Fatih Terim

Fatih Terim

Son dakika Fatih Terim haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Fatih Terim ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Fatih Terim haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Fatih Terim

haberleri sayfasında son dakika yaşanan fatih terim gelişmeleri de dahil olmak üzere 12.652 fatih terim haberi bulunmuştur. Tüm fatih terim haberleri aşağıda listelenmiştir.
Okan Buruk'un ilk bombası Fatih Terim'i şaşırttı! Yıldız futbolcuya 10 kat maaş verildi ve...
Okan Buruk'un ilk bombası Fatih Terim'i şaşırttı! Yıldız futbolcuya 10 kat maaş verildi ve...Fatih Terim döneminde kiralık olarak Süper Lig ekibine gönderilen ve orada oynadığı futbolla milli takıma kadar yükselen yıldız oyuncu için Okan Buruk'un yönetime sunduğu rapor sarı kırmızılı camiada memnuiyetle karşılandı. Sportif AŞ'nin harekete geçtiği yetenekli orta saha için 10 kat maaş teklif edilirken, anlaşmanın çok kısa süre bir süre içerisinde gerçekleşebileceği belirtildi.
22.06.2022Galatasaray
Domenec Torrent'e ödenen tazminat ortaya çıktı! 1 euro...
Domenec Torrent'e ödenen tazminat ortaya çıktı! 1 euro...Dün İspanyol teknik direktör Domenec Torrent'le karşılıklı olarak yollarını ayıran Dursun Özbek'in tecrübeli teknik adama 2 milyon 149 bin euro tazminat ödeneceği öğrenildi.
22.06.2022Galatasaray
Torrent ve Sensibile'nin gerçek tazminatları ortaya çıktı Galatasaray'da ortalık karıştı!
Torrent ve Sensibile'nin gerçek tazminatları ortaya çıktı Galatasaray'da ortalık karıştı!Fatih Terim'le yolların ayrılmasından sonra Domenec Torrent'i teknik direktör Sensibile'yi Sportif Direktör olarak göreve getiren Burak Elmas'ın iki isimle yaptığı sözleşme detayları ortaya çıktı. Dursun Özbek'in Sensibile ve Torrent'e toplamda 2,5 milyon euro tazminat vereceği öğrenilirken, İspanyol hocanın indirime gitmemesi sarı kırmızılı yönetimi oldukça terletiyor.
21.06.2022Galatasaray
Galatasaray'da Morutan depremi! Okan Buruk 3 yıldıza 'Size güle güle' dedi!
Galatasaray'da Morutan depremi! Okan Buruk 3 yıldıza 'Size güle güle' dedi!Galatasaray'da son dakika transfer gelişmesi... Geçtiğimiz sezon başında Fatih Terim'in isteğiyle transfer edilen fakat oynadığı futbolla hayal kırıklığı yaratan Morutan'ın Okan Buruk tarafından kadroda düşünülmediği ortaya çıktı. Transfer çalışmalarına devam eden sarı kırmızılı yönetimin üç büyüklerin peşinde olduğu tecrübeli futbolcu için gemileri yaktığı bildirildi.
21.06.2022Galatasaray
Katar’da yapılacak 2022 Dünya Kupası öncesi yasaklar gündemde! Taraftarı hapis korkusu sardı!
Katar’da yapılacak 2022 Dünya Kupası öncesi yasaklar gündemde! Taraftarı hapis korkusu sardı!FIFA, futbol taraftarlarını uyardı! Katar'da tek gecelik ilişkiler ve sevgi gösterileri fiilen yasaklandı. İngiliz basınında yer alan haberlere göre, Dünya Kupası'nda aşık olmak sizi yedi yıl hapse atabilir. Katar'ın evlilik dışı seksle ilgili katı yasaları Dünya Kupası'na katılan futbol taraftarlarında endişeye neden oldu. Dünya Kupası’na katılacak ülkelerin spor basını Katar’da yapılacak 2022 Dünya Kupası öncesi yasaklar konusunda taraftarı uyarıyor. İşte çok konuşulan 2022 Dünya Kupası yasakları!
20.06.2022Futbol
Fatih Terim 7 milyon euro'ya transfer etti Dursun Özbek iki katına gönderiyor! G.Saray'da ayrılık
Fatih Terim 7 milyon euro'ya transfer etti Dursun Özbek iki katına gönderiyor! G.Saray'da ayrılıkGeçtiğimiz sezon başında Fatih Terim'in verdiği transfer listesine göre hareket eden ve tecrübeli stoperi 7 milyon euro karşılığında renklerine bağlayan Burak Elmas'ın yeni yönetim Dursun Özbek'in elini bir hayli rahatlatacak. Galatasaray'da oynadığı futbolla göz dolduran milli futbolcunun Torino tarafından istendiği, sarı kırmızılıların ise bu transfer için 14 milyon euro fiyat belirlediği öğrenildi.
