Geri Dön
MagazinTürkan, Somer'den intikamını aldı! Üç Kız Kardeş'te neler oldu?

Türkan, Somer'den intikamını aldı! Üç Kız Kardeş'te neler oldu?

Kanal D'nin salı günlerine damga vuran dizisi Üç Kız Kardeş dün akşam izleyici ile buluştu. Üç Kız Kardeş'in son bölümüne Türkan ve Somer arasındaki hesaplaşma damga vurdu.

Türkan, Somer'den intikamını aldı! Üç Kız Kardeş'te neler oldu?

'Üç Kız Kardeş' 7 Martı Salı günü yeni bölümü ile ekranlara geldi. Kanal D'nin iddialı dizileri arasında yerini alan; Özgü Kaya, Berker Güven, Veda Yurtsever, İclal Aydın, Reha Özcan, Almila Ada ve Melisa Berberoğlu'nu kadrosunda buluşturan dizinin 40. bölümünde Türkan, Somer'e resti çekti.

Posta'dan Büşra Eracun Akkaya'nın haberine göre; Türkan düğün günü yaşadığı acının aynısını Somer'e yaşattı.

NESRİN, RÜÇAN'A GÖRDÜKLERİNİ ANLATIYOR

Nesrin'i ziyarete gelen Rüçhan, Türkan'ın yaptığı yanlışlar ve Derya'nın içinde bulunduğu durum hakkında yorum yaptı. Nesrin ise Türkan'ı yalnız bırakmayacağını söyleyerek yeri gelince herkesin hata yapabileceğini söyledi. Durumu onaylamayan Rüçhan üsten üsten konuşmaya devam ederken Nesrin, Özer'in başına sardığı belanın görüntü kaydı olduğunu ve Battal'ı, Özer'in başına kendisinin musallat ettiğini söyledi. Rüçhan ise korku ve endişeyle ne cevap vereceğini şaşırdı.

TÜRKAN VE SOMER YÜZLEŞİYOR

Türkan'ı takip eden Somer, avukat bürosundan çıktığını görünce karşısına dikildi. Zaman kaybetmeden boşanma davasını açtığını Türkan'ın yüzüne vuran Somer çok öfkeliydi. Türkan ise gazeteye verdiği röportajı Somer'in yüzüne vurarak senin tek çocuğun Kiraz, tek aşkında Mine'ymiş ya, ben ve çocuğum yeni bir yuva kurarız dedi. Türkan'ın hamile olduğunu öğrenen Somer çok şaşırdı. Türkan ise Somer'in şaşırmasına daha da şaşırdı.

Dün akşam Somer'e hamile olduğunu mesajla söyleyen Türkan, Somer'in tersleyerek verdiği cevapları gösterdi. Somer ise Mine'nin telefonunu kurcaladığını anladı.

 

Türkan'ı iş yerine kadar takip eden Somer, Türkan ile konuşmak için an kovaladı.

TÜRKAN ÇOK KARARLI

Türkan'ın çalıştığı yerin sahibine ulaşan Somer, Türkan'ı işten çıkarması için konuştu. Durumu öğrenen Türkan iş sahibini bir şekilde ikna etti. Türkan'ı iş çıkışına kadar bekleyen Somer, Türkan ile konuşmak için sakin bir yere götürdü.

Somer boşanmak istemediğini söyledi. Somer'in yaptıklarını affetmeyeceğini söyleyerek kararlılığını gösterdi.

SOMER, TÜRKAN'IN KAPISINDA SABAHLIYOR

Gece arkadaşlarıyla dertleşip alkol alan Somer, mekan çıkışı Türkan'ın evine gitti. Somer'in geldiğini camdan gören Türkan, perdeleri kapatıp uykuya kaldı. Sabah saatlerinde Özer'in telefonuna uyanan Türkan, camdan baktığında Somer'in hala kapıda olduğunu görünce Somer'i de alıp Özer'in yanına geçti.

