Geri Dön

Bakırköy adliyesi önünde silah sesleri! İki grup arasında çatışma çıktı

İstanbul Bakırköy Adliyesi önünde çok sayıda silah sesi duyuldu. Mermiler açık otoparktaki araçlara da isabet etti. Bakırköy Adliyesi önünde meydana gelen silahlı kavgaya ilişkin detaylar ortaya çıktı. Adliyede duruşmaya giden husumetliler arasında tartışma çıkınca duruşma sonrası adliye önünde husumetlilerden biri diğerine silahla ateş açtı.

Olay, bugün öğlen saatlerinde Bakırköy Adliyesi önünde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, E.C.B. ile husumetlisi olduğu öğrenilen H.S. isimli şahıslar duruşmada tartıştı. Duruşma sonrası adliyenin yakınlarında bulunan bir kafede oturdukları öğrenilen husumetliler, kafede tartışmaya devam etti.

Tartışmanın şiddetiyle H.S. isimli şahıs, E.C.B. ve kardeşine doğru silahla ateş açtı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, H.S. isimli şahıs, olayda kullandığı silahla birlikte yakalanırken E.C.B. ve karşı tarafında olaya karıştığı tespit edilen S.U. ve R.T. isimli şahıslar da yakalanarak gözaltına alındı.

Kavgada yaralanan kimsenin bulunmadığı öğrenilirken olaya ilişkin polis ekiplerinin başlattığı çalışmaların devam ettiği bilgisine ulaşıldı.