Aşçı

Aşçı

Son dakika aşçı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan aşçı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını aşçı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Aşçı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan aşçı gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.097 aşçı haberi bulunmuştur. Tüm aşçı haberleri aşağıda listelenmiştir.
En az lise mezunu 100 sözleşmeli personel alınacak! İşte Kütahya Dumlupınar Üniversitesi personel alımı başvuru şartları!
En az lise mezunu 100 sözleşmeli personel alınacak! İşte Kütahya Dumlupınar Üniversitesi personel alımı başvuru şartları!Kütahya Dumlupınar Üniversitesi yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın KPSS (B) grubu puan sıralamasına göre 100 sözleşmeli personel alınacak. Yayımlanan ilana göre, üniversite birimlerinde istihdam edilmek üzere, koruma ve güvenlik gürevlisi, şoför, temizlik görevlisi, aşçı ve bakım destek görevlisi alınacak. Başvurular 26 Ocak’ta sona erecek. Peki, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Kütahya Dumlupınar Üniversitesi personel alım şartları!
Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) KPSS’den en az 55 puanla personel alacak! SPK giriş sınavı başvurusu nasıl yapılır?
Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) KPSS’den en az 55 puanla personel alacak! SPK giriş sınavı başvurusu nasıl yapılır? Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) duyurdu! KPSS 55, 60, 65 ve 70 puanla SPK’ya personel alınacak! Yayımlanan ilana göre, SPK, genel idare hizmetleri sınıfında bulunan 17 memur, teknik hizmetler sınıfında bulunan 2 teknisyen ile yardımcı hizmetler sınıfında bulunan 2 aşçı ve 8 hizmetli kadrosuna personel alımı için giriş sınavı yapacak. Peki, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) personel alımı başvurusu nasıl yapılır? SPK personel alımı şartları ve giriş sınavı başvurusu!
Masterchef kim elendi, kim önlük aldı? Dördüncü çeyrek finalist kim oldu? Kritik gecede şok eleme! Dilara ve Tahsin...
Masterchef kim elendi, kim önlük aldı? Dördüncü çeyrek finalist kim oldu? Kritik gecede şok eleme! Dilara ve Tahsin...MasterChef 2021 son bölümde, mavi ve kırmızı takımlardan çıkarak son 5'e kalmayı başaran ana kadro yarışmacıları arasından 1 tanesi daha kritik çeyrek final oyunu sonunda 4. şef ceketini giymeye hak kazandı. MasterChef Sergen, Hasan ve Eren'in ardından Mehmet, Danilo ve Somer şefler tarafından bugünkü son oyunda Dilara ve Tahsin arasından biri en başarılı ürünü çıkaran yarışmacı dördüncü çeyrek finalist olarak seçilirken başarısız yarışmacı kritik eleme gecesinde bu hafta Masterchef'e veda eden isim oldu. Milyonlarca kişi MasterChef'te kim elendi, dördüncü çeyrek finalist kim oldu?" şeklindeki soruya yanıt aramaya devam ediyor. Merak konusu olan son dakika MasterChef'te kim elendi, dördüncü çeyrek finalist kim oldu? sorusu yanıtları ve işte tüm gelişmeler...
6.01.2022Magazin
MSB 173 personel alımı yapacak! MSB personel alımı başvuruları ne zaman?
MSB 173 personel alımı yapacak! MSB personel alımı başvuruları ne zaman?Milli Savunma Bakanlığı (MSB) ve Genelkurmay Başkanlığı ile Kuvvet Komutanlıklarına çeşitli unvan ve branşlarda 173 personel alımı yapacak. İşte MSB personel alımı ilanının detayları…
Kredi borcu olan herkesi yakından ilgilendiriyor! Yüzde 40...
Kredi borcu olan herkesi yakından ilgilendiriyor! Yüzde 40...Kredi borcu olan ya da kredi çekmek isteyen herkesi kapsıyor. Kredi çeken vatandaşlar sonrasında ödemelerde güçlük çekebiliyor. Kredi borçları düzenli olarak ödense de geriye elde kalan para ile geçinmekte zorlanılabiliyor. Finansal huzur için toplam borçların, gelirin yüzde 40'ını geçmemesi gerekiyor. Kredi çekmek isteyenlerin ise gerçekten ihtiyacının olup olmadığını sorgulaması, gereksiz şekilde tekrar borçlanmaması büyük önem taşıyor. Peki kredi ödemekte zorlananlar ne yapabilir? Bu dönemde kredi çekmek doğru mu? Birikim yapmış ve parasını değerlendirmek isteyip kararsız kalanlar nasıl bir yol izleyebilir? İşte çeşitli tavsiyeler...
