Bedelli Askerlik Son Dakika

Bedelli Askerlik Son Dakika

Son dakika Bedelli askerlik son dakika haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Bedelli askerlik son dakika ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Bedelli askerlik son dakika haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Bedelli Askerlik Son Dakika

haberleri sayfasında son dakika yaşanan bedelli askerlik son dakika gelişmeleri de dahil olmak üzere 76 bedelli askerlik son dakika haberi bulunmuştur. Tüm bedelli askerlik son dakika haberleri aşağıda listelenmiştir.
Bedelli askerlik düzenlemesiyle ilgili flaş gelişme!  Kabul edildi
Bedelli askerlik düzenlemesiyle ilgili flaş gelişme! Kabul edildiBedelli askerlik düzenlemesini de içeren Askeri Ceza Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi TBMM Milli Savunma Komisyonunda kabul edildi.
22.06.2022Gündem
Bakan Akar'dan son dakika bedelli askerlik açıklaması
Bakan Akar'dan son dakika bedelli askerlik açıklamasıMilli Savunma Bakanı Akar Bedelli askerlikle ilgili; "Şu ana kadar bize müracaat eden toplam 634 bin 415 gencimiz işlemlerini tamamladı. Önümüzdeki hafta gençlerimizin ne zaman, hangi ilde, hangi birlikte temel eğitim görevini yapacakları kamuoyuyla paylaşılacak. Gençlerimizin bedelli askerlik kapsamındaki eğitim çalışmaları 24 Kasım 2018 ile 7 Şubat 2020 arasında toplam 37 celpte icra edilecek" dedi.
15.11.2018Gündem
Milli Savunma Bakanı Akar'dan son dakika bedelli askerlik açıklaması
Milli Savunma Bakanı Akar'dan son dakika bedelli askerlik açıklamasıMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın talimatıyla bedelli askerlik uygulamasına ilişkin çalışmalar hızlandırıldı. Düzenlemenin yasalaşmasının ardından iki gün içinde 200 bine yakın başvuru yapılırken Bakan Akar, "Hedefimiz gençlerimizin bedelli askerlik uygulamasından en kısa zamanda ve sorunsuz bir şekilde yararlanmasını sağlamaktır" dedi.
7.08.2018Gündem
Son dakika! Bedelli askerlik teklifi Pazartesi Meclis'te
Son dakika! Bedelli askerlik teklifi Pazartesi Meclis'teBedelli askerlik yasa teklifinin pazartesi günü saat 13.00'te komisyonda görüşüleceği bildirildi.
19.07.2018Gündem
Bedelli askerlikte son durum nedir? 2018 bedelli askerlik şartları nelerdir?
Bedelli askerlikte son durum nedir? 2018 bedelli askerlik şartları nelerdir?Bedelli askerlikte son durum nedir? 2018 bedelli askerlik şartları nelerdir? Sorularının yanıtları binlerce kişi tarafından gündemde araştırılıyor. İşte bedelli askerlikle ilgili merak edilen bilgiler...
18.07.2018Gündem
Son dakika haber... Bedelli askerlik Meclis'te
Son dakika haber... Bedelli askerlik Meclis'teBedelli askerlik ile ilgili düzenleme TBMM başkanlığına sunuldu. Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, çalışanların ücretsiz izinde sayılacağını söyledi.
18.07.2018Gündem
Bedelli belli oldu: 25 yaş, 15 bin TL!
Bedelli belli oldu: 25 yaş, 15 bin TL!5.5 milyon kişiyi ilgilendiren bedelli askerlik düzenlemesi Meclis’e sunuldu. 28 gün askerlik var, yaş sınırı 25. 2011’de 30 bin, 2014’te 18 bin olan ücret ise bu kez 15 bin TL...