19.06.2022Galatasaray
'Hani bu işi bilmiyordu?' Pirlo göreve geldi ilk iş Fatih Terim'in prensini transfer etti!
'Hani bu işi bilmiyordu?' Pirlo göreve geldi ilk iş Fatih Terim'in prensini transfer etti!Volkan Demirel'le yollarını ayırdıktan sonra İtalyan efsane Andrea Pirlo ile anlaşmaya varan Fatih Karagümrük'ün ilk transferi belli oldu. Milan'da oynadığı dönemde Fatih Terim'le çalışan ve kitabında tecrübeli teknik adamı hedef alan ifadelere yer veren Pirlo'nun ilk sürprizinin Fatih Terim'in eski öğrencisi olması Galatasaraylı taraftarları harekete geçirdi.
TFF, yeni yabancı kuralını açıkladı!
TFF, yeni yabancı kuralını açıkladı!Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yeni sezonda 8+3 yabancı kuralının devam edeceğini açıkladı
18.06.2022Şampiy10
Elmas 'kapıdan içeri sokmam' demişti! Özbek görüşmelere başladı! Yeni hoca Paris'ten geliyor
Elmas 'kapıdan içeri sokmam' demişti! Özbek görüşmelere başladı! Yeni hoca Paris'ten geliyorFatih Terim'le yolların ayrılmasından sonra adı sık sık Galatasaray'la anılmasına rağmen Burak Elmas'ın kesinlikle tercih etmediği, hatta 'Ben olduğum sürece o bu kulüpte hocalık yapamaz' dediği başarılı teknik direktörle Dursun Özbek'in masaya oturduğu anlaşıldı. İşte sarı kırmızılı takımın Paris'ten gelecek yeni antrenörü...
18.06.2022Galatasaray
Fatih Terim geri dönmeyecek demişti! Yeni teknik direktörü duyurdu! 'Okan Buruk değil...'
Fatih Terim geri dönmeyecek demişti! Yeni teknik direktörü duyurdu! 'Okan Buruk değil...'Metin Öztürk'ün adaylığını açıkladığı dönemde Galatasaray'da Sportif AŞ'nin başına geçmesi beklenen fakat daha sonra Öztürk'le büyük problemler yaşayan Levent Nazifoğlu Dursun Özbek'in görüştüğü teknik direktörü açıkladı. Okan Buruk'un zor olduğunu söyleyen Nazifoğlu daha önce Terim'in geri dönmeyeceğini ifade etmişti.
17.06.2022Galatasaray
Dursun Özbek'i uyardı Fatih Terim'i satan 7 futbolcuyu açıkladı! 'Bunlar seneye...'
Dursun Özbek'i uyardı Fatih Terim'i satan 7 futbolcuyu açıkladı! 'Bunlar seneye...'Eşref Hamamcıoğlu'nu geride bırakarak Galatasaray'ın 39.başkanı olan ve Erden Timur ile birlikte yola çıkan Dursun Özbek'e önemli bir uyarı geldi. Sarı kırmızılı cepheye yakınlığıyla bilinen usta yorumcu Osman Şenher'in 'Fatih Terim' yazısı bir hayli dikkat çekerken duayen ismin yeni teknik direktör konusu hakkında verdiği bilgiler ise ilgi uyandırdı.
17.06.2022Galatasaray
Galatasaray'da teknik direktörlük için adaylar belli oldu! Cenk Ergün'ün raporu! İşte o isimler...
Galatasaray'da teknik direktörlük için adaylar belli oldu! Cenk Ergün'ün raporu! İşte o isimler...Galatasaray'da takımın yeni patronu olması için 3 isim öne çıkıyor. Cenk Ergün'ün raporu ortaya çıktı. Fatih Terim dönüyor mu? Maliyeti el yakıyor, yerlide tek aday, en avantajlı isim...