23.12.2021Ekonomi
Türk Hava Kurumu Başkanı Ali Yüksel kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Türk Hava Kurumu Yeni Başkanı Ali Yüksel'in hayatı...
Türk Hava Kurumu Başkanı Ali Yüksel kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Türk Hava Kurumu Yeni Başkanı Ali Yüksel'in hayatı...THK'ya Cenap Aşçı yerine Ali Yüksel atandı. Söz konusu gelişmenin ardından Ali Yüksel kimdir, sorusuna yanıt aranmaya başlandı. Türk Hava Kurumu Başkanı Ali Yüksel’in hayatı…
15.12.2021Gündem
Cebap Aşçı kimdir? Türk Hava Kurumu Cenap Aşçı'nın istifasını kabul etti!
Cebap Aşçı kimdir? Türk Hava Kurumu Cenap Aşçı'nın istifasını kabul etti!Ankara 9. Sulh Hukuk Mahkemesi bir süre önce istifa dilekçesi veren Türk Hava Kurumu Kayyum Heyeti Başkanı, Eski bakan Cenap Aşçı'nın istifasını kabul etti. Yerine Ali Yüksel atandı. Peki, Cenap Aşçı kimdir, nereli, kaç yaşında?
15.12.2021Gündem
Akşener: Esnaf bu ülkenin bel kemiği
Akşener: Esnaf bu ülkenin bel kemiğiİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Manisa'nın Turgutlu ilçesinde belediye ve esnaf ziyaretinde bulundu. 2 yıldır ilçe ilçe gezdiğini belirten Akşener "Amacım; esnafın içinde bulunduğu zor duruma dikkat çekmek. Esnaf bu ülkenin bel kemiği" dedi.
8.12.2021Siyaset
Yurttaki satırlı cinayette flaş gelişme! Valilikten açıklama geldi
Yurttaki satırlı cinayette flaş gelişme! Valilikten açıklama geldiAntalya'da özel öğrenci yurdunda aşçı olarak çalışan İhsan Güney (38) tarafından vahşice öldürülen üniversite öğrencisi Mehmet Sami Tuğrul'un (18) cenazesi, babası Halil Tuğrul tarafından morgdan alındı. İhsan Güney'in şizoaffektif bozukluk (şizofreni ve duygudurum bozukluğu) tanısı olduğu, aylık kontrollerini 4 aydır yaptırmadığı kaydedildi. İhsan Güney, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Güney, çıkarıldığı sulh ceza hakimliği tarafından tutuklandı.
8.12.2021Gündem
Mehmet Sami Tuğrul kim? Akdeniz Üniversitesi Mehmet Sami Tuğrul’un ölüm nedeni ne, üniversite öğrencisi neden ve öldürüldü?
Mehmet Sami Tuğrul kim? Akdeniz Üniversitesi Mehmet Sami Tuğrul’un ölüm nedeni ne, üniversite öğrencisi neden ve öldürüldü?Mehmet Sami Tuğrul neden öldürüldü, Mehmet Sami Tuğrul ölüm nedeni ne? Antalya’da özel bir yurtta kalan 18 yaşındaki üniversite öğrencisi Mehmet Sami Tuğrul vahşice öldürüldü. Yurtta aşçı olan İhsan Güney, satırla Mehmet Sami Tuğrul’un boğazını keserek canice bir cinayet işledi.
8.12.2021Yaşam
Öğrenci yurdunda vahşet! Öğrencinin başını satırla kesip, göğsünün üzerine koydu
Öğrenci yurdunda vahşet! Öğrencinin başını satırla kesip, göğsünün üzerine koyduAntalya'da özel öğrenci yurdunda aşçı olarak çalışan İhsan Güney (38), yurdun yemekhanesinde üniversite öğrencisi Mehmet Sami Tuğrul'un (18) başını satırla kesip, göğsünün üzerine koydu.
7.12.2021Gündem
ODTÜ en az lise mezunu sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!
ODTÜ en az lise mezunu sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!ODTÜ duyurdu. En az lise mezunu 4B sözleşmeli personel alınacak. İlan Resmi Gazete'de yayımlandı. Yayımlanan ilana göre, Orta Doğu Teknik Üniversitesi'ne 2020 KPSS (B) grubu puanıyla büro personeli, aşçı, koruma ve güvenlik görevlisi ile temizlik personeli istihdam edilecek. Peki, ODTÜ personel alımı başvurusu nasıl yapılır? ODTÜ sözleşmeli personel alımı başvuru şartları!
