Geri Dön
MagazinYepyeni Kerem Bürsin

Yepyeni Kerem Bürsin

Film çekimi için imajını değiştirdi

Yepyeni Kerem Bürsin

“Babam ve Oğlum”, “Issız Adam” ve “Tamam Mıyız?” gibi Türk sinemasında yer eden filmlerin başarılı yönetmeni Çağan Irmak, yeni filmi "Unutursam Fısılda"nın Yapımcılığını TAFF Pictures’ın yaptığı, güçlü kadrosuyla adından söz ettiren filmde, başarılı oyuncu Kerem Bürsin, Erhan rolüyle izleyicisi ile buluşacak.

. Umuda yolculuğun ortağı: Erhan Tarık'ın İstanbul'dan kendisi gibi müzisyen olan arkadaşı Erhan, Tarık ile Ayperi'nin İstanbul'a kaçışlarında onlara yardımcı olur. Artık tüm masal, Ayperi, Tarık ve Erhan arasında yaşanacak, özgürlüğe şarkı söyleyip besteleyerek giden bu üçlü hayatı da birlikte sırtlayacaktır. Erhan, Ayperi'yle birlikte kendi hayallerinin de gerçeğe dönüşünü yaşayacaktır.

Yepyeni Kerem Bürsin


Türkiye'deki ilk sinema filmi Türkiye’de ilk kez sinema filminde rol alan Kerem Bürsin, “Unutursam Fısılda”da canlandırdığı Erhan karakteri gibi tam bir müzik tutkunu... Amerika’da yaşadığı dönemde bir müzik grubunda bas gitar çalan Bürsin, bu sefer Erhan karakterinin Döneme uygun bir saç modeliyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Bürsin, Birbirlerine aşık olan iki gencin her şeyi geride bırakarak, müziğin, aşkın ve hayallerinin peşinde verdikleri mücadeleyi konu alan filmin kadrosunda Hümeyra, Mehmet Günsür, Farah Zeynep Abdullah, Kerem Bürsin ve Işıl Yücesoy sahneleri için bas gitar çaldı. özel olarak hazırlanan kostümleriyle de dikkat çekti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber