Geri Dön
EkonomiTOGG'dan sürü halinde test sürüşü! Vatandaşın kamerasına yansıdı

TOGG'dan sürü halinde test sürüşü! Vatandaşın kamerasına yansıdı

Türkiye'nin yerli ve milli otomobili TOGG'dan yeni bir görüntü geldi. TOGG'un sürü halindeki sürüş anı bir vatandaşın kamerasına yansıdı.

TOGG'dan sürü halinde test sürüşü! Vatandaşın kamerasına yansıdı

TOGG'dan yeni bir görüntü geldi. Sürü halindeki sürüş anı bir vatandaşın kamerasına yansıdı. Test ve deneme süreçleri devam eden Türkiye'nin Otomobili TOGG'un kamuflajlı olduğu görüldü. Öte yandan TOGG Üst Yöneticisi Gürcan Karakaş'ın Türkiye'nin otomobilini gece saatlerindeki sürüş anı, Kuzey Marmara Otoyolu'nda kameraya yansımıştı.

TOGG'un C-SUV modelinin gelecek yılın ilk çeyreğinde pazara çıkması bekleniyor. Türkiye'nin Otomobili'nin test ve deneme süreçleri ise devam ediyor.

TOGGdan sürü halinde test sürüşü Vatandaşın kamerasına yansıdı

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN DA YERLİ OTOMOBİLİ KULLANMIŞTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gebze Bilişim Vadisi'nde TOGG'un en son prototipinin test sürüşünü yapmıştı.

Erdoğan, Gebze Bilişim Vadisi'nde katıldığı "Sanayi ve Teknolojinin Merkezi Kocaeli'ye Değer Katanlar Ödül Töreni"nin ardından test ve deneme süreçleri devam eden Türkiye'nin otomobili TOGG'un test sürüşünü gerçekleştirmişti.

TOGGdan sürü halinde test sürüşü Vatandaşın kamerasına yansıdı

TOGG İLK KEZ ŞARJDA EDİLİRKEN DE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

TOGG'un Gemlik Kampüsü'ne kurulan ilk TruGo şarj cihazı, kesintisiz bir kullanıcı deneyimi tasarlamak üzere test edilmeye başlanmıştı.

TOGGdan sürü halinde test sürüşü Vatandaşın kamerasına yansıdı

TOGG, Trugo markasıyla Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'na (EPDK) yaptığı başvuru sonucu şarj ağı işletmeci lisansını almıştı.

Şirketin, Trugo ile 81 ilde 600’ün üzerinde lokasyonda 1.000 yüksek performanslı şarj cihazı (DC) kurma hedefiyle çıktığı yolda şarj ağı işletmeci lisansı için yaptığı başvuru kabul edilmişti.