Heath Freeman hayatını kaybetti
Heath Freeman hayatını kaybettiBones ve ER gibi dizileriyle tanınan ünlü oyuncu Heath Freeman 41 yaşında yaşamını yitirdi. Heath Freeman'ın genç yaşta ölümü hayranlarını yıktı.
16.11.2021Magazin
MEB personel alımı sonuçları sorgulama! 5 bin 872 personel alımı sonuçları açıklandı mı? Fizyoterapist, aşçı ve yardımcısı atama sonuçları!
MEB personel alımı sonuçları sorgulama! 5 bin 872 personel alımı sonuçları açıklandı mı? Fizyoterapist, aşçı ve yardımcısı atama sonuçları!MEB personel alımı sonuçları gündemdeki yerini aldı. Fizyoterapist, aşçı ve aşçı yardımcısı olmak üzere destek personeli alımı için yapılacak MEB personel alımı başvuru işlemleri 25 Ekim ve 5 Kasım tarihleri aralığında gerçekleşti. Milli Eğitim Bakanlığı personel alımı sonuçları merak ve heyecanla bekleniyor. Peki, MEB personel alımı atama sonuçları ne zaman açıklanacak? 12 Kasım Milli Eğitim Bakanlığı 5 bin 872 personel alımı sonuçları açıklandı mı? İşte MEB personel alımı sonuçları sorgulama ekranı…
MEB personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak?
MEB personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak?Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) 5 bin 872 personel alımı için başvurular 5 Kasım'da tamamlanmıştı. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Kariyer Kapısı platformu veya e-Devlet üzerinen tamamlanan personel alımı başvuruların ardından adayların gözü MEB personel alımı sonuçlarına çevrildi. Peki, MEB personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte MEB sözleşmeli personel alımı sonuçlarının açıklanacağı tarih...
MEB resmen duyurdu! Ve belli oldu 5 Kasım...
MEB resmen duyurdu! Ve belli oldu 5 Kasım...Binlerce kişi bekliyordu Milli Eğitim Bakanlığı resmen duyurdu. Ve başladı. Son tarih 5 Kasım. Maaşları 3 bin 750 lira ile 5 bin 650 lira arasında değişiyor. Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB) istihdam edilecek 260 sözleşmeli fizyoterapist ve 5 bin 872 destek personeli için 5 Kasım'a kadar başvuru yapılabilecek. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Kariyer Kapısı'nın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, fizyoterapist ve destek personeli alımı için başvurular "kariyerkapisi.cbiko.gov.tr" adresinden gerçekleştirilebilecek.
MEB personel alımı 2021 başvuruları başladı! MEB 5 bin 872 personel alacak!
MEB personel alımı 2021 başvuruları başladı! MEB 5 bin 872 personel alacak!Binlerce kişi bekliyordu! MEB 5 bin 872 personel alacak. MEB sözleşmeli fizyoterapist pozisyonunda 260, sözleşmeli destek personeli pozisyonunda (aşçı, aşçı yardımcısı) ise 5.872 personel alım gerçekleştirecek. MEB personel alımı başvuruları 5 Kasım 2021 Cuma gününe kadar yapılabilecek. Adaylar başvuru işlemlerini online olarak gerçekleştiribilecek. Peki, MEB personel alımı başvurusu nasıl yapılır? MEB sözleşmeli personel alımı başvuru şartları neler? İşte MEB personel alımı 2021 başvuruları ile ilgili detaylar...
MEB personel alımı başvuru nasıl yapılır? E-devlet MEB sözleşmeli personel alımı başvuru ekranı! 6 bin 132 personel alımı yapılacak!
MEB personel alımı başvuru nasıl yapılır? E-devlet MEB sözleşmeli personel alımı başvuru ekranı! 6 bin 132 personel alımı yapılacak!MEB personel alımı başvuru nasıl yapılır? MEB 6 bin 132 personel alımı başvuruları bugün başlıyor. Milli Eğitim Bakanlığı resmi internet sitesinde yer alan duyuruya göre; kurum kadrosuna 260 sözleşmeli fizyoterapist, 5 bin 872 destek personel alımı yapılacak. 25 Ekim Pazartesi itibariyle başlayacak olan alımlar 5 Kasım'da sona erecek. E-Devlet üzerinden yapılabilecek başvururlar için aramalar arttı. Peki, MEB personel alımı başvuru nasıl yapılır, MEB personel alımı başvuru şartları nelerdir?
