Geri Dön
EkonomiSigaraya zam mı geldi, güncel 1 Temmuz 2022 sigara fiyatları ne kadar? Philip Morris, BAT ve JTİ güncel sigara fiyatlar!

Sigaraya zam mı geldi, güncel 1 Temmuz 2022 sigara fiyatları ne kadar? Philip Morris, BAT ve JTİ güncel sigara fiyatlar!

Sigaraya zam mı geldi, güncel sigara fiyatları ne kadar? sorularına vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde yanıt aranıyor. Yılbaşından beri sigaraya 6 TL'lik bir fiyat zam yapıldı. İddialara göre JTİ marka sigara fiyatlarına zam gelecek. İşte güncel Philip Morris, BAT ve JTİ sigara fiyatları…

Sigaraya zam mı geldi, güncel 1 Temmuz 2022 sigara fiyatları ne kadar? Philip Morris, BAT ve JTİ güncel sigara fiyatlar!

1 Temmuz güncel sigara fiyatları merak ediliyor. Sigaraya zam geldi mi? sorusuna yanıt aranıyor. Tekel Bayiler Platformu Kurucusu Özgür Aybaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada sigaraya zam yapılacağını aktardı.

Sigaraya zam mı geldi?

Tekel Bayiler Platformu Kurucusu Özgür Aybaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada bir sigara grubuna 2 lira zam geldiğini duyurdu. "Sigara zammı hayırlı olsun 2 TL zam geldi" ifadesini kullanan Özgür Aybaş, fiyat listesi de yayınladı.

1 Temmuz sigara fiyatları

Sigaraya zam mı geldi, güncel 1 Temmuz 2022 sigara fiyatları ne kadar Philip Morris, BAT ve JTİ güncel sigara fiyatlar