Gazete Vatan Logo

Leyla Lydia Tuğutlu kimdir? Leyla Lydia Tuğutlu hamile mi? Leyla Lydia Tuğutlu’nun eşi Ceyhun Ergin kimdir?

Geçtiğimiz aylarda Almanya’da Ceyhun Ergün ile evlendiğini duyuran Leyla Lydia Tuğutlu, hamile olduğunu açıkladı. 6 aylık hamile olan Leyla Lydia Tuğutlu bebeğinin adını açıkladı. Peki, Leyla Lydia Tuğutlu kimdir? Leyla Lydia Tuğutlu’nun eşi Ceyhun Ergin kimdir? İşte detaylar…

Leyla Lydia Tuğutlu kimdir? Leyla Lydia Tuğutlu hamile mi? Leyla Lydia Tuğutlu’nun eşi Ceyhun Ergin kimdir?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde rol alan Leyla Lydia Tuğutlu bebeğini kucağına almaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz aylarda Almanya’da evlendiğini açıklayan Tuğutlu, 6 aylık hamile olduğunu duyurdu ve bebeğinin adını açıkladı. Almanya Berlin doğumlu olan Leyla Lydia Tuğutlu oğlunun adını “Mete Felix” koyacak.

LEYLA LYDIA TUĞUTLU KİMDİR?

Leyla Lydia Tuğutlu, 29 Ekim 1989 tarihinde doğdu. Almanya’nın Berlin şehrinde dünyaya gelen Tuuğutlu Türk bir babanın ve Alman bir annenin kızı olarak doğdu. Leyla Lydia Tuğutlu, ilkokula Türkiye’de başladıktan sonra piyano dersleri almaya başladı. Konservatuvara da yarı zamanlı olarak devam etti. 5 yıl müzik ve keman dersleri aldı. Bu süre içerisinde bir model ajansında çalıştı. Anadolu Lisesi mezunu olan Tuğutlu, üniversiteye başladığında konservatuvarı bırakarak ilgi alanı olan manken ve fotomodelliğe başladı. İstanbul Üniversitesi’nde Alman Dili ve Edebiyatı’nda okudu.

 

Leyla Lydia Tuğutlu, Miss Turkey 2008 Güzellik Yarışması’nda birinci oldu ve tacını, yarışmanın jüri üyesi Paris Hilton taktı. 12 Aralık 2008 tarihinde Türkiye’yi Güney Afrika’nın Johannesburg kentinde yapılan Miss World yarışmasında temsil etti. 2005’te Best Model of Turkey yarışmasında Best Promising seçilerek 2006’da Çin’de yapılan Miss Tourism Queen International’da ‘Princess’ ödülüne layık görüldü. Fashion TV Moda Ödülleri 2007’de “Gelecek vadeden model” seçildi.

Haberin Devamı

 Türkçe, İngilizce ve Almanca bilmektedir. Es-Es, Karadayı, Kiralık Aşk, Delibal, Tatlı İntikam, Bu Şehir Arkandan Gelecek dizilerinde rol aldı.

LEYLA LYDIA TUĞUTLU’NUN EŞİ CEYHUN ERGİN KİMDİR?

20 Kasım 1986 doğumlu olan Ceyhun Ergin oyuncudur. Filinta dizinde Çelebi Rıza karakterine hayat verdi. Ceyhun Ergin 20 Temmuz'da Leyla Lydia Tuğutlu ile dünya evine girdi.