SOMER VE TÜRKAN BEBEKLERİNİ GÖRMEYE GİDİYOR

Korman ailesinin yanından ayrılırken doktor kontrolü olduğunu söyleyen Türkan'ın peşine Somer'de takıldı. Çocuğunu görmek isteyen Somer, Türkan ile birlikte doktora gitti. Bebeğin kalp atışlarını duyan Somer, heyecanına yenik düşüp Türkan'ın elini tuttu. Türkan ise kendini gerçi çekip tepkisini gösterdi.

SADIK, TÜRKAN'IN İŞ YERİNE GİDİYOR

Türkan'ın çalıştığını duyan Sadık'ın gönlü el vermedi ve çalıştığı yere gitti. Türkan'ı yer silerken gören Sadık'ın gönlü paramparça oldu. Türkan'ı işten çıkması için ikna etmeye çalışan Sadık, aynı Somer gibi başarısız oldu. Sadık ise masa başı iş bulup Türkan'ı orada çalışmaya ikna etti.

MİNE YİNE SİNSİLİK PEŞİNDE

Türkan'ın çalıştığı yere bebeği ile gelen Mine, yine ufak hesapların peşine düştü. Somer'i arayıp Türkan'ın çalıştığı yerde buluşmak için beklediğini söyleyen Mine, Somer'den azar işitse de o mekandan kalkmamak için türlü bahaneler uydurdu.

Türkan'a servis açtırtan Mine, Somer sevgilisiymiş gibi davrandı. Yüreği paramparça olan Türkan, Somer ve Mine'nin kol kola hallerini gizlice gördü.

RÜÇHAN, MUSTAFA'YA EVİNDE ODA AÇIYOR

İş için Korman evine gelen Mustafa, lojistik teklifini revize edip Rüçhan'a teslim etti. Rüçhan ise yeni teklifi makul bulup imzaladı. Mustafa, Özer'e İzmir'e taşınacağını söyledi. Özer ise Ayvalık'ta bir yer bulacağını söyleyince Rüçhan duruma el attı ve evinde bir oda açacağını söyledi. Mustafa ise bu duruma bir hayli şaşırdı ve kabul etti.

Mustafa'yı kendi tarafına çeken Rüçhan, Sevilay'ın karşısına geçip nispet yaptı.

ÖZER'DEN, RÜÇHAN'A BÜYÜK JEST

Evlilik yıl dönümleri için sofra hazırlatan Özer, yıllar sonra ilk defa özel günlerini hatırlayıp Rüçhan'a sürpriz yapmak istedi. Rüçhan ise bu duruma bir hayli şaşırdı ve duygulandı.

ÖZER, RÜÇHAN'IN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRDÜ

Nesrin'in bahsettiği videoyu isteyen Rüçhan, çalışanlardan birisini yollayıp aldırdı. Rüçhan odasına çıktığı sırada videoyu getirenler Ayla'ya teslim etti. Ayla ise videoyu Somer ve Türkan'ın düğün kaseti sandı ve Özer'e verdi. Videoyu izleyen Özer, Battal'dan dayak yeme sebebinin Rüçhan olduğunu anladı.

TÜRKAN, SOMER'İ KÜREKLE DÖVDÜ

Evinde sigorta bozulunca karanlıkta kalan Türkan, mum yakarak evi aydınlattı. Türkan'ın kapısında bekleyen Somer, evdeki ışığı görünce açık pencereden gizlice eve girdi. Somer evde hırsız olduğunu düşünürken, Somer'in çıkardığı sesleri duyan Türkan eve hırsız girdi sandı. Eline kürek alan Türkan, Somer yaklaşınca kürekle dövmeye başladı. Somer ise Türkan'ın elinden zor kurtuldu.

Somer'in yaralarını iyileştirmek için uğraşan Türkan ve Somer tekrar evlilikleri hakkında konuşmaya başladı. Türkan'a aşkını haykıran Somer, baştan başlamak için ikna etmeye çalıştı.

Düğün günü Somer'in söylediklerini hatırlayan Türkan, aynı o gün Somer'in kararlılığıyla artık karısı olmadığını ve bir daha olmayacağını söyleyerek Somer'e rest çekti.

ÜÇ KIZ KARDEŞ SON BÖLÜMÜ KANAL D İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.