Uğur Şahin ve Özlem Türeci'ye büyük ödül! İlk kez Türk bayrağı dalgalandı
Uğur Şahin ve Özlem Türeci'ye büyük ödül! İlk kez Türk bayrağı dalgalandıİspanya'nın uluslararası alanda en prestijli ödülü olan Asturias Prensesi ödülleri sahiplerini buldu. Uğur Şahin ve Özlem Türeci'nin ödül almasından dolayı tören alanında ilk defa Türk bayrağı da dalgalandı
22.10.2021Dünya
Sumudica'dan Morutan ve Cicaldayu yorumu
Sumudica'dan Morutan ve Cicaldayu yorumuYeni Malatyaspor'un Rumen teknik direktörü Sumudica Galatasaray'ın iki yıldızı hakkında açıklamalarda bulundu.
Gazinoda cinayet! Aşçı, garsonu bıçaklayarak öldürdü
Gazinoda cinayet! Aşçı, garsonu bıçaklayarak öldürdüKonya’da, gazinoda aşçı olarak çalışan Mustafa Demirel (60), kendisine küfrettiği iddiasıyla garson Kemal Akdeniz'i (56) bıçaklayarak öldürdü. Gözaltına alınan Demirel, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
22.10.2021Gündem
Kuryelerden isyan! Puan sistemi kalksın
Kuryelerden isyan! Puan sistemi kalksınİstanbul’daki motokuryelerle yapılan anket çalışmasına göre, motokuryeler üzerlerinde baskı yarattığı ve kazalara yol açtığı gerekçesiyle puanlama sisteminin kaldırılmasını istedi. Ayrıca kuryeliğin tehlikeli meslekler sınıfına alınmasını talep etti.
19.10.2021Gündem
KPSS şartı aranmıyor! İş fırsatı! İstanbul, Ankara, İzmir...
KPSS şartı aranmıyor! İş fırsatı! İstanbul, Ankara, İzmir...KPSS şartı aranmıyor. Yüz binlerce kişiye İŞKUR iş fırsatı sağladı. Kurum, 1 Ocak-15 Ekim arasında 1 milyon 36 bin kişinin işe yerleştirilmesine aracılık etti. En fazla işe yerleştirmeler; satış danışmanı, turizm ve otelcilik elemanı ile konfeksiyon işçiliği mesleklerinde oldu. İş yerleştirmede İstanbul yaklaşık 170 bin kişiyle ilk sırada yer alırken, İstanbul'u sırasıyla Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Konya, Gaziantep, Antalya, Muğla, Tekirdağ, Mersin ve Samsun izledi.
MEB harekete geçti ve belli oldu! Resmen duyuruldu, 25 Ekim...
MEB harekete geçti ve belli oldu! Resmen duyuruldu, 25 Ekim...Milli Eğitim Bakanlığı resmen duyurdu! MEB'den son dakika kararı geldi. Milyonları yakından ilgilendiriyor. Tarihler belli oldu, 81 ile yazı gönderildi. Yüz yüze eğitim, personel alımı, öğrenciler, sınavlar ve notlara ilişkin tek tek açıklama yapıldı. MEB ekim ayı için harekete geçti. 16 Ekim itibarıyla 7 ve 11'inci sınıflar için Destekleme ve Yetiştirme Kursları (DYK) açılacak ve tamamen ücretsiz olacak. 358 öğrenci yurt dışına lisansüstü öğrenim görmek üzere gönderilecek, başvurular 21 Ekim'de başlıyor. 6 bin 132 destek personeli istihdam edilecek, başvurular 25 Ekim'den itibaren yapılabilecek. Öğrencilere ilişkin eksik/hatalı not girişi yapıldığı tespit edilmişti. Bu nedenle 2020-2021 II. Dönem Ders Notları modülü ekim ayı sonuna kadar açılacak ve öğrencilerin tek tek hataları düzeltilecek. İşte MEB'in son dakika kararı ve ekim ayına ilişkin yapılan son açıklamalar...
11.10.2021Eğitim
3600 ek gösterge nedir, kimleri kapsıyor? Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın’dan ek gösterge açıklaması!
3600 ek gösterge nedir, kimleri kapsıyor? Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın’dan ek gösterge açıklaması!Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın, 3600 ek göstergenin kapsamına ilişkin çalışmayı başlatmak için bakanlıkla mutabakata vardıklarını belirterek, "Buna ilişkin startı kasım ayı içinde vereceğiz" dedi. 3600 ek gösterge teklifinin kendilerine ait olduğunu dile getiren Yalçın, "Toplu sözleşme kararı bize aittir. Buna ilişkin vaat Cumhurbaşkanımıza aittir. 2022 yılı içinde çalışacağız tamamlayacağız" diye konuştu. İşte ek göstergede son durum...

Benzer Haber Etiketleri

mebMilli Eğitim Bakanlığıpersonel alımıcinayetantalya

Aşçı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki aşçı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.