Gazete Vatan Logo
Süper LigFatih Terim'den Milli Takım'a destek: Bizi yenmek hiç kolay değil

Fatih Terim'den Milli Takım'a destek: Bizi yenmek hiç kolay değil

Almanya’da düzenlenen 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) F Grubu ilk maçında A Milli Futbol Takımımız açılışı Gürcistan karşısında yapıyor. Mücadele öncesi Fatih Terim'den Millilere destek mesajı geldi.

Fatih Terim'den Milli Takım'a destek: Bizi yenmek hiç kolay değil

Vincenzo Montella yönetimindeki Milli Takım, EURO 2024 macerasına Gürcistan maçıyla başlıyor. Turnuvanın heyecanı giderek artarken Teknik Direktör Fatih Terim'den EURO 2024 için Millilere destek geldi.

ALMANYA KIRMIZI-BEYAZ

Gürcistan maçı öncesi Milli Takımımızı desteğe giden taraftarlar Dortmund sokaklarını adeta kırmızı-beyaza boyadı. Binlerce Türk taraftar meşaleler yakıp, tezahüratlar söyleyerek millilere destek oldu. Sokakları kırmızı-beyaza çeviren taraftarlar, daha sonra maçın oynanacağı stadyuma yürüdü.

FATİH TERİM'DEN DESTEK

Almanya sokaklarında EURO 2024 coşkusu devam ederken daha önce Milli Takım'ı çalıştırmış olan Fatih Terim de Tabii'ye konuştu ve şu sözlerle Millilere destek verdi:

Çok yetenekli bir takımımız var. İyi bir hocamız var. 0 güne göre en önemli ayrılık şu; dışarıda oynayan daha fazla futbolcumuz var. Yetenekli bir takımımız var, o gün de yetenekli bir takımımız vardı. Oyuncularıma haksızlık edemem. Zaten bunların da çoğu, dokunduğum oyunculardan bir grup. 0 yüzden açıkçası, Türk Milli Takımı'nı yenmek hiç kolay değil. Muhteşem maçlar oynadık. Çok güveniyorum onlara. Onlarla ilgili hayalim çok uzun. inşallah öyle olacak. Birinin, birini aratmadığı bir milli takımımız var. Bütün kalbimle, gönlümle onların yanındayım.

Haberin Devamı

Fatih Terimden Milli Takıma destek: Bizi yenmek hiç kolay değil