16.06.2022Galatasaray
Bodrum'da yabancı turist hareketliliği başladı
Bodrum'da yabancı turist hareketliliği başladıTürkiye önemli turizm merkezlerinden biri olan Muğla'nın Bodrum ilçesinde, yaz sezonuyla birlikte hareketlilik başladı. Bodrum Otelciler Derneği (BODER) Başkanı Ömer Faruk Dengiz, "2019 yılı Mayıs ayına göre bu yıl İngiltere'den toplamda 49 bine yakın turistin gelmesiyle birlikte yüzde 19,30 oranında artış gözlemlendi. Aynı döneme göre İrlanda pazarından da yüzde 105 oranında bir artış oldu. Ukrayna pazarında yüzde 95 üzerinde düşüş var. Rusya'da ise 2019 oranı hemen hemen aynı kaldı" dedi.
16.06.2022Ekonomi
Yayıncı kuruluş açıkladı! Marcao-Nelsson-Kerem hiçbiri değil! G.Saray'da kriz ve 2 ayrılık...
Yayıncı kuruluş açıkladı! Marcao-Nelsson-Kerem hiçbiri değil! G.Saray'da kriz ve 2 ayrılık...Dursun Özbek başkanlığında önce yeni teknik direktörünü ardından yapılacak transferlerini belirlemek için kolları sıvayan sarı kırmızılı yönetime yıldız futbolcudan şok bir istek geldi. Yayıncı kuruluştan Kutlu Akpınar'ın haberine göre; Fatih Terim döneminde transfer edilen 2 futbolcunun takımdan ayrılmak için gün saydığı anlaşıldı.
15.06.2022Galatasaray
Selçuk İnan resmen duyurdu! 'Fatih Terim'le konuştuk ekibimizi kurduk başlıyoruz...'
Selçuk İnan resmen duyurdu! 'Fatih Terim'le konuştuk ekibimizi kurduk başlıyoruz...'2 yıl Fatih Terim'in yanında yardımcı antrenörlük yapan ve artık teknik direktörlük kariyerine başlamak isteyen Selçuk İnan'ın yaptığı açıklamalar Galatasaray camiasında oldukça dikkat çekti. Seçimlerde Dursun Özbek'in yanında yer alan Erden Timur'un yeni teknik direktör sürprizi ise sarı kırmızılı taraftarlarda heyecan yarattı.
13.06.2022Galatasaray
Fatih Terim istihbaratı camiayı ayağa kaldırdı! 'Bilgim var hoca kesin olarak...'
Fatih Terim istihbaratı camiayı ayağa kaldırdı! 'Bilgim var hoca kesin olarak...'Metin Öztürk adaylığında Galatasaray'da Sportif Direktör olmayı kabul eden, ancak daha sonra Öztürk'le yaşadığı sorunlar yüzünden bu hamlesinden vazgeçen Levent Nazifoğlu'nun Fatih Terim sözleri camiada olay yarattı. Dursun Özbek'in seçeceği yeni teknik direktör modelini açıklayan Nazifoğlu, Erden Timur hakkında ise 'Geleceğin başkanı' yorumunda bulundu.
13.06.2022Galatasaray
İnanılmaz ters köşe! Fatih Terim'le görüştüler Sergen Yalçın'ın işini bitirdiler
İnanılmaz ters köşe! Fatih Terim'le görüştüler Sergen Yalçın'ın işini bitirdilerGalatasaray'dan ayrıldıktan sonra birçok kulüpten teklif almasına karşın en ciddi görüşmeyi Talisca ve Aboubakar'ın takımıyla yapan Fatih Terim'e şok bir haber geldi. Suudi Arabistan ekibinin Terim'le köprüleri atıp yıllık 5 milyon euro karşılığında Sergen Yalçın'la anlaşmaya vardığı iddia edildi.
12.06.2022Futbol
Bu yazılan 5.teknik direktör! Terim - Tudor - Okan - Gallardo hiçbiri değil! Özbek'ten büyük sürpriz
Bu yazılan 5.teknik direktör! Terim - Tudor - Okan - Gallardo hiçbiri değil! Özbek'ten büyük sürprizFatih Terim, Okan Buruk, Igor Tudor ve Marcelo Gallardo gibi teknik adamları gündemine alan Dursun Özbek için bambaşka bir antrenörü manşet yaptılar. İtalya basınında yer alan haberlere göre; Galatasaray'ın 48 yaşındaki genç antrenörle masaya oturduğu bildirildi.
12.06.2022Galatasaray
Terim, Buruk, Tudor hepsi 'balon' çıktı! İşte yeni teknik direktör ve iki flaş transfer
Terim, Buruk, Tudor hepsi 'balon' çıktı! İşte yeni teknik direktör ve iki flaş transferDün Eşref Hamamcıoğlu'nu geride bırakarak Galatasaray'da yeniden başkan olan ve hiç zaman kaybetmeden yeni teknik direktör arayışlarına koyulan Dursun Özbek'in Fatih Terim, Okan Buruk ve Igor Tudor'u göstererek Marcelo Gallardo'yla prensip anlaşmasına vardığı sarı kırmızılı yönetimin iki flaş transfere de imza attığı öğrenildi.