18.07.2018Gündem
Bedelli askerlik yaş sınırı ve ücreti nedir? 2018 bedelli askerlik şartları
Bedelli askerlik yaş sınırı ve ücreti nedir? 2018 bedelli askerlik şartlarıBedelli askerlik yaş sınırı ve ücreti nedir? Sorusunun yanıtı gündemde sıkça araştırılıyor. Binlerce kişinin merak ettiği 2018 yılı bedelli askerlik şartları ne oldu? İşte bedelli askerlik konusunda yapılan son dakika açıklamalar...
17.07.2018Gündem
Son dakika: Bedelli askerlikte yaş ve ücret belli oluyor
Son dakika: Bedelli askerlikte yaş ve ücret belli oluyorBedelli askerlik teklifinde yaş sınırı 27 ücret ise 20 bin lira olacağı belirtiliyor.
16.07.2018Gündem
Bedelli askerlikte ücret ve yaş belli oldu mu? Başbakan açıklaması geldi...
Bedelli askerlikte ücret ve yaş belli oldu mu? Başbakan açıklaması geldi...Bedelli askerlikte ücret ve yaş belli oldu mu? Sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Başbakan Binali Yıldırım bedelli askerlik konusuna dair önemli açıklamalarda bulundu. İşte 2018 yılında bedelli askerlik çıkacak mı, yaş ve ücret ne olacak? Soruları hakkındaki her şey...
5.07.2018Gündem
Bedelli askerlik yapacaklar dikkat! Bakanlık uyarı yayımladı
Bedelli askerlik yapacaklar dikkat! Bakanlık uyarı yayımladıMilli Savunma Bakanlığı, bedelli askerlik hizmetine müracaat edecek yükümlülere yönelik önemli ödeme uyarısında bulundu.
8.06.2023Gündem
Asgari ücret kadar maaş ve sigorta! Askerliğini 6 ay uzatana 51 bin lira
Asgari ücret kadar maaş ve sigorta! Askerliğini 6 ay uzatana 51 bin liraTürkiye'de 20 yaşına gelen her Türk genci vatani görevini yapmak için askere gidiyor. 6 aylık askerlik süresini tamamlayan er ve erbaşlardan askerliğini 6 ay daha uzatana her ay en az asgari ücret kadar düzenli maaş ödeniyor, sigorta yapılıyor. 6 ayda ödenen toplam para 51 bin lira oluyor.
12.01.2023Gündem
2023 kıdem tazminatı tavan ücreti belli oldu!
2023 kıdem tazminatı tavan ücreti belli oldu!Milyonlarca çalışan merakla bekliyordu. 2023 kıdem tazminatı tavan ücreti netlik kazandı. Aralık ayının enflasyon verilerinin açıklanmasından sonra memur zamları da netlik kazandı. Bu kapsamda vatandaşın gözü kıdem tazminatına çevrildi. Hazine ve Maliye Bakanlığı 2023 yılı için kıdem tazminatı tavanını belirledi. İşte 2023 kıdem tazminatı hakkında merak edilen sorular, 2023 Kıdem Tazminatı ne kadar oldu? İşte, konuyla ilgili yaşanan son gelişmeler…
5.01.2023Ekonomi
Bedelli askerlik ücreti 2023 için belli oldu!
Bedelli askerlik ücreti 2023 için belli oldu!Geçtiğimiz günlerde 150 bin liraya yükseleceği iddia edilen bedelli askerlik 2023 ücreti için rakam netleşti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan memurlar ve tüm emeklilerin maaşına yüzde 25 zam yapılacağını açıkladı. Erdoğan'ın açıkladığı memur zammıyla birlikte bedelli askerlik ücreti 2023 için 100 bin 80 liraya yükselmiş oldu.
3.01.2023Ekonomi
Bedelli askerlikte flaş gelişme! Bu yapanlar her ay ceza ödeyecek
Bedelli askerlikte flaş gelişme! Bu yapanlar her ay ceza ödeyecekBedelli askerlikle ilgili son dakika gelişmesi. Bedelli askerlik ücreti, Temmuz ayı ile birlikte 80 bin 64 liraya yükseldi. Ancak bakaya durumunda olanlar bu bedeli cezalı olarak ödemek zorunda. Bakayalar her ay için 1167 lira ilave ceza ödeyecekler. İşte son dakika gelişmesinin tüm detayları...
