı, ancak kendi çekim takvimine uymadığı için ayrılmak zorunda kaldığı 'Bergen' projesiyle ilgili konuştu.
5.03.2022Magazin
Çağla Şıkel ve Emre Altuğ, Uzay'ın doğum gününü kutladı
Çağla Şıkel ve Emre Altuğ, Uzay'ın doğum gününü kutladıÇağla Şıkel, geçtiğimiz günlerde koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurmuştu. Bu süreçte ünlü mankenin oğulları Uzay ve Kuzey, babaları Emre Altuğ’da vakit geçirmişti. Altuğ, önceki gün 10 yaşına basan Uzay’ın doğum gününde eski eşi Şıkel’in sürpriz yaptığı anları sosyal medya hesabından paylaştı.
5.03.2022Magazin
Selami Şahin'den oğlunun eski sevgilisi İrem Derici'ye veto! Yapımcıya ihtar gönderdi
Selami Şahin'den oğlunun eski sevgilisi İrem Derici'ye veto! Yapımcıya ihtar gönderdiSelamı Şahin, oğlu Lider Şahin'in eski sevgilisi olan İrem Derici'nin kendi şarkısını okuduğunu duyunca sinirlendi. Selami Şahin, programın yapımcısına ihtar gönderdi.
5.03.2022Magazin

Benzer Haber Etiketleri

İrem Derici ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki irem derici haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.