12.06.2022Galatasaray
Durdu durdu Fatih Terim'in 'evladım' dediği yıldıza göz koydu! Brezilya basını bombayı patlattı
Durdu durdu Fatih Terim'in 'evladım' dediği yıldıza göz koydu! Brezilya basını bombayı patlattıTransfer çalışmalarına dört koldan devam eden Fenerbahçe'de ilginç bir gelişme yaşandı. Brezilya basınında yer alan haberlere göre; Fatih Terim'in 'evladım' dediği yıldız futbolcunun Jorge Jesus'un listesinde olduğu, Portekizli teknik adamın 27 yaşındaki kanat oyuncusu için girişimlerini sürdürdüğü belirtildi.
13.06.2022Fenerbahçe
Abdullah Avcı sol bekteki aday sayısını 2'ye düşürdü! Biri Fatih Terim'in gözdesiydi
Abdullah Avcı sol bekteki aday sayısını 2'ye düşürdü! Biri Fatih Terim'in gözdesiydiSol beke takviye yapmak için kolları sıvayan Trabzonspor, geçtiğimiz sezon Fatih Terim'in de istediği Alioski ve Barisic'le dirsek teması halinde.
12.06.2022Trabzonspor
Galatasaray'da Dursun Özbek yönetimi harekete geçti! İlk transfer hamlesi, Fatih Terim ve...
Galatasaray'da Dursun Özbek yönetimi harekete geçti! İlk transfer hamlesi, Fatih Terim ve...Galatasaray Kulübünün olağan genel kurulunda oy sayımı tamamlanırken, Dursun Özbek sarı-kırmızılıların yeni başkanı oldu. Özbek, seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından gözyaşlarına hakim olamadı. Dursun Özbek'in yönetiminde yer alan Erden Timur ilk transfer sinyalini verdi. Öte yandan yeni başkan Dursun Özbek'e flaş Fatih Terim çağrısı geldi. İşte son dakika haberinin detayları...
11.06.2022Galatasaray
Dursun Özbek durdu Erden Timur yeni teknik direktör bombasını duyurdu! 'Evet sürekli görüşüyoruz'
Dursun Özbek durdu Erden Timur yeni teknik direktör bombasını duyurdu! 'Evet sürekli görüşüyoruz'Burak Elmas'ın seçim kararı almasının ardından Eşref Hamamcıoğlu ile amansız bir yarışa giren ve rakibine 135 oy fark atarak yeniden başkan olan Dursun Özbek'in çalışacağı teknik direktör merakla beklenirken, Özbek'in ekibinde yer alan Erden Timur'un kendisine sorulan 'Tecrübeli teknik adamla görüştünüz mü, mesaj attınız mı?' sorusuna 'Evet hocayla sürekli görüşüyoruz' yanıtı camiada bomba etkisi yarattı.
11.06.2022Galatasaray
Roma'ya bir değil iki Türk birden! Fatih Terim'in yapamadığını Mourinho yapacak
Roma'ya bir değil iki Türk birden! Fatih Terim'in yapamadığını Mourinho yapacakTürkiye Milli Takım yıldızlarını yakından takip eden dünyaca ünlü teknik adam Jose Mourinho'nun iki futbolcuya talip olduğu ortaya çıktı. Roma'da UEFA Avrupa Konferans Ligi şampiyonluğu yaşayan Portekizli teknik adamın önümüzdeki sezon Serie A'ya damga vurmayı kafasına koyduğu ortaya çıkarken, Roma yöneticilerinin Türk oyuncular için harekete geçtikleri belirtildi.
9.06.2022İtalya
Kimse bunu beklemiyordu! İşte Fatih Terim yeni takımı
Kimse bunu beklemiyordu! İşte Fatih Terim yeni takımıGalatasaray'ın başındaki son sezonunu inişli çıkışlı grafikle geçiren ve istenileni veremeyen Fatih Terim'le ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra adı sık sık İtalyan kulüpleriyle geçen Terim, rotasını başka yöne çevirdi. Dursun Özbek'in teknik direktör adaylarından biri de olan Terim'in Suudi Arabistan'ın Al Nassr olabileceği konuşuluyor.
9.06.2022Futbol

Benzer Haber Etiketleri

Fatih Terim ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki fatih terim haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.