19.07.2022Gündem
Resmi Gazete'de yayımlandı! Bedelli askerlik düzenlemesi yürürlüğe girdi
Resmi Gazete'de yayımlandı! Bedelli askerlik düzenlemesi yürürlüğe girdiBedelli askerlikte son dakika gelişmesi. Askerî Ceza Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre, yoklama kaçağı, saklı veya bakaya olup bedelli askerlik hizmetinden yararlanamayan yükümlüler bu hizmetten faydalanabilecek. İşte tüm detaylar...
12.07.2022Gündem
Bedelli askerlikle ilgili flaş gelişme! Kabul edildi, yoklama kaçağı ve bakaya...
Bedelli askerlikle ilgili flaş gelişme! Kabul edildi, yoklama kaçağı ve bakaya...Bedelli askerlik affına ilişkin yasa Meclis Genel Kurulu'nda kabul edildi. Karara göre yoklama kaçağı ve bakaya durumundaki 550 bin kişi bedelli askerlikten yararlanabilecek. Buna göre; Yoklama kaçağı, saklı veya bakaya olanlar için bedelli askerlik imkanı yasalaştı. Özel şartlar ve bedelli ücreti Milli Savunma Bakanlığı tarafından duyurulacak. Çeşitli sebeplerle dövizle askerliğini tamamlayamayanlara da yeni bir fırsat tanınacak. İşte son dakika kararı.
30.06.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Genel Sekreteri ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Genel Sekreteri ile görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Antonio Guterres ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
20.06.2022Siyaset
AK Parti'den son dakika bedelli askerlik açıklaması! Yüz binlerce kişiyi kapsıyor...
AK Parti'den son dakika bedelli askerlik açıklaması! Yüz binlerce kişiyi kapsıyor...AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, 550 bin kişiyi ilgilendiren bedelli askerlikte af düzenlemesine ilişkin konuştu. Bakaya ve kaçaklar için bedelli düzenlemesi TBMM'ye sunuldu. 550 bin kişiye askerlik affı geliyor...
20.06.2022Siyaset
Bedelli askerlik ile ilgili son dakika açıklaması! MSB duyurdu, kaldırılması ya da ücretinin azaltılması...
Bedelli askerlik ile ilgili son dakika açıklaması! MSB duyurdu, kaldırılması ya da ücretinin azaltılması...Son dakika haberine göre; Milli Savunma Bakanlığı kaynakları, "bedelli askerlik uygulamasının kaldırılması" veya "bedel ücretinin azaltılması" gibi popülist söylemlerle gençlerin duygularının istismar edilmemesi gerektiğini, bu tür tartışmaların kahramanlık ve fedakarlıkla görev yapan Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) personelini olumsuz etkilediğini bildirdi.
24.07.2021Gündem
Askerlik yeri sorgulama 2021! Askerlik yerleri açıklandı: e-devlet askerlik sorgulama-askerlik yeri öğrenme 2021 sonuçları
Askerlik yeri sorgulama 2021! Askerlik yerleri açıklandı: e-devlet askerlik sorgulama-askerlik yeri öğrenme 2021 sonuçlarıMilli Savunma Bakanlığı tarafından yapılacak açıklama merak ediliyordu. Mayıs celbi 2021 askerlik yerleri 16 Nisan tarihinde e-devlet üzerinden erişime açıldı. “Askerlik yerleri açıklandı mı, Mayıs celp dönemi askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?” soruları yanıt buldu. Silahaltına alınacak yedek subay aday adayı, yedek astsubay aday adayı ile erbaş/er statüsündeki yükümlüler için Mayıs celp dönemi askerlik yerleri belli oldu.
