Geri Dön
GalatasarayOkan Buruk NTV'de resmen açıkladı! 'Beni görmeleri için..."

Okan Buruk NTV'de resmen açıkladı! 'Beni görmeleri için..."

Adı sık sık Galatasaray'la anılan ve sarı kırmızılı takımın başına geçeceği iddia edilen Okan Buruk, NTV'de 'Kırılma Anı' programında özel açıklamalarda bulundu.

Okan Buruk NTV'de resmen açıkladı! 'Beni görmeleri için..."

Son olarak Başakşehir'de şampiyonluk yaşayan ve sonraki sezonun ortasında görevinden ayrılan Okan Buruk, isminin sıkça geçtiği Galatasaray teknik direktörlük göreviyle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

NTV'de yayınlanan Kırılma Anı isimli programa konuşan Okan Buruk'un açıklamaları şu şekilde:

2013'ten beri tek başıma çalışıyorum, Süper Lig'de birçok takımı çalıştırdım, Galatasaray'a rakip oldum. Böyle maçlarda duygularınızı belirtmeyi doğru bulmuyorum. Taraftara öyle gözükmeyi doğru bulmuyorum. Bir Futbol adamıyım, teknik direktör olarak Türkiye'de en yukarılara çıkmak istiyorum. Galatasaray'a teknik direktör olabilmek için çok çaba sarf etmek gerekir. Ben kariyerimde çok çaba sarf ettim. En dipten gelip şampiyonluk yaşamış bir teknik direktör olarak Galatasaray teknik direktörü olmayı kendime yakıştırıyorum ve istiyorum. Birçok insandan da bunu alabilmek çok önemli. Sokak bir aynadır. Gittiğiniz her yerde insanlar size sevgisini gösteriyor. Bunu insanlardan duymak çok güzeldi. Bir sonraki teknik direktör olarak beni görmeleri çok önemli. İnşallah bir gün olur. En doğru zamanda her şeyin olması önemli. Benim için hayatıma baktığımda doğru zamanda olacaksa olsun.