16.04.2021Gündem
Bedelli askerlik yerleri açıklandı! Er sınıflandırma sonuçları 2021: Asal bedelli sınıflandırma sonuç sorgulama
Bedelli askerlik yerleri açıklandı! Er sınıflandırma sonuçları 2021: Asal bedelli sınıflandırma sonuç sorgulamaMilli Savunma Bakanlığı bedelli askerlik sınıflandırma sonuçlarını açıkladı. Geçtiğimiz ay başvuruları tamamlanan bedelli askerlik yerleri 2021 şubat celbi sonuçları merak ediliyordu. Bedelli askerlik yerleri ne zaman açıklanacak diye soruyordu. İşte, MSB ASAL ve e-Devlet ile bedelli askerlik yerleri sonuçları ve celp, sevk tarihleri öğrenme ve sorgulama…
22.01.2021Gündem
Bedelli askerlik sevkleri ne zaman, ertelendi mi? Bedelli askerlik sevk tarihleri
Bedelli askerlik sevkleri ne zaman, ertelendi mi? Bedelli askerlik sevk tarihleriBedelli askerlik ertelendi mi? Milli Savunma Bakanlığı’ndan yapılan son dakika açıklamasında ‘Askerlik görevlerini yapmak üzere 23-25 Kasım 2020 tarihlerinde sevke tabi olan yükümlülerin sevkleri 22-24 Aralık 2020 tarihine ertelenmiştir’ denildi. Dolayısıyla bedelli askerlik sevkleri de ertelendi.
20.11.2020Gündem
Sınıflandırılmış yükümlü 2020 nedir, ne demek? (Sınıflandırılmış yükümlü ne zaman askere gider?)
Sınıflandırılmış yükümlü 2020 nedir, ne demek? (Sınıflandırılmış yükümlü ne zaman askere gider?)Askerlik yerlerinin açıklanmasından sonra, askerlik yerlerini öğrenen asker adayları ‘’sınıflandırılmış yükümlü’’ kelimesini araştırmaya başladı. Milli Savunma Bakanlığı, ocak, şubat ve mart aylarında silah altına alınacak yedek subay, astsubay ve erler ile bu yıl bedelli askerlik yapacak yükümlülerin sınıflandırma sonuçlarını açıkladı. MSB’nin MSB’nin Twitter hesabından yapılan bilgilendirmeden sonra ‘sınıflandırılmış yükümlü’ kelimesi merak edildi. Sınıflandırılmış yükümlü nedir, ne demek? Sınıflandırılmış yükümlü ne zaman askere gider, bedelli askerlik yapabilir mi?
24.01.2020Gündem
MSB’ye göre askerlik kaç ay oldu 2020? Yeni askerlik kaç gün? İşte askerlik süresi ve şartları….
MSB’ye göre askerlik kaç ay oldu 2020? Yeni askerlik kaç gün? İşte askerlik süresi ve şartları….Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan son dakika haberine göre, yeni bedelli askerlik ücretleri ve şartları belli oldu. Bedelli askerlik süresi, ücreti, yaşı gibi şartlar da yeni bedelli askerlik sistemi kılavuzunda yer aldı. MSB tarafından yapılan açıklamasının ardından, yeni askerlik kaç gün? Bedelli askerlik şartları ve yaşı nedir? soruları araştırılmaya başlarken, askerlik başvurusu yapmayı düşünen vatandaşlar aynı zamanda askerliğin kaç ay olduğunu da sorgulamaya başladı. MSB’nin resmi internet sitesinde bedelli ve döviz askerlik başvurusu için yükümlülerin 30 Haziran 2020 (dahil) saat 18:00’e kadar öde yapmak gerekmektedir. Peki, askerlik kaç ay oldu? Bedelli askerlik süresi, ücreti, yaş şartı nasıl değişti? İşte ayrıntılar...
16.01.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Bedelli Askerlik Son Dakika ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki bedelli askerlik son dakika haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.